Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Svjetsko prvenstvo u rukometu 2009.

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2009. U Hrvatskoj, siječanj - veljača 2009.

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2009., 13:56   #141
stjopex
Registrirani korisnik
 
stjopex Avatar
 
Registracija: Nov 2007.
Postova: 54
A jebat ga, France je prvak, mi nismo. nastavimo s životima. bilo je lijepo dok je trajalo.
__________________
Tila, napadnuti smo, znaš? Znam!
stjopex is offline  
Old 06.02.2009., 14:04   #142
montecito
Registrirani korisnik
 
montecito Avatar
 
Registracija: Apr 2007.
Postova: 1,383
Danas u Večernjem kaže Ante Kostelić da nikome nije dao izjevu povodom rukometnog finala, da ga nije ni gledao i da ne želi da ga se povezuje s rušenjem Červara. Tko je tu lud?
montecito is offline  
Old 06.02.2009., 14:11   #143
stjopex
Registrirani korisnik
 
stjopex Avatar
 
Registracija: Nov 2007.
Postova: 54
Ma urota, ja vam kažem, svi su se urotili protiv svih, nastupilo je generalno uroćivanje, ja više ne vjerujem ni rođenoj majci.
__________________
Tila, napadnuti smo, znaš? Znam!
stjopex is offline  
Old 06.02.2009., 14:43   #144
hercegovac1981
Registrirani korisnik
 
Registracija: Aug 2007.
Lokacija: Zagreb
Postova: 752
Koliko vidim generalno je razmišljanje da od SP-a u Portugalu pa do sada smo mi trebali osvojit većinu natjecanja ako ne i sva jer po igračkom kadru smo to i "morali". Ljudi božji praktički smo igrali bez Balića, igrali smo sa Metličićem koji unazad dvije godine je napadački nemoćan, sve do ovog prvenstva smo uvijek bili kratki s klupom, uvijek neko fali ili je načet, da ne spominjenmo Linina lutanja s ekipom i sustavom igre. No međutim vidit da niko nije spomenuo jednu po meni važnu činjenicu, a to je motiv iliti glad za uspjesima. Ova naša generacija je kao mlada dosegla vrhunce. a znamo šta se onda dešava, pogotovo u zemljama "određenog" mentaliteta. Nismo mi Švabe boga vam da smo ko roboti. Mmci su dobri, i trude se oni i daju sve od sebe ali nema tu više one gladi za trofejima...da ga jebeš. Šta god ko mislio o tome. A znamo i sami da nijanse nekad odlučuju između podjednakih ekipa. Dugo se mi bavimo samima sobom i već dugo smo u nekom "samozadovoljstvu". Dok su Francuzi na nama radili domaću zadaću godinama mi smo uživali u statusu velesile. Onesta nas zna u dušu. Dok mi njih ne budemo znali u dušu ovo će nam se događat. A Lini i stožeru se ne da analizirat Francuze u detalje. Takvi smo, lijeni i površni. Uzdamo se u svemoguću imaginaciju.Dok su neki prilično sistematizirani i temeljiti.
hercegovac1981 is offline  
Old 06.02.2009., 14:44   #145
zed_alive
chic heretique
 
zed_alive Avatar
 
Registracija: Aug 2006.
Lokacija: agram
Postova: 11,491
Quote:
montecito kaže: Pogledaj post
Danas u Večernjem kaže Ante Kostelić da nikome nije dao izjevu povodom rukometnog finala, da ga nije ni gledao i da ne želi da ga se povezuje s rušenjem Červara. Tko je tu lud?
vjerujem gipsu, predugo ga pratim, on se bavi skijanjem a ne spletkama. znači da netko povezan s medijima ili netko iz samih medija želi srušiti červara, pa se služi i ovakvim smicalicama
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Old 06.02.2009., 14:53   #146
stjopex
Registrirani korisnik
 
stjopex Avatar
 
Registracija: Nov 2007.
Postova: 54
Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post
Pa ti koji tvrde da ova ekipa ne moze dobiti vaznu utakmicu, samu vaznost utakmica vrednuju selektivno, subjektivno... po cemu je cetvrtfinale u Njemackoj vaznija utakmica od polufinala sa ovog SP-a? zato jer smo tu izgubili?

Po cemu je polufinale iz Norveske manje vazna utakmica od ne znam, polufinala Pekinga?

Takvo selektivno gledanje na vaznost utakmica je uzrokovano samo jednim razlogom, pljuvacina po Cervaru.

Istina je da nema zavrsni udarac, zlato nikako da dodje, ali isto tako je istina da gubimo ili od u tom trenutku bolje ekipe, ili od sudaca. Danci su u Norveskoj bili bolji, Francuzi su u Pekingu i Njemackoj bili bolji, u Hrvatskoj su danski suci bili "bolji".
Quote:
hercegovac1981 kaže: Pogledaj post
Koliko vidim generalno je razmišljanje da od SP-a u Portugalu pa do sada smo mi trebali osvojit većinu natjecanja ako ne i sva jer po igračkom kadru smo to i "morali". Ljudi božji praktički smo igrali bez Balića, igrali smo sa Metličićem koji unazad dvije godine je napadački nemoćan, sve do ovog prvenstva smo uvijek bili kratki s klupom, uvijek neko fali ili je načet, da ne spominjenmo Linina lutanja s ekipom i sustavom igre. No međutim vidit da niko nije spomenuo jednu po meni važnu činjenicu, a to je motiv iliti glad za uspjesima. Ova naša generacija je kao mlada dosegla vrhunce. a znamo šta se onda dešava, pogotovo u zemljama "određenog" mentaliteta. Nismo mi Švabe boga vam da smo ko roboti. Mmci su dobri, i trude se oni i daju sve od sebe ali nema tu više one gladi za trofejima...da ga jebeš. Šta god ko mislio o tome. A znamo i sami da nijanse nekad odlučuju između podjednakih ekipa. Dugo se mi bavimo samima sobom i već dugo smo u nekom "samozadovoljstvu". Dok su Francuzi na nama radili domaću zadaću godinama mi smo uživali u statusu velesile. Onesta nas zna u dušu. Dok mi njih ne budemo znali u dušu ovo će nam se događat. A Lini i stožeru se ne da analizirat Francuze u detalje. Takvi smo, lijeni i površni. Uzdamo se u svemoguću imaginaciju.Dok su neki prilično sistematizirani i temeljiti.
__________________
Tila, napadnuti smo, znaš? Znam!
stjopex is offline  
Old 06.02.2009., 20:35   #147
Mammi
Registrirani korisnik
 
Mammi Avatar
 
Registracija: Sep 2007.
Postova: 1,529
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Samo da ti pomognem da vidiš jesu to kuloarske priče ili istina...

Pogledaj kako su se mjenjali i birali treneri Zagreba CO...

Pa treneri i izbornici repke...

Pa čelni ljudi saveza...

I znaš tko je poveznica između ta 3 događaja?

Samo jedan čovjek...onaj koji "trese" brdima HR rukometa...

Pa ti razmisli jel to jedan velika slučajnost ili jako dobro zamišljeni igrokaz...
Uviđam...polako...No,ne dopada mi se uopće!Prije par godina su menadžeri nogometaša vozikani u prtljažnicima,ovamo se događaju ubojstva istih,o silnim namještaljkama rezultata da i ne govorim!...UŽAS!
Pa što se ovo događa?!?! Šport više nije šport-pokaži što i koliko možeš i znaš,nego same spletke...Strašno.
Mammi is offline  
Old 06.02.2009., 22:35   #148
zed_alive
chic heretique
 
zed_alive Avatar
 
Registracija: Aug 2006.
Lokacija: agram
Postova: 11,491
di ima love, ima i kriminala...
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Old 07.02.2009., 01:46   #149
McAucliffe
Registrirani korisnik
 
McAucliffe Avatar
 
Registracija: Sep 2006.
Lokacija: Baden
Postova: 61,515
Quote:
zed_alive kaže: Pogledaj post
di ima love, ima i kriminala...
Nekako imaj dojam da je u RH obratno...

Prvo kriminal,onda dolaziš do love...

Jel kada pogledaš presjek HR sportskog miljeja ispada da je tu podosta ljudi koji su u socijalizmu bili sitni šverceri...

I onda zgrnuli odjednom grdnu lovu...
McAucliffe is offline  
Old 07.02.2009., 15:07   #150
McAucliffe
Registrirani korisnik
 
McAucliffe Avatar
 
Registracija: Sep 2006.
Lokacija: Baden
Postova: 61,515
Nešto se čudno događa...

http://www.net.hr/sport/page/2009/02/07/0034006.html
McAucliffe is offline  
Old 07.02.2009., 15:11   #151
Tanj@
*****
 
Tanj@ Avatar
 
Registracija: Aug 2005.
Lokacija: ZAGREB
Postova: 4,488
Pošalji poruku preko ICQ korisniku Tanj@
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Kako kuhaju.....
__________________
We do NOT stop playing because we grow old; We grow OLD because we stop playing !.!.!

Tanj@ is offline  
 



Pravila postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smajlići su On
[IMG] kôd je Off
HTML kôd je Off

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:13.


Marketing

Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger