Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2014., 14:18   #81
Za Puhovskog iz Bjelorusije svaka klada daje svoju granicu

PSK 2.5

Supersport i favorit 3.5 po različitim kvotama

Lutrija 4.5
__________________
Gulbis, T. Haas, Youzhny, Llodra, Klizan, Benneteau, Dimitrov, Paire, Goffin, Dr. Ivo, Raonic Barthel, Penneta, Robson, Kvitova, Sharapova
asuekoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 14:22   #82
Quote:
bureqq kaže: Pogledaj post
čupko na 1,4u lutriji..trebalo jučer hvatat under dok je bio veći koef
pa imas po 1.85 na 5.5 granicu u ss-u, ako ti je malo 1.4 na 6.5

@asuekoto
a tvoj tip na njega bi bio?

opcenito nase klade saraju dosta po tome, evo ti lijep primjer:
5564 2,5/Buntić D. (Hrvat-Franc) Ned, 20:15 1,50 2,40 - lutrija

1422 Buntić D.(-2,5+)-Fra-Hrv ned 20:15 1,75 1,95 - supersport

***
edit:
odigrat cu kombo kopljar manje od 2.5 @1.85 (7) i buntic vise od 2.5 @1.85 SS (1)
to daje 3.42 koef. Idem cistom logikom: kopljar je dvometras koji se boji svoje sjene, ona jedna tekma di je izdominirao francuze je bila...slucajnost
Ovdje je bjelorusima zabio 1, crnogorcima 4 al 1 iz kontr i 1 iz polukontre, a svedanima 2. Vjerojatno je i goluza skuzio da onaj s mudima u momcadi je buntic i vise ce koristiti njega nego kopljara u napadu. Buntic bugarima 1 za 20 minuta igre, crnogorcima 0 al u 5 minuta igre i svedanima 6. MIslim, navijat cu da mi listic padne i da obojce pozabijaju 4-5 komada, al ak kopljar izjevjeri (po starom obicaju) bar imam listic da me utjesi

ja bi igrao over, al kako nema acc u lutriji, eventualn oce ici u neki sistemcic u ss/u

Zadnje uređivanje bambus88 : 19.01.2014. at 22:59.
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 14:25   #83
Quote:
Figo_zg kaže: Pogledaj post
2148 3,5 - Nilsson A. (Swe) VIŠE 19.01. 18:00 2,10-Ovo nemogu propustit,digli su na 2,10 u PSK,šveđani imaju "lake" prve dvije utakmice i za kraj francuze.Moraju ići all in,sa puno golova,jer im može puno značit u zadnjoj tekmi sa francuskom(ako francuzi danas izgube od nas).Već su ga prozvali Mr. 100%,koliko sam gledao po stat. rusa,dobri su na crti i na pivotima,ali kad sam ga gledao protiv hrvatske,šta radi,lomi,gura se,iznuđuje sedmerce ko iz p... Koef. mi je predobar za propustit ga...


@Johnny

Ođe imaš...meni su dobre stat,imaš dole u pdfu sve statistike cijele momčadi...
trenutno u SS 2.20 više...
Zasto raste tecaj??
t o m i x is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 14:26   #84
Puhovski uulovljen u lutriji na under 4,5 @1,60
čupić under 6,5 1,60 isto lutrija
fernandez under 3,5 1,70 lutrija

sad su kvote već mizerne, užas živi
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 14:38   #85
@Padrone, odigrao sam više od 2.5 u PSK po 1.75, jest da su Poljaci visoki u sredini obrane, ali isto tako će sigurno najviše pažnji dati Rutenki koji onda može dati loptu dalje za Puhovskog.

Edit : Ali odigrao sam više zbog ovih granica, za neki manji ulog, nisam toliko pratio ni jedne ni druge
__________________
Gulbis, T. Haas, Youzhny, Llodra, Klizan, Benneteau, Dimitrov, Paire, Goffin, Dr. Ivo, Raonic Barthel, Penneta, Robson, Kvitova, Sharapova
asuekoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 14:53   #86
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
Puhovski uulovljen u lutriji na under 4,5 @1,60
čupić under 6,5 1,60 isto lutrija
fernandez under 3,5 1,70 lutrija

sad su kvote već mizerne, užas živi
ta tri para u lutriji daju kvotu od 2.73:rofl

tko hoće buntića igrat, 2.5 over , imate u lutriji po 2.4 kvoti
bobi pikant is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 15:04   #87
Quote:
bobi pikant kaže: Pogledaj post
ta tri para u lutriji daju kvotu od 2.73:rofl

tko hoće buntića igrat, 2.5 over , imate u lutriji po 2.4 kvoti
a u 11h 4,32 kvota, treba bit brz
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 15:06   #88
bobi, ako sam ista primjetio u zadnjih par dana je da nakon sto nas 2-3 napisamo pickove redovito ss rusi te kvote ili pomice granice

mozda je slucajnost, a mozda i nije

a mozda ksapi uplacuje velike iznose pa zato ruse
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 15:15   #89
Quote:
t o m i x kaže: Pogledaj post
trenutno u SS 2.20 više...
Zasto raste tecaj??


Sad sam proučavao,rusi su dosta jaki na crti,ali Nillson se zna izvuć na krilo i sl.

Na unibetu je 2,7

Sad sam proučavao,malo ruse.

Ono u čemu su loši,to su krila,sa krila im dobivaju puno golova,pogotovo sa desnog.U svakoj tekmi dosad su primili barem 2-3 gola sa desnog krila.

ZACHRISSON 2,5-Over@1,75-UNIBET (2)
Dosta niska granica s obzirom da je nama utrpao 2/3 kom,rusi su na krilima lošiji od nas,a imaju i lošije golmane...
__________________
Barcelona i 7 patuljaka... :)

Zadnje uređivanje bambus88 : 19.01.2014. at 20:46.
Figo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 15:15   #90
ma dosta ljudi prepisuju, kod nas u županji pola grada odigra ono što 2-3 čovjeka kažu

Moja struka je NBA, tamo me još ne zajebavaju s marginama

Nego ksapi, može mišljenje o gigu-u i njegovom overu danas?
bobi pikant is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 15:53   #91
ma naš narod je zatucan, svi se nabriju na taj rukomet i na over čupića, a onda se lupaju u glavu kad vodimo većom razlikom a čupić na klupici.

Štrlek 2,5 više 1,8 (5)

manja margina nego prijašnjih utakmica.granica koju bi štrlek trebao prebacit,uz par kontri i koji gol iz igre to ide lagano u over.

Bičanić 3,5 (2) manje prošlu zabio 3,nekako ne vjerujem da bi danas mogao više.

Hrvatska-Francuska pik x 4 ili x 9 (27-25(18-17))

obje ekipe nisu odigrale do sada x ni na pol. ni na kraju.ovo igram do kraja prvenstva dok ne pogodim. :-)

Zadnje uređivanje bambus88 : 19.01.2014. at 23:01.
quadrifoglio is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 15:54   #92
Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post
bobi, ako sam ista primjetio u zadnjih par dana je da nakon sto nas 2-3 napisamo pickove redovito ss rusi te kvote ili pomice granice

mozda je slucajnost, a mozda i nije

a mozda ksapi uplacuje velike iznose pa zato ruse
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 16:23   #93
Vori manje od 2.5 @1.75 SS (1)
Ako se ne varam, do sada nikome nije dao više od 2 gola pa nema razloga niti da će jednoj od najboljih obrana na svijetu. U obrani će se isto dodatno trošiti i iako nemamo drugo rješenje u napadu osim njega, svejedno mislim da više od 2 gola neće dati.

Zadnje uređivanje bambus88 : 19.01.2014. at 23:01.
Johnny Depp is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 17:00   #94
Quote:
bobi pikant kaže: Pogledaj post
Nego ksapi, može mišljenje o gigu-u i njegovom overu danas?
nikakav over. u lutriji sam ga uzeo under 4,5 dok se još isplatilo. neće pucati penale danas vrlo vjerojatno. protiv srba romašio prvi pa Joli zabio 10/10. Nije nam iz igre zabio više od 3 gola u zadnjih 5-6 utakmica. A i na ovom prvensvtu bez penala ne bi nijednom išao ni preko 3,5 , a kamoli preko 4,5.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 17:15   #95
Štrlek M.(-2,5+)-Fra-Hrv više 1,80 SS (5)
Čekao sam da supersport spusti ovako nekog igrača da ga uzmem i eto, dočekao sam. Na 3,5 ne bih ga uzeo vjerojatno nikad, ali sada moram. Zabio je 2/5 Šveđanima, Crnogorcima 4/5 i Bjelorusima 4/5. Zabija stvarno puno golova iz kontre, a Francuzi ih podosta iz nje primaju. Rusi su im zabili 3/3 kontre i 0/2 s l. krila, Poljaci 4/7 kontre i 3/4 s l. krila, a Srbi 2/2 kontre i 5/6 s l. krila. Ako Manuel istrči barem 2 kontre danas, već je blizu da pređe preko ovog praga. 2.5 je stvarno malo za krilo koje će danas igrati vrlo vjerojatno svih 60 minuta. Zadnji put kak je Manuel igrao protiv Francuza zabio je 3/3 na olimpijadi u Londonu. Ponovilo se.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"

Zadnje uređivanje bambus88 : 19.01.2014. at 23:02.
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 18:51   #96
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
nikakav over. u lutriji sam ga uzeo under 4,5 dok se još isplatilo. neće pucati penale danas vrlo vjerojatno. protiv srba romašio prvi pa Joli zabio 10/10. Nije nam iz igre zabio više od 3 gola u zadnjih 5-6 utakmica. A i na ovom prvensvtu bez penala ne bi nijednom išao ni preko 3,5 , a kamoli preko 4,5.
Nemam vremena pisat analize al pratim cijelo ep. Decki vama svaka cast i samo derite dalje. A sto se tice gigoa...a sta ako joli fula penal? Haha! Onda se gigou povecava sansa za over. Ja bi ga najrade preskocio...
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 10:38   #97
Maqueda (2,5) više 1,75 SS (4)
Maqueda je sjajno odigrao protiv Islanđana (zabio 7/10, ali i izborio 5 sedmeraca u zadnjih 15 minuta). U preostale 3 utakmice nije zabio preko ovog praga: Mađarima 2/5 za 45 minuta , Dancima 0/2 za 36 minuta i Norvežanima 2/5 za 47 minuta. Ali razlog zašto ga danas igram je Austrijska obrana. Maqueda stvarno voli proći u prebrojavanju, a protiv Austrijanaca će mu to bili lakše nego u bilo kojoj utakmici do sada. On je igrač koji može zabiti 3 gola u 10 minuta, samo je bitno da zabije 1. šut. Austrija je u svakoj utakmici primala 4 gola s pozicije desnog vanjskog. Nadam se da će Maqeuda zabiti barem 2 iz svojih 4-5 šuteva koliko će ih sigurno uzeti danas (jer nije on Kopljar). Uz to neka prođe još jednom over je tu.

Weber (2) više 1,95 FAVORIT (5)

Jedino Favorit od naših kladionica Webera ima u ponudi-i to na primamljivoj granici, sa primamljivom kvotom. Ako zabije točno 2 gola danas tečaj je 1,00. , pa stoga se uzima još manji rizik. Weber je bio prvi izvođač penala kod Austrije na početku prvenstva. U prvoj utakmici imao je šut 7/8, od toga 3/4 sa 7 metara. Nakon toga nastavio je pucati Wilczynski i zabio Makedoncima 6/6, Danskoj 4/4 i u zadnjoj utakmici Islandu 3/4. Promašio je 2. penal ali je zabio sljedeća 2 tako da sumnjam da će opet Weber prvi preuzeti izvođenje, ali ako Wilczynski opet promaši Weber bi mogao zapucati barem 1. Samo jednom Weber je zabio 1 gol, upravo u toj već spomenutoj zadnjoj utakmici, ali je igrao samo 30 minuta (1/1). U prethodne dvije u skupini (izuzev prve kada je zabio 7) imao je 2/3 protiv Danske i 2/4 protiv Makedonije. Weber voli istrčati kontru, samo što poprilično nema sreće- u gotovo svakoj utakmici kada se baca kontra prema njemu protivnici ju presjeku ili lopta ode u aut. Nadam se da danas neće biti tako, te se nadam da će Španjolci nastaviti s davanjem prilika protivnicima za kontre. Norvežani su ih istrčali 8, Danci 2, Island 4 te Mađari 6. Weber bi trebao igrati barem 40 minuta i vjerujem da može zabiti 3 gola.

Palmarsson (4,5) više 1,70 (0)
Ovakvu granicu na Palmarssona danas imamo jer je protiv Austrije igrao nešto manje od 15 minuta (zabio 2/3). Mislio sam da je u pitanju ozljeda, ali ipak nije. Danski mediji napisali su da se Palmarsson odmarao jer je Island od početka utakmice vodio velikom razlikom i nije bilo potrebe umarati ga (http://politiken.dk/sport/haandbold/...lbeks-spaadom/). Sumnjam da će Islanđani tako pregaziti i Makedonce, pa je izvjesno da će Aaron imati punu minutažu kao do sada (osim u prvoj utakmici prvenstva protiv Norvežana kada se lakše ozlijedio, pa je izašao nakon 13 minuta, ali čak i tada je zabio 2/3). Definitvno je najbolji igrač ove ekipe, ali i veliki vođa iste. Za vanjskog igrača ima poprilično dobar postotak šuta, ali ima i podosta kredita čak i ako promaši nekoliko šuteva zaredom. Španjolcima je zabio 8/14 za 45 minuta u igri, a Mađarima 8/13 za isto toliko minuta u igri. Ovih 4,5 se stvarno čini malo ako će opet igrati 40-ak minuta, a nadam se da hoće. Inače Makedonci iz vanjskih šuteva primaju 70% golova na ovom prvenstvu.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"

Zadnje uređivanje bambus88 : 20.01.2014. at 21:06.
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 11:40   #98
Danska(1. p h-2,5)-Mađarska 1 1,75 SS (14-11)
Danci su po meni jedna drukčija dimenzija od svih na ovom prvenstvu za sada. Pobjeda protiv Španjolaca nije bila pretjerano uvjerljiva (+3), ali 4 i pol minuta prije kraja bilo je +6. Hansen je igrao 40 minuta, znači nije se potpuno istrošio, što su Danci sigurno i htjeli. Danas protiv Mađara love pobjedu za siguran prolaz u polufinale. Siguran sam da će krenuti u utakmicu kao i u svaku do sada, silovito, brzo u napadu i jako čvrsto u obrani. Česima su otišli na +4 na poluvremenu, Austriji na +6, Makedonici na +4, a Španjolcima na +2. Mađari su npr protiv Španjolaca gubili 7 na poluvremenu. Mislim da će Danci fino iskontrirati Mađare odmah na početku te im ubiti svaku nadu u neko iznenađenje. Mađari svoju eventualnu šansu moraju tražiti protiv Austrije.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"

Zadnje uređivanje bambus88 : 20.01.2014. at 23:26.
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 11:51   #99
Makedonija - Island; Island over 28,5@1,75 WWin/HL (29)

Island je napravio veliki posao pobjedom u prvom kolu drugog kruga protiv Austrije 33:27. Nametnuli su svoj ritam igre Austrijancima i pokazali da su ipak jos uvijek prejaki za simpaticne Austrijance. Danas moraju upisati jos jednu pobjedu protiv Makeodnaca kako bi im ostale neke sanse za lasman u polufinale o kojem ce odlucivati u zadnjem susretu protiv Danske. Makedonci su isto porazeni u prvom kolu drugog kruga od Madjara (25:31) i sa 2 boda ce tesko do polufianala a u slucaju danasnjeg poraza to ce biti nemoguce.
Island igra brz rukomet dok se Makedonci oslanjaju na sporije akcije i najvise se oslanjaju na Lazarova (kojeg su Madjari odlicno branili). Islandjani su dva puta isli preko ove margine, Norveskoj su zabili 31 a Austriji 33,dok su protiv Spanjolaca (28) i Madjara(27) ostali ispod ove margine. Makedonci su protiv Danske(29) i Madjrske(31) primili vise a od Austrije (21) i Ceske(24) manje golova od ove margine.
Posto je Island dobra napadacka ekipa mislim da ce danas protiv Makedonaca upisati sigurnu pobjedu i ponovno biti blizu 30 postignutih golova.
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%

Zadnje uređivanje bambus88 : 20.01.2014. at 18:47.
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 11:53   #100
Ksapi sa igracima se slazem ali ovaj hendi na dansku ne bi igrao iako je i to dosta izgledno. Ja sam jutros oko 8h odigrao island, dansku, spanjolsku, maqueda over 2,5 i lazarov over 7,5. Ova prva tri nema smisla pojasnjavat jer se ocekuju rutinske pobjede, maquedu si ti dobro objasnio, a sta rec za lazarova...frajer ce uzet svoju porciju suteva, ja ne bi imao nist protiv da opuca i 20x recimo nek da 5 iz igre i 3 penala i meni dosta ne bi me iznenadilo da tokom dana granica skoci na 8,5 kao sto to cesto bude kad je kiro u pitanju.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:51.