Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 18.05.2017., 14:38   #10
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
1974. predstavnici civilizacije Hatonm davali su informacije kako da se pripremimo za Događaj koji se je trebao dogoditi 1976. Ok, pametniji su od nas ali budućnost očito ima dovoljno svojih trikova da predstavlja problem i za znatno naprednije od nas.
1982. Ra je predvidio da bi Događaj mogao biti za otprilike 30 godina. Navodno je proces započeo 1936 i trebao bi trajati otprilike 100 do 700 godina. Kažu da uvjeti na Zemlji neće biti pogodni za naš život i da će biti potrebna znatno izmijenjena tijela.
Novije informacije nastavljaju u tom smjeru.
Navodno se sada rješava situacija s Orion/Anunaki grupom i računaju da bi to moglo biti gotovo sljedeće godine. Plan je da bi onda oslobodili taj Događaj, da bi uslijedilo puno otkrivanje istine, prijenos tehnologije, itd.
Tome u prilog idu informacije da već sada ima više od 300 milijuna wanderera i da se od 2000.g, a pogotovo sada, masovno reinkarniraju viša bića da bi pomogla u tom procesu.
To bi dakle značilo da bi se Događaj stvarno mogao početi jače razvijati već možda sljedeće godina i u sljedećih nekoliko desetljeća, a za puni razvoj će biti potrebna generacija-dvije radi znatne promjene genetike.
Ljudi koji su se dovoljno razvili za uzdizanje navodno ima manje od 300 tisuća.
Hibridna tijela koja dobivaju oni koji su napredovali, a izgleda i wandereri, imaju neku genetiku koja će biti aktivirana kroz jače emitiranje viših frekvencija koje su trenutno prigušene, što se nekima više, nekima manje, do neke mjere već događa, ali to još nisu ona tijela koja će biti na kraju procesa. Tijela onih koji nisu spremni navodno neće moći izdržati nove uvjete. Njihove duše će biti preseljene na druge lokacije gdje postoje takvi uvjeti.
Informacija je da sada u orbiti ima nekoliko milijardi letjelica, dakle velika gužva, što bi trebao biti još jedan pokazatelj da je rasplet situacije u tijeku. Neki misle da gore ima brodova koji će nas prevesti na druge lokacije, drugi izvori govore da će samo duše ići dalje i da im za to nisu potrebni brodovi.
Govore da će promjene biti takve da će elektronika prestati s radom, tako da bi neko vrijeme trebali ostati bez struje i bez transporta, što bi već samo s te strane trebalo značiti probleme u najmanju ruku s hranom i vodom. Dakle vjerojatno bi bilo mudro držati zalihe vode i hrane makar za 2 tjedna ili više, ali zbog toga bi moglo biti i puno nasilja, kao da situacija nije dovoljno nasilna i ovako.
Uglavnom informacije od pozitivne konfederacije nam stalno ponavljaju da meditiramo jer je to najbolji put za otkrivanje našeg skrivenog potencijala i uzdizanje na višu frekvenciju, i da će pozitivne misli, ljubav prema sebi i drugima, i suradnja utjecati da prijelaz bude u blažoj varijanti. Koliko su te informacije pouzdane.
Meni koji volim sf to je zanimljivo štivo, a u najmanju ruku smatram vrlo korisnima informacije o meditaciji i odnosa prema drugim ljudima, što je za mene praktički nova biblija sa svježim informacijama koje su mi prihvatljive i pomažu mi da budem bolja osoba.
Ako imaš instagram posjeti moj profil elijah.the.thunderer saznati ćeš mnogo toga o tajnama kosmosa i mistici. Pozivam ostale također koji znaju engleski, kojima se ne sviđa neka zaobiđu.
Sekhem is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:10.