Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2018., 22:37   #1
Lightbulb Ljigav moderator, molim maknite infrakciju

Dobila sam infrakciju pod optužbom da trolam jer sam branila standard koji imam za dečke s kojim se viđam i to je povrijedilo ponos moderatora koji nije volio da neko priča tako na njegovom podforumu. Krajnje seksistički, predatorski i ljigavo. Eto da znate ko vam moderira forum.

Quote:
phiber kaže:
Dear pikatchoo,

You have received an infraction at Forum.hr.

Reason: Trollanje
-------

-------

This infraction is worth 35 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

Original Post:
https://www.forum.hr/showthread.php?p=67713997
Quote:
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
I opet racionalizacija, samo zato sto te netko odbio jer si djevica - ne znaci da trazi samo seks. Moze znaciti da mu tvoje neiskustvo nije napaljivo i da ne zeli s tobom gubiti vrijeme dok ti trazis sebe.
Ja nezz koje cure ti loviš i manipuliraš uz ove priče o "racionalizaciji", ali im mora faliti jako puno smopoštovanja da i popuše to da su standardi "racionalizacija". Kao što sam rekla, ako je neko kome se ne "bavi" samnom, kako god ti bavljenje interpretirao i koje god probleme smatraš da predstavljam, tamo su vrata. Nije to racionalizacija, to je: Doviđenja.
All the best,
Forum.hr
Razgovor je počeo tu:

Quote:
ja kaže:
Ovaj hejt prema dijevcima, kao da smo svi naivni i nemamo nikakvog pojma što želimo jer u nas nije ušao penis, je pomalo iritantan.
Quote:
phiber kaže:
Ali itekako ima i tu dosta istine. Cinjenica jest, nekome ce djevac / neiskusna osoba odgovarati. Drugima nece.
Quote:
ja kaže:
Slažem se da ne znam o sebi sve, nisam to ni porekla. Koliko mi je za vjerovati može biti upitno. To je do osobe koja bude samnom u vezi, i do toga koliko možemo da se upoznamo istražimo reakcije i psihu, i razumijemo.

Ali ako je taj rizik da sam naivna dovoljan da se stvori problem, to je lijep filter. Sa svakom osobom postoji rizik. Ako ništa drugo, onda samo zato jer se ljudi mijenjaju.
Ja se smatram malim rizikom kao djevica sa perverznim umom. Ako je dovoljno da to završi potencijalnu vezu, onda mu nije ni stalo. Sori, ali ne bi nikada povjerovala da me zaista želi koliko meni to treba, ako mu "ne odgovaram" zbog djevičanstva. To je priča koja se prodaje ljudima kad lažeš zašto si prekinuo.

A ako me zbog djevičanstva neko odbije od smog početka, onda mi je jako drago i to poštujem. Lijepo isfiltriram sve koji traže samo seks i sve koji nemaju strpljenja da se bave samnom.
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
To je racionalizacija koju prodajes samoj sebi. Mene osobno djevice ne zanimaju jer zbilja nemam vremena u kasnim 30tima cekati na nekoga da se uhoda, pa da potencijalno skuzi da joj neke od stvari koje pale mene - ipak nisu toliko zanimljive il' napaljujuce. I opcenito, ovo sto ti kazes je vrlo cesti 'problem' kod djevaca - smatraju da sam zato sto su oni sebi u glavi ovakvi ili onakvi, da ce to u zbilji biti tako. Nemali broj puta se na forumu citalo od djevaca da njima nije jasno kak da to nekog odbija, pa oni bi sve to brzo svladali u krevetu. Newflash: Ako se radi o nekim ozbiljnijim kinkovima - ta konstatacija je vrlo upitna.



I opet racionalizacija, samo zato sto te netko odbio jer si djevica - ne znaci da trazi samo seks. Moze znaciti da mu tvoje neiskustvo nije napaljivo i da ne zeli s tobom gubiti vrijeme dok ti trazis sebe.
Quote:
ja kaže:
Ja nezz koje cure ti loviš i manipuliraš uz ove priče o "racionalizaciji", ali im mora faliti jako puno smopoštovanja da i popuše to da su standardi "racionalizacija". Kao što sam rekla, ako je neko kome se ne "bavi" samnom, kako god ti bavljenje interpretirao i koje god probleme smatraš da predstavljam, tamo su vrata. Nije to racionalizacija, to je: Doviđenja.
Nakon toga mi je dao infrakciju, a pored toga što mi je dao infrakciju za povrijeđen ego, odgovorio je na moje "trolanje".

Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Mozes li mi pojasniti kako ja to manipuliram tebe ako te odjebem zbog djevicanstva? Znaci, ja u startu odlucujem da ti meni nisi zanimljiva.


A onda odmah poslije u sljedećem postu je krenuo ogovarati kako sam "agresivna".

Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Po njoj je manipulacija ako je tip odjebe zbog djevicanstva. I upravo o ovakvim agresivnim djevicama pricam.
Neko kome je toliko neugodno da djevojka smatra svoje djevičanstvo prihvatljivim i da se suprotstavi kritici zbog toga, je u najmanju ruku iskompleksiran, a u najgorem slučaju predator koji želi da drži kontrolu nad "prihvatljivim" ponašanjem u toj zajednici, pa svako očekivanje koje ne spada u njegovu korist je "zabranjeni govor", tj. trolanje. Suptilno me ocrnjuje, kažnjava ta tobože neko trolanje, i izvrće priču kao da se ljutim što me on odbija, kao da nije jasno iz mog odgovora da samo naglašavam da je to moj standard i ne prihvaćam da mi neko to izvrće u "racionalizaciju".

Bez obzira kako postupite sa ovakvom manipulativnom i nesigurnom osobom na svom forumu, u svakom slučaju je očito da moj post nije bio trolanje ni najmanje, i infrakcija se treba maknuti.
pikatchoo is offline  
Received Infraction
Old 28.01.2018., 22:45   #2
Karton si dobila zbog ovog dijela koji je cisto, maliciozno trollanje, nakon sto je ekipa na temi bila itekako susretljiva da s tobom poprica.

Quote:
pikatchoo kaže: Pogledaj post
Ja nezz koje cure ti loviš i manipuliraš uz ove priče o "racionalizaciji", ali im mora faliti jako puno smopoštovanja da i popuše to da su standardi "racionalizacija". Kao što sam rekla, ako je neko kome se ne "bavi" samnom, kako god ti bavljenje interpretirao i koje god probleme smatraš da predstavljam, tamo su vrata. Nije to racionalizacija, to je: Doviđenja.
Sto se dijela 'ljigav tice,' tu smo zavrsili razgovor s moje strane, javi se kad se naucis osnovama kulture.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 28.01.2018., 22:56   #3
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Karton si dobila zbog ovog dijela koji je cisto, maliciozno trollanje, nakon sto je ekipa na temi bila itekako susretljiva da s tobom poprica.
Moja perspektiva o tvom potencijalnom ponašanju na osnovu onog što govoriš nije trolanje. Trolanje je kada neko stvara kaos samo radi provokacije, ja sam odgovorila najozbiljnije sa sasvim prihvatljivim riječima. Nije trol svako ko se ne slaže s tobom ili misli loše o tebi. Ako je to tvoj stav, ostavi se moderiranja.
pikatchoo is offline  
Old 28.01.2018., 23:05   #4
Quote:
pikatchoo kaže: Pogledaj post
. Ako je to tvoj stav, ostavi se moderiranja.
Zbilja nemam namjeru komunicirati dalje s osobom koja me nazvala ljigavim i predatorom. Mislim da je sasvim jasno da si na tu temu - dosla vrijeđati i provocirati.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 28.01.2018., 23:32   #5
Ovo nije primjeren način pisanja žalbi. Javi se kad se naučiš kulturi.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:09.