Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2017., 15:07   #1
Edit posta javlja da je potrebno više od jednog znaka

Već u par navrata mi se događa problem gdje editiram svoj postojući post i javlja mi da je premalo znakova u re-editu da bi se prihvatio edit.
Međutim, moje izmjene u svakom tom problemu nisu bile samo izmjena ili dodavanje jednog znaka već brisanje par riječi i pisanje novih.

Jel to jedan od poznatih glitcheva foruma ili ja nešto pogrešno radim?
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 21:54   #2
Prijavila sam ovo ranije danas, bilo je i nekoliko drugih problema. Doduše, ovo tvoje nitko drugi nije prijavio. Uglavnom, nešto se popravljalo i riješilo pa ako možeš provjeriti imaš li ti i dalje ove poteškoće prilikom editiranja.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 17:02   #3
Hvala Nica na odgovoru. Za sada je sve ok. Napraviio sam jedan edit i nije mi javljalo grešku. Javim ako se opet dogodi.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 13:37   #4
Upravo mi se sada dogodio isti primjer. Pokušavam editirati post na pdf filozofija gdje želim promijeniti par rečenica i javlja mi da: The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 1 characters.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 16:01   #5
Prijavila sam dalje. Javi ako bude još kakvih problema ili ako uočiš da je ovaj nestao.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 16:17   #6
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Prijavila sam dalje. Javi ako bude još kakvih problema ili ako uočiš da je ovaj nestao.
Jel ovo Dejavu? Identičan odgovor sam dobiio zadnji puta.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 17:09   #7
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post
Jel ovo Dejavu? Identičan odgovor sam dobiio zadnji puta.
Da, i prošli put se problem riješio. Ne znam zašto si ovaj put očekivao drugačiji odgovor. To je u nadležnosti tehničara, javila sam im što ti se dešava i oni to trebaju popraviti. Ako vidiš da se problem riješio bilo bi dobro da nam javiš da znamo da je sad sve ok. Ako ti se ovo opet desi za koji mjesec velika je vjerojatnost da ćeš opet dobiti isti odgovor - jer će i dalje za to biti zaduženi tehničari kojima ću ja to javiti i tebe obavijestiti da sam obavila svoj dio posla. I zamoliti te da mi javiš ako bude i dalje prisutan kako bih njima javila da problem nije riješen.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 17:52   #8
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Da, i prošli put se problem riješio. Ne znam zašto si ovaj put očekivao drugačiji odgovor. To je u nadležnosti tehničara, javila sam im što ti se dešava i oni to trebaju popraviti. Ako vidiš da se problem riješio bilo bi dobro da nam javiš da znamo da je sad sve ok. Ako ti se ovo opet desi za koji mjesec velika je vjerojatnost da ćeš opet dobiti isti odgovor - jer će i dalje za to biti zaduženi tehničari kojima ću ja to javiti i tebe obavijestiti da sam obavila svoj dio posla. I zamoliti te da mi javiš ako bude i dalje prisutan kako bih njima javila da problem nije riješen.
Ne mislim da je problem u tebi Nica. Iskreno sumnjam u tehničku podršku jer prije svega kada tehnička podrška rješava stvari onda ona u procesu provjere traži feedback. Traži od osobe koja je prijavila problem informacije o okolnostima u kojima se dogodio problem jer je to jedini način lociranja problema.
Ti si sasvim uredno odradila svoj posao. Ali s obzirom da tehnička služba nije postavila niti osnovna pitanja koja se u svakom IT servisu po defaultu postavljaju (operativni sustav?, driveri, internet browser i add-ons), imam osnove sumnje da ta služba nije baš zainteresirana za rješavanje problema pa će se iz tog razloga problemi ponavljati.


Jebga, sad mi je baš žao što to ide preko tvojih leđa a da samo iskreno radiš svoj posao.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 11:35   #9
@implosive

provjeri da kojim slučajem nisi "pritisnuo" quote, umjesto edit ... to je tipična omaška kao i "odgovor" aplikacije.
Otvoriš pod quote, ispraviš u quote "prozoru", ali nisi ništa napisao kao odgovor i to je to. Sustav ti napiše da nema poruke odgovora ... Da se vrlo lako provjeriti ...
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 13:33   #10
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
@implosive

provjeri da kojim slučajem nisi "pritisnuo" quote, umjesto edit ... to je tipična omaška kao i "odgovor" aplikacije.
Otvoriš pod quote, ispraviš u quote "prozoru", ali nisi ništa napisao kao odgovor i to je to. Sustav ti napiše da nema poruke odgovora ... Da se vrlo lako provjeriti ...

Ne koristim quote uopće ali i da koristim nema logike jer program bi morao registrirat edit od najmanje jednog znaka a on ne registrira ni izmjenu kompletnih riječi.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 23:22   #11
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post
Ne koristim quote uopće ali i da koristim nema logike jer program bi morao registrirat edit od najmanje jednog znaka a on ne registrira ni izmjenu kompletnih riječi.
Događalo se i meni, mislim da je bilo nešto problematično sa zagradama oko QUOTE odnosno /QUOTE.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 19:14   #12
Evo opet. Promijenio sam više riječi, nešto nadodao i "The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 1 characters."
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 20:09   #13
Napravi screenshot da se može vidjeti što se događa.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 20:53   #14
Screenshot neće pomoći zato što jedini shot mogu napraviti kad je stvar gotova.
U shotu ćeš vidjeti samo obavijest i tekst posta a od toga nemaju koristi serviseri.
Jedini način po mom viđenju je da imam instaliran softver kojeg moram pokrenut isključivo kada se spajam na Forum.hr mada je i to problematično jer bi on morao prepoznat razliku između Forum.hr i svega ostalog u browseru.

Unatoč očiglednom trudu moderatora koji su se bavili mojim problemom, mislim da ću se morat priviknut na povremene greške.

Ali moram naglasiti da su u mom slučaju moderatori reagirali odmah . Pozdrav i pusa Nici i Dubi.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 22:21   #15
pa to me i zanima, obavijest i tekst. samo screenshotaj pa pukni link, možeš i na pp nici ili meni.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 00:57   #16
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post
Ne koristim quote uopće ali i da koristim nema logike jer program bi morao registrirat edit od najmanje jednog znaka a on ne registrira ni izmjenu kompletnih riječi.
ovisi kako je aplikacija kreirana, tako da ne mora, mada bi bilo korisno ... kada ti se pojavi probaj sa korcima unatrag (go back - strelica u lijevom kutu gore .. sori na trivijali) jedan korak i pregledaj tekst da vidiš što "imaš", a to možeš poslati navedenim damama koji ti žele pomoći.
The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 1 characters.
definitivno je to poruka koja se javi kada si stisnuo quote umjesto edit kod vlastitog posta, odnosno pišeš unutar quotiranog tuđeg posta i vanka ne ostaje ništa ... bilivju mi

znači - nemaš niti jedan karakter iz kodne mape

uostalom možeš i probati
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 01:00   #17
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Događalo se i meni, mislim da je bilo nešto problematično sa zagradama oko QUOTE odnosno /QUOTE.
samo ako pišeš unutar {[Qxxxx]*.*[/Qxxxx]}
vjera u sebe
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 11:38   #18
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
pa to me i zanima, obavijest i tekst. samo screenshotaj pa pukni link, možeš i na pp nici ili meni.
Ok. Budem kad se slijedeći put pojavi problem.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 18:52   #19
Opet! Ovaj puta 100% znam da sam koristio isti način edita kao i prije.
Molim da me draga moderatorica ne uvjerava da sam kao opet stisnuo quote umjesto edit. Hvala.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 19:33   #20
Ja tebe u ništa ne uvjeravam. Poslao si mi screenshot iz kojega je bilo evidentno da si u quotu, a ne u editu posta

Dalje se neću petljati, neka admini vide može li se to kako dalje istražiti.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:30.