Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2018., 15:21   #1
thermal senzor error pitanje

u win 7 64 bit stalno sam pri dizanju sistema dobivao poruku thermal senzor error te sam tek esc dugmetom mogao ući u win7 u protivnom bi mi se laptop(Lenovo R61) UGASIO. Instalacijom win7 32 bit i flashanjem biosa(u win7 64 bit to nije bilo moguće) uspio sam maknuti taj thermal senzor error pa pitam: da li će mi se ponovnom instalacijom win7 64 bit opet pojaviljivati isti problem pri dizanju windowsa 64 bit ili ne dakle da stalno ne stavljam windowse da li ako sam napravio flash biosa sam maknuo i taj thermal senzor error zauvijek u svim verzijama windowsa pri instalacijama
robi64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 16:44   #2
Očito ljudi sa lenovo laptopima imaju isti problem..

https://forums.lenovo.com/t5/ThinkPa...or/ta-p/384209

pročitaj link, to ti nema veze sa windowsima, ocito je neka greska sa cpu hladnjakom ili jednostavno imas preveliku temperatutu procesora, u svakom slucaju trebao bi ga rastavit i očistit, ukoliko je nov laptop i imas garanciju nosi to u servis. U suprotnom, skini program HWMonitor pa vidi stanje temperature procesora i ostale komponente. Ukoliko je velika, otvori laptop, skini staru termalnu pastu, stavi frišku novu i to bi trebalo biti to.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:14.