Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2002., 13:56   #41
Dosao amer u Montenegro snimiti film. Trazi on, trazi lokaciju za svoj film i kad ono naidje na crnogorca kako lezi ispod stoljetnog hrasta. Stvai amer kameru i snimi film o crnogorcu kako lezi ispod stoljetnog hrasta. Vrati se on u Ameriku i osvoji publiku i kriticare; sve nagrade i Oscara.
Njegov brat, ljubomoran na uspjeh ode isto tako u Crnu nam goru snimiti film. Naidje na istog crnogorca kako lezi ispod istog stabla. Bratu neugodno kopirati do utancina 1.film, pa zamoli crnogorca da se premjesti ispod drugog stabla.
A na to će Crni nam gorac : Jesam glumac, njesam kaskader.
__________________
BEZ PANIKE !!!
tile is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2002., 15:18   #42
Za ovo sam cuo da je bilo na BiH TV-u.
Kviz...Neki tip koji se zvao Derim nazvao kviz i odgovorio na prvo pitanje. Voditeljica kviza mu rece da je zaradio 20 KM i jos kaze: "Hajde sada Derime za 100 KM"
Derim ce: "Odro bi ja tebe i dzabe".
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2003., 20:44   #43
sjedi treba sama na klupi u parku i sjedne policajac pored nje i pocne je dirati.
kaze ona: nemoj ti mene ja imam menstruaciju...
odgovori policajac: sta se pravis vazna bona imam i ja policijsku akademiju...
__________________
Želim da volim i cijenim ono srce kome sam dopustila da bude gospodar moga srca.
heli79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2003., 20:56   #44
vozio mujo auto kroz sumu kad iskoci neki patuljak pred njega.
lego mujo na kocnicu i jedva zakoci 2 cm od njega.izadje mujo onako ljut i pita:
-hej kretenu zamalo te ne zgazih.ko si ti?
-ja sam mali crveni patuljak.mnogo sam ruzan,niko me ne voli i strasno sam gladan.ima li nesto za pojesti?
sazali se mujo,izvadi iz auta kilogram pecenja i pojedu ga popola.
vozi mujo dalje kad opet nesto skoci pred njega.zakoci mujo i izadje iz auta.
-dobro ko si sad ti?
-ja sam mali zeleni patuljak.mnogo sam ruzan,niko me ne voli i strasno sam zedan.ima li sto ljuto za popiti?
iznese mujo flasu rakije iz auta i popiju je zajedno.vozi mujo dalje i pjeva onako pijan kad opet skoci nesto pred njega.
pun ***** muji patuljaka pa otvori prozor i rece:
-dobro,znam da si ti mali plavi patuljak,mnogo si ruzan i niko te ne voli.ako nisi gladan i zedan,sta hoces koji *****?

-vasu saobracajnu i vozacku molim?
__________________
Želim da volim i cijenim ono srce kome sam dopustila da bude gospodar moga srca.
heli79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2003., 21:11   #45
otiso mujo u saunu.gleda sve goli muskarci.odjednom kod nekoga zvoni mobilni,kad ono tip vadi iz guzice telefon i obavi razgovor.
mujo u cudu.nakon toga zvoni kod drugoga mobilni i tip vadi opet iz guzice.mujo se zabrinuo sta on da radi.poludi od muke i ode u wc i nagura toaletnog papira u guzicu i vrati se u saunu.svi prisutni vide da mu viri papir iz guzice pa ga upitaju:
-sta je to?
a mujo sav vazan kaze:
-ma sigurno mi je stigao fax...
__________________
Želim da volim i cijenim ono srce kome sam dopustila da bude gospodar moga srca.
heli79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2003., 07:31   #46
Juri mali zeko sumadijom,ganjaju ga ljute kobre.Naleti zeko na branu,a na brani dabar:
-Bezi bre dabre,pojest ce nas kobre!
-Ma ko bre?
-Ma da bre!
Carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2003., 20:04   #47
Sjede frajer i cura na klupi u parku i maze se. I ona njemu ono ko fol kaze:
- Dragi boli me obraz.
A on je pocne ljubiti. Pa ona kaze:
- Dragi boli me vrat.
A on pocne ljubiti. Ona onda kaze:
- Bole me grudi.
A on pocne ljubiti... gleda ih neki starcek pa upita momka:
- Sinko lijecis li hemeroide?
__________________
Želim da volim i cijenim ono srce kome sam dopustila da bude gospodar moga srca.
heli79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2003., 20:09   #48
Pita uciteljica maloga Pericu:
- Tri ptice sijede na grani - ako upucas jednu, koliko ih je ostalo?
Perica:
- Nijedna, ostale se uplase pucnja i odlete
Uciteljica:
- Nije tocno, ostaju dvije - ali svidja mi se nacin na koji razmisljas.
Perica sad zeli da uzvrati pa pita uciteljicu:
- A recite vi meni - tri cure idu ulicom i svaka ima sladoled. Jedna ga lize, druga gricka, a treca ga uvlaci u usta. Koja od njih je udata?
Uciteljica, crveneci se odgovori:
- Pa vjerojatno ona sto ga uvlaci u usta.
Perica ce na to:
- Nije, vec ona sto ima prsten - ALI SVIDJA MI SE NACIN NA KOJI RAZMISLJATE!
__________________
Želim da volim i cijenim ono srce kome sam dopustila da bude gospodar moga srca.
heli79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2003., 20:26   #49
Krenula se Snjeguljica kupati. Patuljci ko patuljci, morali su malo škicati. Ali, kljucanica je bila premala, pa su se stali u red, a Uco, koji je bio prvi do kljucanice je prenosio dogadjaje:
- Snjeguljica skida bademantl (Uco)
- Snjeguljica skida bademantl (Ljutko)
- Snjeguljica skida bademantl (Srecko)
- Snjeguljica skida
bademantl (Pospanko)
- Snjeguljica skida bademantl (Kihavko)
-
Snjeguljica skida bademantl (Stidljivko)
- .........(Glupko - Burko)!!

- Snjeguljica skida body
- Snjeguljica skida body
- Snjeguljica skida body
- Snjeguljica skida body
- Snjeguljica skida body
- Snjeguljica skida body
- ...........!

- Snjeguljica skida grudnjak
- Snjeguljica skida grudnjak
- Snjeguljica
skida grudnjak
- Snjeguljica skida grudnjak
- Snjeguljica skida grudnjak
- Snjeguljica skida grudnjak
- ...........!

- Snjeguljica skida gacice
- Snjeguljica skida gacice
- Snjeguljica skida gacice
- Snjeguljica skida gacice
- Snjeguljica skida gacice
- Snjeguljica skida gacice
- ...........!

- Snjeguljica sjeda u kadu
- Snjeguljica sjeda u kadu
- Snjeguljica sjeda u kadu
- Snjeguljica sjeda u kadu
- Snjeguljica sjeda u kadu
- Snjeguljica sjeda u kadu
- ...........!

- Diže se!!!
- I meni
- I meni
- I meni
- I meni
- I meni
- ..........!!!
__________________
Želim da volim i cijenim ono srce kome sam dopustila da bude gospodar moga srca.
heli79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2003., 20:28   #50
Unisao mali Štefek jedno jutro u sobu mame i tate i zatekne ih u nezgodnom položaju.
-Nije fer, a mene šaljete psihologu jer sisam prst! - veli Štefek.
__________________
Želim da volim i cijenim ono srce kome sam dopustila da bude gospodar moga srca.
heli79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2003., 15:40   #51
Vozi se motorist i u jednom trenutku spiči vrapca. Dobra duša kakav je, odnese ga kući, stavi ga u kavez, a pokraj njega kruh i vodu. Drugo jutro vrabac se probudi i počne razmišljati: "Rešetke, kruh, voda... u je... ubio sam motoristu!"
__________________
Utúlie´n aurë! Aiya Eldalië ar Atanatári, utúlie´n aurë! Auta i lómë!
simplyred is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2003., 14:21   #52
Onih ne tako davnih godina prije pada berlinskog zida u Istocnoj Njemackoj sjede djeca u osnovnoj skoli. Vani cica zima, snijeg pada, prozori ukraseni ledenim cvjetovima, sa oluka vise debele ledene sige, u skoli nema grijanja, pa djeca sjede umotana u deke i zimske kapute sa salovima oko vrata.
Upita uciteljica obucena u stari krzneni kaput:
- Reci ti meni Hans, koje je sada godisnje doba ?
- Proljece! - odgovori Hans.
- Ali Hans - zaprepastenim glasom rece uciteljica - pa kako mozes tako sto reci, pogledaj samo kroz prozor !
- Je, je, proljece je, mogu to i dokazati. Jucer nam je dosla strina iz zapadnog Berlina pa donijela svjeze jagode ! - upade uciteljici u rijec mali Hans.
- Ma nemoj, sjedi ! - rece uciteljica pa nastavi - Reci nam ti Johan koje je sada godisnje doba ?
- Proljece! - odgovori i Johan.
- Pa, kako ti to mozes dokazati Johane ? - upita uciteljica.
- Pa, nama dosla u posjetu tetka iz Beca, pa donijela svjeze tresnje !
- Sjedni i ti Johane - prekine ga uciteljica - Hajde ti Aljosa, ti nemas nikoga od roda na trulom zapadu ! Reci ti Hansu i Johanu, koje je sada godisnje doba ?
- Pa, proljece ! - odlucnim glasom odgovori Aljosa.

Uciteljica iznervirana povišenim glasom rece:
- Aljoša, a kako ti to mozes dokazati ?
- Eto, jucer dosla moja tetka iz Moskve u proljetnim sandalama !
IMF-ovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 00:54   #53
Priupita susjed svog susjeda:
- Susjede, jel ti krava pusi?
- Ne.
- Onda ti gori staja
__________________
Želim da volim i cijenim ono srce kome sam dopustila da bude gospodar moga srca.
heli79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 01:02   #54
Jednog dana spremi se momak iz grada u posjet na selo, da vidi kako seljaci zive. Tako kada je vec bio na ulazu uselo vidi seljaka kako ore njivu sa traktorom. Pridje ti on seljaku i pita ga kako mu to ide itd., ovaj mu odgovori da nema ljepseg zivota nego na selu.
Najednom upita momak seljaka zasto je promasio jedan mali komadic njive, a seljak mu odgovori da on nije promasi nego da je to ostavio za uspomenu. Momak ga upita,a kakva je to uspomena. Seljak kaze da je tu prvi put j**o. Bas lijep nacin za obiljezavanje uspomena, veli momak, pa dobaci a onaj drugi komadic sto nije uzoran, jeli i tom uspomena. Seljak kaze da, tu je stajala njena mama i gledala. I sta je rekla mama na to upita momak, seljak veli:
- MUUUUUUU!
__________________
Želim da volim i cijenim ono srce kome sam dopustila da bude gospodar moga srca.
heli79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 01:10   #55
Ide tako èovjek pustinjom (zbigecan, odeliška Boss, kravata, šulja...).
Naiðe na oazu, i poène piti vode, kadli naiðe brineta - san snova. Nije mogao izdržati, veæ zvekne on nju sa zadovoljstvom.
Popije on još malo vode, kad li naiðe crnka, još bolja, ljepša i atraktivnija. Zvekne on i nju, opet sa zadovoljstvom. Dok je pio vode, naiðe plavuša - najbolja od svih!!! Taman kad se htio i s njom uhvatiti prsa o prsa, osjeti da ga netko drma za rame. Kad ono, ogroman crnac s još veæom sabljom stoji iza njega:
- Jado moj, što uèini, ovo je Sultanova oaza i njegovi najbolji komadi. Sad te moram odvesti Sultanu da te on kazni!!!
I odvede on njega u palaèu!
Sultan:
- Moram te primjereno kazniti, ipak sam ja Sultan! Ostaæeš bez glave. Ali, da pokažem kako sam pravedan pružam ti moguænost iskupljenja. Zato što si mi pio vode u oazi, moraš se udaljiti 5 metara od mene, prdnuti, i ako te ja èujem, neka ti bude oprošteno!!!
Zato što si mi ševio brinetu, moraš se udaljiti 10 metara od mene, prdnuti, i ako te ja èujem, neka ti bude oprošteno!!!
A Zato ¹to si mi ševio crnku, moraš se udaljiti 20 metara od mene, prdnuti, i ako te ja èujem, neka ti bude oprošteno!!!
I bi tako. Èovjek se udalji 5 metara, prdne, a Sultan mu oprosti prvi grijeh (èuo ga je).
Èovjek se udalji 10 metara, prdne, a Sultan mu oprosti drugi grijeh (èuo ga je, jedva, ali ipak).
Èovjek se udalji 20 metara, i taman se spremio prdnuti iz sve snage, kad osjeti da ga netko vuèe za rame. Okrene se i vidi nekog tipa:
- Ajde još nekako što spavaš na sastanku, ali zašto prdiš toliko...
__________________
Želim da volim i cijenim ono srce kome sam dopustila da bude gospodar moga srca.
heli79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 11:17   #56
Vise dva sismisa na zici a malo dalje od njih treci stoji na zici.
Razgovaraju prva dva:
-Slusaj kompa mislim da bi trebalo zvati hitnu,izgleda da je onaj pao u nesvjest!
Carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 16:06   #57
Dolazi crnac u javnu kucu. "Sta ima za deset dolara?" "Izvolite u sobu 10, tamo imate jednu crnkinju!" Crnac ulazi u sobu i odmah izlazi. "Ne mogu, to mi je rodjaka!" Dovedu oni njemu neku Holandjanku, crnjo ulazi u sobu i odmah izlazi."Ne mogu, i ovo mi je rodjaka!" Sad mu privedu neku Engleskinju, a crnjo opet izlazi posle pola minuta i rece:"Izvinite, ali i ovo mi je rodjaka!" Sad se i ovi iz javne kuce zabrinu, pa pronadju neku Spanjolku, odvedu je u sobu, ali odluce da malo spijuniraju crnca. Udje crnjo u sobu, skide gace, a Spanjolka se, kao i ostale, zaprepasti i rece: "AUUUUUUUUUUU, BRATEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!"
__________________
Želim da volim i cijenim ono srce kome sam dopustila da bude gospodar moga srca.
heli79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 16:09   #58
Mama i tata se dogovore da vode ljubav u WC zbog toga sto zive u malom
stanu ,da nebi uznemiravali sincica. Jednog dana kaze sin tati:
"Tata zar opet imas proljev?
"A sto sine"rece zacudjeni otac
"Pa opet sam cuo mamu kako vice-ovo tvoje govno je opet mlitavo".
__________________
Želim da volim i cijenim ono srce kome sam dopustila da bude gospodar moga srca.
heli79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 19:55   #59
Roditelj kod ucitelja na informacijama i ucitelj mu prica:
- Vas sin ima jedinicu iz hrvatskog, matematike, fizike, povijesti,....
- Uh, pa on ce past razred!
- E, ajmo po 500 maraka da nece.
Jeremijajooj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 15:53   #60
Dosao zeko u pekaru i pita:
-"Imate li burek sa mrkvom?"
-"Nemamo."

Dode zeko sutra i pita:
-"Imate li burek sa mrkvom?"
-"Jesam ti jucer rekao da nemamo."

Naredni dan pita zeko:
-"Imate li burek s mrkvom?"
-"Ala si ti zeko dosadan, rekao sam ti da nemamo."

Odluci pekar napraviti burek za zeku. Sljedeceg dana pekar jedva ceka da dode zeko u pekaru, i kad je konacno dosao:
-"Imate li burek s mrkvom?"

Pekar, sav sretan:
-"Imamo, koliko?"

Zeko:
-"Jel da da je bljak!"
IMF-ovac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:39.