Natrag   Forum.hr > Društvo > Filozofija

Filozofija Misaone teme lišene dogme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2003., 12:56   #21
filosofija = filosof i ja

Filosof = um caruje
i ja = snaga klade valja
__________________
kako oblikovati potpise
Prijatelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 12:56   #22
a možda je par grka filovalo sofiju.. pa tako ...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 13:08   #23
Quote:
slafko kaže:
a možda je par grka filovalo sofiju.. pa tako ...
...nastade lijepi kolač sa prelivom od bokvice i nekih čudnih morskih algi?
Čula sam da je Kinezima omiljen.
Nisam probala...al kažu želudac ne boli....
p.s.grci su bili pederi
bipolar2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 13:21   #24
dobro, nisu svi grci bili pederi. ili ćeš mi sad reć da je menelaj bio peder, paris je isto bio peder, a helena je u biti bio transvestit? možda i jesu, ali sumnjam da afrodita ne bi skužila kaj se događa.

ti grci su bili toliko "gay is okay" nastrojeni da su imali i posebnu postrojbu pedera. ne znam kako se točno zvala, ali znam da ih je filip II makedonski poslao u vječna lovišta prilikom osvajanja grčke. eh, da, a imali su i otok samo za lezbijke. tamo bi se volio nasukat.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 13:22   #25
filo...Filip...tj.konj
bipolar2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 13:26   #26
kakav sad konj? jel imaš kaj protiv konja?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 13:27   #27
neeeeeeeeeeee
to je moj znak u kineškom horoskopu
bipolar2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 13:35   #28
i ja sam isto, ali kakve to veze ima s topicom?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 13:36   #29
Quote:
slafko kaže:
i ja sam isto, ali kakve to veze ima s topicom?
nikakve

p.s.
bipolar2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 13:38   #30
pobogu, ženo!! jel ti znaš kaj će bit kad obelix uleti ovdje i vidi kako besramno četamo?!
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 13:41   #31
Quote:
slafko kaže:
pobogu, ženo!! jel ti znaš kaj će bit kad obelix uleti ovdje i vidi kako besramno četamo?!

Obelix je zauzet
Služi pivo u obližnjoj birtiji
Do tada smo free diversi
bipolar2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 13:44   #32
a kad dođe onda će bit posmicat će nas ko glinene golubove.
tako bi i ja njemu da mi ovak četa na IT forumima.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 13:46   #33
ha, čuj, kakav topic, takvo chatanje
__________________
kako oblikovati potpise
Prijatelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 13:46   #34
Quote:
slafko kaže:
a kad dođe onda će bit posmicat će nas ko glinene golubove.
tako bi i ja njemu da mi ovak četa na IT forumima.


p.s.četa je mala...ali odabrana
bipolar2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 13:48   #35
bit će nama "četa đaka u jednom danu" kad se ovaj vrati...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 13:50   #36
branit' ćemo se šutnjom
....kao i obično
__________________
kako oblikovati potpise
Prijatelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 13:54   #37
Quote:
slafko kaže:
bit će nama "četa đaka u jednom danu" kad se ovaj vrati...

Ali mi biti spremni!
Disciplina, red i rad!
Mi praviti haos, a on složiti kockice.
Šjor Obelix je zakon!
Da nije njega...ne bismo znali ni što je piva...
Obelix, druže....


p.s. ....scriptum post est
i tebi slafko, komunjaro prepredena...


u potpisu
Danka Partizanka
bipolar2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 15:16   #38
Khm...
Pravim se da nisam vidio ovo, kao što ćete se i vi praviti da se vraćate natrag na temu...

Inače, vadim (tadam!!) palicu i mlatim sve po redu s njom! Ajmo, u krčmu chatat! Iššš!
obelix is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 15:44   #39
kak da se vratim na temu kada mi je ova rekla da sam komunjara?! tražim zadovoljštinu!!

dobro, ajd, tema je zanimljiva. i ono pitanje da nije bilo grka, da li bi bilo filozofije. okej, bilo bi filozofije, ali ne bi izgledala tako kako izgleda danas. niti bi mi zamišljali filozofe kao stare bradonje ogrnute bijelim plahtama koji hodaju okolo u isusovkama.

a i onaj kip "mislilac" ... da li bi on sjedio tako da se nalakti na ruku, ili bio sjedio razvaljen i češkao jajca?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 15:56   #40
Quote:
dobro, ajd, tema je zanimljiva. i ono pitanje da nije bilo grka, da li bi bilo filozofije. okej, bilo bi filozofije, ali ne bi izgledala tako kako izgleda danas. niti bi mi zamišljali filozofe kao stare bradonje ogrnute bijelim plahtama koji hodaju okolo u isusovkama.
ja filozofe zamisljam kao budale bradate koje zive u buradima, na proplancima i u spiljama, jedu korijenje i bobice, i gnjave seljane kojima je samo do zajebancije nekim pizdarijama o smislu i bitku. a seljani ih ne kuze jer je njima samo do sexa i cuge. no neki seljani su drukciji pa ih prate i prate i jedu bobice s njima i spavaju na kamenju i pokrivaju se koprivama zajedno s njima.
Hai! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:27.