Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2010., 09:49   #81
Quote:
Serendipity81 kaže: Pogledaj post
http://www.neoplanet.hr/e-cigarete.html

Evo stigle i nove e cigarete i to u crnoj, pink i bijeloj boji, a ista cijena kao i standardni paket!

kupljeno u havana shopu u Frankopanskoj...
ali ovo što sam po netu gledala mora se cigareta dimiti ili ne???
Ova se ne dimi...jel to ok ili???
__________________
....naš život je započeo kada je naša Paula Anđela došla među nas....
NikolinicaR is offline  
Old 17.06.2010., 21:27   #82
Quote:
NikolinicaR kaže: Pogledaj post
kupljeno u havana shopu u Frankopanskoj...
ali ovo što sam po netu gledala mora se cigareta dimiti ili ne???
Ova se ne dimi...jel to ok ili???
Mora se dimiti, tj. pariti, ispustati paru..dobro procitaj upute i kako sve funkcionira...raspršivač, baterija, punjenja...pa isprobaj. ako ne radi uputi se na prodajno mjesto...
SmokeyTom is offline  
Old 17.06.2010., 23:58   #83
Ja sam suprugu kupila za Božić baš sa ove stranice http://www.neoplanet.hr/e-cigarete.html

cijeli set , no on se u tome nije našao,cigareta izgleda kao klasična nije ova roza ni crna pa ako netko želi prodajem ga za 180kn samo da mi bezveze ne stoji doma !!
kbegicsi is offline  
Old 30.06.2010., 15:17   #84
http://shop.promodar.hr/elektronska-...61f1f4a97db656

Evo ako je netko trazio e cigarete a nije znao gdje ih kupiti!
Serendipity81 is offline  
Old 24.07.2010., 11:14   #85
Quote:
Serendipity81 kaže: Pogledaj post
http://shop.promodar.hr/elektronska-...61f1f4a97db656

Evo ako je netko trazio e cigarete a nije znao gdje ih kupiti!


ako ima zainteresiranih neka se jave u PM mogu nabaviti nešto jeftinije ovaj komplet
jbingul5 is offline  
Old 24.07.2010., 15:13   #86
Pri kupnji elektronskih cigareta treba obratiti paznju na to da osoba od koje kupujete moze vam kasnije nabaviti i refile i ostale dodatke koje mozete zatrebati za svoju cigaretu.

Jel koja je poanta kupiti e cigaretu za koju kasnije ne mozete nabaviti refile ili nesto drugo?
Serendipity81 is offline  
Old 25.07.2010., 10:01   #87
Quote:
Serendipity81 kaže: Pogledaj post
Pri kupnji elektronskih cigareta treba obratiti paznju na to da osoba od koje kupujete moze vam kasnije nabaviti i refile i ostale dodatke koje mozete zatrebati za svoju cigaretu.

Jel koja je poanta kupiti e cigaretu za koju kasnije ne mozete nabaviti refile ili nesto drugo?


mogu nabaviti i refile
jbingul5 is offline  
Old 30.08.2010., 10:21   #88
Evo stigle nove cigarete...vrhunska kvaliteta i jos 10 refila u paketu i to samo za 150 kn, ne vjerujem da se igdje moze naci povoljnije!!


A kako vidim ima i cigare i lule...
Serendipity81 is offline  
Old 30.08.2010., 22:55   #89
evo ovako. te e-cigarete imate kupiti i preko neta i to besplatna dostava, koju cekas oko 2 tjedna. dodu 100kn, nakon toga samo morate kupiti nikotin koji je isto poprilicno jeftin i to je to. jedino me pati sto se kaplje nikotin u refile, a sto kada se ti refili osuse i moram kupiti nove- ne znam gdje.
fora je kod ovih nasih prevaranata koji hoce zaraditi je da sto oni ne prodaju prazne refile da se kaplje nikotin, onda kutija cigara ne dode 5 kn kao po njihovoj racunici. stranica http://www.dealextreme.com/search.dx...ic%20cigarette . ja kupio EC i sada cekam bocicu nikotina da dode. moj savjet da narucite sve od jednom, a najveci problem u cijeloj prici je paypaly racun i odlazak na carinu..
Double size is offline  
Old 31.08.2010., 01:08   #90
Sve s dealextreme je smeće. Kupiti pravu cigaretu ( za 500/600kn ) i miran si. Mene moja služi već pola godine bez ikakvih problema

Nikotin koji se kupuje iz kine je veći otrov nego da pušiš smotanu rolu katrana. Kupuj kvalitetno ( ili radi sam )
Piramida is offline  
Old 31.08.2010., 15:50   #91
Quote:
Double size kaže: Pogledaj post
evo ovako. te e-cigarete imate kupiti i preko neta i to besplatna dostava, koju cekas oko 2 tjedna. dodu 100kn, nakon toga samo morate kupiti nikotin koji je isto poprilicno jeftin i to je to. jedino me pati sto se kaplje nikotin u refile, a sto kada se ti refili osuse i moram kupiti nove- ne znam gdje.
fora je kod ovih nasih prevaranata koji hoce zaraditi je da sto oni ne prodaju prazne refile da se kaplje nikotin, onda kutija cigara ne dode 5 kn kao po njihovoj racunici. stranica http://www.dealextreme.com/search.dx...ic%20cigarette . ja kupio EC i sada cekam bocicu nikotina da dode. moj savjet da narucite sve od jednom, a najveci problem u cijeloj prici je paypaly racun i odlazak na carinu..
Svatko tko zeli pokusati naruciti sam izvana...sretno. Istina je da se mogu naci puno povoljnije nego kod nas ali znam za slicajeve kada su ljudi morali platiti i PDV i carinu i troskove speditera da bi dosli do svoje posiljke tako da ih je ta roba na kraju izasla visestruko skuplja nego da su kupili bilo gdje u Hrvatskoj. Takoder, kod narucivanja tekucine, dogada ce da carina zapljeni posiljku jer navodno za njen uvoz u Hrvatsku treba imati neke posebne dozvole.
Serendipity81 is offline  
Old 03.09.2010., 01:16   #92
@piramida narucio i radi. a odakle mi 500-600kn. a kako to da si ti neki ekspert, sta ako je iz kine pa ne valja- sve je iz kine i ova od 500-600 kn. oni je isto plate do 150, eventualno 200 kn pa nabijaju cijenu jer su pohlepni
@Serendipity81 pa gledas da ti posliljka nije iznad cijene koja se oporezuje( mislim 100eu ili $).. pa samo se na to i gleda

narudba mi je dosla i kod prijatelja je, ceka da sutra dodem u os po to, rekao bi mi da je bilo problema oko e-juice

Zadnje uređivanje Double size : 03.09.2010. at 01:18. Reason: nema razloga
Double size is offline  
Old 05.09.2010., 07:59   #93
pa koliko vidim ima i ovdje za kupiti za 150 kn. eno imas i slicicu gore...i koliko sam ja cula kvaliteta je ok.

i u pravu si...sve one dolaze iz Kine, a o pohlepi preprodavaca ovdje radije ne bi komentirala!
Serendipity81 is offline  
Old 19.09.2010., 00:31   #94
Prije skoro godinu ostavio sam analognu cigaretu i počeo koristiti e-cigaretu. E-cigareta je uz struju i internet jedan od najboljih izuma ikad. Ne kašljem, ne smrdim, nisam se udebljao i mjesečno trošim manje od 200kn od nekadašnjih 1000kn. Oni koji kažu da je e-cigareta smeće ili nisu nabavili kvalitetnu ili nisu ni probali pa ne znaju o čemu pričaju. Ja sam sa e-cigaretom preporođen i pušim gdje i kad to želim. Ljetos sam pušio u avionu, u svim kafićima mogu pušiti, u svakom restoranu i da ne nabrajam dalje.
peaceoffcake is offline  
Old 03.10.2010., 22:32   #95
Quote:
peaceoffcake kaže: Pogledaj post
Prije skoro godinu ostavio sam analognu cigaretu i počeo koristiti e-cigaretu. E-cigareta je uz struju i internet jedan od najboljih izuma ikad. Ne kašljem, ne smrdim, nisam se udebljao i mjesečno trošim manje od 200kn od nekadašnjih 1000kn. Oni koji kažu da je e-cigareta smeće ili nisu nabavili kvalitetnu ili nisu ni probali pa ne znaju o čemu pričaju. Ja sam sa e-cigaretom preporođen i pušim gdje i kad to želim. Ljetos sam pušio u avionu, u svim kafićima mogu pušiti, u svakom restoranu i da ne nabrajam dalje.
jeli digitalna cigareta i dalje dobra?
Zego is offline  
Old 05.10.2010., 12:41   #96
Ja već skoro pola godine pušim elektronsku cigaretu i jako sam zadovoljna. Sad i meni smrdi i smeta dim obične cigarete.. Dugo sam se dvoumila jer mi se činilo jako skupo, al sam ipak kupila onaj model "Evolution", i nije mi žao ni kune!! Sad me mjesečno jedna bočica nikotina od 30ml košta 120kn, a prije sam na pljuge trošila 300-400kn i još žicala okolo.. A sad svi mene žicaju jer žele probat!! I najbolji dio je da mogu pušit gdje god poželim!! Malo me čudno gledaju ljudi, al uskoro postanu ljubomorni kad vide da konobar ne prigovara!! hahaha
blueberry99 is offline  
Old 06.10.2010., 15:24   #97
Evo da se i ja javim sa pozitivnim komentarom. Prestala sam pušti "analogne" prije mjesec dana. Kupila sam Titan u Savskoj. Prezadovoljna sam. Ne smrdi, ne smeta nikome, biram kad, gdje i koji okus želim. Ima bedaka koji reagiraju glupo ali nema ih puno i mislim da su zavidni. Da je isto kao prava- nije! Puno je bolje! Treba malo organiziranja oko svega toga ali se isplati. Ja sretna, familija sretna, kuća miriši. Pomalo mi smrdi dim prave a to je nešto što sam mislila da se nikad neće dogoditi. Uglavnom ako imate pitanja javite se slobodno. Ima još jedan forum koji je informativan i puno sam tamo naučila. Pa samo naprijed.
__________________
nensyb
nensyb is offline  
Old 06.10.2010., 15:37   #98
ja sam bez cigareta već 20 mjeseci
koristim e-cigaretu kupljenu kod www.e-cigareta.com.hr
misko01 is offline  
Old 12.10.2010., 10:19   #99
Koja krasna reklama! Jel to stranica od one firme Elda? Navodno su njihove cigarete jako nekvalitetne. Ne znam iz osobnog iskustva, al po onim "pušačkim" forumima pišu sve najgore o njima.. Kažu da su najbolje one iz Savse! Ja zadovoljna!!
blueberry99 is offline  
Old 07.11.2010., 12:55   #100
Davno sam se regao na ovaj forum, al nisam imao sta pisat, malo istrazujem o ovoj e-cigareti i dao bih vam svoju preporuku. Tjedan dana gledam po internetu i citam razne forume i gluposti o tim e-cigaretama. Naletio sam na jedan model po imenu Joye eGo. Po forumima amerikanci su najvise pusili taj Joye 510 model, i svi ga hvale, a eGo ima isti atomizator, samo puno jacu bateriju. Da ne duljim, e-jucie mi stize iz kine, kit ove cigarete i 5 dodatnih refilla(praznih i vecih) dodje me 350 kuna. da napomenem tu su dvije cigarete, znaci 2 atomizatora i 2 baterije od 900mah. nikakve linkove necu stavljat, najjeftinije sta sam nasao je na healthcabin stranici i tamo cu narucit sutra-preksutra. nadam se da me ovi na carini nece prcat. a ove e-cigarete sta izgledaju ko obicne cigarete-po meni zadnji shrot. i to imam. baterija traje 20 minuta, a refila pol sata. barem na mojoj.
ako nekog zanima samo nek googla Joye eGo, ima i na jubito recenzija pa da se vidi kako ovo dimi . pozz
oxer is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:17.