Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2014., 14:33   #781
Isprobala sam dosta preljeva i za sad mi se kao najbolji pokazao schwarzkopfov country colours. Najduze mi drzi
chlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 14:26   #782
Zanima me ako kupim crveni preljev ili smeđi preljev da li bi se on uhvatio na plavu obojan kosu?
noemi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 16:45   #783
evo mene zanima crni preljev za kosu.Sada sam neka mahagoni smeđa ,ali me oduvijek vuče crna boja kose .Prirodna boja mi je srednje smeđa (znači tamna sam ) ali ten mi je malo svjetliji pa se dvoumim oko bojanja te bi zato prvo provala preljev da se ispere ako mi ne bude valjalo.
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 18:09   #784
preljevi...

Znaci,imam vise svjetlo smeđu kosu i kupila sam si plavi preljev mislim da je boja 02 i ne znam oce li mi ispast dobro ili neka druga boja...Imate li iskustva?
Hvala!
kulkul69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 11:41   #785
preljev za svijetliju kosu

Znaci ovako... prirodno sam malo tamnija plavusa, a trenutno mi je kosa ofarbana u jako tamno smede i vec neko vrijeme se pokusavam vratiti u svoju boju. Idem s onom forom pustanja da mi izraste kosa, ali je to vec sad jako ruzno jer kazem plava sam, a u tamno ofarbana pa me zanima sto mislite hoce li mi se svijetli preljev htjeti uhvatiti ako ga stavim. Osobno ga nikad nisam stavljala i ne znam kako funkcionira pa je svako misljenje i iskustvo dobro doslo ☺
antwoxy10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 17:19   #786
https://imageshack.com/i/p3YU2W61j

Ima li tko pametan da mi kaze koja boja ide tj.preljev da mi bude ovakva boja kose. Ispralo se a nemam namjeru ici do frizerke i placati nesto sto doma mogu sama

Tnx😁
tatjana23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 12:14   #787
Pozdrav!

Ovako, trebala bi jedan savjet. Prirodno sam plavo- zlatne kose s nesto blajhanih pramenova koji su već i izrasli skoro. S obzirom da mi je kosa dosta suha, ne bi voljela opet na pramenove pa razmišljam o preljevu,. Uočila sam od Palette ledeno plavi preljev. Znači, treba mi za sjaj kose i možda blago posvjetljivanje. Kakva su vaša iskustva, ima li koristi od toga, i može li ispasti katastrofa? I još, kako se to uopće nanosi na kosu?
zija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 15:46   #788
treba mi uputa za korištenje palette instant preljeva. imam vrećicu s preljevom ali uputu sam izgubila
kako se to koristi? mora li se neko vrijeme držati na kosi?
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 16:43   #789
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
treba mi uputa za korištenje palette instant preljeva. imam vrećicu s preljevom ali uputu sam izgubila
kako se to koristi? mora li se neko vrijeme držati na kosi?
Na netom opranu kosu, direktno iz vrećice staviti i držati 20-30 minuta.
I savjetujem obavezno neko ulje nakon toga, jer meni kosa bude jako suha od njih :/
file:///C:/Users/DC5800/Downloads/InstantColor_instructions.pdf
Tea323 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 16:45   #790
Quote:
zija kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Ovako, trebala bi jedan savjet. Prirodno sam plavo- zlatne kose s nesto blajhanih pramenova koji su već i izrasli skoro. S obzirom da mi je kosa dosta suha, ne bi voljela opet na pramenove pa razmišljam o preljevu,. Uočila sam od Palette ledeno plavi preljev. Znači, treba mi za sjaj kose i možda blago posvjetljivanje. Kakva su vaša iskustva, ima li koristi od toga, i može li ispasti katastrofa? I još, kako se to uopće nanosi na kosu?
Efekt pa gotovo i slabiji od Keune silver reflex, boja preljeva je lila. Ne posvjetljuje kosu, ,trebao bi kao smanjiti žutilo, kosa nakon njega vrlo suha, sjaj nikakav, boja nepromijenjena gotovo. Bezveze nažalost...
Tea323 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 17:59   #791
Quote:
Tea323 kaže: Pogledaj post
Na netom opranu kosu, direktno iz vrećice staviti i držati 20-30 minuta.
I savjetujem obavezno neko ulje nakon toga, jer meni kosa bude jako suha od njih :/
file:///C:/Users/DC5800/Downloads/InstantColor_instructions.pdf
hvala. osim za link, on ti ne radi.
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 12:26   #792
Rozi baby preljev...imam plavu kosicu ali samo mi se svida roza pa ako netko ima neku pereporuku! Zahvaljujem !

Sent from my SM-N930F using Tapatalk
__________________
Do you feel real
genes is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 18:59   #793
Molim pomoć ,dosad sam manje više koristila baš boje za kosu, a odlučih se prebaciti na preljev jer sad imam željenu boju kose koja se doduše ispire pomalo svakim pranjem, a ne želim opet stavljat boju jer me strah da ne uhvati na crno.
Treba mi preljev ovakve neke boje kao njen donji dio kose, gornji mi se čini tamniji (crn) http://a3.files.beautyeditor.ca/imag...UzMTU4NjY5.jpg , znači tamno pepeljasti smeđi preljev koji će držat neko vrijeme, ne da se baš odmah ispere.
mine123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 09:55   #794
A jel postoji nešto kao preljev za kosu, ali koji je već smiksan, da ne moram ja mućkati s hidrogenom i sl. i da ne oštećuje kosu. Ili previše tražim? Inače kosa mi je srednje plava, ja bih samo nešto za mijenjanje odsjaja, a što traje do par pranja!
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 11:06   #795
Preljev na engleskom?

Pozdrav cure,
kako bi se preljev preveo na engleski? Najbliže što sam našla jest demi ili semi permanent colourt, ali nisam sigurna.
srednjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 15:47   #796
Pozz,
Imam plavu kosu koja na nekim mjestima baca na zuto. Nista strasno ali ja bi bila siva. Je li mi bolja kombinacija silvera od keuene ili nekog ehotona sivog ili pak onaj preljev koji same radimo od regeneratora,crne boje i hidrogena?
Thx
__________________
Iz jednog pogleda, ja doznajem sve, Zbog jednog dodira i to ubija me;Ljubav se rodila i odvela te u neke tudje i nemirne al sretnije ruke....
skalari is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 23:04   #797
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
A jel postoji nešto kao preljev za kosu, ali koji je već smiksan, da ne moram ja mućkati s hidrogenom i sl. i da ne oštećuje kosu. Ili previše tražim? Inače kosa mi je srednje plava, ja bih samo nešto za mijenjanje odsjaja, a što traje do par pranja!


Mozda Palette instant color gloss, u DM cca 15 kn...nisam probala


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 16:10   #798
Bok svima! Imam jedno pitanje, nadam se da cete mi pomoci posto sam nova u svijetu bojanja kose. Imam 30 god i nisam do sada tretirala kosu, ni boje a ni preljevi. Zazelila sam se promjene, pa me zanima ima li nekakav preljev pogodan za nas pocetnike? Imam tamno smedu kosu, i nekoliko vlasi sijedih. Da li bi bilo bolje da uzmem preljev neki ili da ju bolje obojam? Naravno nesto u boji moje kose, nikakva drasticna promjena. Ne znam ni sama. Ne boja mi se kosa zbog par vlasi, a ako bi mi neki preljev malo to prekrio bilo bi to super.
Ispricavam se na ovako dugom pitanju!
mrsb is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 11:19   #799
Quote:
srednjica kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure,
kako bi se preljev preveo na engleski? Najbliže što sam našla jest demi ili semi permanent colourt, ali nisam sigurna.
U engleskom postoji razlika između ta dva naziva. Nemam pojma kako se te boje zovu na hrvtaskom. Demi permanent ima hidrogen u sebi i drži nešto duže (npr 12-24 pranja - ovisi od marke) i bolje prekriva sijede. Semi permanent nema hidrogen i traje kraće (npr 4-8 pranja), također bi trebao prekirvati sijede.

Moje pitanje - da li postoje semi permanent boje u Hrv? Koje god sam kutije pregledala (a na njime piše semi!!) sadrže razvijač (i u njemu hidrogen).
Red Foxya is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 20:09   #800
Može li mi netko preporučiti dobar preljev za kosu?
Ne farbam se pa bih za promjenu htjela potamniti kosu, od preljeva znam samo za onaj u vrećici palette, al taj mi se nije baš primio, stoga ako znate za neki, ali pod obavezno da se može skroz isprati nakon nekog pranja.
jedna001 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:28.