Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2018., 18:11   #7641
Mene su isto danas u SS prilikom uplate na račun tražili osobnu, ali cura koja radi kaže kako misli da je samo prvi put potrebno jer je upisala broj osobne i još neke stvari. To što je adresa na osobnoj različita od one s kojom sam prijavljen na SS ih ne zanima

Uz to ne kužim te stvari prilikom uplate (prilikom isplate mi je jasno) kad uplatu možeš napraviti i putem bona ili kladomata
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 02.01.2018., 19:31   #7642
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Mene su isto danas u SS prilikom uplate na račun tražili osobnu, ali cura koja radi kaže kako misli da je samo prvi put potrebno jer je upisala broj osobne i još neke stvari. To što je adresa na osobnoj različita od one s kojom sam prijavljen na SS ih ne zanima

Uz to ne kužim te stvari prilikom uplate (prilikom isplate mi je jasno) kad uplatu možeš napraviti i putem bona ili kladomata

Da, glupo do bola, može se uplatiti preko kladomata, ali danas kad sam kliknuo na isplatu na SS kladari, traže mi da dopunim osobne podatke, tipa iban račun, osobna i putovnica, državljanstvo, broj isprave, tko je izdao ispravu, do kada isprava vrijedi... ja sam se još registrirao kad ovi podaci uopće nisu bili potrebni,.
milijunaš is offline  
Old 02.01.2018., 19:34   #7643
U PSK,a su me prilikom uplate pitali za datum rođenja i vidim da tamo cura upiše i izbaci joj moje ime i prezime ali to je bilo početkom 12. mjeseca,.
milijunaš is offline  
Old 02.01.2018., 20:57   #7644
Poštovani/a,





PSK Vam želi sretnu novu 2018. godinu, neka Vam bude puna uspjeha, radosti i zanimljivih utakmica.


Želimo iskoristiti ovu priliku da Vas obavijestimo o bitnim promjenama koje donosi Zakon o sprječavanju pranja novca i financiranju terorizma. Promjenama zakona obuhvaćena je cijela industrija igara na sreću i to svi priređivači, koji će postupati na istovjetan način.


Naime, dana 01.01.2018. godine stupio je na snagu novi Zakon o sprječavanju pranja novca i financiranja terorizma.


Navedenim Zakonom nametnuta nam je obveza prilikom svake uplate uloga i/ili isplate dobitka u iznosu od 15.000,00 kn i većem, provesti dubinsku analizu igrača (prikupiti zakonom propisane podatke od igrača) u vidu popunjavanja pripremljenog obrasca. Kod internet igrača to znači prikupljanje dodatnih podataka, koji će biti dodani na Vaš korisnički račun i koje Vas molimo da u narednom periodu obavezno popunite.



Između ostalog, nužno je da svaki internet igrač potvrdi svoj identitet, što će učiniti na način da kod slijedeće uplate ili prilikom prve isplate dođe u poslovnicu i predoči identifikacijsku ispravu (osobnu iskaznicu) našim djelatnicima. Nakon što je jednom predočena identifikacijska isprava, više ne postoji Vaša obveza dolaska u poslovnicu.



Ukoliko odbijete dati/popuniti tražene podatke i potvrditi identitet u poslovnici, sve uplate i isplate dok ne potvrdite identitet, moći ćete vršiti samo preko bankovnog računa koji glasi na Vaše ime.



Unaprijed zahvaljujemo na razumijevanju, a u slučaju bilo kakvih pitanja ili nejasnoća stojimo Vam na raspolaganju putem našeg besplatnog broja telefona i e-maila za podršku igračima.
DrŠ2013 is offline  
Old 02.01.2018., 21:20   #7645
Quote:
milijunaš kaže: Pogledaj post
, ali danas kad sam kliknuo na isplatu na SS kladari, traže mi da dopunim osobne podatke, tipa iban račun, osobna i putovnica, državljanstvo, broj isprave, tko je izdao ispravu, do kada isprava vrijedi... ja sam se još registrirao kad ovi podaci uopće nisu bili potrebni,.
Neke od tih podataka sam morao dati HL-u kad sam se registrirao kao igrač još 2013...

Očito neki (posebno SS) žele imati sve podatke valjda kako se ne bi gnjavili kod velikih isplata...
__________________
...
promatrac77 is offline  
Old 02.01.2018., 23:19   #7646
Quote:
promatrac77 kaže: Pogledaj post
Neke od tih podataka sam morao dati HL-u kad sam se registrirao kao igrač još 2013...

Očito neki (posebno SS) žele imati sve podatke valjda kako se ne bi gnjavili kod velikih isplata...

Što se tiče HL,a ok, i ja sam jer kod njih je bila samo isplata na tekući pa sam zbog toga morao upisati sve podatke, znači ovo je meni toliko glupo da čovjek ne može povjerovati, u banci do 105 tisuća kuna da li mijenjao podigao, uplatio, isplatio itd.... čim u roku od 30 dana prijeđe iznos od 105.000 kuna odnosno u tom trenutku možeš na šalteru uplatiti ili isplatiti 100 kuna a ako tih 100 kuna prelazi mjesečni iznos od 105.000 kuna automatski sustav traži od nje podatke o pranju novca, to mi je poznato, e sad jesu li i kladionice uvezane u taj sustav sa HNB,om to je sad upitno, znači što je sa listićima koji se uplate u poslovnicama, što je sa mjenjačnicama, milijun pitanja a niti jedan pravi odgovor, ovo mi se više čini kao, radi reda ali od toga niš ne bude... jer čisto sumnjam da će netko pratiti tko koliko uplaćuje, on ako će muljati onda će muljati preko poslovnica, uđe u njih 20 danas i uplati po tisuću kuna, i tko mu može ući u trag, mislim smiješno, ne znam što bi rekao,.
milijunaš is offline  
Old 04.01.2018., 18:01   #7647
SS na onlineu povodom tog novog zakona ima i upitnik 'jeste li politički izložena osoba ili njen suradnik? Šta Kerum više neće smjet kockat?

A koliko sam shvatio, nema ni više podizanja love u poslovnici kod online računa dok ne upišeš IBAN (?)
rechtextreme is offline  
Old 04.01.2018., 19:45   #7648
Quote:
rechtextreme kaže: Pogledaj post

A koliko sam shvatio, nema ni više podizanja love u poslovnici kod online računa dok ne upišeš IBAN (?)
Sad slijedi moje bedasti komentar: valjda IBAN upišeš na svoj online račun pa si miran
__________________
...
promatrac77 is offline  
Old 04.01.2018., 22:51   #7649
Quote:
rechtextreme kaže: Pogledaj post
SS na onlineu povodom tog novog zakona ima i upitnik 'jeste li politički izložena osoba ili njen suradnik? Šta Kerum više neće smjet kockat?

A koliko sam shvatio, nema ni više podizanja love u poslovnici kod online računa dok ne upišeš IBAN (?)
To se prvenstveno odnosi na Davora Šukera.

Ne želi vlast da prokocka cijeli honorar koji prima kao volonter...
DrŠ2013 is offline  
Old 09.01.2018., 14:11   #7650
Još jedan HL bonus, ovaj puta ne tako jak...kladi se za 100 kn i dobiješ 40 (bonus je samo za sportsko klađenje)....
https://www.lutrija.hr/cms/KladiSeZa100
__________________
...
promatrac77 is offline  
Old 09.01.2018., 18:05   #7651
Ima i za loto 7/39 kome je zanimljivo... Deset za deset...

https://www.lutrija.hr/cms/DesetZaDeset
__________________
"I have no special talents. I am only passionately curious"
ddrock1 is offline  
Old 09.01.2018., 23:19   #7652
Quote:
ddrock1 kaže: Pogledaj post
Ima i za loto 7/39 kome je zanimljivo... Deset za deset...

https://www.lutrija.hr/cms/DesetZaDeset
To je bilo i prošli tjedan i, nažalost, bonus je jednokratne prirode....
__________________
...
promatrac77 is offline  
Old 13.01.2018., 19:31   #7653
Nova promocija u HL, ako se odigra tiket za minimalno 100kn uloga, dobije se 40kn na račun. Ponuda je jednokratna, čini mi se do 22. siječnja ili tako nešto, ima na webu.
Luyindula is offline  
Old 13.01.2018., 20:10   #7654
Ima link gore, 3 posta iznad, promatrac stavio
__________________
"I have no special talents. I am only passionately curious"
ddrock1 is offline  
Old 14.01.2018., 17:37   #7655
glupa lutrija ne dozvoljava uplate s racuna koji nije u hr banci, a skrill nemaju
kakva firma
Padrone is offline  
Old 14.01.2018., 17:39   #7656
Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post
glupa lutrija ne dozvoljava uplate s racuna koji nije u hr banci, a skrill nemaju
kakva firma
Da, to definitivno fali, no mene to nekako ni ne čudi....
__________________
...
promatrac77 is offline  
Old 15.01.2018., 13:30   #7657
Jeste probali uplatiti preko Aircasha? Preko njega se mogu primati inozemne uplate pa bi vjerojatno primila i Lutrija s inozemne kartice?
vikicav is offline  
Old 16.01.2018., 10:34   #7658
ma zagnjavit cu sestru nek ode do poslovnice i uplati, kad su vec toliko protiv stranih uplata
naravno,m ista kartica bez problema prolazi kod SS-a
Padrone is offline  
Old 17.01.2018., 22:39   #7659
Ako netko zna, koliko treba HL-u da isplati dobitak na lotu (7/39) online? Skoro nikad ne igramo loto na taj način, uvijek listići u poslovnici, ali evo danas jesmo i neku četvorku dobili. Listić piše da je dobitan već blizu sat vremena, ali para nema na računu. Navikli se na kladionicu gdje dosta brzo isplate (rijetke) dobitke.
Kirkpatrick is offline  
Old 19.01.2018., 14:15   #7660
Meni zadnji put skoro puna 24 sata... Isto se radilo o 7/39
__________________
"I have no special talents. I am only passionately curious"
ddrock1 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:46.