Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2012., 22:25   #221
Quote:
Razbojnik kaže: Pogledaj post

ziheraški: oba daju 3 plus ne (iskreno ne znam koeficijent napamet) ili jednostavno under(koef. oko 2,2)

Manje ziheraški: Emmen ne daje gol(2,9) ili dvojka na Telstara(2,3)

Rizik: hendikep Telstara, oko 4 i nešto.

svaka cast razbojnik. FT 0:2
__________________
Dubioza Kolektiv^^
adidas_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 10:01   #222
sto kazete na Ajaccio-Lyon 2 (1,85)

Lyon trenutno u odlicnoj formi , kup im preostaje kao jedini trofej za osovojiti
Ajaccio igra 3.ligu znam da su izbacili Montpellier ,ali tesko da cu uzeti jos jednu veliku pobjedu
orion88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 14:11   #223
http://www.jutarnji.hr/navijaci-mars...rvak-/1020761/


Dosta zanimljivo, iako vidim da naše klade još nisu reagirale, pošto je kvota na 2 @ 2,40
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 14:16   #224
Quote:
tominator kaže: Pogledaj post
http://www.jutarnji.hr/navijaci-mars...rvak-/1020761/


Dosta zanimljivo, iako vidim da naše klade još nisu reagirale, pošto je kvota na 2 @ 2,40

Tomi, ja sam u to sumnjao, ali sad su navijači uprskali stvar...

Tekma će biti pod povećalom Ueffe...Marseille je već u banani, a onda bi ga baš mogli popušiti na svim frontovima...vidjeli su kako je završio Juve zbog takvih pizdarija...ako im se sviđa, bujrum...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 14:19   #225
Realno Marsej kako nakaradno igra i da se upene mozda bi ispušili.Ovako i da malo puste gas, to se ne bi ni vidjelo a Monpeljeu ne treba mnogo "pustiti" da dobije.Odlicna ekipa. A Marseju bodovi ne znaci, a i dok su znacili prosipali ih.Mislim da ce navijači Marseja sutra otvoreno da navijaju za Monpelje i na stadionu.Valja 2 zategniti.
samojaznam is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 14:28   #226
A dobro, nije neobično pustiti (pritom ne mislim očito puštanje u kojem si namjerno zabiju 2 autogola, već ulazak bez par prvotimaca i ležernijim pristupom utakmici) utakmicu koja ti ništa ne znači, a porazom još probaš zeznuti najvećeg rivala. Zanimljivo je da je Marseille u katastrofalnoj formi, a Montpellier u vrlo dobroj pa me pobjeda gostiju i bez "puštanja" domaćina ne bi iznenadila
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 14:34   #227
I ovako su navukli frustracije navijača igrači Marseja, silnim porazima, a sada ako pobijede, evo ih nove frustracije.Neka im bar sada izadju u susret. Opet kazem i da se igra punom snagom, nikakvo iznenadjenje ne bi bila pobjeda Monpeljea, pa PSG_a su skoro dobili na strani.
samojaznam is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 18:06   #228
Sociedad-Betis kec i manje od 2,5 @5,25 Bet-Live


Sociedad većinom kući kad pobjedi gost ne daje gol. Kući 7-4-4
Betis kad gubi u gostima većinom ne zabija. U gostima 5-0-10

Zadnji susreti kad je Sociedad igro kući : 2:0 , 0:0 , 1:1 , 1:0..
__________________
Io sono Milanista!
prOPrusina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 19:20   #229
Kod mene 3+

R.Sociedad-R.Betis 3+ 1,70
Obje ekipe su iz sredine tabele.
Sociedad je u odnosu na trenutnu Zaragozu koja se nalazi u ugrozenoj zoni ispred 9 bodova a Betis ispred +10 bodova.
Kod kuce Sociedad solidan, iamju 7-4-4, i u 15 domacih ut. su zabili 23 a primili 15 golova.
Kod kuce igraju ofanzivno i otvoreno, jer imaju dobre igrace prema naprijed, Vela, Zurutuza, Griezman, Prieto, Agirretxe...
Danas ce biti bez golmana C.Bravo i defendera Mikel Gonzalesa.
To je mali problem za njihovu zadnju liniju, ipak dva nova igraca je prilicna promjena za ekipu.
Real Betis u gostima 5-0-10, 15 golova zabili i 23 primili.
Betis ima odlican dvojac u napadu koji moze svakoj ekipi postici pogodak, Santa Cruz i Ruben Castro.
Betisu isto u odbrani nedostaju Mario i Ustaritz.
U prvoj ut. u Sevilli, Sociedad je slavio sa 2:3.
Objue ekipe su digle formu, postizu golove i danas ocekujem otvorenu ut. u kojoj ce napadaci iskoristiti probleme oko izostanaka u odbrani na obje strane.


FC Augsburg-VfB Stuttgart 3+ 1,70
Ove szone kod kuce Augsburg je samo tri puta porazen. Bayern, pa Leverkusen (na pocetku sezone kada je igrao u odlicnoj formi) te Hoffenheim.
Augsburg ima 8 ut. bez poraza na svojoj SGL Areni, i imaju 5-6-3 uz gol razliku 17:15. Trenutno se nalaze mjesto iznad zone ispadanja/razigravanja. Poslije ut. i poraza od Bayerna, Robben je kazao da ova ekipa ne zasluzuje da ispadne.
Stuttgart je u vrlo dobroj formi, od februara mjeseca, nemaju porza vec nekoliko ut. i sada su u situaciji da ganjaju sto bolji plasman za Europu.
Ibisevic je u odlicnoj formi, u svakoj skoro ut . zabija gol, asistira suigracima, tako da Stuttgart u zadnje 4. ut postigao 11 golova.
Augsburg je zabio 7 golova u posljednjih 8 ut.
Stuttgart 26 golova u 9 ut. prosjek 3 gola.
Proslu ut. Stuttgart je dobio kod kuce 2:1.
Od ovih ekipa ponovo ocekujem ut. sa golovima ali isto tako mala prednost gostima koji su pronasli formu i igraju odlicno.
Augsburgu nedostaju:Oehrl, de Jong, Bah, Gogia, Moravek a kod Stuttgarta Boulahrouz.
__________________
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
dr.van nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 20:50   #230
Quote:
adidas_3 kaže: Pogledaj post
svaka cast razbojnik. FT 0:2
taj Emmen mi sad već otkad je netko prvi puta na ovome forumu spomenuo probleme tamo(pa zgubili tad 6-0) donosi jedino kakav-takav profit petkom (obično tad igraju), inače mislim da se u toj ligi nikako osim protiv Emmena ne isplati igrati fixeve, jer tamo može biti svgea.

Za ubuduće preporučujem undere ili oba daju 3 plus ne na Eindhoven, za tu ligu dosta čvrsta ekipa...

A baš me zanima kad će klade shvatit taj Emmen jer mi je najjače bilo sad prošli petak kad je sa Zwolleom(inače oni su pri vrhu) bilo 1,15 na Zwolle, i taman mislim si, pas mater shvatili su....kad ono ne daje gol Emmen 2,0

Emmen će sigurno do kraja prvenstva zabiti 1 gol, ali kad bi se mogao kladiti, odmah bih stavio da neće više od 1. Izgleda da je tamo čisti kaos, jer ovo je smiješno. A tkogod bude na njihovim utakmicama igrao da Emmen daje gol(, po smiješnom koef. iz tjedna u tjedan od oko 1,2 do 1,5) baš i nije normalan ili bezveze gađa.
Razbojnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 22:45   #231
Quote:
orion88 kaže: Pogledaj post
sto kazete na Ajaccio-Lyon 2 (1,85)

Lyon trenutno u odlicnoj formi , kup im preostaje kao jedini trofej za osovojiti
Ajaccio igra 3.ligu znam da su izbacili Montpellier ,ali tesko da cu uzeti jos jednu veliku pobjedu
kakav poklon još je u super šansi bilo 2,00

sutra na Rennes 1,50 koef. protiv Quevilly također 3 .liga
Nascimento is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 23:30   #232
Šta mislite za veču lovu hendikep na reala.
dbem07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 23:33   #233
Quote:
dbem07 kaže: Pogledaj post
Šta mislite za veču lovu hendikep na reala.
Zašto misliš da je to dobar pick?
__________________
Dite
more_jadransko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 23:34   #234
Quote:
dbem07 kaže: Pogledaj post
Šta mislite za veču lovu hendikep na reala.
all in definitivno

Quote:
Zašto misliš da je to dobar pick?
a i ti isto gluposti pitas...jel to bitno? all in! Real...to je Real...REAAAALLLL f2..all in...bez rzloga i objasnjenja
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 23:46   #235
Quote:
dbem07 kaže: Pogledaj post
Šta mislite za veču lovu hendikep na reala.
Real gotov sigurno pobjeduje , ali ce tesko na Vicente Calderon otici u hendikep
znam da uvik bude gust rezultati kad je Atletico domacin

ako imas love na bacanje onda probaj
Nascimento is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 23:49   #236
Ja mislim da vrijedi probati hendikep na Real.SUmnjam da ce do zavrsnice meča biti samo 1 razlike da opet rizikuju da prime gol u finišu i izgube prvenstvo,Atletico je u padu, ne mogu pratiti ritam Europa Liga i prvenstvo.
Mislim da bi se valjalo probati h2...Ja cu staviti na tiket sigurno.
samojaznam is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 00:00   #237
pa ne bi na real sutra odigrao ni da je koeficijent 3 voda u ušima, barca stigla na -4 (računajmo -1 zbog klasika, znači nemaju pravo kiksa), pola igrača ne može podnijeti taj pritisak, i još k tome je derbi

ali na bilbao bi se već moglo probati, po 2,60
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 00:00   #238
Quote:
Nascimento kaže: Pogledaj post
Real gotov sigurno pobjeduje , ali ce tesko na Vicente Calderon otici u hendikep
znam da uvik bude gust rezultati kad je Atletico domacin

ako imas love na bacanje onda probaj
Ne samo Madrid
Od zadnjih 6 utakmica (u primeri) odigranih u gostima samo jednu su dobili u hendikepu.

31/03/2012 Primera Divizija Osasuna vs. Real 3 - 1:5
21/03/2012 Primera Divizija Villarreal vs. Real 1 - 1:1
10/03/2012 Primera Divizija Betis vs. Real 3 - 2:3
26/02/2012 Primera Divizija Vallecano vs. Real 3 - 0:1
04/02/2012 Primera Divizija Getafe vs. Real 3 - 0:1
14/01/2012 Primera Divizija Mallorca vs. Real 3 - 1:2

Hendikep na Reala? Ne hvala


Quote:
zoom-zoom kaže: Pogledaj post
a i ti isto gluposti pitas...jel to bitno? all in! Real...to je Real...REAAAALLLL f2..all in...bez rzloga i objasnjenja
a vidim i ja, jedan za mene
__________________
Dite

Zadnje uređivanje more_jadransko : 11.04.2012. at 00:07.
more_jadransko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 00:02   #239
Ma pokraj svih statistika i svega, ja cu h2 na osjecaj pa sta bude. Uci ce maksimalno, a realno za klasu su jači od Atletica koji se digao na početku kada je Simeone dosao, ali sada gube i od prosjecnih ekipa.Jeste, i gradski je derbi.Ali 1-3, 0-3 moj tip. Jose zna
samojaznam is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 00:11   #240
Quote:
Drizzt61 kaže: Pogledaj post
pa ne bi na real sutra odigrao ni da je koeficijent 3 voda u ušima, barca stigla na -4 (računajmo -1 zbog klasika, znači nemaju pravo kiksa), pola igrača ne može podnijeti taj pritisak, i još k tome je derbi
Barca je već sad na -1
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:11.