Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2014., 10:21   #141
Quote:
studeni1971 kaže: Pogledaj post
Vorija spustili na 1,5,šteta protiv Poljaka bio poklon under 1,95.
U Germaniji imaš 2,5
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 10:23   #142
Horvat (2.5) više, @1.85 Favorit (6)
Ako se mene pita, ovo je poklon-bon. U zadnjim utakmicama (sasvim opravdano) izvodi sedmerce, ali se ne sjećam jel promašio zadnjeg protiv Poljske ili nekog tokom igre pa svejedno dalje nastavio izvoditi. Ako bude i danas prvi izvođač, tim bolje. Iako, igra u odličnoj formi za razliku od Čupića i smatram da uz prethodno spomenute sedmerce i pokoju kontru, bez većih problema može preko 2 gola.

Čupić (5.5) manje, @1.70 Favorit (3)
Dakle, obrnuta situacija. Definitivno ne pokazuje dobru formu i mala je vjerojatnost da će baš danas protiv Danaca proraditi i napuniti ih sa 6 i više golova. Čak sam uvjeren da će Horvat dobiti veću minutažu.

Zadnje uređivanje bambus88 : 24.01.2014. at 23:43.
Johnny Depp is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 10:26   #143
Guigou (3,5) više PSK(5)
Dok je većina kladionica podigla Guigou na 4,5 , PSK je ostao na 3,5 i to s netaknutom kvotom. Velika utakmica čeka nas i u drugom polufinalu danas između Francuza i Španjolaca. Protiv Bjelorusa nije igrao uopće, a protiv Šveđana je zabio 3/5 za 33 minute na terenu, od toga 2/3 iz penala kojih je bio prvi izvođač. Honrubia je dobio priliku u te dvije utakmice kao i ostali koji malo igraju pošto su Francuzi htjeli biti maksimalno odmorni za polufinale i uspjeli su u tome. Danas očekujem minimalno 45 minuta Guigoua na terenu, a možda i 60. Kao prvi izvođač sedmeraca kod Francuza ovo je stvarno niska granica, a zabija dobro i s krila i voli trčati kontru.

Noeddesbo (2,5) manje 1,85 (2)
Noeddesbo,iako je vrhunski pivot, u Danskoj ne dobija neku zamjetnu minutažu u bitnim utakmicama. U Barceloni dobija, ali u Danskoj ne. Naravno kada je tu Toft Hansen, sjajan u oba pravca. Igrao je nešto u prvom krugu: protiv Makedonaca 0/1 za 11 minuta, protiv Austrije 5/5 za 28 minuta, ali 3/3 iz penala nakon što je Lindberg promašio no tada nije bilo Eggerta tako da teško da će danas Noeddesbo pucati penale. Protiv Čeha igrao je tek 6 minuta, a u utakmicama sa Španjolskom i Mađarskom sjedio je na tribini. Priliku je dobio u rezultatski nebitnoj utakmici protiv Islanda, za 43 minute zabio je 4/5, ali Toft nije igrao ni minute. Danas se to neće dogoditi i sumnjam da će Noeddesbo dobiti više od 15 minuta igre, a to je ipak premalo za 3 gola s pivota.

Čupić 5,5 manje 1,85 (3)
Dva puta na ovom prvenstvu Čupić je zabijao 6 (Crnogorcima i Bjelorusima) u prve dvije utakmice prvenstva. Kasnije je Horvat pokazao da je trenutno u boljoj formi od Čupka i mislim da će danas dobiti poluvrijeme, a možda će biti i prvi izvođač penala. protiv Šveđana igrali su po pola (obojica po 2 gola), protiv Francuza isto obojica po 2 gola ali je Horvat igrao 8 minuta a Čupić 50, protiv Rusa Horvat je dobio svih 60 minuta i zabio 7/10, pa je protiv Poljaka ponovno zabljesnuo i zabio 6/7 za 28 minuta na terenu, dok je Čupić imao 3/5 u 32 minute. Nešto slično očekujem i danas, podjelu minutaže i puno bolju partiju Zlaje neko Čupka. U Španjolskoj protiv Danaca Čupić je imao 0/3 (penali 0/1), Horvat 3/4 , na OI u Londonu Horvat 5/7, a Čupić 3/6 (penali 0/2). čupić očito nije igrač za velike utakmice i utakmice protiv Danaca, a pogotovo kad je izvan forme kao sada.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"

Zadnje uređivanje bambus88 : 24.01.2014. at 23:44.
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 11:07   #144
Quote:
asuekoto kaže: Pogledaj post
Ja isto, ne kužim kak je ovo 50:50 tekma...
Quote:
bebazg35 kaže: Pogledaj post
Petak 21:00h DANSKA-HRVATSKA 1X 1,50 (bit će u super tipu) ss
Teškog mukom imat ću ovaj, za mene sutrašnji tip dana na svom tiketu ali protiv razuma ne mogu.
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
nažalost ne vidim način na koji ćemo mi sutra dobiti ovu utakmicu...
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
Danska-Hrvatska 1 1,60 SS
EDIT: Slavko nikad nije dobio polufinalnu utakmicu: EP u Srbiji, OI u Londonu, SP u Švedskoj i juniorsko SP u Sarajevu.
Mrzim statistiku...i kad je neumoljiva.
Ne mogu zamisliti da navijam za naše i čekam da spušim lovu. Nema tu win-win sitacije. Nisu ni Danci nepobjedivi. Pokazali su to Španjolci s velikih 35-19. Je da je to bilo finale, istina da su bili domaćini, ali su Danci isto tako imali loš dan. Ponovilo se
Quote:
bebazg35 kaže: Pogledaj post
Sretno svima!
Sritno Padroneu i meni
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 11:22   #145
Sierra (34,5%) manje 1,85 (17%)
Sierra je solidan vratar, ali daleko od vrhunskog kakve imaju Franccuzi, Danci i mi. Pošto je Šterbik izvan konkurencije za ovo natjecanje on se ukazao kao prva opcija na vratima. Francuzi zabijaju stvarno puno golova na ovom prvenstvu, nijedan golman ili golmanski par im nije obranio više od 10 lopti u 60 minuta. Ruski vratari imali su 19% obrana, Szmal 24%, Srpski 24% , Alilović 25% , Bjeloruski 17% , a Švedski 26%. Sierra je imao 33% protiv Mađara, 50% protiv Norvežana, 39% protiv Islanda, protiv Danaca 7%, protiv Austrije 25%, te protiv Makedonije 41%. Jedno je braniti protiv Makedonaca, Norvežana i Islanda u prvom ili drugom krugu, a drugo je braniti protiv Francuza u polufinalu EP-a. Mislim da će im realizacija i dalje ostati visoka kao i do sad te da će Sierra u svojoj minutaži skupi maksimalno 7-8 obrana.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"

Zadnje uređivanje bambus88 : 24.01.2014. at 23:45.
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 11:28   #146
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post

Sritno Padroneu i meni
I meni

Povezo sa duvnjakom over 4.5. Ako bi mi trebali imati ikakve šanse, to bi onda morala biti velika duvnjakova večer, ne? Jer osim same pobjede, još je teže zamisliti lošeg duvnjaka, a da hrvatska vodi.
__________________
Ako ne možeš otkriti ono što mi znamo, a nećemo vam reći, onda ispadaš iz igre
dumbazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 11:39   #147
Asgeir Örn Hallgrímsson (3,5) VIŠE @1,75 (2) Germania

Islanđani i Poljaci igraju takoreći revijalnu utakmicu za 5.mjesto. Dakle, izbornici nemaju razloga odmarati igrače, eventualno mogu dati priliku onima koji nisu previše igrali. No, mislim da ovaj igrač može u ovakvoj utakmici zabiti ta 4 gola, prvenstveno iz razloga što je u svim dosadašnjim utakmicama završavao na minimum 3 gola. Uzevši i u obzir da uzima 7-8 šuteva u prosjeku i uz solidnu minutažu od 40-ak minuta, morao bi tu prednost iskoristiti. Očekujem i dosta golova jer nema pritiska, pitanje je samo tko je psihički i fizički spremniji za odraditi ovakav tip utakmice.

Zadnje uređivanje bambus88 : 24.01.2014. at 23:46.
Flissiicoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 11:45   #148
A hoće li igrati Hansen ?

Je li uopće moguće saznati takvu informaciju prije same utakmice ?

U nogometu pogledaš sastave pola sata prije tekme i znaš na čemu si. A sa ovim Hansenom ne znam kako je moguće znati...
__________________
Gulbis, T. Haas, Youzhny, Llodra, Klizan, Benneteau, Dimitrov, Paire, Goffin, Dr. Ivo, Raonic Barthel, Penneta, Robson, Kvitova, Sharapova
asuekoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 11:48   #149
Quote:
asuekoto kaže: Pogledaj post
A hoće li igrati Hansen ?

Je li uopće moguće saznati takvu informaciju prije same utakmice ?

U nogometu pogledaš sastave pola sata prije tekme i znaš na čemu si. A sa ovim Hansenom ne znam kako je moguće znati...
Navodno ga lakše zateže ahilova tetiva, ali njegova maksimalna minutaža večeras nije nimalo upitna.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 12:42   #150
3,5 - Guigou M. (Fra)-VIŠE@1,85 (5)-Ksapi je već sve fino napisao,prvo krilo francuske,ide često u kontre i puca sedmerce...PSK

4.5/Canellas J. (Španjolska) - Više@2,00 (10)-Zabija dosta golova za španjolce,izvodi sedmerce 13/14 do sada,zadnju tekmu protiv makedonaca dao je 6/6,a protiv danaca je dao 3/4 u 14min igre.Iako su digli granicu sa 3,5,ovo je predobar koeficijent da ga se ne propusti...Favorit

2.5/Horvat (Hrvatska) - Više-1,70 (6)-Već ste sve napisali,odlično izvodi sedmerce,iskorištava maksimalno svoje minute,definitivno over...Favorit

SorhaindoC(-2,5+)-Fra-Špa (24.01. 18:30) više@1,70 (2)-Francuzi dosta igraju na pivote,nastave li tako i danas,ovo ne bi trebao biti problem prebacit ovu granicu.Svi znamo o kome se radi,odličan pivot...SS

Jos cu vidit za Buntica over 1,5@1,85...Poznato je za Kopljara da je papak i da blage veze nema o rukometu,nije ni buntic daleko,ali bar se ne boji pucat...
Kaj velite?
__________________
Barcelona i 7 patuljaka... :)

Zadnje uređivanje bambus88 : 24.01.2014. at 23:47.
Figo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 12:53   #151
Malo čitam vaše oklade za danas, vidim da se na 7 igrača tipuje over, a samo 3 under.
Samo primjećujem, ne kažem da neće bit, nego ono, ljudi općenito puno više igraju overe,šta se vidi i na primjeru današnjih utakmica.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 13:07   #152
Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post
Malo čitam vaše oklade za danas, vidim da se na 7 igrača tipuje over, a samo 3 under.
Samo primjećujem, ne kažem da neće bit, nego ono, ljudi općenito puno više igraju overe,šta se vidi i na primjeru današnjih utakmica.
Imam osjecaj da je teze pogodit under...npr. kopljar,kod njega ne ovisi od nicega hoce uzet 1 sut ili 15...
:nezna:

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2
__________________
Barcelona i 7 patuljaka... :)
Figo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 14:18   #153
Što se tiče Buntića, meni je prekjučer srušio listić upravo on. Imao je ako se ne varam šut 0/2, sjebao je jednu čistu kontru, napravio faul u napadu i zaradio isključenje. S tim da je u par napada opasno štopao protok lopte.
Eto to je njegov učinak bio.

E sad, zakonom velikih brojeva, može biti da igra crno-bijelo. Jednu utakmicu super, drugu katastrofa. Ako se na taj način razmišlja (jer ne vidim ni jedan drugi), onda nas danas očekuje jedno solidno njegovo izdanje, a to u svakom slučaju znači više od jednog gola.

Ja ga ipak ne bih dirao. Kopljar i on su mi najgori za prognozirati. Ima danas i boljih ponuda.

P.S. Ipak nisam odigrao na Dansku danas... da ipak mogu u standardnom navijačko-živcirajućem tonu pratiti utakmicu :-)
Johnny Depp is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 15:49   #154
Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post
Malo čitam vaše oklade za danas, vidim da se na 7 igrača tipuje over, a samo 3 under.
Samo primjećujem, ne kažem da neće bit, nego ono, ljudi općenito puno više igraju overe,šta se vidi i na primjeru današnjih utakmica.
Ma živjeli underi, puno su lakši za pogodit.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 15:56   #155
Quote:
007jaran kaže: Pogledaj post
Da li se zna tko ce biti suci na nasoj tekmi?

Sent from my MB860 using Tapatalk 2
Sude Geipel/Helbig GER.Mislim da je to par koji je prijavio mito,ili im nije bilo dovoljno.
studeni1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 16:07   #156
Sorhaindo (-2,5+) više 1,85 SS (2)
Što reći o njemu, igrat će većinu utakmice, i svaku loptu koju dobije će pretvoriti ili u pogodak ili u sedmerac, tako da mislim da bi bez problema trebao zabiti 3 gola.

Guigou (-3,5+) više 1,85 SS (5)
Prvi izvođač sedmeraca kod francuza, zabija iz kontri, i kada se tome doda 2-3 sedmerca, lagano bi trebao preći ovu granicu. Dodajmo da ga je Onesta prošlu utakmicu odmarao kako bi u današnjoj dobio što veću minutažu.

Zadnje uređivanje bambus88 : 24.01.2014. at 23:48.
Veledrome is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 16:37   #157
Danska- hrvatska 1 , 1.60 (29-27)
Francuska- spanjolska 1, 1.80 (30-27)
kladionica supersport, ulog 10 od 10

jednostavno je jako, danci su ubitacni, hansen se dize svaku tekmu za razliku od naseg umornog duvnjaka, koji nema dostojne zamjene, suci ce biti na domacinskoj strani. Sto se tice francuza, hvala im lijepa za tu kvotu, ne znam sta bi se francuzima trebalo desiti da ne pobjede ovo, jer au na svakoj poziciji u ekipi bolji, po meni jel

Zadnje uređivanje bambus88 : 24.01.2014. at 23:49.
bobi pikant is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 17:41   #158
Quote:
Veledrome kaže: Pogledaj post
Sorhaindo (-2,5+) više 1,85 SS
Što reći o njemu, igrat će većinu utakmice, i svaku loptu koju dobije će pretvoriti ili u pogodak ili u sedmerac, tako da mislim da bi bez problema trebao zabiti 3 gola.

Guigou (-3,5+) više 1,85 SS
Prvi izvođač sedmeraca kod francuza, zabija iz kontri, i kada se tome doda 2-3 sedmerca, lagano bi trebao preći ovu granicu. Dodajmo da ga je Onesta prošlu utakmicu odmarao kako bi u današnjoj dobio što veću minutažu.
prijatelju guigou je na 4,5 u SS još od ranog jutra..
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 18:00   #159
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
prijatelju guigou je na 4,5 u SS još od ranog jutra..
Prijatelju, ja sam ga u još ranije jutro ulovio dok je granica bila 3,5
Veledrome is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 18:10   #160
Što mislite o ovim postotcima obrana golmana...na jednoj online kladionici sam našao ovo



Niklas Landin (Denmark) : 35% or Under
1.75



Niklas Landin (Denmark) : 36% or Over
1.95

u ss-u drže 38,5%...ima li tih par postotaka ikakav value za uplatiti under?
otto von shtuka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:06.