Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2015., 08:15   #1041
Dobrodošli u Utorak! - Loto igra dana opet je Euromillions - jackpot je čak €110 milijuna (£81 milijun; CHF115 milijuna)

www.thelotter.com
sinoć je dao specijalnu ponudu koja vrijedi i danas - cijena jednokratnih uplata za opciju "Europe-Euromillions" smanjena je za 20% u odnosu na njihove redovite cijene. Listići kupljeni u ovoj opciji uplaćuju se u Španjolskoj, a dobitnike tamo čeka i porez na dobitke od 20% - pa je na neki način i razumljiva odluka agenta da smanji i ulaznu cijenu za tu opciju. Popust se ne odnosi na Euromillions opcije sa uplatama u Francuskoj i Britaniji, pa ako igrate preko njih pazite na te detalje, lako se je zbuniti.

Što se odabira brojeva tiče za današnje kolo - opet sam se fokusirao najviše na dopunske brojeve i zaključio da mi je danas najdraža opcija igrati slijedni par 08 i 09.

Od 15.05. imali smo u dopunskim brojevima EM aritmetički vrlo intrigantan niz brojeva gdje se u svakom slijedećem izvlačenju pojavio jedan broj iz prethodnog izvlačenja, pri čemu se nijedan broj nije pojavio više od 2 puta uzastopno. U Petak su bili izvučeni dopunski brojevi 01 i 09, s tim što se je jedinica bila pojavila i u prethodnom kolu. Po istom obrascu danas bi na redu trebalo biti ponavljanje broja 09 - a uz njega tipujem i na broj 08, najviše zato jer mislim da je ponovo vrijeme za slijedni par u dopunskim brojevima, zadnji je bio prije 4 izvlačenja, što znači da je ta pojava već sada "overdue" jer se u prosjeku slijedni parovi pojavljuju u svakom trećem izvlačenju. Alternativa osmici bi bila broj 10 - a taj se broj kontinuirano od samog početka lutrije prije više od 10 godina izvlači puno rijeđe od svih drugih brojeva. To je jedna konstantna koja traje jako dugo i čini mi se da ga nema puno smisla zazivati, utoliko više jer se je pojavio na izvlačenju 12. svibnja - čini mi se da je to to za još nekoliko mjeseci. Vjerujem u brojeve 08 i 09 i iz još jednog razloga: Ovaj aritmetički niz o kojemu sam pisao počeo je upravo sa ta dva broja koji su bili izvučeni kao dopunski 15. svibnja. Isti već dosta dugo traje i u nekom se trenutku mora završiti, a obzirom na skoro savršenu "ispravnost" sa kojom se pojavljivao u spomenutom razdoblju imam i dodatni predosjećaj da će se završiti taman onako kako je i započeo, dakle sa brojevima 08 i 09.

To je to što se tiče dopunskih brojeva za one koji Euromillions večeras uplaćuju izravno u zemljama priređivačima.

Što se tiče glavnih brojeva za danas primjenjujem strategiju "vrućih" i "hladnih" brojeva - riječ je o strategiji na koju se najčešće oslanjaju igrači ruleta u kazinu - slijedi logiku da je potrebno igrati "vruće" brojeve dok isti ne postanu "hladni", te taj niz "vrućih" povremeno prekidati nekim od "ledenih" brojeva koji imaju šansu ponovo postati "vrući".

Ne postoji u ovom trenutku "ledeniji" broj od broja 16 u Euromillionsu, koji je zadnji put izvučen 12. kolovoza 2014.g. - tako da njega opet "fiksam" - imam snažan predosjećaj da će se ponovno pojaviti baš u slijedećem izvlačenju Euromillionsa u kojem će biti pogođen i ovaj mega-jackpot. Za to je valjda toliko i čekao.

Što se tiče "vrućih" brojeva dajem ih desetak najčešće izvučenih u razdoblju od zadnjih 6 mjeseci (pratio sam statistiku izvlačenja počevši sa izvlačenjem od 12. prosinca 2014.g.)

U prvom stupcu ide vrući broj, u drugom se navodi koliko je puta bio izvučen u posljednja 3 mjeseca, dok je u trećem stupcu navedeno koliko je puta taj broj bio izvučen u zadnjih 6 mjeseci.


02 - 2/6
14 - 3/7
17 - 2/7
20 - 3/6
23 - 2/7
24 - 5/11 (vrlo vrući broj!!!)
29 - 4/7
30 - 4/13 (vrlo vrući broj!!!)
31 - 2/8
39 - 3/9
44 - 3/9
45 - 5/9
49 - 3/9

Osim broja 16 (0/0) u promatranom razdoblju "hladnima" bi se još mogli opisati i slijedeći brojevi:

01 - 1/1
09 - 0/2
11 - 0/2
36 - 1/1
43 - 1/2

Jedna od mogućih strategija pri odabiru brojeva po ovoj metodologiji mogla bi dakle biti 3 vruća, 1 hladni (recimo 16) i još jedan koji nije ni vruć ni hladan.

Ili odaberite neku drugu varijaciju za koju Vi osobno mislite da je za vas najbolja.

Još jednom želim svima puno sreće, a pogotovo onim kolegama igračima koji Euromillions večeras igraju izravno kod priređivača u državama sudionicama ove doista fascinantne loto igre.

Idemo po milijune! Vamos!
PowerLock is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 09:54   #1042
jel' to cijena jedne kombinacije 5 Eura ? A uplatit mogu najmanje 3 kombinacije? Auuuu..... hvala lijepa.
stikla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 11:57   #1043
Quote:
stikla kaže: Pogledaj post
jel' to cijena jedne kombinacije 5 Eura ? A uplatit mogu najmanje 3 kombinacije? Auuuu..... hvala lijepa.
Mislim da nije... samo malo da provjerim...

EDIT: Provjerio... meni doduše izbacuje cijene u funtama a ne u eurima, ali evo cijena:

Španjolska (Europe EuroMillions) - 3 kombinacije: £ 8.66 5 kombinacija: £ 14.43 (sa 20% popusta)

Francuska (France EuroMillions and My Million Raffle): 3 komb. £ 13.45 5 komb. £ 22.42

Britanija (UK EuroMillions and UK Millionaire Maker): 3 komb. £ 15.59 5 komb. £ 25.98

Stikla
- ti si vjerovatno vidjela cijenu €5 po kombinaciji, ali to je cijena prije odbijanja 20% popusta, dakle sa popustom cijena je €4 po kombinaciji - a onda još nešto: ako ti je danas prvi put da se registriraš i igraš, onda dobijaš bonus u identičnom iznosu kojeg uplatiš danas za još jedno igranje.

Pa (sad lupam za primjer) ako danas uplatiš €12 za tri kombinacije, čim se to provede the Lotter ti na račun vrati tih €12 eura - pa onda možeš kupiti još 3 kombinacije za isto izvlačenje u Petak (pod pretpostavkom da i u Petak cijena bude uključivala 20% popusta, inače češ morati nadoplatiti cca €3 za slijedeće igranje).

Inače da, užasno su skupi - ali gle, ako dobiješ likovi ti plaćaju prijevoz biznis klasom do zemlje u kojoj si odigrala + hotel i pomoć odvjetnika i bankara dok iz njihove lutrije ne izvadiš pare vani.

Nažalost i ta usluga košta.

Inače postoje i jeftiniji servisi koji ti međutim uzimaju od 5% do 10% dobitka, a i ne daju ti da vidiš skenirani kupljeni listić (jer kupuju kombinacije "uđuture", odnosno ne razdvajaju listiće po pojedinim igračima, tako da je meni Lotter draži. Ako dobijem želim sve zadržati za sebe, kakvih 5 ili 10% plaćanja provizije na dobitak. Nikada.

No ako te zanima ta jeftinija verzija javi mi se na private.

Naravno, najbolje je imati rodbinu ili prijatelje u tim zemljama u kojima se igra i koji će odigrati tvoje brojeve za tebe po originalnoj cijeni.

Pozz.

Zadnje uređivanje PowerLock : 09.06.2015. at 12:14.
PowerLock is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 12:20   #1044
Ja ne bi, no tko vec zeli igrati ovako skupu igru ima ovdje po 2,50 Eura: tipp24.com
stikla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 12:55   #1045
Quote:
stikla kaže: Pogledaj post
Ja ne bi, no tko vec zeli igrati ovako skupu igru ima ovdje po 2,50 Eura: tipp24.com
Nisam siguran 100% - ali mislim da oni ne kupuju originalne listiće kod državnih lutrija nego funkcioniraju kao kladionica - u slučaju pogotka oni isplaćuju identičan dobitak kao i državna lutrija, ali ne iz lutrijskih nego iz vlastitih privatnih fondova.

Ima još takvih servisa (i na engleskom jeziku: www.lottoland.co.uk) koji imaju slične cijene - oko 2,50 € po kombinaciji

No pitanje svih pitanja je: Da li bi oni doista bili u mogućnosti isplatiti dobitak od €110 milijuna - ili bi radije proglasili bankrot?

Doduše - na prvi pogled - tipp24.com izgleda ozbiljno, registrirani su u Engleskoj i imaju licencu državne agencije za regulaciju tržišta igara na sreću, a imaju i policu osiguranja kod Lloyd's-a, što znači da bi dobitak najvjerojatnije bio isplaćen čak i ako bi oni bankrotirali.

Pa sad, ko voli može i tako - po mom mišljenju nešto rizika ipak postoji, no u slučaju tipp24.com čini mi se da taj rizik nije prevelik, a cijena kombinacije doista jest dosta manja nego kod the Lottera.

Sretno svima!
PowerLock is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 13:30   #1046
Quote:
PowerLock kaže: Pogledaj post
Nisam siguran 100% - ali mislim da oni ne kupuju originalne listiće kod državnih lutrija nego funkcioniraju kao kladionica - u slučaju pogotka oni isplaćuju identičan dobitak kao i državna lutrija, ali ne iz lutrijskih nego iz vlastitih privatnih fondova.

No pitanje svih pitanja je: Da li bi oni doista bili u mogućnosti isplatiti dobitak od €110 milijuna - ili bi radije proglasili bankrot?

Pa sad, ko voli može i tako - po mom mišljenju nešto rizika ipak postoji, no u slučaju tipp24.com čini mi se da taj rizik nije prevelik, a cijena kombinacije doista jest dosta manja nego kod the Lottera.
upravo tako funkcioniraju. Sto je dobro jer se dobitak ne dijeli na jos vise dijelova nego se uzima sluzbeni iznos.

Rizik ne postoji vec su isplacivali velike jackpot-ove, imaju banke kao osiguranje, barem tipp24.com

Sretno biranje briojeva!
stikla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 13:55   #1047
Quote:
stikla kaže: Pogledaj post
upravo tako funkcioniraju. Sto je dobro jer se dobitak ne dijeli na jos vise dijelova nego se uzima sluzbeni iznos.
Postoji mogućnost i da ga dijeliš - ako je još neki igrač tipp24.com-a odigrao iste brojeve i pogodio. Znači ako su 2 igrača unutar sustava tipp24.com pogodili iste brojeve tada se jackpot dijeli - ali mislim da za neki dodatni iznos po kombinaciji postoji i mogućnost da ga "zamrzneš" na izvornom iznosu i onda se ne dijeli (u tom slučaju cijena po kombinaciji nije 2,50 € nego čini mi se 3,50 ili tako nešto).
PowerLock is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 14:13   #1048
jackpot se ne dijeli , to je rizik, mali ali ipak postoji, koji preuzima tipp24.com te fondovi i banke koje stoje iza njega

S obzirom na vjerojatnost nije cudo
stikla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 15:35   #1049
Quote:
stikla kaže: Pogledaj post
jackpot se ne dijeli , to je rizik, mali ali ipak postoji, koji preuzima tipp24.com te fondovi i banke koje stoje iza njega

S obzirom na vjerojatnost nije cudo
Ja ne špreham njemački pa te ne mogu demantirati čak i kada bi htio. Ako se jackpot ne dijeli, to je onda sjajna stvar i zahvaljujem ti se na odličnim informacijama. Ja sam svoje komentare pisao uglavnom na temelju saznanja o funkcioniranju usporedivih servisa na engleskom jeziku poput gore spomenutog lottolanda.

Jako dobar info. Inače iza njih stoji Lloyd osiguranje (dakle ne Lloyd's banka, nego osiguravajuća tvrtka, ona ista koja osigurava sve brodove ovoga svijeta i koja u svojem sjedištu u londonskom City-u svaki puta kada neki od brodova koje oni osiguravaju potone nekoliko puta zazvoni golemim brodskom zvonom koje je spašeno sa Titanica prije potonuća i nalazi se u predvorju njihovog sjedišta). Želim reći: Para imaju i ako je tipp24.com kod njih osiguran (a jest, broj police im je objavljen na web-stranicama), rekao bih da straha za isplatu dobitka nema
PowerLock is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 20:21   #1050
Ta Superena zaista postaje odvratna

15-21-58-80-82-86
promatrac77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 21:41   #1051
Uklopio se i EM, "skoro" je izašao 16

5-9-17-32-34 (6-8)
promatrac77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 08:08   #1052
Quote:
promatrac77 kaže: Pogledaj post
Uklopio se i EM, "skoro" je izašao 16

5-9-17-32-34 (6-8)
Užasno iritirajući brojevi. Devetka koju sam prognozirao u dopunskim izašla u glavnim. Osmicu sam pogodio. 16-ica opet fulala. Da je uletjela imao bi dobitak na dvije kombinacije - a isto bi se dogodilo i sa devetkom kao dopunskim brojem.

Šestica?

Dobra je vijest da ni nitko drugi nije uzeo jackpot - pa se spremamo za Petak opet ispočetka. Obrazac sa dopunskim brojevima je završen, barem ovaj koji je trajao od 15.05. Treba tražiti neku novu aritmetičku pravilnost koju ću ako je uočim iznijeti ovdje do Petka.

Što se moje jučerašnje podjele na vruće i hladne brojeve tiče - u dobitnoj kombinaciji imali smo jedan vrući (17), jedan hladni (09) i 3 broja koji se pojavljuju unutar prosječnih očekivanih intervala u razdoblju od zadnjih 6 mjeseci: (05; 32; 34).

Dakle sve u svemu jedno totalno bezlično izvlačenje sa kombinacijom bez bilo kakvog karaktera ili specifične odlike - nema sljednih parova ili sljednih trojki - ma mislim nema ničega - ovo je možda mogao pogoditi netko rođen 05 rujna ili 09 svibnja 1966-e godine (32+34=66) - ali takvi izgleda nisu sinoć igrali

Ništa, čujemo se opet u Petak - igramo za 129 milijuna eura / 95 milijuna funti / 136 milijuna švicarskih franaka

Sretno i u svim drugim igrama i okladama u međuvremenu!
PowerLock is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 08:16   #1053
Slažem se u potpunosti sa ovom izjavom koju je napisao "promatrac77" za superenu :-)
promašena šansa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 11:56   #1054
Quote:
Vura kaže: Pogledaj post
Zanimljivo za subotu i sljedećih 2-3 kola brojevi 5,22,60,74 naime ta četiri broja su izvučena prije 27 kola (28.3.2015) a maksimum neizvlačenja četiri broja iz istog kola je 30 i to se dogodilo samo jednom prije 10 godina toliko rijetko da bi bilo šteta ne uloviti.

Vura, ajde iščarobiraj da ovaj kvartet izađe danas, u 31. kolu su posta
promatrac77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 16:15   #1055
Nadam se da je Vura u pravu, popratio ga malo. Ide mi peti tjedan bez nekog znacajnijeg dobitka, malo promjene ne bi skodilo.
jura i tic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 19:43   #1056
Iskreno nisam očekivao da će ovako dugo ne izaći pratio sam malo zadnjih par kola, danas zbog obveza nisam stigao (tak da će 100% upast tak mi je uvijek kad ne stignem uplatit), ali ak ne upadne onda idem sa HardC uplatama na njih, a i ako izađe danas jedan pratim ostala tri.
Vura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 20:22   #1057
Vura, niš nisi propustio:
26-48-52-61-75-79

Da je izašao broj 5, ušla bi mi 5-26-52 (a te brojeve smo ganjali i kao dvice).....ovak samo jedan 2 od 3....

Slabo, slabo, slabo...
promatrac77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 21:20   #1058
Menu upala janjetina na 75-79 jer sam imao na pretplati.
Vura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 21:28   #1059
Quote:
Vura kaže: Pogledaj post
Danas osim standardnih 25,79 ; 45,79 i 75,79 još par 2,3

Vrijeme je da se nešto ozbiljno ubere.
Ovo je od prije par mjeseci tak da sam zatvorio dvije od tri kombe koje igram sa jačim ulogom. I još staativa sa 25-79 jao da je i to upalo.
Vura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 22:02   #1060
Vrijeme je da ja stvarno prekinem sa lotom, ne ide me i ne ide. Kad ja igram 52, ne izađe 30 kola, onda prestanem, i izađe u 15 kola 3 puta. Jaebo sliku svoju, a 16 me dotuko već davno sad igram sa odpatcima uloga, vrlo sitno.........ko da me nema.....čuda.....
__________________
thinking is difficult, therefore let the herd pronounce judgment
diabolica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:14.