Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2013., 03:04   #5981
Çok komik

Hatidze gurka Gulsum kod Koraya, jer je i Hande u bolnici (koji rad ociju)



Hatidze i Gulsum plavojka djevojka...kapa dole...


Quote:
Fritz kaže: Pogledaj post
Jako ružno su se ponijeli Emirovi roditelji! Čak je i Riza bolje reagirao! On više ne želi primiti svoju kćer - ali poštuje brak i njezinu volju, dok kod ovih to nije slučaj. Ovaj mu prijeti da će im oduzeti prezime, a ona kaže da im je sve rekao tim brakom... i što mu sve nije rekla. Emir se suzdržavao i rekao joj da su se već dosta izvrijeđali... (kad je pljuvala po Fer)
Rekoh ja, razlika izmedju njih i Rize je u debljini novcanika.
To sto si oni umisljaju da je razlika ogromna je samo njihova iluzija.

I Zehra i Riza (iako zatucani i neskolovani) imaju svjetlijih roditeljskih momenata nego sto ih vidjesmo od ova dva hebivjetra.

Quote:
Frankenstein. kaže: Pogledaj post
ma joj, toliko mi se zgadila u tom trenutku ta EMIROVA MAMA (ako je netko zaboravio ), zamišljao sam scenu kako joj feriha priljepi jednu zidarsku i gurne ju 10 metara od sebe da se skloni više glupača, šteta što tako nešto nije bilo. nije mi se svidjela ona blaga ili nikakva reakcija ferihe kad joj je nekoliko puta rekla da se makne, tu me razočarala
Bogme je rizik njoj lupiti zidarsku. Male su sanse prezivljavanja nakon toga, kad onaj puder ispuni vazduh.

Ovako je to izgledalo kad je zadnji put neko osamario Aysun :
(klik za vecu sliku)
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)

Zadnje uređivanje M@3X : 01.10.2013. at 03:34.
M@3X is offline  
Old 01.10.2013., 03:40   #5982
Jos malo scena iz danasnje epizode:

Riza se igra ledenog cice i dobro mu ide



Seher (Mehi) - manijace!!!



Seher, Riza i vjencana knjizica


__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 01.10.2013., 03:43   #5983
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Bogme je rizik njoj lupiti zidarsku. Male su sanse prezivljavanja nakon toga, kad onaj puder ispuni vazduh.

Ovako je to izgledalo kad je zadnji put neko osamario Aysun :
(klik za vecu sliku)
da definitivno dobra si, crkajem...

u saneminoj glavi je bome bila nova godina, vatromet, sreca i veselje kad je cula sto joj pokcerka radila... cilj ispunjen odvratna zena.

tulin je bila odlicna. kao sto je i sama glumica izgledom, dabome, dobar milf

a, ili mi se ucinilo ili stvarno jer je scena bila brza, pred kraj dok je feriha govorila nesto rizi o casti i braku, hatice kimnila glavom i nabacila smjesak
Frankenstein. is offline  
Old 01.10.2013., 04:39   #5984
Quote:
Frankenstein. kaže: Pogledaj post
a, ili mi se ucinilo ili stvarno jer je scena bila brza, pred kraj dok je feriha govorila nesto rizi o casti i braku, hatice kimnila glavom i nabacila smjesak
Usporila sam video (malo) i napravila gif (ako je to ta scena) i ne klimne glavom, a nema ni smjeska.
Trepne i pokrene glavu (s desne prema lijevoj strani, ne znam kako bih opisala taj pokret...kao kad prebacujes tezinu s jedne noge na drugu, samo to ona cini glavom ), ali vec pocinje magliti scena i prelaziti na Mehu.

Scena na koju sumnjam


Hatidzina reakcija (jos sporije)


Ako nije ta scena, reci, trazicu i tu drugu, pa usporiti, pa da vidimo sta tacno radi.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)

Zadnje uređivanje M@3X : 01.10.2013. at 04:47.
M@3X is offline  
Old 01.10.2013., 09:58   #5985


Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Evo i Seherinog 'masala, masala, nije Feriha luda i naivna kako sam mislila, bice vajde i za nas od nje' pogleda...
[http://i.imgflip.com/3xph2.gif
Garant misli e kako sam se prevarila, ja njoj savjetujem, a ona već i udata.
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Çok komik

Hatidze gurka Gulsum kod Koraya, jer je i Hande u bolnici (koji rad ociju)
http://i.imgflip.com/3xq26.gif

Hatidze i Gulsum plavojka djevojka...kapa dole...
http://i.imgflip.com/3xq9c.gif
Da joj je vruće kad je vidi takvu.
Već sam mislila da će vikati na nju zbog kose. Ali rad očiju

Meni su svejedno najbolje scene jučerašnje epizode kad Feriha ulazi u sobu (i prije toga odbrusi Aysun) kod Emira i zagrle se, držanje za ruke i odlazak kući i razgovor s Yilmazima.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 01.10.2013., 11:01   #5986
Seher zalutala u krivu familiju..u familiju časti,poštenja,tradicije (ko kuća velike) Ona se večeras najviše iskazala u onom podrumu sve skrsesala u facu prvo Mehi pa Rizliju (Mrgudu)-zašto Mrgud ima mi takvu facu ,unosi negativnu vibru u podrumu ćim uđe kroz ona vrata.Sjajno je obavila pokazivanje Rizi vjenčanu knjižicu,neko ih mora naučiti pameti (imate zeta šta hočete?) Znam da Seher pokreče lova,ali bar u nekim stvarima reagira normalnije i sabranije od podrumaša,vidi se da je izvana tj.nije vođena tradicijom (ala Rizli)...

Gulsi draga šta uradi od sebe? Uopče joj ne stoji plava kosa kao prvo.
Može ona raditi od sebe što god želi,pa i ta transformacija u Hande,ali zaboravila je na jednu bitnu činjenicu:može imati istu boju kose,isti stil odječe i sl. ali karakter nemože klonirati.Mislim da je ovom transformacijom u plavušu izgubila i ono malo Koraya koliko ga je imala (a nije ga ni imala) izgubila je i ono malo sažaljenja od njega.Hande kad je vidla svog 'klona' bilo joj je sve jasno,mislim...ko da se u ogledalo gleda..užasss,užasss...

Đansu i njeno kuhanje a glavni sastojak joj je mišomor...nisam primjetila još dok je živjela sa Sanem da se kuhaće prima..a sad je odjednom vrhunski znalac u pripremi 'tjestenine' u umaku od mišomora Kako im nije bar malo bilo čudno to jelo pravljeno od mišomora...okus,miris..ništa? Ovo me podsjetilo na 'tetkicu' Halila i njegov pohod,samo je ovo u ženskom rodu-Halilka

Kako je meni smješno prepiranje obitelji Yilmaz i Sarrafoglu a zapravo su isti u gram..Obje obitelji žele samo jedno razdvojiti Emira i Ferihu..to im je jedini cilj..
Taj njihov auto je davna prošlost još k tome je otplačen (Sophie ga otplatila),podrumaši nisu morali ni prstom mrdnuti.A sad je na snagu stupio ponos najviše kod Yilmazovih ali nedaju se po tom pitanju ni Saraffoglui.A uopče ih ne interesira sreća njihove djece samo gledaju svoje dupe.I to što Unal želi razbaštiniti Emira i oduzeti mu prezime 'Saraffoglu' i misli da će time nanijeti štetu..U krivu je,gledajuči Emira njemu uopče nije do prezimena,čak mi se čini da bi se rješavanjem prezimena riješio dodatne pompe i medijskog interesa vezanog za njega..Jer on je sin glavne nočne ptice koja je svako malo u novinama sa novom odabranicom Ovako da se toga riješi riješio bi se i Unala i medija...Ali majčice nikako ona ga prati u stopu..sa poznatom joj rečenicom 'JA SAM EMIROVA MAJKA'
Sanja 453 is offline  
Old 01.10.2013., 13:04   #5987
Gulsum- eh,Gulsum,u početku je rekla da će se boriti za brak,sama je rekla Ferihi ''ne voli me,ali mozda ce me zavoljeti'',meni je to bilo ok,ako je već usla u brak ima se pravo boriti za priliku. Ali kako??? Prvo je kuhala,bla,bla,to je ona,to je Gulsum,ako ju tako ne moze zavoljeti,ne moze nikako. E onda pada pod utjecaj Seher i sve sto je uradila sama ne bi. Ali,opet,zar je moguće da je ono sebi dozvolila? Vratila je Koraya na silu kući,vidjeli smo kako,Seher je to izvela,ali ovdje se Seherica s kosom bas zeznula. Koray je Gulsum upoznao kao simpatičnu djevojku s kojom je mogao razgovarati,takva je trebala biti,opet ne znam da bi ju Koray zavolio s obzirom da Hande voli od djetinjstva,ali nakon ovoga je sigurno neće zavoljeti.

Đansu- dobru je ona količinu otrova stavila,a Feriha joj još hvali jelo. Zar je moguće da nisu nista osjetili? Ali,eto..

Aysun i Unal- s jedne strane ih razumijem,nemaju najbolju sliku o Ferihi,ali iz njih izvire bijes,posebno kod Aysun. Nekako mislim da nisu samo u pitanju lazi,vec i kompleks sto je ona kćerka kućepazitelja. Čak i da nije bilo lazi,opet nesto ne vjerujem da bi ju prihvatili,jer nije na njihovom drustvenom nivou. Mozda je ovo njihova početna reakcija,vidjet cemo kako ce kasnije,ali s bijesom neće nista postići. Aysun (JA SAM EMIROVA MAMA) da je pametna (a znamo da nije) prihvatila bi Ferihu,ne mora ju ni voljeti,ni izlaziti s njom,ni ispijati kave,ni ici u kupovinu,ni nista,samo ju prihvatiti jer dok ona Ferihu vrijeđa,ne moze imati dobar odnos sa Emirom,gura ga na taj način od sebe,valjda joj je to jasno,ili nije.
Jadransko more is offline  
Old 01.10.2013., 13:24   #5988
Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post
A Emir nam je i dalje izbjegava reći Ferihi istinu o Kuyi, Emire, Emire.
Emir mora da joj kaze, bez obzira sto jos uvek ne zna da li je njegovo dete. Oni su sada u braku i ne moze tako ozbiljnu stvar da krije od zene, trebace i njoj vremena da pokusa da prihvati tu situaciju koja uopste nije laka. Ne misli valjda da joj kaze kad se dete rodi i uradi DNK test.

Quote:
Fritz kaže: Pogledaj post
Ustvari, razumijem. Njih je jednostavno sramota zbog drugih što je njihov sin oženio takvu (siromašnu) djevojku, iz za njih 'neugledne obitelji', s kojom su već odavno u sporu i po sudovima... Unal je cijelo vrijeme razmišljao da je to Emiru prolazna djevojka s kojom će se poigrati i onda je ostaviti... I Emir je izgleda toga bio svjestan da oni neće prihvatiti taj brak i zato je sve tako i izveo (vjenčanje). Ali sad ostaje bez njihove potpore...
Slazem se, njima je najveci problem to odakle Feriha dolazi, lazi su samo izgovor. Da je neka bogata u pitanju te lazi bi odavno bile oprostene i zaboravljene. Aysun je jedna glupaca kojoj promaja prolazi kroz praznu glavu i ne zeli nista da shvati. Boli nju uvo za Emirovu srecu, ona vodi licni rat sa Ferihom, a da li ce joj sin biti povredjen i nesrecan to je uopste ne zanima. Ali ona je Emirova majka, ocigledno samo na recima i papiru.
Od Unala i ne ocekujem brigu za bilo sta osim za cenjeno prezime, tako da me njegovi postupci vise uopste ne iznenadjuju.

Quote:
Jadransko more kaže: Pogledaj post
I za Laru tokođer se slažem,a posebo sa zadnjom rečenicom. To su dva zivota. Feriha je bila zatvorena u podrum,zivjela je cudan zivot,jedino je na selo isla,znaci ili je na selu,u podrumu,skoli ili u parku. Prvi put je izasla iz podruma i suočila se sa zivotom. Naravno da nema zivotne mudrosti.. Lara radi kod majke,vjerovatno je dosta putovala,zivjela je normalno,nitko ju ne pritšće,smije imati muske prijatelje za razliku od Ferihe (koja nebuloza),majka joj je vlo razumna...
Da, Feriha ne moze da se poredi ni sa kim od njih. Kakva mudrost i iskustvo moze da se ocekuje od devetnaestogodisnje devojke koja je zivela ovako kako jeste? Od koga je mogla da nauci? Ni od koga. Zehra takodje nema nekog posebnog iskustva s obizirom da ni ona nije videla vise od podruma i sela. Od Rize i Mehmeta isto nije mogla, oni i ne zele da vide vise od toga. Druzila se jedino sa Cansu, koja je psihicki poremecena i asocijalna, takodje nije prosla nista u zivotu, jedina preokupacija su joj casopisi i Emir, tek u zadnje vreme je pocela malo da se druzi sa Larom i da izlazi iz kuce da bi isla na fakultet.

Quote:
tlcfan kaže: Pogledaj post
http://img855.imageshack.us/img855/7254/xpkt.jpg
Riza mislilac.

Quote:
Sanja 453 kaže: Pogledaj post
Gulsi draga šta uradi od sebe? Uopče joj ne stoji plava kosa kao prvo.
Može ona raditi od sebe što god želi,pa i ta transformacija u Hande,ali zaboravila je na jednu bitnu činjenicu:može imati istu boju kose,isti stil odječe i sl. ali karakter nemože klonirati.Mislim da je ovom transformacijom u plavušu izgubila i ono malo Koraya koliko ga je imala (a nije ga ni imala) izgubila je i ono malo sažaljenja od njega.Hande kad je vidla svog 'klona' bilo joj je sve jasno,mislim...ko da se u ogledalo gleda..užasss,užasss...
Ona je bolesna, ne mogu da verujem sta zena radi od sebe.
Bold
Ne dopire joj do pileceg mozga da ovakvim postupcima samo odbija Koraya od sebe. Jos pita da li joj lepo stoji. I ona treba da bude uciteljica i da uci i vaspitava decu, a nema dva grama mozga. Postala je igracka u Seherinim rukama, a i ona kakve joj savete daje, pa nije Koray Meho, pa da pada da njene glupe jeftine fazone.
Gulsum se od naivne i neiskvarene devojcice koja je Korayu bila simpaticna, pretvorila se u ludacu koja vise nije ni za zaljenje.
Koray da je pametan trebao bi da podnese zahtev za razvod braka, da joj kupi stan, placa alimentaciju, omoguci skolovanje i da bezi sto dalje od nje, jer ovo sto ona radi nije normalno.

Zadnje uređivanje Saraaaa84 : 01.10.2013. at 14:05.
Saraaaa84 is offline  
Old 01.10.2013., 13:55   #5989
Za Gulsum je svaka riječ suvišna, ovo je bio potez stoljeća. Ne mogu shvatiti da ona još nije uvidjela da nakon hrpu Seherušinih savjeta nije ništa postigla i opet pristaje na ovako nešto. Jednostavno moraš biti glup, drugo objašnjenje nema za to!!!

Cansu i kuhanje je definitivno ne spojiva kombinacija. No to što nisu primijetili otrov u hrani mislim da je moguće. Jer koliko znam taj mišomor nema nekakav specifičan miris ni okus u kombinaciji sa hranom. Čudno mi je samo to da njima nije bilo niti malo sumnjivo što ona ništa ne jede, a oni smazali pun tanjur. Glupost!!!

Nadalje, ja nikako ne mogu ono što je Cansu sinoć izvela pripisati njenom ludilu! Zašto? Zato što za takvo što moraš biti iznimno pametan da bi ostvario takav plan...Za takav tijek događaja i plana možeš biti samo zla, ali vrlo pametna osaoba...luda bi se osoba izgubila u tome...ona nije, od početka do kraja je razvila događaj i ostvarila ga do kraja. Dok je pričala i priznavala svoje zločine nije zvučala ludo, nego vrlo pokvareno.
Sa tabletama ili vitaminima ona se itekako zna kontrolirati i okrenuti stvar na svoju stranu i korist. Prisjetim se samo kako je maherski pričala Emiru laži o Fer..sve ono što ide u njenu korist..dakle vrlo pametno..u svakoj situaciji je reagirala onako kako njoj odgovara u tom trenutku. Znači da žena ima itekakvu samokontrolu kad je potrebno.

A gospođa "jasamemirovamama" opet je sinoć pokazala svu svoju veličinu!!! U bolnici pred svjedocima morala je napasti Fer kako je ona jedini krivac što im je unijela Cansu u život te je ona jedina kriva za ovaj događaj. Sebe niti malo ne smatra krivcem što nije ni pokušala djelovati nakon što je saznala C. opsesiju. Meni je to zbilja smješno, žena koja u seriji ima 40+ banki reagira na to kao derle od 20. Pa ipak, C. je djevojka iz visokog društva, nije opasnost za okolinu!!! Njena greška šutnje o viđenom je daleko veća nego Fer. Jer ako ona brine toliko za svoga sina što ga nije upozorila..moš mislit kako brine, brine samo za Fer i kako se nje riješiti..ustvari Emir i nije toliko bitan za nju. Bitna je naslovnica magazina i natpis "sirotica i bogataš". Ni laži nisu bitne za nju samo ljestvica na kojoj se i gdje netko nalazi u društvu!!!
helena112 is offline  
Old 01.10.2013., 14:10   #5990
Quote:
helena112 kaže: Pogledaj post
A gospođa "jasamemirovamama" opet je sinoć pokazala svu svoju veličinu!!! U bolnici pred svjedocima morala je napasti Fer kako je ona jedini krivac što im je unijela Cansu u život te je ona jedina kriva za ovaj događaj. Sebe niti malo ne smatra krivcem što nije ni pokušala djelovati nakon što je saznala C. opsesiju.
Feriha uopste nije uvela Cansu u njihove zivote, nego Unal koji je postao poslovi pratner sa njenim ocem, on je i upoznao Emira sa njom.
A to sto nije upozorila Emira na potencijalnu opasnost od ocigledno bolesne i opsednute Cansu je samo jos jedan dokaz koliko nju Emir zanima i koliko brine za njega u vezi bilo cega osim kada je Feriha vratareva cerka u pitanju.
Saraaaa84 is offline  
Old 01.10.2013., 14:14   #5991
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Feriha uopste nije uvela Cansu u njihove zivote, nego Unal koji je postao poslovi pratner sa njenim ocem, on je i upoznao Emira sa njom.
A to sto nije upozorila Emira na potencijalnu opasnost od ocigledno bolesne i opsednute Cansu je samo jos jedan dokaz koliko nju Emir zanima i koliko brine za njega u vezi bilo cega osim kada je Feriha vratareva cerka u pitanju.
Da, imaš pravo po tom pitanju, morat ću pogledati taj njen napad pred vratima jer mislim da je nju okrivila zato što je ona ušla u njihove živote...
helena112 is offline  
Old 01.10.2013., 14:27   #5992
Quote:
helena112 kaže: Pogledaj post
Da, imaš pravo po tom pitanju, morat ću pogledati taj njen napad pred vratima jer mislim da je nju okrivila zato što je ona ušla u njihove živote...
Jeste, rekla joj je da je ona uvela Cansu u Emirov zivot.
Saraaaa84 is offline  
Old 01.10.2013., 14:29   #5993
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
...
Emir prije nije imao priliku da nam pokaze da li bi nesto tajio ili ne, jer nije imao sta. Sad kad ima bogme grabi i on Ferihinim putem. ...
Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post
A Emir nam je i dalje izbjegava reći Ferihi istinu o Kuyi, Emire, Emire. ...
I dalje?! Nemojmo pretjerivati, koliko ima da je Emir saznao? Puna 2 dana, 3 uzimajuci u obzir i vrijeme u bolnici. Ruku na srce, nije to bas neki period izbjegavanja istine da bi ga se automatski poistovjetilo s Fer.

Mislim.. dobro je da se desilo nesto zbog cega ce Emir bolje shvatiti Fer. Nije to morala biti ovako glupava i puna rupa prica, ali sto je tu je. Da je bar scenarij oko Ruye malo smisleniji. Kako god, neki od nas pokusavaju izjednaciti Ferinu sutnju i ovu Emirovu – po meni, to nije isto... ni blizu, osim ako njegova sutnja potraje par mjeseci ili godinu i obuhvati mrezu novih lazi.

Ne branim ga, sam si je skuhao kasu, sam ce ju i pojesti... i tako mu treba!
Ali... Emir suti 2 dana, Fer je sutjela 365 dana... i sad su kao isti?! Ne bih rekla!
Emir ni sam nije siguran sto se dogadja, dok su stvari oko Fer bile kristalno jasne. Ne znam kad ce joj reci sve, sto prije to bolje, ali po iskustvu u ovoj seriji, vjerojatno ce Fer saznati od trece osobe zarad stvaranja cirkusa medju njima i tv gledanosti... kao sto je to bilo i dosad.

Quote:
Hollyss kaže: Pogledaj post
A lampa?

Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
... Da, vec se zaboravilo kako se Hande ponizavala. Uvlacila mu se u krevet dok spava, letala za njim, slagala da su spavali, pravila spletke i podmetala.

A sad Gulsum zamjera sto je ziva i sto dise kraj Koraya. :rolleyes
Oh da, zaboravilo se dosta toga kad je Hande u pitanju. Zaboravilo se da je zbog svog ega dovela u zivotnu opasnost i Emira i Koraya i Fer, ostale spacke da ne nabrajam.

Tu se spominjala neka njena promjena.. ne znam... ja jos cekam da vidim tu novu bolju Hande, iskolacim oci k'o Rizli kad je ona u kadru, al' jos ne vidim nista. Ne vidjeh jos nijedno dobro i nesebicno djelo s njene strane. Jos uvijek vidim istu staru Hande.. 'Me, myself and I'... samo u blazem izdanju, ipak ju je Korayev brak bocnuo u ego, jel'?

Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
... Seher, Riza i vjencana knjizica
http://i.imgflip.com/3xrc7.gif ...
Eh ovo je bilo dobro, Seher i Rizli bez puno rijeci... 'pljuska' samo takva!

A Femir gifici?! Onaj hug u bolnici?!
__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR
monimalu is offline  
Old 01.10.2013., 14:39   #5994
Quote:
monimalu


Ali... Emir suti 2 dana, Fer je sutjela 365 dana... i sad su kao isti?! Ne bih rekla!
Nisu isti što se tiče prešućivanja, ali nikako ne mogu zaboraviti onu njegovu rečenicu : " Sve mi možeš raditi, vikati, bježati, ostaviti...bla, bla, samo me nemoj lagati"!!! Zbog te izjave i njegovog stava tada po pitanju laži mislim da su i ova 2 dana dugo što šuti!!
helena112 is offline  
Old 01.10.2013., 14:52   #5995
Levijeve ljubav

Fer je opet netko, nešto, spriječilo da konačno progovori,
da konačno postane netko tko je vratio bar malo svoga dostojanstva...ovako stvari bivaju gorima, a Emirov strah još veći...

ovako istina, biva kao teatar apsurda, posve nevažna, negdje daleko odlutala...gdje se gubi njen smisao...

kako roditelji malo poznaju svoju djecu?Emirovi ga ne vidi, ne znaju ništa o njemu, on je samo potomak, nasljednik...tužno je jer misle da on nije osoba, niti da je u stanju donositi svoje odluke, sam, da je biće koje može voljeti, i sam odabrati, pa čak i onu koja nije njima po volji...njegovo zdravlje bačeno im je u drugi plan, a briga za materijalno u prvi...nije to loše...smatraju da ih nije poslušao i kaznit će ga...kako oni mogu kazniti? očito jedino s onim što im je primarno, oduzeti mu blagodati novca...dobro je to za Emira, od sada, sam neka zarađuje, i ne ovisi o ocu...neka vrati svoj ponos, i brigu o svojoj obitelji...neka prihvati kaznu, kao svoj lijek, da bude bolji...

kako je ljubav čudna, i tko sve misli da voli, pa pod krinkom ljubavi, udara po tim koje navodo voli...

Riza isto misli da voli kćerku, klanja namaz, i priziva da mu savjest bude čista...nikada svoju djecu nije gladao kao osobe, oni prolaze kraj njega, koji ja udubljen u čast koja poprima imaginaran pojam...pa zbog časti, uzima krpu oprati pod, ne gleda svoje dijete u oči...jer njegova percepcija očinstva i ljubavi je skučena u svijetu ponosa koji pogađa one koje on misli da voli...on živi za imaginaran pojam, a ne za svoju djecu...

i onda onaj koji me jedini jučer taknuo , na najdubljoj ljudskoj razini, posve neponovljiv Levi...koji je sa druge planete, kojom vladaju čovječnost i mir...

Levi osluškuje Fer kako traži Emir, i povlači se jer shvaća,
da je Emir njeno trebanje, da je ona odabrala... Hande mu prilazi, rekavši: počet ću poštivati tvoju ljubav...to je jedino što je ona izrekla , a da je ostalo u meni...ali vrlo točno...

Levijeva ljubav u meni izaziva najveće poštovanje...
to je posve iskrena, divna, daleka, platonska ljubav, koja samo voli,
ne povređuje, ne očekuje biti uzvraćenom...ona samo jeste...i zato je još snažnija i iskrenija, gotovo bezuvjetna, jer postoji iako nije uzvraćena...

tako voljeti, je dar, tako voljeti je usud, tako voljeti je pakao,ali i raj...jer samo tako život poprima smisao, i nadu da ništa nije uzalud...
__________________
Uvijek su teže posljedice ljutnje, nego njeni uzroci.
Marko Aurelije
AKIF is offline  
Old 01.10.2013., 14:58   #5996
[QUOTE=helena112;47006192]

Nadalje, ja nikako ne mogu ono što je Cansu sinoć izvela pripisati njenom ludilu! Zašto? Zato što za takvo što moraš biti iznimno pametan da bi ostvario takav plan...Za takav tijek događaja i plana možeš biti samo zla, ali vrlo pametna osaoba...luda bi se osoba izgubila u tome...ona nije, od početka do kraja je razvila događaj i ostvarila ga do kraja. Dok je pričala i priznavala svoje zločine nije zvučala ludo, nego vrlo pokvareno.
Sa tabletama ili vitaminima ona se itekako zna kontrolirati i okrenuti stvar na svoju stranu i korist. Prisjetim se samo kako je maherski pričala Emiru laži o Fer..sve ono što ide u njenu korist..dakle vrlo pametno..u svakoj situaciji je reagirala onako kako njoj odgovara u tom trenutku. Znači da žena ima itekakvu samokontrolu kad je potrebno.


Tako je... ona kao da je bolesna samo kad to njoj paše, da se izvuče, kao što se izvukla kada je Halil oteo Ferihu. Cansu sve što je učinila, učinila je svjesno i s namjerom da se osveti Ferihi jer joj je "ukrala njezinog princa".
__________________
Čekam. Ne znam što i ne znam koga. Ali čekam.
Tonka 24 is offline  
Old 01.10.2013., 15:11   #5997
Quote:
helena112 kaže: Pogledaj post
Nisu isti što se tiče prešućivanja, ali nikako ne mogu zaboraviti onu njegovu rečenicu : " Sve mi možeš raditi, vikati, bježati, ostaviti...bla, bla, samo me nemoj lagati"!!! Zbog te izjave i njegovog stava tada po pitanju laži mislim da su i ova 2 dana dugo što šuti!!
E pa nas dragi Emir ima pravo zaboraviti tu njegovu recenicu.Zasto,zato,sto je on Emir!Nazalost.Da je to rekao Koray,Kerim ili neko drugi pljuvali bi ga,ali Emira nitko ne smije dirati!
Je dugo je 2 dana da suti,a to nije mala stvar.Postat ce otac,i Feriha mora saznati za to.Vidjeli smo da su ljudi iz bliskog istoka na FB napali ga,tamo to nije normalno,da jedan muskarac koji voli drugu djevojku spava s sasvim drugom curom.OProstite,ni meni nije jasno da ga netko brani.On je prevario Ferihu,istina nisu bili zajedno,ali prevario ju je.Netko kaze da je imao pravo jer nije znao hoce li joj oprostiti,ma daj,koja nebuloza.Znaci,svi mogu prevariti svoju ljubav ako vise nisu zajedno?A sto poslije.Ako se odluce pomiriti?Nista,zaboravimo na to.
DA,to zaboravimo sto je Emir napravio Ferihi,a ne smijemo zaboraviti Ferihinu laz.Koju laz?Da je kcerka od Sanem!Ona to nije NIKAD ni rekla.Istina nije ni demantirala.A zasto bi,kad ju nitko nije zelio ni slusati!Smijesni ste vec s tim!

I jos nesto,nikako nemogu shvatiti zasto se Feriha ispricava Rizi? Sto je ona njemu to napravila,da ga trazi njegov oprost!
Imala je hrabrost zivjeti kako zeli,uspjela se vjencati s voljenim Emirom,a ona trazi oprost! .Zasto?ima 19 god.,punoljetna je,da zna sto zeli od zivota.Ali bilo bi sve normalno,da je ona imala normalan zivot.Da je vodila normalan razgovor s tatom,da ga se nije bojala,da joj nije prijetilo batinanja.Ona je programirana da misli da mora za sve pitati roditelje,pogotovo Rizu.I zbog toga ga moli za oprost.Jadna,a nije za nista kriva!Krivi su Riza i Meho.Koji ju nisu prihvatili da je ZENA,koja ima svoj mozak!Oni bi njoj morali ispricavati se,sto su joj sve radili.A Meho bi trebao biti zahvalan Ferihi sto nije zavrsio u zatvor.Jer takvom covjeku je mjesto u zatvoru.I da,ima pravo Seher,trebali bi biti SRETNI sto im je zet Emir,da nije vec bi odavno zavrsili pod resetke!

Zadnje uređivanje tina 25 : 01.10.2013. at 15:36.
tina 25 is offline  
Old 01.10.2013., 15:55   #5998
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Ako nije ta scena, reci, trazicu i tu drugu, pa usporiti, pa da vidimo sta tacno radi.
da, na to sam mislio.. eto ucinilo mi se onda, al kad se malo bolje pogleda, kao da se krenila, malkice nasmijesit, onako zadovoljni pogled, onaj zadnji sekund, no dobro, nvm, kako god xD
Frankenstein. is offline  
Old 01.10.2013., 16:26   #5999
Quote:
helena112 kaže: Pogledaj post
Nisu isti što se tiče prešućivanja, ali nikako ne mogu zaboraviti onu njegovu rečenicu : " Sve mi možeš raditi, vikati, bježati, ostaviti...bla, bla, samo me nemoj lagati"!!! Zbog te izjave i njegovog stava tada po pitanju laži mislim da su i ova 2 dana dugo što šuti!!
Razumijem te, i mene bi dirale te njegove rijeci da se on sam kasnije nije demantirao djelima. Od 'tada' su se mnoge stvari promijenile, tako i Emir i Fer.

Isti taj Emir koji je tada rekao da jednu laz ne bi oprostio i zaboravio, sad je oprostio masu lazi i presao preko svega. Tako da je pobio samog sebe.. radi nje koju voli. Btw, svjedoci smo da je mnoge stvari kod sebe promijenio otkad je sreo Fer.
__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR
monimalu is offline  
Old 01.10.2013., 17:25   #6000
Emirovo prešućivanje nema veze sa Ferihinim prešućivanjem nit se može uspoređivat ..s onim u kojem ona nije nikom rekla istinu..vezano Za Sanem..Halduna i sve što je lagala.

Za Ruju trenutno zna samo Emir i Ruja je njegov problem.Nije Emir nikog ostavio u neznanju..nit da netko misli kako je tamo neka Ruja ..prijateljica njegova prijatelja kojoj on pomaže ili da on niti ne poznaje Ruju..pa da nitko ne zna istinu ..da je u stvari Emir proveo noć s Rujom koja je sada trudna.Nit Emir može muljat po pitanju Ruje nit obmanjivat nekog ..ili skrit Ruju...niti je takav čovjek.On već sad ima odgovornost prema njoj i djetetu i ne pokušava ni bježat ni zataškat.On će svoj problem riješit kakav god da jest..a da nikom ne nanese zlo ni nepravdu.

Sad ima i pravo šutit o Ruji ..jer ni sam još nije prihvatio to iznenađenje i još je pod dojmom i zapanjen..da bi išta odlučio i uradio.


On sad najprije sam mora riješit tu situaciju i ja sam uvjerena da neće nikog ni lagat ni varat..jer on nije takav..trenutno može samo Koraju reći..a Emira svejedno čeka da riješi pitanje Ruje ..i kako god da to napravi ..nikog neće oštetit nit će koga povrijedit..nit će se na koga loše..odrazit ni Ruja ni dijete.To je između Emira i Ruje..nikog se ne dira nit na koga utječe negativno.

Zadnje uređivanje Riva Taš Ev : 01.10.2013. at 17:39.
Riva Taš Ev is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:17.