Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2005., 13:58   #1
Filozofski fakultet - Zadar

ima netko tko tamo studira?trebaju mi informacije o njemu.kakav je,kakvi su profesori?kakav je prijamni?ljudi pomagajte?
 
Odgovori s citatom
Old 16.03.2005., 21:20   #2
Ja nisam čuo ništa jako dobro o njima... osim da je poslijediplomski iz lingvistike OK... barem za one koji završe lingvistiku u Zagrebu.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2005., 12:09   #3
Sveučilište u Zadru
__________________
Live and let live !
midnight is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2005., 17:46   #4
nemoj studirat povijest u zadru ako si liberalno opredijeljena
sumski duh is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 22:52   #5
Povijest umjetnosti i talijanski u Zadru

ima koga sa tog fakulteta? bila bi jaaako zahvalna sa pokojim komentarom kakav je fax, a pogotovo kakvi su prijemni i ako netko slucajno zna kad su ? stranica im je u banani nema niceg ni datuma prijemnih a kamoli primjera razredmenih ispita, a ja zivim pre daleko da bi isla do faxa i raspitala se....

Zadnje uređivanje Kyra : 21.05.2006. at 09:53.
yellowone is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 23:36   #6
eto ti njihov forum, pa ih pitaj.
__________________
o
houpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 23:05   #7
Moja najbolja prijateljica studira upravo u Zadru na Filozofskome, engleski i povijest. Po onome što znam iz njenog pričanja i opisivanja studentskog života zaključila sam da su faksevi isti. Jedina razlika i prednost faksa u Zadru jest što te tamo ipak tretiraju malo više od broja, kao npr u Zagrebu. Ipak se tamo upiše mnogo manje ljudi.
Mislim da je jedini razlog zbog kojeg više ljudi ide u Zg jest što je to metropola. Inače, što se samih fakulteta tiče jednaki su. Sra*** je i na jednom i na drugom zbog prevelikog broja upisanih.
Lilly Vanilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2006., 01:49   #8
Lilly, ne pljuj mi po faksu

Ko kaže da se nekog na FFZG-u tretira poput broja? Možda na većim odsjecima i na prvo godini, al men se, recimo, to nikad nije dogodilo. Pitaj cp.tara jel se njemu šta tako dogodilo.

I kako uopće neko može uspoređivati 2 faksa, ako nije studirao na oba?
Kako neko može govoriti nešto o nekom faksu, ako ne studira na istom?
__________________
Vidiš li gde sam to sad, u kom sam dobu? Čudne mi ptice, da znaš, snovima jezde...
Markeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2006., 17:35   #9
Kad sam uspoređivala fakseve nisam to uradila samo na temelju njenog opisivanja. Imam hrpu prijatelja na obadva faksa i znam dobro što govorim.
Lilly Vanilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 13:11   #10
Filozofski fakultet u Zadru

jesu li dobili dopusnicu od ministarstva za španjolski?
Na netu piše da će to biti objavljeno na njihovoj oglasnoj ploči al naravno ja nisam u mogućnosti svaki dan otići do faksa jer ne živim u zadru. Pa zna li možda netko
malady is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 22:12   #11
Filozofski fakultet u Zadru

Ja bi na ljeto probala na filozofiju, sociologiju i pedagogiju...na dvopredmetni. Ocjene; prosječne. Znanje; prosječno. Pitanje za one koji tamo studiraju ili koji su probali upisati: dali je teško, kakva su pitanja i tako...thx
kikica18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 19:22   #12
soc je macji kasalj, nista extra tesko , znam ljude koji su upali bez da su nesto puno spremali, a pedagogija NIJE TOLIKO TESKA KOLIKO JE NEVALA PA JE SVE U NIJansama
beautifully_broken is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 19:28   #13
Kikica, lijepo te molim da prije nego otvoriš novu temu za sve što te zanima, provjeriš da li je na Infolink kutku odnosno popisu tema možda već navedena tema koja tebi treba.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L

Zadnje uređivanje Kyra : 06.12.2006. at 06:41.
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 00:54   #14
Quote:
kikica18 kaže:
Ja bi na ljeto probala na filozofiju, sociologiju i pedagogiju...na dvopredmetni. Ocjene; prosječne. Znanje; prosječno. Pitanje za one koji tamo studiraju ili koji su probali upisati: dali je teško, kakva su pitanja i tako...thx
Što se tiče kompliciranosti Platona i ekipe, istreniraš se s vremenom. Obično fakultetima kolaju skripe u kojima je malo jasnije napisano što su filozofi htjeli reći. Ali svejedno ćeš morati naučiti čitati ih, tak da je bolje da to obaviš što prije. Pogledaj malo po Kalinu (udžbenik iz filozofije), to je ok uvod u ono što te čeka ako se upišeš na filozofiju.
I ne znam točno kako je u Zadru, ovo ti pričam općenito.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 16:30   #15
Filozofski fakultet [ZD]

Konkretno zanima me engleski i sociologija.

Koliko je teško upasti i kakav je prijamni?
Maurice is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2007., 22:38   #16
Oboje je dosta tesko upisati jer su to medju dva najtrazenija smjera. Znam ljude koji se zbog 0.25 bodova nisu upisali. Stvarno su male razlike izmedju upisanih i neupisanih. Dobra je stvar sto se zbrajaju bodovi s oba smjera te se odlucuje da li ces se upisati tako recimo ako si dobro plasiran na sociologiji (cula sam da je lagan prijemni, ali ne znam kakav je jer to ne studiram) to ti se broji na engleskom. Kada sam ga ja upisivala na prijemnom nam se trazilo razumijevnje teksta, dakle, procitas tekst i odgovoris na neka pitanja, dva teksta u koja moras ubaciti ona vremena, clanove ili prijedloge za koje mislis da odgovaraju. A ove godine sam cula da je bilo dosta sinonima i antonima te vremena. U 3. ili 4.mj. su ti otvoreni dani faksa pa mozes podici letke o onim smjerovaima koji te zanimaju, a isto tako mozes kupiti u referadi prijemne od proslih godina.
E, da, podji na www.unizd-forum.com, registriraj se i tamo ces dobiti sve zeljene podatke od nekoga tko studira socilogiju.
Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 16:27   #17
alo, jel ide ko ove godine možda i u Zadar?
meni je to druga mogućnost...
a ono... aj, diž'mo temu...
cosanostra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 14:08   #18
ja idem ove godine dolje probat...frend mi dole studira vec godinu dana i kaze da je ful ok i da su profesori super. a i da nije uopce tesko upast.
namjeravam upisat filozofiju i francuski.... zna li netko sto se tocno trazi na prijemnom iz francuskog?
__________________
Svatko tko me moze podnijeti, ima dusu koja moze puno toga oprostiti.
Cryptic Bride is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 14:56   #19
pa kaj nisu jedinstveni prijemni? znači, hrvatski jezik, test inteligencije i opća kultura?
cosanostra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 15:28   #20
Nope, Zadar je zadrža stariji princip upisivanja, dakle za svaki smjer odgovarajuchi test.
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:42.