Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2010., 18:51   #62
Quote:
srednji bojler kaže: Pogledaj post
Znam ja i za taj vagon, i za autiće na putu za Velenje ili šta li već ovo ljeto, ali isto tako ti oni mogu reći napadnuti ste na povratku iz Bugarske...
Opet se svodi na isti kurac, kontaš?
ma znam ali isto s tim iz bugarske se oni bas nemogu toliko pohvalit.. samo sam htio rec da smo mi daleko vise isli dolje nego oni gore.. a i oni su daleko vise opsjednuti nama nego mi njima... i jos sam negdje bio procito na forumu da je neki srbo napiso da su oni nas cekali taj puta kad smo isli kroz srbiju i da su imali "svoje ljude" na granici i da mi kao nismo isli kroz srbiju.. a to naravno nije istina.. isla im je armada, bili su tornado i funcuti dole.. Mi na rukometu.. zaputili se na mlade dole ali jebiga nismo prosli... Oni su najavili da ce iz Novog Sada doc ekipa u vž nedavno pa nisu niti pokusali.. Lako je bilo krenut kad znas da ce te murija vratit.. a to da oni nisu mogli u tajnosti doc ko i mi to je laž..
 
Old 20.01.2010., 18:56   #63
Quote:
WOODOO CHILE kaže: Pogledaj post
A i još nije odgovorio Delija iz Vukovara zašto ih nema nigdje po Hrvatskoj kad zvezda igra NLB ligu...njih vize ne jebu,pa u čemu je problem...
Tululu,kakvi tovari uzdižu srbe?Objasni mladiću,a onda objasni kakve veze ima Brinje(na kojem nisi bio) sa tim?
ovo i mene zanima...
 
Old 20.01.2010., 19:01   #64
Quote:
WOODOO CHILE kaže: Pogledaj post
A i još nije odgovorio Delija iz Vukovara zašto ih nema nigdje po Hrvatskoj kad zvezda igra NLB ligu...njih vize ne jebu,pa u čemu je problem...
Tululu,kakvi tovari uzdižu srbe?Objasni mladiću,a onda objasni kakve veze ima Brinje(na kojem nisi bio) sa tim?
Sad će opet ispast kao da ja branim cigane,ali ...
Delije više ne idu na košarku,barem ne organizirano,ne znam iz kojeg razloga ... tako sam pročitao i čuo prije... a ni ne pratim više taj sport u zadnje vrijeme,a bome ni tu jugo ligu pa nisam informiran o trenutačnoj situaciji...
Pitat ćemo ona dva skenera iz Vukovara kada se pojave ...
 
Old 20.01.2010., 20:10   #65
Quote:
reg. ovisnik kaže: Pogledaj post
da držin ciganima stranu...

ovo o mrtvima i mudima su teže nebuloze... jer bio sam prisutan na Cibona-partizan kad su se ovi u poluvremenu pokazali, a sidili su skupa s "normalnim" ljudima, a ekipe(bbb) je bilo dosta iza koša pa su eto izvukli živu glavu a i ništa se posebno nije ni dogodilo u dvorani...


jao na gluposti inače ne reagiram ali ovo je vrh, jednostavno ne mogu...

ti si bio na utakmici cibona-partizan pa objašnjavaš ljudima koji su bili na zagreb-partizan šta bi se tamo dogodilo na temelju dojmova s utakmice cibona-partizan koja s ovom drugom nema ama baš nikakve veze

daj razmisli malo drugi put kaj pišeš molim te
 
Old 20.01.2010., 20:31   #66
Quote:
droga24/7 kaže: Pogledaj post
ma znam ali isto s tim iz bugarske se oni bas nemogu toliko pohvalit.. samo sam htio rec da smo mi daleko vise isli dolje nego oni gore.. a i oni su daleko vise opsjednuti nama nego mi njima... i jos sam negdje bio procito na forumu da je neki srbo napiso da su oni nas cekali taj puta kad smo isli kroz srbiju i da su imali "svoje ljude" na granici i da mi kao nismo isli kroz srbiju.. a to naravno nije istina.. isla im je armada, bili su tornado i funcuti dole.. Mi na rukometu.. zaputili se na mlade dole ali jebiga nismo prosli... Oni su najavili da ce iz Novog Sada doc ekipa u vž nedavno pa nisu niti pokusali.. Lako je bilo krenut kad znas da ce te murija vratit.. a to da oni nisu mogli u tajnosti doc ko i mi to je laž..
E to ti je ono što sam htio reći, znači jedno je kad se ide incognito preko Srbije a to su putovanja tipa Armade u Skopje, vas u Temišvar, reprezentacija u Bugarskoj i sl. (s njihove strane gledano euro utamice) tj. to su situacije kada se pretpostavlja da će se proći. Ja tu ni ne očekujem neku reakciju od domaće strane.
A druga je stvar kad se dolje pojaviš, kao BBB na rukometu, Funcuti ili Tornado svejedno... Ili kao Firma na košarci u ST
__________________
Respektirajte našu strast!
srednji bojler is offline  
Old 20.01.2010., 20:32   #67
Ajmo sada priznati naše greške

Cibona-Partizan 2004
http://www.juznifront.net/cibona_partizan/zg_new_07.jpg
http://www.juznifront.net/cibona_partizan/zg_new_05.jpg
 
Old 20.01.2010., 21:07   #68
a stvarno greske , kaj sad kod bana treba dezurat kad bilo koji klub dolazi u zagreb 0-24 .
slikali su se i oni neki studenti sa slikom pa ih je obican narod skoro objesil na bana , takoder su slicno i prosli hokejasi srbije na trgu .
serbus is offline  
Old 20.01.2010., 21:12   #69
Quote:
serbus kaže: Pogledaj post
a stvarno greske , kaj sad kod bana treba dezurat kad bilo koji klub dolazi u zagreb 0-24 .
slikali su se i oni neki studenti sa slikom pa ih je obican narod skoro objesil na bana , takoder su slicno i prosli hokejasi srbije na trgu .
Pa jesu se slikali? Jesu. Kaj hokejaše je napao narod??? Ajde ajde moramo biti realni i objektivni. Slabo su ovi digli 3 prsta nije ni bitno, ali ipak bili su tu slikali se i to je to. Kasnje se koliko sjecam nekaj i pokušalo.
 
Old 20.01.2010., 21:25   #70
Quote:
tululu kaže: Pogledaj post
Pa jesu se slikali? Jesu. Kaj hokejaše je napao narod??? Ajde ajde moramo biti realni i objektivni. Slabo su ovi digli 3 prsta nije ni bitno, ali ipak bili su tu slikali se i to je to. Kasnje se koliko sjecam nekaj i pokušalo.
koliko ja znam tad su došli iz vedra neba i nisu se baš puno pokazivali osim ta 3 prsta dva puta po pola sekunde. jednom su još probali i nije prošlo pa poslje više nisu pokušavali.

svaka čast i njima na tim pokušajima ali čudi me njihov strah i respekt budući da je zagreb bio uvijek za njih neozbiljno šetalište gde su radili šta su hteli bla bla ...

još kad sam čitao njihov izvještaj s tog rukometa di su došli do dubrave

sjećam se samo par citata ovako iz glave "policajci probledeli od straha, u očima im se videlo šta bi nas 150 napravilo onih deset hiljada ustaških pički u dvorani", "nismo hteli da jedemo ustaški hleb", "svršili ustašama u grlo", ....

potražit ću moram to nać monty python je nula
 
Old 20.01.2010., 21:39   #71
evo ga ovo je kultno..ovo je bilo na njihovim službenim stranicama..boldao bi zanimljive djelove ali nema smisla. malo je duže ali isplati se svaka riječ je šou


Grobari su još jednom pokazali svima kako se navija, i kako se organizuje, vruće gostovanje. Na sva zvona se zvonilo da ćemo otići u Zagreb, i to od ranog jutra, kako bi ustašama pokazali ko je stigao u njihov grad. Nakon hapšenja od strane ustaške policije, i deportacije, najveći deo kaznene ekspedicije se vratio u Beograd, međutim vođe su našle put do hale, ušle su u istu i bodrile svoj klub - a čak je došlo i do kontakta sa purgerčićima, koji nisu mogli da veruju da smo se ipak probili do hale. Mi smo još jednom pokazali ko ima najveća muda na ovim prostorima, a Ustaške pičke ostaju pičke, pa i na svom terenu.



Autor : Fanatik
2005-03-13


Veliko gostovanje Grobara u zagrebu, na revanš meču elitnog evropskog takmičenja u rukometu, protiv istoimenog kluba, se desilo !!! I pored svega što je hrvatska policija priredila ekspediciji Grobara, u saradnji sa njihovim bbb papanima, nije sprečila vođe Grobara da nađu put do hale, i da uđu u istu. Ko je bio u prilici da gleda prenos, jasno je mogao da ih vidi na ekranima ... momcima svaka čast ... što bi se reklo svršili su ustašama u grlo, i pored svega što su ovi pokušali da urade da ih spreče da budu na toj utakmici.

Kako je krenulo - pa Grobari su, odmah iza utakmice sa ustašama odlučili da uzvrate posetu, i nekolicini njihovih navijača koji su došli, pred samu utakmicu u Beograd, pri čemu su ko najgori miševi, javili miliciji da dolaze, i da će to biti vozom, tako da su ih kornjače lepo dočekale, i dale im totalnu pratnju do Pionira, a većina je videla i kakvo obezbeđenje u Pioniru. Naravno govora nije bilo o tome da su dobili karte ili nešto slično, već ih je policija uvela na tribine, oteravši ljude koji su tu sedeli sa kupljenim kartama. Naravno i njihov beg pred kraj utakmice, samo pokazuje koje su pičke ... Naši momci su odlučili da im pokažu kako se ide na gostovanje, u njihov glavni grad, i odlučeno je da se krene u cik zore, kako bi se tamo stiglo na vreme, da se pokaže prisustvo u samom gradu - da svi znaju ko je bre došao da bodri svoj tim. Skupila se odlična ekipa - prema nekim procenama skoro 250 ljudi, koji su krenuli u ranim jutarnjim satima vozom iz Beograda, za ustašku prestonicu.

Do granice nikakve frke nije bilo, međutim kako je ista pređena, negde u okolini vinkovaca, dolazi do prvih čarki, kada su njihovi purgerčići, čekajući pored pruge, kamenovali voz u kome su naši navijači bili ... Malo je falilo da se tu kompozicija zaustavi, i da se pusti krv ustašama, odmah na ulasku u zemlju, ali je ipak odlučeno da ako treba da bude tuče, to bude u zagrebu, a ne da ih odmah po ulasku u tu smešnu zemlju vrate nazad, jer je njihova policija samo čekala priliku i razlog da vrati našu kaznenu ekspediciju kući. Najverovatnije su i njihovi službenici bili ti koji su dojavili da je ušao konvoj sa Grobarima u zemlju, jer koja bi dijabola čekala onako rano ujutru pored pruge, i reda radi razbijala vagone na vozu koji prolazi.

Kada su videli da ta provokacija nije uspela i da će Grobari ipak ući u grad, i napraviti lom - ona ekipa purgerčića koja je čekala je bila smešna, što pokazuju i njihove akcije koje su usledile nakon zatvaranja naših navijača u zgradu policijske akademije. Pričalo se po medijima da su čak privedeni svi do reda, a na kraju su oko 17:00 stavljeni na voz, i poslati nazad za Beograd, u pratnji njihovih žandarma, za slučaj da ludi Srbi ne zaustave voz, i najebu se majke ustašama u prvom većem gradu na putu ka našoj prestonici. Najbolji detalj od svega je bio kada je reporter hrt-a kao dobio informaciju koja mu je slučajno izletela, da se u trenutku počinjanja utakmice, voz sa huliganima Partizana nalazi pred slavonskim brodom - ali ne da bi neko sada izašao na prugu i napao voz, već onako - informacija radi. Ovaj gest stvara još veću mučninu, ako se zna kroz šta su prošli naši novinari u zagrebu.

Naime novinari su došli posebno organizovanim prevozom Laste (koja više meseci već ima redovne linije ka destinacijama u ustašiji), ali kada su stigli do hotela gde su trebali da budu smešteni, tu ih je dočekala rulja, koja je pokušala da ih linčuje (njihova policija ponovo nije znala da grupa od oko 1000 njihovih huligana kampuje pred hotelom, u kome su bili smešteni i igrači Partizana), pa su tu imali raspoređene samo prašinare. Ti prašinari su se razbežali kada je krenulo kamenovanje autobusa, i napad na njega, pri čemu su dvoje novinara povređeni. Tek tada stiže interventna jedinica, koja je krenula sa reakcijom, tek kada su ustaše prišle na 20-ak metara od razlupanog autobusa, u kome su bili naši novinari. Posle par minuta gužve oni su uspeli da dođu do hotela, ali tada nastaje još jedan problem - kako doći do hale - koja je oko 100 metara od hotela ... Na kraju su igrači i novinari bili prokrijumčareni do hale u 6 marica njihove policije, na svega 10 minuta pred početak utakmice.

Kada su naši igrači izašli na teren, a novinari i stručni štab, na svoja mesta odmah do parketa, usledio je stampedo ustaša, nakon čega je policija sklonila i igrače i novinare u tunel kojim se ulazi u halu, i smirila situaciju, ali umesto da očisti taj deo tribina (koje su na par metara od terena, a redara i njihovih žandarma je bilo na svakih par metara - kao da nisu nikada organizovali utakmicu visokog rizika), oni su stali i čekali da igrači izađu ponovo na maltretiranje. Utakmica je zbog svega kasnila 80 minuta, jer naš trener opravdano nije hteo da izvede ekipu, dokle god se ne obezbedi sigurnost za igrače i novinare, koju je naša policija zajedno sa redarskom službom pružila ustašama na gostovanju kod nas ... Na kraju su naši ipak odlučili da izađu na teren, i pored činjenice da su novinari zadržani u jednoj sobi, gde im je upaljen televizor da bi mogli da gledaju utakmicu ... Sramota ... Ali i nauk našoj policiji kako treba sledeći put da se ponašaju - kao Srbi što jesu, a ne profesionalci koji će da brane ljude koji su pokušali da linčuju novinare ... Pičke su ustaše bili, pičke su i ostali ... Dobili su batine u Švajcarskoj, i svi su im se smejali tada, a sada je lupljen šlag na tortu, jer su naše vođe ipak ušle u halu i navijale za naš klub.

Što se tiče same utakmice, ona je počela dobro po nas, ali pritisak sa tribina (gađanje najrazličitijim tvrdim predmetima - kamenje, flaše, novčići, upaljači - koje je bilo po prvom ulasku na teren, se nastavilo, i na samom početku utakmice je jedan naš igrač dobio kovanicu u glavu, i to bačenu iz prvih redova tribina - naravno niko nije reagovao, ali su momci otišli da odigraju utakmicu, i nisu želeli da sada legnu na zemlju i da kukaju kao ustaše u Beogradu, jer je delegat rekao da će kod prvog problema prekinuti utakmicu). Poveli smo 2:0, pa onda stativa ... oni se vraćaju u igru, i dolaze u vođstvo, koje zadržavaju do kraja utakmice, ali u granicama, koje su nama davale šansu da prođemo dalje na rezultat, ali ipak na kraju je bilo 18:22 (samo gol više nego što smo mi njih dobili, pa sada ostaje žal za onako jeftino primljenim golom u poslednjim sekundama meča u Beogradu).

Prilika za obračune sa ustaškim amebama, će još biti, pošto se bliži i final 8 u guma ligi - mada tu nema šanse da dođu, jer i pored svog čuvanja naše policije, nema šanse da živi odu kući, posebno pošto će ih juriti i Grobari i cigani. Ali druga prilika će biti i Evropsko prvenstvo u košarci koje se igra na leto, a gde će oni igrati u Podgorici, pri čemu su pojedinci iz Crne Gore rekli da će ih lepo dočekati ... Ne sumnjam da će ih i naše i ciganske i varvarske ekipe organizovano ugostiti ... ali će morati malo da im polome pičke. Još jednom sve pohvale momcima koji su otišli, a posebno onima koji su i ušli u halu i pružali podršku našim rukometašima.

edit: izgleda da su bila 2 izvještaja - od grobara 1970 i južnog fronta nije ni ovaj za bacit ali drugi je još luđi bio....

Zadnje uređivanje maZGa_ : 20.01.2010. at 21:47.
 
Old 20.01.2010., 21:48   #72
Kakva mržnja prema nama čudi me da im ne curi iz ušiju ali ipak to nije ništa novo.Užitak je čitati njihove i ciganske izvještaje kakva komedija i kakav rječnik presmiješni su.
__________________
"Sve će vode, labude da se razbistre"
slavonac is offline  
Old 20.01.2010., 21:57   #73
@maZGa_

tipična ciganska propaganda ,na isti način su zatupljivali sami sebe sličnim mitovima u ratno doba ,pa su na traktorima u jednom momentu doslovno postizali brzinu od 2 mach-a ,zato i jesu popušili u ratu ,jebote koji kič narod
http://img31.imageshack.us/img31/904...1432401432.gif
odbij seal is offline  
Old 20.01.2010., 23:44   #74
Meni je od svega bio najbolji pokušaj ZG srba da odu u Prag na Češka-Jugoslavija svojevremeno...stariji se sjećaju kako je završilo...a ova slikanja po Zagrebu ne jebem,mislim slikali smo se frend i ja u knez Mihajlovoj sa dva prsta u zraku pa...nema to nikakve veze sa mudima,tko može znati šta se dogadja u gradu u svakom trenutku...da igra Dinamo ajde,ali tu više nitko niti ne zna kada Cibona igra...
WOODOO CHILE is offline  
Old 20.01.2010., 23:53   #75
Ovi izvještaji su VRH...HA HA HA, stvarno nevjerojatno...
 
Old 21.01.2010., 00:46   #76
Treba skupljat ove grobarske izvještaje,ovaj pa onaj iz mostara,pa onaj iz Špabjolske...
Zgmarac is offline  
Old 21.01.2010., 00:50   #77
Tek sam sada pročitao...nikada nisam shvatio šta se dogadja sa tim ljudima...jer za napisati ovakvu hrpu gluparija treba imati nešto posebno...
WOODOO CHILE is offline  
Old 21.01.2010., 00:53   #78
Joooj,ako neko ima izvještaj grobara iz middlesbrougha, bio bi mu zahvalan da to stavi tu,e to je izvještaj!
razz is offline  
Old 21.01.2010., 00:58   #79
Quote:
razz kaže: Pogledaj post
Joooj,ako neko ima izvještaj grobara iz middlesbrougha, bio bi mu zahvalan da to stavi tu,e to je izvještaj!
sigurno ima tih primjera bezbroj ,ali prijatelju da si sluša radio Benkovac 94' ,sve bi ti bilo jasno ,"hrabra šačica srpskih sinova odoleva napadima dvesto hiljada ustaša" i onda ide udarna "bože pravde" ,pa šta očekuješ od cigana koji su se okotili na jebenome ringišpilu
odbij seal is offline  
Old 21.01.2010., 00:58   #80
Quote:
razz kaže: Pogledaj post
Joooj,ako neko ima izvještaj grobara iz middlesbrougha, bio bi mu zahvalan da to stavi tu,e to je izvještaj!
Ja stvarno ne znam ko to sve može pisat,ovo iz Engleske piše nas 200 bez majici navijalo da se stadion treso,a na slikama njih 50
Zgmarac is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:52.