Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2013., 18:20   #1
Thumbs up Preporuči strip...

Neka ovo bude topić gdje ćemo predlagati stripove koji su vam super/urezali se u pamćenje...

Evo ja predlažem The Walking Dead-mnogima poznatiji kao TV serija, koja je ipak nastala po stripu Odmah ću reći da strip nije kao serija (adaptacije nikad nisu), odličan je, ima jako dobar i izražajni crtež-c/b, odlične likove. Preporučujem svim ljubiteljima zombija i inih bića. Trenutno ima 18 volumena + prvi iz volumena 19., znači, sljedeći je 111. broj Strip ipak nije za one slabog želuca-ovo nije spojler, nego dobronamjerno upozorenje

Sljedeći strip je Fables kojeg trenutno čitam. Radnja je o likovima iz bajki i folklora u New Yorku. Ako dalje išta kažem, bit će spojler. Vol.8 se može smatrati "krajem" Fablesa, iako se likovi pojavljuju i u sljedećim brojevima. Ima puno spin-off-ova, poput Jack Be Nimble , te Cinderella:From Fabletown With Love, i mnogi drugi. Strip je jako zanimljiv, nemoguće ga je (barem meni) prestati čitati. Trenutno ima 128 brojeva.

Isto tako preporučam V for Vendetta, mračni strip kojeg je Moore napisao '80-ih, a radnja je '97-e, tako da se radnja zapravo odvija u budućnosti. Mračni, distopijski, anarhični, ili ga volite, ili ne. Crtež nije tako sjajan, tj. na nekim sličicama je teško prokljuviti tko ili što se nalazi, što se događa, ali sve u svemu, vrijedi mu dati šansu.

Stripoljupci znam da vas ima, stoga navratite s preporukama!
__________________
Adorkable.

Zadnje uređivanje pčelica88 : 20.05.2013. at 18:31.
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 08:03   #2
Postoji cijeli pdf o Stripu na Ostali Mediji
__________________
o_O
Cahit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 11:50   #3
Quote:
Cahit kaže: Pogledaj post
Postoji cijeli pdf o Stripu na Ostali Mediji
Onda neka se premjesti
__________________
Adorkable.
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:27.