Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2010., 08:59   #1001
Quote:
LolitaChew kaže: Pogledaj post
kad si izračunaš satnicu, uložen materijal i sve skupa nemaš ni za štrudlu s višnjom i pan peka
vi ste zapravo dobrotvorke. moj naklon.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 09:02   #1002
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Baš sam ovo mislila napisati. Danas je zaista nemoguće izmislit nešto novo jer je sve već negdje viđeno.

@LolitaChew - bez obzira što možda nema mornarskih startasica za kupit, mornarski uzorak nije nešto što ste vi izmislile.
lako za mornarske... ima puno modela, valjda 95% naših radova koje smo upravo mi osmislile, a koji su novi, još neviđeni. kakav leopardov uzorak, svaka šuša ima jedno 3 stvari u ormaru s tim uzorkom... mornarske prugice - prepuni su ih dućani... pričam o stvaranju vlastitih patterna
LolitaChew is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 09:17   #1003
Quote:
LolitaChew kaže: Pogledaj post
lako za mornarske... ima puno modela, valjda 95% naših radova koje smo upravo mi osmislile, a koji su novi, još neviđeni. kakav leopardov uzorak, svaka šuša ima jedno 3 stvari u ormaru s tim uzorkom... mornarske prugice - prepuni su ih dućani... pričam o stvaranju vlastitih patterna
Gdje se uopće može vidjeti vaša ponuda? Čini mi se kako sam jednom naišla negdje na fejsu ali sad ne mogu nać. Može link?
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 09:29   #1004
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Gdje se uopće može vidjeti vaša ponuda? Čini mi se kako sam jednom naišla negdje na fejsu ali sad ne mogu nać. Može link?
šaljem ti na pm
LolitaChew is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 09:44   #1005
Evo, pogledala sam radove i ne kužim - jel tamo samo to što imate od slika ili ima još radova ali nisu u galeriji? I vidim da se isključivo orijentirate na prugice i ok je to, ali nije ništa pretjerano inovativno ako ćemo iskreno. Da, radovi jesu lijepi ali nisu ništa što nije već viđeno negdje drugdje.

Ako već pričamo o nekim idejama meni je bobsmade odličan po pitanju oslikavanja svega i svačega

I da, 350kn nije mnogo sa uključenom obućom. Znam koliko treba vremena za bilo šta oslikavati, a pogotovo kada je u pitanju ful preciznost i tome sl.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 10:00   #1006
nisu svi modeli. radimo ono što vidimo da ljudi najviše traže - prilagođavamo se klijentima. vjerojatno popularnost prugica proizlazi iz toga što su dobar detalj, a vrlo su nosive. možeš ih uz sve iskominirati. no ne bih se ja baš usudila reći da radimo isključivo prugice, jer u galeriji nisu samo i isključivo prugice, dapače!

meni se osobo taj bobsmade ne sviđa; prenačičkan mi je dječjim detaljima, crtanim na onaj japanski način, pa mi iz tog razloga uopće nije novitet, već imam dojam već viđenog kada to gledam. no, eto vidiš, svako ima svoj ukus

Zadnje uređivanje LolitaChew : 07.05.2010. at 10:08.
LolitaChew is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 11:07   #1007
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Fakat ste ju totalno bezveze napali. Nek je iskopirala, kakve veze sad to ima, ni prva ni zadnja. Možda su se njoj svidjele i htjela je iste takve. Di je problem, kaj vas boli kurac. -.-
potpis do neba!!


inaće, fkt svaka čast na kreativnosti/"kopiranju"- mene da se traži da nešto iskorpiram, nebih mogla :traljava:

zato curke, samo naprijed, i nemojte biti gunđave jedna prema drugoj
svaki vaš rad je vaš trud, a što drugi misle o tome neka misle

(i da, ja bi baš onakave startasice kakve je brbtch ocrtala, možda i započne neka moja akcija)
huu-tuu-aa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 11:14   #1008
sad više nitko neće stavljat svoje radove da ga netko ne popljuje


ja ne vidim ništa loše ni u tome što su cure kopirale "curice" jer zašto ako netko ima malo smisla za to i kreativan je ne bi sam izradio sebi nego davao novac za te stvari koje i nisu baš jeftine, isto tako i za rajfiće, ruže i slično, sve je to već viđeno i ne samo kod nas nego i kod dizajnera, sve te već podsjeća na nešto...

zamišljam ovu temu kako bismo razmjenile iskustva, ideje i pomogle jedna drugoj savjetom kako nešto bolje napraviti, koje materijale koristit i gdje jeftinije kupiti, tko kopira nek kopira, i to treba znat
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 12:41   #1009
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
sad više nitko neće stavljat svoje radove da ga netko ne popljuje


ja ne vidim ništa loše ni u tome što su cure kopirale "curice" jer zašto ako netko ima malo smisla za to i kreativan je ne bi sam izradio sebi nego davao novac za te stvari koje i nisu baš jeftine, isto tako i za rajfiće, ruže i slično, sve je to već viđeno i ne samo kod nas nego i kod dizajnera, sve te već podsjeća na nešto...

zamišljam ovu temu kako bismo razmjenile iskustva, ideje i pomogle jedna drugoj savjetom kako nešto bolje napraviti, koje materijale koristit i gdje jeftinije kupiti, tko kopira nek kopira, i to treba znat
Potpis do neba. Pa još malo gore.
__________________
Čekam da se stvari same dese...
_kleo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 13:00   #1010
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
sad više nitko neće stavljat svoje radove da ga netko ne popljuje
zašto ne bi? nijedna cura nije reklamirala originalni, nikad viđeni nakit/odjeću/whatever. samo ručni rad.
i startas ima šarenih modela, pa ne vidim da su ove s fejsa imale obzira prema registriranom brandu i njihovim modelima. već postojeću ideju su malo promijenile. osim ako ne misliš da su dobile dozvolu od Borova za ovo što rade.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 13:49   #1011
uvijek neke drame...


nego, ja bi izrazila oduševljenje velikom kreativnošću na ovom topicu baš mi je drago vidjet da sve više cura izrađuje različite modne stvarčice
__________________
Heifer whines could be human cries.
silly_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 13:59   #1012
Još 2 broša sam napravila, baš su mi fora ti broševi, još se moram baciti na rajfove i prstenje



I ne sjećam se dal' sam tu stavljala slike svojih ogrlica tj. privjesaka pa evo koja fotka:



A evo i žličica:

__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 14:05   #1013
evo, ja sam nadla doma, tj. mama je nasla, pa dala meni.. startasice ...nove novcate, ali iz 80-tih..stajale su u ormaru i nitko ih nije nosio i nekaj je trazila i sad ih je nasla..

Em sto su vrijednije, ajmo reci, nego ove novije, jer su raritetne e sad, buduci da su mi bijele skroz monotone i da su mi bezveze, moze li mi koja od vas predloziti s kojim bojama bih ja njih mogla ofarbati?? Naime, gledam na sajtu chemaca i tam ima 101 varijacija boja, a buduci da sam totalni dibidus, ne znam koja je prava..

Pa et, svaki prijedlog je dobrodosao..

A to, dal ce mi netko reci da sam ga skopirala ili ne...bas me briga...mozda cu vizualnog nekoga iskopirati, ali definitivno izvedba nece biti ista...jer nisam toliko vjesta da bih svaku tocku tocno iskopirala..
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 14:06   #1014
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
evo, ja sam nadla doma, tj. mama je nasla, pa dala meni.. startasice ...nove novcate, ali iz 80-tih..stajale su u ormaru i nitko ih nije nosio i nekaj je trazila i sad ih je nasla..

Em sto su vrijednije, ajmo reci, nego ove novije, jer su raritetne e sad, buduci da su mi bijele skroz monotone i da su mi bezveze, moze li mi koja od vas predloziti s kojim bojama bih ja njih mogla ofarbati?? Naime, gledam na sajtu chemaca i tam ima 101 varijacija boja, a buduci da sam totalni dibidus, ne znam koja je prava..

Pa et, svaki prijedlog je dobrodosao..

A to, dal ce mi netko reci da sam ga skopirala ili ne...bas me briga...mozda cu vizualnog nekoga iskopirati, ali definitivno izvedba nece biti ista...jer nisam toliko vjesta da bih svaku tocku tocno iskopirala..
Pogledaj neke uzorke po netu, različite kombinacije boja i onda odaberi neku kombinaciju koja ti se svidi i kupiš si te boje pa sama oslikavaš. Iako, ne znam koliko ti se to isplati za samo jedne tenisice obzirom da su boje dosta skupe, a i kistovi.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 14:09   #1015
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Pogledaj neke uzorke po netu, različite kombinacije boja i onda odaberi neku kombinaciju koja ti se svidi i kupiš si te boje pa sama oslikavaš. Iako, ne znam koliko ti se to isplati za samo jedne tenisice obzirom da su boje dosta skupe, a i kistovi.
Mozda ću ispasti glupa, ali na stranici od chemaca ima tih nekih boja u tubi koje i nisu toliko skupe...e sad, budući da ja ne zelim izmisljati toplu vodu, nego ih samo malo ukrasiti da nisu bas tako monotone, jel su te boje ok?
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 14:14   #1016
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
zašto ne bi? nijedna cura nije reklamirala originalni, nikad viđeni nakit/odjeću/whatever. samo ručni rad.
i startas ima šarenih modela, pa ne vidim da su ove s fejsa imale obzira prema registriranom brandu i njihovim modelima. već postojeću ideju su malo promijenile. osim ako ne misliš da su dobile dozvolu od Borova za ovo što rade.
mislim jedino to da, sva ta tvoja priča bi mi bila jasnija kad bi recimo ti bila direktor Borova pa se ljutila i kritizirala cure koje rade kopije, za sve ostalo si se malo previše zapalila...nhf ali šta te boli k* šta drugi rade jedino ako ne kopiraju tvoj brand, al onda bi mislila da si Ljupka G.

ne razumijem zašto si neki ljudi daju pravo da prozivaju nekoga, svatko bi trebao voditi svoj život i gledati sebe
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 14:20   #1017
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
Mozda ću ispasti glupa, ali na stranici od chemaca ima tih nekih boja u tubi koje i nisu toliko skupe...e sad, budući da ja ne zelim izmisljati toplu vodu, nego ih samo malo ukrasiti da nisu bas tako monotone, jel su te boje ok?
Boje za tkaninu su skupe, ali imaš raznih univerzalnih boja koje možeš koristiti na bilo kakvoj podlozi i tu ima jeftinijeg izbora pa pogledaj takve boje.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 14:22   #1018
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Boje za tkaninu su skupe, ali imaš raznih univerzalnih boja koje možeš koristiti na bilo kakvoj podlozi i tu ima jeftinijeg izbora pa pogledaj takve boje.
Hvala na savjetu...
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 14:38   #1019
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
mislim jedino to da, sva ta tvoja priča bi mi bila jasnija kad bi recimo ti bila direktor Borova pa se ljutila i kritizirala cure koje rade kopije, za sve ostalo si se malo previše zapalila...nhf ali šta te boli k* šta drugi rade jedino ako ne kopiraju tvoj brand, al onda bi mislila da si Ljupka G.

ne razumijem zašto si neki ljudi daju pravo da prozivaju nekoga, svatko bi trebao voditi svoj život i gledati sebe
mislim da si me krivo shvatila.
ja sam samo navela i drugi dio priče. naime, i kopirani nekoga kopiraju. zato mislim da nema mjesta ljutnji i napadu na bilo koga na ovoj temi. sve je već viđeno.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 14:51   #1020
žene, jel imate ideju kako sa majčice skinuti slova koja su zaljepljena? nisam sigurna, neznam te tehnike, al mi se čini da su zaljepljena gore, a htjela bih taj natpis maknuti

probala sam s nožem strugati al čini mi se da bi to samo uništlo majicu

jel koja imala takav problem pa da podjeli s menom kako je to riješila?
Soookie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:35.