Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2009., 12:28   #1
Umiljati psić u tipu belgijskog ovčara traži novi dom

Ovo je Garo, tako ga barem ja zovem.. cijela njegova priča se ne zna...ali ono što sam ja čula je tužno....navodno su mu umrli vlasnici, neki stariji ljudi, prvo jedno pa drugo...i pas je ostao prepušten sam sebi.... dolutao je do jedne firme gdje je odlučio ostati zbog povremenih porcija hrane koju je tamo dobivao... Nekima ide na živce što je tamo, neke je osvojio.... većinu je osvojio, zapravo, jer je on tako divno i umiljato stvorenje da to ne možete zamisliti..ali opet, zbog one manjine mogli bi nastati problemi.... strah me da netko ne bi pozvao šintere, a kod nas.... više psi ne izlaze iz šinteraja..

Dakle, Garo... toliko je umiljat i drag... tolika maza... prilikom maženja potpuno se prepušta, nasloni glavu i žmiri....skoro da počne prest ko maca
eto tako izgleda... jako je odmjeren, nije dosadan...svima se umiljava, ali nije naporan...neće dosađivati ako čovjek ne pokaže interes za njega...potpuno je dobroćudan... kad dobije papicu, uzima to i miče se sa strane.... baš je diskretan i kulturan psić.... moj dragi tamo radi i jako se vezao uz njega.. kaže... kad ga pomazii sjedne u auto i ide do drugog dijela kompleksa...a naš Garo, počne lajat i trčat za autom..pa gdje ćeš sad kad je bilo najbolje??

Sve u svemu, jedno jako privrženo i drago stvorenje je taj naš Garo....i treba mu novi dom...što prije...
Sve informacije na 091/723-0757
Ako znate nekog tko traži belgijskog ovčara, nisam baš sigurna da je čistokrvan, vjeroj. nije...al jako je sličan tak da..... preporučite ga, on zaslužuje novi dom....srećica mala...
Nalazi se u Požegi, al prijevoz se da srediti








Zadnje uređivanje Misery's Crown : 08.04.2009. at 00:14.
anais calypso is offline  
Old 16.04.2009., 09:53   #2
Što je s ovim pesekom
luvi7777 is offline  
Old 19.06.2009., 13:21   #3
Baš se često sjetim Gare, pa rekoh da pitam šta je bilo s njim? Je li još kod one firme?
varsuvia is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:24.