Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2013., 22:52   #201
Quote:
stupified kaže: Pogledaj post


radije bih nekog s viškom kilograma
Aha, sve se nebi okrenula kad bi prosao kraj tebe na plazi
Inace momak je umro pa neka bude malo postovanja..
Zyzz96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 22:55   #202
Quote:
Zyzz96 kaže: Pogledaj post
Aha, sve se nebi okrenula kad bi prosao kraj tebe na plazi
Inace momak je umro pa neka bude malo postovanja..
zašto je tako teško shvatit da se nekome bilderi jednostavno ne sviđaju?
ne, ne bih se okrenula za osobom koja tako izgleda jer me takav izgled odbija

meni je idealno muško tijelo ovo http://2.bp.blogspot.com/_p_zx8Ukw9N...less-gq-02.jpg
sve što je nabildanije od toga - ne sviđa mi se
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 22:58   #203
Quote:
stupified kaže: Pogledaj post
meni je idealno muško tijelo ovo http://2.bp.blogspot.com/_p_zx8Ukw9N...less-gq-02.jpg
sve što je nabildanije od toga - ne sviđa mi se
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 23:05   #204
Quote:
stupified kaže: Pogledaj post
sva mu koža izgleda čudno
Zato jer na ovoj slici ima 65 godina.
Ross5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 23:22   #205
Ja ne volim vidjet mišiće na muškima. Eventualno lagane bicepse, ali onako prirodno i suptilno. Inače volim kad imaju laganu škembicu (ne debelo), ali malo punije ili prosječne. Tako da su mi builderi potpuno odbojni.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 23:25   #206
Ja ni ne kuzim koji k se svi nabrijavaju na to masivno bildanje
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 13:13   #207
Quote:
Rakkatakka kaže: Pogledaj post
Ja ne volim vidjet mišiće na muškima. Eventualno lagane bicepse, ali onako prirodno i suptilno. Inače volim kad imaju laganu škembicu (ne debelo), ali malo punije ili prosječne. Tako da su mi builderi potpuno odbojni.
Evo menee, evo meneee, ovdje saam...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 13:16   #208
Quote:
hrco1908 kaže: Pogledaj post
Evo menee, evo meneee, ovdje saam...
Ti i jos gro drugih
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 13:48   #209
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
Ti i jos gro drugih
Sad si me utopio u masu... nisi uredu...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 14:15   #210
Quote:
Rakkatakka kaže: Pogledaj post
Ja ne volim vidjet mišiće na muškima. Eventualno lagane bicepse, ali onako prirodno i suptilno. Inače volim kad imaju laganu škembicu (ne debelo), ali malo punije ili prosječne. Tako da su mi builderi potpuno odbojni.
Postujem ja svacije misljenje ali nije mi jasno kako ljudi mogu vise cjeniti osobe koje su svaki drugi dan u Mc donaldsu, prezderavaju se svakakvim glupostima i imaju sala, a osobe koje paze na svaku kaloriju koju unose i vjezbaju svaki dan da bi izgradili svoje tijelo i misice im se gade?!
Rakka neodnosi seovo na tvoj post, ja cijenim to da ti nevolis vidjeti velike misice na muskima al samo kazem..
Zyzz96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 14:17   #211
Quote:
Zyzz96 kaže: Pogledaj post
Postujem ja svacije misljenje ali nije mi jasno kako ljudi mogu vise cjeniti osobe koje su svaki drugi dan u Mc donaldsu, prezderavaju se svakakvim glupostima i imaju sala, a osobe koje paze na svaku kaloriju koju unose i vjezbaju svaki dan da bi izgradili svoje tijelo i misice im se gade?!
Rakka neodnosi seovo na tvoj post, ja cijenim to da ti nevolis vidjeti velike misice na muskima al samo kazem..
Pa to je sad druga krajnost niko nije reko da voli debele...
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 14:18   #212
ako se netko svaki drugi dan prežderava u McDonaldsu, prije će izgledat ovako nego kao prosječna osoba.
Paziti na prehranu je poželjno i to se cijeni, ali može se paziti na prehranu i zdravlje i bez bildanja do iznemoglosti.
A brojanje svake kalorije koju uneseš...to mi se čini već pomalo opsesivno
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 14:21   #213
Quote:
stupified kaže: Pogledaj post
ako se netko svaki drugi dan prežderava u McDonaldsu, prije će izgledat ovako nego kao prosječna osoba.
Paziti na prehranu je poželjno i to se cijeni, ali može se paziti na prehranu i zdravlje i bez bildanja do iznemoglosti.
A brojanje svake kalorije koju uneseš...to mi se čini već pomalo opsesivno
Pa i je opsesivno, jos kupuju one dodatke i proteine to je cista opsesija.
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 14:24   #214
Sve je to uredu, ja samo kazem
Inace ja imam 16 godina i nosim razne shakove sa sobom u skolu od zobenih zitarica, banana, wheya...Jeden orahe i bademe u skoli i slicne stvari i nevjerujem da to radi it 5% skolaraca u hrvatskoj i onda mi jos kazu da sta radin budalu od sebe pa to radin...a kad se skinem na tjelesnom nastane opce cudenje u svlacionici...Svak ima svoj zivotni put
Zyzz96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 14:39   #215
Ne znam, meni je gadno da netko pazi na sve što jede, nikad si ništa ne dopušta, opsesivno vježba i broji kalorije. Gadno mi je i na curama, kamo li na tipovima. Isto tako su mi gadni oni koji jedu samo hamburgere, ne drže do sebe, smrde i debeli su. Ali to su oboje krajnosti. Volim normalne dečke koji jedu sve, prosječno su građeni, možda imaju malu škembicu, opušteni su i slično. Nisu opsesivni oko svega što rade, što jedu, ne računaju i ne preračunavaju i ne žale se vječito na sve.

I da, čak i da su predivni mišići, ne vidim ništa privlačno u tome, tak da mi nije jasno to "opće čuđenje u svlačionici".
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 14:42   #216
I da, čak i da su predivni mišići, ne vidim ništa privlačno u tome, tak da mi nije jasno to "opće čuđenje u svlačionici".[/QUOTE]

A cujes, ja sam sad trenutno normalno graden, ali svi u mom razredu imaju ili 50 kg ili 120, premrsavi ili debeli...malo tko je bas onako normalno graden pa valjda zato...iskreno ni meni nije jasno cemu se cude bas svaki put ali eto
Zyzz96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 14:42   #217
Quote:
Rakkatakka kaže: Pogledaj post
Ne znam, meni je gadno da netko pazi na sve što jede, nikad si ništa ne dopušta, opsesivno vježba i broji kalorije. Gadno mi je i na curama, kamo li na tipovima. Isto tako su mi gadni oni koji jedu samo hamburgere, ne drže do sebe, smrde i debeli su. Ali to su oboje krajnosti. Volim normalne dečke koji jedu sve, prosječno su građeni, možda imaju malu škembicu, opušteni su i slično. Nisu opsesivni oko svega što rade, što jedu, ne računaju i ne preračunavaju i ne žale se vječito na sve.

I da, čak i da su predivni mišići, ne vidim ništa privlačno u tome, tak da mi nije jasno to "opće čuđenje u svlačionici".
Da najbolje umjerenost u svemu.
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 14:48   #218
Nemogu odolit a da vas nepitam sta mislite o ovom - http://i50.tinypic.com/dcdix0.jpg
Zyzz96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 14:50   #219
Quote:
Zyzz96 kaže: Pogledaj post
Nemogu odolit a da vas nepitam sta mislite o ovom - http://i50.tinypic.com/dcdix0.jpg
nek cure prosude to
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 14:59   #220
Quote:
Zyzz96 kaže: Pogledaj post
Nemogu odolit a da vas nepitam sta mislite o ovom - http://i50.tinypic.com/dcdix0.jpg
ok, lijepa široka leđa
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:02.