Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2009., 00:52   #1
Kad se fotkati: prije crkve, poslije crkve, na dan vjenčanja, nakon vjenčanja...

cure da li cete se vi slikati prije crkve ili nakon? Naime dragi dolazi po mene a kako imamo pir u 9 mjesecu sunce vec zalazi u 19 h. Sad ne znam kako sve da organiziram
1) on dodje po mene npr u 3 pa idemo u crkvu u 16 i 30 pa smo tamo negdi do 5 i 30 i onda se nas dvoje idemo slikati sa kumovima do 6 i 30- 7 (valjda je to dovoljno) a di cemo sa gostima?

ili
2) on dodje po mene npr u 3 budemo pola sata i odemo se slikati u grad, vratimo se oko 4:30-5 i odemo u crkvu u 5 i 30 pa negdje do 6 ipo pa u restoran.

koliko vi racunate vremena za slikanje... ne znam sto da napravim a iduci tjedan bi trebala otici do svecenika i reci mu vrijeme
ancika is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 01:10   #2
mi nemamo klasičan dolazak po mene, nego se dragi i ja nalazimo u 12-13 sati u sali gdje imamo i apartman, pa ćemo dio slikanja tamo u apartmanu (oblačenje i pripreme), pa ćemo onda do centra na gornji grad, pa onda još na Dvore Jelačićeve - dakle puuuuuuuuuuuno slikanja...

i tek onda vjenčanje poslije slikanja, poslije vjenčanja koktel ispred restorana i onda paaaaaaaaaartyyyyyyyyy...

malo je nezgodno da odete na slikanje poslije vjenčanja jer bi onda svi gosti trebali čekati negdje na vas a vi ćete biti nervozni jer vas svi čekaju, a za fotkanje treba vremena... radije odite prije na fotkanje
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 01:26   #3
mi se idemo slikati nakon crkve-kad gosti budu u stanu di živimo i di ćemo živjet...
cezar5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 01:54   #4
gosti će vam ići u stan nakon vjenčanja???
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 02:02   #5
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
gosti će vam ići u stan nakon vjenčanja???
meni to isto nije bilo jasno
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 03:07   #6
Quote:
lizianthus kaže: Pogledaj post
meni to isto nije bilo jasno
prvo budući muž dolazi po mene pa se idemo vjenčati u crkvu i onda svi zajedno idemo u stan di ćemo živjeti da me on prenese preko praga i dok oni tu jedu i piju mi se idemo slikati...
cezar5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 12:34   #7
mislim da ćemo tako i mi, samo će naši gosti ostati kod mene (ako se ne varam, takav je trenutni plan), a mi na fotkanje...jedino neznam kako ćemo to preko praga, mislim da ćemo to napravit sami sa kamermanom...
blablaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 12:49   #8
Dragi i ja ćemo se slikati prije vjenčanja. Računam barem sat vremena za slikanje.

A poslije vjenčanja ćemo se još malo poslikati s najbližima u crkvi i jednu zajedničku fotku na stepenicama pred crkvom.
__________________
19.09.2009.
zzsan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 12:50   #9
sat vremena???

ja računam na 5-6 sati ozbiljno...
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 12:51   #10
tolko????

Pa onda bi on trebo doć po mene već u 12, i onda brzo na slikanje jer nam je vjenčanje već u 17 sati.....

Misla sam da bi nam sat i pol bilo čisto dosta
__________________
19.09.2009.
zzsan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 12:56   #11
pa ako nećete ići daleko od crkve možda vam je sat i pol - dva i dovoljno...

mi ćemo se slikati u apartmanu, pa onda idemo iz Zaprešića na Gornji grad, pa onda sa Gornjeg grada opet u Zaprešić na Dvore Jelačićeve... pa sam zato uzela tako puno vremena...

a koliko ih plaćam - ima da me slikaju ko sumanuti
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 13:10   #12
Uf! S obzirom na put i udaljenosti koje si nabrojila i treba vam 5-6 sati.

Meni je crkva (prekrasan je krajolik, sve u zelenilu i cvijeću, zato se tu slikamo) udaljena svega 5 minuta vožnje tak da mislim da bu nam maksimalno 2 sata dovoljno
__________________
19.09.2009.
zzsan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 13:14   #13
2 sata si svakako odvojite - tim više što možete, ono ne čekaju vas gladni gosti i to...
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 14:35   #14
joj, joj.... sad si sve mislim da nisam najbolje splanirala naše slikanje jer sam stavila max 40 minuta nakon vjenčanja
a to zato da nas gosti ne čekaju puno nego srknu koktelić dok mi dođemo.. a prije nećemo da se ne umorimo prije vjenčanja... čitaj: da on ne postane nervozan prije vjenčanja
ali je plan da dan, dva poslije idemo na fotkanje nekuda sa psom i to bu nas izgleda fotkala moja kuma (koja se bavi fotografijom i izrazila je želju) pa bi trebalo bit zabavno i dost fotki...
A valda bu ok...
__________________
otkočen.... zakočen....
blaah is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 14:42   #15
Dan-dva nakon!

Ovo i musko misljenje! :-)

Ne znam kako je dogovor s fotografima u vasim slucajevima, ali dal je nekom palo napamet da se slika dan ili dva nako vjencanja?! ..ono foto session samo ti i suprug - sto je i najvaznije!

Ja sam se sa suprugom odlucio na to i mogu vam rec da je to bio pun pogodak! (vjencali smo se prije par mjeseci)
Na slikama cete sigurno ispasti puno bolje jer cete biti opusteniji i imat cete vise vremena!
Malo je problem ponovno oblacenje, frizura,sminka...ali i to ce vam ispast bolje posto cure nerjetko malo pretjeraju na dan vjencanja pa izgledaju ko barbike!
Haustrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 14:49   #16
Eto kao što vidiš u mom postu iznad mi bumo imali takvu zezanciju jer nam lakše da se niš ne moramo žurit
a nebu problem se opet obuć jer nebum ni imala niš komplicirano kaj nemrem u pol noći ponovit, dakle nebum pretjerivala
__________________
otkočen.... zakočen....
blaah is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 15:20   #17
blaah, mislim da ti je to dosta vremena. pa i nama su rekli tako nešto, pola sata-45 minuta.
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 15:29   #18
pa tak si nekak i mislim, nama se nebu dalo puno slikat taj dan jer ćemo samo čekat da počne tulum, a prije toga da počne vjenčanje...
U pol sata on okine 10-ak fotki iskoristivih kod crkve s nama i s kumovima, a možda ih ispadne i više koje će bit super no meni je njih 10 sasvim dost. A zezali bumo se poslije
To zezanje smo ionak odlučili napravit zato kaj sam ja htjela da naš pas bude na fotkama, a muž hoće motor a kako ja nisam dala da se vozimo na motoru do restaća frizura halooo a on nije dao da pas ide s nama jer će joj bit dosadno (istina) onda smo to spojili u jedno par dana poslije
__________________
otkočen.... zakočen....
blaah is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 15:32   #19
da, pa super; svi sretni zadovoljni na kraju
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 16:25   #20
Meni je slikanje jako vazno i nikako nebi da to bude nesto na brzinu, a pogotovo ne na dan vjencanja! Slikanje se moze obaviti nekoliko dana prije vjencanja na raznim lokacijama po zelji, nema zurbe, napetosti, a jos je bolje to obaviti i nekoliko dana poslije vjencanja! Tu ideja sam dobila kad sam procitala jedan clanak u magazinu vjencanja!
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:54.