Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2012., 22:20   #2261
Quote:
Dinah kaže: Pogledaj post
.........kažu da su mužjaci Djevice najidealniji da postanu doživotni neženje. Correct?
istina, iz svojih razmišljanja i iskustva i poznanstava drugih muških djevica, sve su muške djeve (koje su meni poznate) stava, ili će biti savršena partnerica ili ću biti sam dok ne nađem takvu, pa makar i ostao sam. Mislim da je to ujedno i razlog zašto se za djevice kaže da su iznimno vjerni partneri, tražimo savršenstvo u partnerici i kad nađemo takvu ne radimo gluposti da to zeznemo.
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 22:41   #2262
Quote:
flamini kaže: Pogledaj post
ja nisam djevica, ali imam iskustva s njima...posebno muškim...nisu to loše osobe,ali stvarno vole lagat...najviše da bi se uzdigli u društvu,jer jako im je stalo do mišljenja drugih ljudi a nisu baš sigurni u sebe...
Ja sam muška djevica. To je istina da volimo lagati da bismo se uzdigli u društvu

Mislim, ja jesam tako jedno vrijeme, sad radim na sebi da to promijenim.. i mogu reći da mi dobro ide
awesome43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 23:21   #2263
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
istina, iz svojih razmišljanja i iskustva i poznanstava drugih muških djevica, sve su muške djeve (koje su meni poznate) stava, ili će biti savršena partnerica ili ću biti sam dok ne nađem takvu, pa makar i ostao sam. Mislim da je to ujedno i razlog zašto se za djevice kaže da su iznimno vjerni partneri, tražimo savršenstvo u partnerici i kad nađemo takvu ne radimo gluposti da to zeznemo.
Malo sam drugačiji.

Jest da tražim onu savršenu partnericu, no opet sam spreman tako za zabavu s drugim curama hehehe

No kad nađem onu pravu, e onda sve to odbacujem i nastupa vjernost bla bla
awesome43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 23:33   #2264
Quote:
awesome43 kaže: Pogledaj post
Ja sam muška djevica. To je istina da volimo lagati da bismo se uzdigli u društvu

Mislim, ja jesam tako jedno vrijeme, sad radim na sebi da to promijenim.. i mogu reći da mi dobro ide
Evo i ja sam djevica pa ne volim lagat. I sta cemo sad??
Ser Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 23:38   #2265
Laganje nema veze sa znakom Djevice, ne znam odakle vam to... Ukoliko neke Djevice lažu, to sigurno nije zbog Sunca u Djevici, već zbog nekih drugih aspekata i znakova.

Tako da je smiješno reći "Djevice lažu" ili "Jarčevi su ružni", to je samo glupa generalizacija.
__________________
Moja natalna karta. ... “There's so many different worlds. So many different suns. And we have just one world. But we live in different ones."
Raven 99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 09:11   #2266
Quote:
Dinah kaže: Pogledaj post
Imate sliku u glavi kakva bi partnerica (partner) trebala biti, i ako ta očekivanja (uvjeti) ne budu ispunjeni baš onako kako ste zamišljali, pokrećete mentalni dar-mar. (Doduše, ovo sam primijetila i kod Bikova ). Stoga........

.........kažu da su mužjaci Djevice najidealniji da postanu doživotni neženje. Correct?
potpis ko' kuća... samo što taj mentalni dar-mar kod mene zna biti jako autodestruktivan.. tako da stvari koje sam ja u glavi zacrtala da su takve često ne budu takve u stvarnosti... a ja seciram i seciram dok ne pronađem bar natruhu onoga što potkrijepljuje moju viziju i onda opet taj segment slažem u bezbroj priča .. naravno sve u svojoj glavi
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
istina, iz svojih razmišljanja i iskustva i poznanstava drugih muških djevica, sve su muške djeve (koje su meni poznate) stava, ili će biti savršena partnerica ili ću biti sam dok ne nađem takvu, pa makar i ostao sam. Mislim da je to ujedno i razlog zašto se za djevice kaže da su iznimno vjerni partneri, tražimo savršenstvo u partnerici i kad nađemo takvu ne radimo gluposti da to zeznemo.
možda, vjerojatno da... samo što se ja neću niti uparit s nekim za koga ne smatram "dostojnim" ...kad već jesam u paru vjerna sam sve do trenutka dok se slika ili zainteresiranost ne pobije s druge strane... tad varam jer nisam zadovoljna. ne znam dal drugi al meni je dovojan samo sićušan detaljčić koji će narušiti sliku savršenog... i to se dešava u sekund, slika se iz savršenog pretvara u ne tako savršeno... i to bi za mene bio početak kraja

edit: ne lažem, ne uljepšavam... često znam biti pregruba i predirektna.. moguće da je zbog vodenjaka u podznaku.. :ne znam:
__________________
....da si otrovna k'o bršljan koji preko zida puže,trov'o bi se svakog dana, a živeo triput duže.....
golden eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 12:10   #2267
Quote:
Dinah kaže: Pogledaj post
.........kažu da su mužjaci Djevice najidealniji da postanu doživotni neženje. Correct?
ja sam Djevica i bila sam s muškom Djevicom u vezi, koji je totalna suprotnost ovome šta je napisano.

Ustvari, ja sam bila ta koja je pobigla od ideje braka
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 11:48   #2268
slucajno upao na ovaj topik i da sam moju ribljo-blizancevu analizu u koju vjerujem da je bolja od vase za jedno 5 livela.

mater mi je djevica, i to sam slucajno saznao

djevica., kukavica i lazov. sve reci samo ne napraviti nesto di treba probijat led

njezino djete ako je vrsta koja voli slusat mamu ce bit kmecko prve klase. ako je lik koji ne slusa, djevica nece nista poduzesti vezano za to pa ce takvo djete i ostat.

dobre strane su., ako nekom zelite ostavit kljuce od kuce onda to ostavite djevici. ja vam iskreno ne preporucam niti jedan drugi znak. ako imate ducan i zelite ostavit dobar utisak na kljentelu onda izaberite djevicu.

kako se osvajaju djevice ne znam. ali predpostavljam da sve sto trebate je bit uz njih dugo i ponekad malo sile primjenit.
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 02:34   #2269
Quote:
golden eye kaže: Pogledaj post
potpis ko' kuća... samo što taj mentalni dar-mar kod mene zna biti jako autodestruktivan.. tako da stvari koje sam ja u glavi zacrtala da su takve često ne budu takve u stvarnosti... a ja seciram i seciram dok ne pronađem bar natruhu onoga što potkrijepljuje moju viziju i onda opet taj segment slažem u bezbroj priča .. naravno sve u svojoj glavi
ajme ajme i ja autodestruktivna djevica totalno. izanaliziram boga i vraga u situaciji koja se recimo mene tiče, zatim analiziram analizu toga, pa analiziram analizu analize...i tako u krug. ubijam se u pojam iznova i iznova. ponekad mi je žao šta sam djevica mada jako volim taj znak
u podznaku sma ovan, što je poprilično kontradiktoran znak s obzirom na primarni znak neki ljudi kažu da sam nemoguća, dok drugima savršeno pašem. idk. frendicam jedna me jako dobro opisala: tebe se il voli il ne voli, iz krajnosti u krajnost, nema zlatne sredine.
sjebano
__________________
"She's like smoke: you think you're seeing her clearly enough, but when you reach for her, there's nothing there." R.M.
hopkinsova-dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 18:43   #2270
djevice kako stojite sa humorom?

ja sam oduvijek smatran iznimno humorističnom osobom, dobivao sam često komentare da bih se mogao baviti stand up komedijom, ljudi su znali sjediti satima u krug i slušati moje viceve i dosjetke i smijali su se do suza, par puta su mi čak i priznali da su se upišali u gaće koliko sam ih nasmijao. Kad smo gledali komedije ljudi su mi rekli da i scene koje nisu toliko smiješne budu urnebesne zbog mojih komentara i vrlo zaraznog smijeha.

A eto sad u vezi sa djevojkom koja je riba, i ona ni najmanje nije impresionirana mojim humorom. Dobro moram priznati da sam s njom i nekako ukočeniji puno nego sa ostalim ljudima jer mi je do nje stalo jako pa ono, trudim se uvijek s njom biti što bolji. Tu naravno gubim na spontanosti pa i na kvaliteti humora. Al ono, svejedno, nakon što mi cijeli život ljudi govore da sam urnebesno zabavan, s njom nekad imam osjećaj da ju ne bih mogao nasmijati ni da mi život ovisi o tome. Često moje šale shvati kao uvredu ili joj uopće nemaju smisla pa ih moram objašnjavati. OK, kontam da smo suprotni znakovi, al svejedno da se smisao za humor baš toliko razlikuje, to mi nije jasno.

Jeste se susreli djevice ikad sa takvim osobama?

Ja vjerujem da je to zbog moje ukočenosti, i manjka opuštenosti kad sam s njom, ne znam zašto al eto. Inače kad sam opušten, šibam ko lud sa sarkastičnim dosjetkama i iznimno smiješnim pričama i vicevima, a s njom, kao da sam retardiran na području humora.

Bah, kako ne volim biti zbunjen
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 20:55   #2271
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
djevice kako stojite sa humorom?

ja sam oduvijek smatran iznimno humorističnom osobom, dobivao sam često komentare da bih se mogao baviti stand up komedijom

...
Meni isto često u društvu znaju reći da sam duhovita, ali npr. rijetko kad pričam viceve. Moj je humor najčešće prožet sarkastičnim i ironičnim nijansama i kad se šalim budem naizgled "mrtva ozbiljna" tako da se ljudi nekako iznenade. A puno puta i ne pokušavam biti duhovita (one slučajne glupe situacije koje je svaka prava Djevica barem 100 puta doživjela) pa ispadnem urnebesna jer smo mi prirodno smotani i ukočeni.

Isto tako kad sam u nekoj velikoj, nepoznatoj ekipi puno lakše mi se šaliti s njima nego "otvarati dušu" i sl. Tako da se definitivno pogotovo s potpuno nepoznatim ljudima puno lakše zezam nego razgovaram o nekim intimnim stvarima.

Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
A eto sad u vezi sa djevojkom koja je riba, i ona ni najmanje nije impresionirana mojim humorom.

Jeste se susreli djevice ikad sa takvim osobama?

Djevice i Ribe imaju skroz različit humor i mi nekad svojom nepažnjom znamo uvrijediti Ribice jer nas totalno različite stvari uvrijede (pa ne možemo ni pomisliti što bih njih uopće moglo uvrijediti jer funkcioniramo drukčije), zapravo se po osobnosti jako razlikujemo od Riba iako se savršeno nadopunjujemo s njima.

Ne može svatko "podnijeti" naš "humor" tj. ako netko ne voli sarkazam čime se Djevice dosta služe može biti uvrijeđen jer neke stvari koje bi trebale biti šala shvati dosta osobno i krivo.

Eto, nadam se da sam pomogla...
__________________
Moja natalna karta. ... “There's so many different worlds. So many different suns. And we have just one world. But we live in different ones."
Raven 99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 21:37   #2272
Nisam primijetila da ribama teško pada sarkazam, ali primijetila sam to kod škorpiona.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 22:05   #2273
ja sam horoskopska riba i u podznaku djevica i obožavam ljude koji se znaju šaliti, i one koji me pričanjem viceva mogu nasmijati do suza jer nije toliko bitan vic nego način na koji ga pričaju, jednostavno volim biti u njihovom društvu... također volim i ''inteligentan humor'' kad spoje neke stvari na ''pametan'' način i onda to ispadne urnebesno, ali... ako u šali ima i mrvica vrijeđanja, podcijenjivanja, omaložavanja itd. to u meni izazove sasvim suprotan efekt, čak me i naljuti pa makar se radilo o šali na tuđi račun... presmiješni su mi vicevi o Chuck Norris-u, to mi donekle spada u ''inteligentan humor'' i ne smatram to vrijeđanjem, al zato vicevi o Žaku i greenpeace-u koliko god bili šaljivi nekako mi ne sjedaju...

Zadnje uređivanje puslica : 18.10.2012. at 22:14.
puslica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 15:42   #2274
Quote:
djevice kako stojite sa humorom?

ja sam oduvijek smatran iznimno humorističnom osobom, dobivao sam često komentare da bih se mogao baviti stand up komedijom, ljudi su znali sjediti satima u krug i slušati moje viceve i dosjetke i smijali su se do suza, par puta su mi čak i priznali da su se upišali u gaće koliko sam ih nasmijao. Kad smo gledali komedije ljudi su mi rekli da i scene koje nisu toliko smiješne budu urnebesne zbog mojih komentara i vrlo zaraznog smijeha.
da, mene smatraju isto zabavnom, ne zbog količine humora koliko zbog izjave "u pravo vrijeme na pravom mjestu" inače se jako volim šalit i na svoj i na tuđi račun
Quote:
A eto sad u vezi sa djevojkom koja je riba, i ona ni najmanje nije impresionirana mojim humorom. Dobro moram priznati da sam s njom i nekako ukočeniji puno nego sa ostalim ljudima jer mi je do nje stalo jako pa ono, trudim se uvijek s njom biti što bolji. Tu naravno gubim na spontanosti pa i na kvaliteti humora. Al ono, svejedno, nakon što mi cijeli život ljudi govore da sam urnebesno zabavan, s njom nekad imam osjećaj da ju ne bih mogao nasmijati ni da mi život ovisi o tome. Često moje šale shvati kao uvredu ili joj uopće nemaju smisla pa ih moram objašnjavati. OK, kontam da smo suprotni znakovi, al svejedno da se smisao za humor baš toliko razlikuje, to mi nije jasno.
ja sam bila s škorijom, ponekad bi se nakon izgovorene šale umorila od opravdavanja da je bilo u zezanciji i da je sve skupa zafrkancija
Quote:
Jeste se susreli djevice ikad sa takvim osobama?
u društvu imam 4 djevice( žene), savršeno se uklapamo i nadopunjujemo u zezanciji i ponekad mislim da me samo pogledom razumiju u bilo kojoj situaciji.. eh da i jedna ovnica

večina djeva koje poznam su jako, jako slične meni
__________________
....da si otrovna k'o bršljan koji preko zida puže,trov'o bi se svakog dana, a živeo triput duže.....
golden eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 17:14   #2275
Quote:
sedativka kaže: Pogledaj post
Vidim da su već neki pisali... I meni je unazad nekih mjesec dana sve krenulo nizbrdo, kad će se popravit stanje?
meni je u tren kada je startao ovaj 10.mjesec sve krenulo nizbrdo, ali SVE! niti na jednom polju ni trunlice zadovoljstva, niti poslovnom, financijskom, a o ljubavnom da niti ne pričam... Odvijaju se neke situacije koje se prije nikada nisu dešavale, i to totalno nenadano i ničim izazvano...Jeli i vama tako? Dokle će trajati taj crni period, jer ja sam već psihički iscrpljena
roza jagoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 17:17   #2276
Quote:
hopkinsova-dama kaže: Pogledaj post
ajme ajme i ja autodestruktivna djevica totalno. izanaliziram boga i vraga u situaciji koja se recimo mene tiče, zatim analiziram analizu toga, pa analiziram analizu analize...i tako u krug. ubijam se u pojam iznova i iznova. ponekad mi je žao šta sam djevica mada jako volim taj znak
u podznaku sma ovan, što je poprilično kontradiktoran znak s obzirom na primarni znak neki ljudi kažu da sam nemoguća, dok drugima savršeno pašem. idk. frendicam jedna me jako dobro opisala: tebe se il voli il ne voli, iz krajnosti u krajnost, nema zlatne sredine.
sjebano
jao ja analiziram do krajnjih granica, kada i dobim odgovor zadovoljna sam možda 1h, a ona opet sve ispočetka, ko da čekam da nešto loše izađe iz neke situacije. ne znam jeli to samo priprema da se ne razočaramo dodatno, sumnjičavost, ljubomora, ili mix svega?
roza jagoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 01:56   #2277
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
šibam ko lud sa sarkastičnim dosjetkama i smiješnim pričama
Quote:
Raven93 kaže: Pogledaj post
Meni isto često u društvu znaju reći da sam duhovita, ali npr. rijetko kad pričam viceve. Moj je humor najčešće prožet sarkastičnim i ironičnim nijansama
+1

Quote:
Ne može svatko "podnijeti" naš "humor" tj. ako netko ne voli sarkazam čime se Djevice dosta služe može biti uvrijeđen jer neke stvari koje bi trebale biti šala shvati dosta osobno i krivo.
Istina. Dosta puta sam ovo doživila jer jednostavno nekad nemam mjere, odnosno nije me previše briga šta će ko mislit pa prosipam gluposti

Al sarkazam, ironija i crni humor
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 18:58   #2278
Quote:
roza jagoda kaže: Pogledaj post
meni je u tren kada je startao ovaj 10.mjesec sve krenulo nizbrdo, ali SVE! niti na jednom polju ni trunlice zadovoljstva, niti poslovnom, financijskom, a o ljubavnom da niti ne pričam... Odvijaju se neke situacije koje se prije nikada nisu dešavale, i to totalno nenadano i ničim izazvano...Jeli i vama tako? Dokle će trajati taj crni period, jer ja sam već psihički iscrpljena
Isto točno tako je i sa mnom, krenuo mi je neki depresivni period, nisam zadovoljan ni s čime: imam kretena šefa na poslu, plaću s kojom nisam pretjerano zadovoljan (mada osim fiksne imam i dodatke raznorazne), svako malo razmišljam o promjeni posla, zamišljam si razno razne scenarije koji bi se mogli desiti na poslu i pripremam se kako u raznim situacijama reagirati na njih. Svako malo mi nestane motivacije pa se vrati, gor pa dol. Ljubav katastrofa, sex tu i tamo; tu također gledam svaki jebeni detalj, nemrem si pomoći..sve me to skupa izluđuje i ubija lagano, konstantno sam nezadovoljan nečime, težim nekakvom svom zamišljenom idealu. Uvijek si mislim kak ću nekaj zajebat ili loše napravit, pesimizam teži...ufff
Visoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 20:23   #2279
Quote:
Visoki kaže: Pogledaj post
Isto točno tako je i sa mnom, krenuo mi je neki depresivni period, nisam zadovoljan ni s čime: imam kretena šefa na poslu, plaću s kojom nisam pretjerano zadovoljan (mada osim fiksne imam i dodatke raznorazne), svako malo razmišljam o promjeni posla, zamišljam si razno razne scenarije koji bi se mogli desiti na poslu i pripremam se kako u raznim situacijama reagirati na njih. Svako malo mi nestane motivacije pa se vrati, gor pa dol. Ljubav katastrofa, sex tu i tamo; tu također gledam svaki jebeni detalj, nemrem si pomoći..sve me to skupa izluđuje i ubija lagano, konstantno sam nezadovoljan nečime, težim nekakvom svom zamišljenom idealu. Uvijek si mislim kak ću nekaj zajebat ili loše napravit, pesimizam teži...ufff
Ali nije samo da sam si ja zabrijala da mi nešto ne valja, nego je baš pošlo sve po krivu. I normalno da onda analiziram još više i dodatno se iscrpljujem. Naprosto mi se dešavaju stvari koje su do 9.mj. još kolko tolko bile podnošljive, a onda 10.mj kaos :/
roza jagoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 01:21   #2280
djevičice drage, kako vam ide u ljubavi posljednjih tjedana?
__________________
"She's like smoke: you think you're seeing her clearly enough, but when you reach for her, there's nothing there." R.M.
hopkinsova-dama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:07.