Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2006., 08:26   #1
Lokacije za fotkanje

Jučer smo malo obilazili razne lokacije gdje bi se mogli slikati i nekako nam je Bundek broj jedan. Ne znam kak će to funkcionirati budući da tamo ima hrpa ljudi (a ne bi baš njih u kadru), i sjećam se da sam još davno pročitala u novinama da za slikanje na bundeku treba platiti (100-200 kn) - ne znam ni kome ni zašto.
Jel ima tko iskustva s Bundekom i gdje ste se vi slikale?
new member is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 09:52   #2
meni je botanički prekrasan, ali je slikanje moguće samo u petero- mladenci, kumovi i fotograf.

Mi ćemo se slikati ispred Boćarskog (kraj mostića)..
zmaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 10:10   #3
Mi ćemo se slikati na Boćarskom.
To nam je predložio fotograf, nama se također sviđa, a i blizu nam je.
Pitala sam ga i za Bundek (obzirom da živimo na Kajzerici i to nam je najbliže), ali on kaže da je Boćarski bolja lokacija pa mu ja, eto, vjerujem.

Od ostalih lokacija; zrinjevac, maksimir, botanički

Još nešto, mi ćemo ići na slikanje PRIJE crkve, dakle negdje oko 15,30-16,30. Razlog: (i) mislim da si prije crkve opušteniji, nema onog gledanja na sat, razmišljanja di su gosti, jesu se smjestili...
(ii) nama je vjenčanje u 18h, trajat će jedno 35-40 min pa dok svi čestitaju to će već biti sigurno iza 19h, a vani tada lagano kreće mrak pa ni slike nisu baš nešto...
Ekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 15:54   #4
Mi smo prvo mislili na Boćarskom, tamo se slikala moja frendica prije par godina i slike su fakat super. Ali sada kad smo išli vidjeti, ne može se prepoznati, baš smo se razočarali. Kak su ove godine preselili floraart, na boćarskom više ništa ne sređuju. U blizini onog birca je nekakva "fontana" koja se pretvorila u pravu žabokrečinu, pol onih klupica je strgano.... ne znam... fakat sam se razočarala.
new member is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2006., 11:00   #5
Meni su sve te lokacije totalno nepoznate. Cula sam za njih, al to je vec sve. Osim Maksimir, tamo sam bila kao dijete u zoloskom.. I nakon sto me je konj ugrizao za ruku vise nisam htjela ponovo otic tamo. Al cu morat - tamo cemo se slikat
Zna li ko jel se tamo moze lijepo slikat?
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2006., 08:26   #6
Mi smo se slikali u Samoboru u jednom prekrasnom parku od starog dvorca i slike su ispale super! Ono u predvorju dvorca, pa pokraj jezera, pa u jednom djelu parka gdje nije bila pokošena trava (trava visoka metar) mi poludili pa kak cemo se slikati u toj travi, na kraju fotke iz te trave ispale mrakkkkk,
pa ak je nekom blizu otić tamo nek mi se javi da mu tocno objasnim di je to.
Mi smo prvo htjeli u Maksimiru al nam je to bilo malo predaleko tj. izgubili bi puno vremena
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2006., 09:32   #7
Mi smo se slikali na Zrinjevcu i slike su jako, jako lijepe!!!Super je jer ima zasađenog cvijeća, fontane, klupice, paviljon i ona ogromna, debela stabla tak da stvarno ima štofa za slikanje.A što se Botaničkog tiče on je stavrno prekrasan ali u proljeće kad je sve prepuno boja ali sada baš nema cvijeća i mislim da se još uvijek preuređuje (obnavlja) tak da trenutno, mislim , ništa od slikanja!!!!
__________________
11.07. došao nam je najveći dar, naš Jan
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 15:36   #8
Mi ćemo se slikati na medvedgradu.Također prije crkve.Onda nakon toga idemo zajedno u crkvicu na Sljemenu ili neku u blizini.Mislim da je to puno bolji raspored ako nemate doček gostiju doma (mi nemamo),kod nas će svi doći odmah u crkvu i čekati mene da se pojavim tan..tan..tana..tan...tan..tana..
ivanar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 11:50   #9
da malo osvjezimo ovu temu. Gdje cete se vi slikati? Ja jos sa fotografom nisam o tome razgovarala i ne pada mi bas nista jako originalno ni pametno na pamet. Budem vidjela isto kaj mi on predlozi...
txiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 12:00   #10
Meni su najbolje slike ono iz grada.. ja bi najradije na Trgu, pa se prošetala malo Ilicom, provozala se u tramvaju, pa na Glavnom kolodvoru, to mi je onako životno, ono što svaki dan radimo, čak bi i u šoping centar otišla... ko može to mi je najbolja opcija, daje urbanost fotkama... ali onda bi trebali jurit u grad pa opet jurit u Dugo Selo, tako da to definitivno otpada.. malo ću prelazit cestu na razskrižju kod sebe i to će biti vrhunac toga što mi se sviđa, eh i možda se provozamo u busu jednu stanicu Glavninu slikanja mi obavljamo kod Bunčića iza u praku, vinogradu, jezercu i to mi je skroz ok. Da, sad sam se sjetila ja sam htjela i u mojoj najdražoj šumi se slikat, ali mislim i da će to otpasti... sve zbog vremena...
Od standardnih lokacija imaš Jarun, Bundek, Boćarski, Maksimir, Botanički i Zrinjevac.. a ja bi dodala Sljeme, HNK, Mimara.. doduše manji su prostori s živom prirodom u zadnje dvije opcije, ali je opet drugačije od uobičajenog
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 12:05   #11
Mimara ce bit svakako jer je tamo svadba ... a na Jarunu zivim.. tj. zivjela sam... ALi mislim da cu se spremat u hotelu.... pa nisam bas pametna.
txiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 12:09   #12
Meni je botanički najidealnija lokacija, ali imaju glupo radno vrijeme, do 18 sati. A mi bi se slikali nakon crkve, tako da bi tek negdje prije 18 sati mogli doći tamo. Mislite li da bi nas mogli istjerati van, ili bi ipak malo progledali kroz prste, imak se radi o slikanju mladenaca!
oko_zeleno is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 12:09   #13
Mi ćemo se slikati ispred crkve u kojoj će biti svadba jer je jako lijepo uređeno sa cvijećem zasađenim, drvećem, klupicama, travica i crkva je na malom brijegiću pa mislim da će biti baš efektno I to ćemo obaviti prije crkve, a gosti će nam doći u susret jer je od moje kuće udaljeno nekih 5 mininuta hoda
Ivy4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 12:29   #14
Mi cemo se slikat u jednom parku gdje je stari dvorac (koji je prekrasno ureden). Sve je onako romanticno i starinsko s puno cvijeca i zelenila, s velikim predivnim hrastovima i klupicama. A slikat cemo se i u Osijeku na promenadi i u parku kod hotela Osijek i to sa svim gostima. Mislim da ce bit super! Samo da nas vrijeme ne zezne. To me jako muci!!! Samo da ne pada kisa!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 12:31   #15
Ako netko od vas ima lijepo uredjeno dvoriste bilo bi steta da se ne iskoristi za dobar fotosession
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 12:34   #16
Da to s kisom treba pitati fotografa sta se radi u slucaju kise...
Jel ima koja od vas udanih iskustva s tim? Kaj ste napravile?
txiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 12:37   #17
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Ako netko od vas ima lijepo uredjeno dvoriste bilo bi steta da se ne iskoristi za dobar fotosession
A mi svakako mislimo se slikat i u mom dvoristu! Sve je lijepo zeleno. To ce moj dragi tata bit zaduzen za to. Ajme koliko slikanja taj dan. Hvala Bogu pa se volim slikat. A dragi ce nakako prezivjet!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 13:55   #18
Mi se vozimo na slikanje prije vjenčanja na naše ribnjake gdje je predivna priroda...... možemo se slikati u šumi, na livadi, klupicama, uz vodu....... izbor je velik samo da bude lijep dan i puno sunca..........
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 13:58   #19
Mi cemo se slikat u Novim Dvorima (a gdje drugdje u Zaprešiću), ili možda ipak na "Bageru" - ja obožavam vodu. Možda padne kiša... Ideje!?
__________________
QuadMummy - Velkili, Princeza na zrnu graska, Zvrkica i Gremlincica
JednoTamburasko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 19:49   #20
Ja sam se slikala u Novim Dvorima i slikice su predivne.
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:17.