Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2011., 14:26   #1
HTC Sensation

I HTC svog konja za trku ima. Dual-core smartphone HTC Sensation najavljen je kao bezobrazno moćan uređaj koji nam uskoro dolazi na tržište. Bluetooh 3.0, Android 2.3, trenutno najjači dvojezgreni procesor na tržištu, snimanje videa u 1920 x 1080 rezoluciji (30fps) i TV out, definitivno su zanimljive specifikacije novog HTC-a

http://www.gsmarena.com/htc_sensation-3875.php
maloljetnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 16:05   #2
I dalje je slabiji od Galaxy S II

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3875&idPhone2=3621

Ali me živo zanima Sense 3.0, SenseUI mi je osobno sam po sebi jedan od bolje složenih launchera za Android, a kvalitetu izrade HTC-a neću ni dovoditi u pitanje
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 16:09   #3
jedan ima više memorije, drugi veću rezoluciju, ostalo je više manje ista pašta
__________________
...lurking in the dark...
raliSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 11:20   #4
Meni najljepši mobitel i UI ove godine,novi htc sense je bolestan
HUNTER (CRO) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 14:41   #5
jel znate kad če doči otprilike sensation ?
i dal če biti ga u paketu od tele2 il tmobilea ?

zvao sam mobis i intelkom, neznaju..
dombondomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 15:02   #6
Zasto Mobis, kad je Mobis uvoznik Nokie...ali ne i HTC-a?!

Ako neznaju oni, tesko da moze netko ovdje znati, mogu jedino nagadjati ili linkati...
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 23:35   #7
Moja procjena je 8.mjesec...a sad koji operater ce prvi dobit Sensation ne znam,vjerovatno Vip.
HUNTER (CRO) is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 09:32   #8
Ovo je jako dobar smartphone, ali ce mu baterija manje trajati nego kod Desire HD, a to nije nikako dobro
maloljetnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 08:06   #9
Pozdrav svima,
evo da malo osvježim temu. Ovih dana je Sensation stigao u VIP.
Je li ga netko uzeo i kakva su iskustva ?
Kimo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 11:30   #10
s obzirom na ove probleme sa wifi a i gsm signalom tj. death grip to je valjda prvi htc koji ja nebih nikad kupio
probko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 11:43   #11
Quote:
probko kaže: Pogledaj post
s obzirom na ove probleme sa wifi a i gsm signalom tj. death grip to je valjda prvi htc koji ja nebih nikad kupio
Europski Sensationi navodno nemaju taj problem.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 13:29   #12
HTC Sensation

Došla nam je nova stvar iz HTC-a , HTC Sensation, prema nekima je najbolji mobitel na svijetu. Najveća konkurencija mu je samsung galaxy s II. Što vi kažete na njega? Isplati li se kupiti ga?
cundrlik is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 13:34   #13
Wink

ne cini se los, koja je cijena po kojoj bi ga uzeo?

http://www.mobilnisvet.com/mobilni-t.../HTC/Sensation

ovdje imas detaljno opisano sve.. ja imam htc HERO i jedva cekam doc do novca i uzet jos noviji neki htc
kraic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 13:52   #14
pa probao bih sto jeftinije proci. u vipu je na tarifu bez limita 400 1099 kn, sto se meni cini odlicno (na tarifi bez limita 600 je 9 kn, jos bolje! ali mi je to vec dosta skuplje za placati), dok je samsung galaxy s II na tarifi bez limita 400 1499 kn, htc-ova cijena mi vise pase od samsungove, ali je samsung prema meni malo bolji.
cundrlik is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 14:13   #15
prijatelj neki dan uzeo galaxy 3, za kojeg kazu da je skoro kao wildfire,,, a ja ga uspoređivao sa svojim HERO-om,,, HERO mi se cini i brzi i bolji ekran i sve bolje,, osim sto galaxy 3 ima 2.2.softver... zato ih pogledaj u vipu ili tele 2, uzmi u ruku i isprobaj i vidi,,,
kraic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 21:39   #16
Quote:
kraic kaže: Pogledaj post
prijatelj neki dan uzeo galaxy 3, za kojeg kazu da je skoro kao wildfire,,, a ja ga uspoređivao sa svojim HERO-om,,, HERO mi se cini i brzi i bolji ekran i sve bolje,, osim sto galaxy 3 ima 2.2.softver... zato ih pogledaj u vipu ili tele 2, uzmi u ruku i isprobaj i vidi,,,
ja na galaxy 3 vrtim 2.3
cro_denno is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 16:54   #17
Daklem, od jučer sam vlasnik HTC Sensationa. Na njega sam prešao sa legendarnog HTC HD2, stroja koji mi je vrtio WM 6.5, Android Froyo, pa WP7, pa onda opet Android GIngerbread i to puuuno različitih varijanti. Ne moram reći da sam bio prezadovoljan sa HD2, ali došlo je vrijeme da se ide dalje, a Sensation mi je bio logičan izbor, obzirom da sam želio stroj koji nativno podržava Android, te uz to ima možda i najbolje specifikacije na tržištu.
I što reći nakon dana provedenog sa Senzacijom? U svakom aspektu korištenja u kojem ga ja osobno koristim je bolji od HD2 - brži je (daleko), odmah se prepoznaje da je sučelje i sve fensi-šmensi điđe u Sense 3.0 krojeno po mjeri Sensationa, surfanje netom i općenito komunikacija preko mreže je apsolutno suludo brza u usporedbi sa HD2, ali tu leži i prvi problem. Naime, sinoć kad sam išao na spavanje, isključio sam bluetooth, wifi, ali mi je mobitel preko noći jednostavno ispao iz mreže i nije se ponovno spojio na signal T-mobilea, sve dok to jutros nisam ručno i sam uradio. Od jutros mi je još u dva-tri navrata ispao iz mreže, ali uključivanje pa isključivanje airplane moda ga ponovno prijavljuje uredno na mrežu. U svim tim trenucima je signal mreže na maksimumu (3G, 4/4 stupca prijema signala). Kako uređaj leži na stolu, nema govora o death-gripu koji se spominje po forumima, s tim nemam problema. Ukoliko ima još korisnika Sensationa na forumu i imali su ili ne sličnih problema, molim da se jave ako znaju u čemu bi mogao biti problem. Po mom mišljenju, tu ne bi trebao biti problem što je uređaj kupljen u VIP-u a koristi se na T-mobile mreži. Uređaj je došao nezaključan na određenu mrežu, šaljem i primam pozive, SMSove sa T-mobile mreže potpuno uredno.
Baterija izgleda može izdržati oko dan i pol urednog "prženja" što nije baš puno, ali je čak i bolje od HD2, jer je ovaj drugi sisao bateriju nenormalno, vjerovatno zato jer se sistem nalazio na SD kartici. Doduše, navikao sam se na hardverske tipke kod HD2, i one mi nedostaju pogotovo kod uspostavljanja ili prekida poziva, ali to je opet stvar navike. Ono na što se lako navići je brzina rada sa Sensationom i gomila pixela viška u radu sa web stranicama, slikama i videom. Sve radi kako bi i trebalo: brzo, tečno i točno.
Ovaj Sensation će biti jednostavno toliko dosadno dobar kad mu riješim ovo ispadanje iz mreže, tako da jednostavno neću imati što "prčkati" po njemu kao dosad po HD2...
DiAbLeRo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 01:33   #18
jedno pitanje za vlasnike sensationa.
Može li se dobiti tv izlaz sa 3.5mm konektora za slušalice na tv? za to bi koristio ovakav 3.5mm to RCA kabel

koliko vidim po netu samsung je to omogucio na galaxy s-u - link
a u ni jednoj recenziji sensationa na netu se ovo ne spominje, pa me zanima da li je neko od vas koji ga posjedujete to probao

znam da sensation ima video out preko MHL-a na HDMI, ali bi htio koristiti tv out opciju i na tv-u koji nema HDMI ulaz.

od pomoci bi bilo i ako netko zna za neki konverter hdmi-rca koji funkcionira
__________________
nobody expects the spanish inquisition
mad_mike is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2011., 10:16   #19
Quote:
mad_mike kaže: Pogledaj post
jedno pitanje za vlasnike sensationa.
Može li se dobiti tv izlaz sa 3.5mm konektora za slušalice na tv?
Isprobano i ne radi preko audio izlaza. Kada ukopčaš kabel pokazuje da imaš priključene slušalice, video outputa nema.
DiAbLeRo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2011., 23:03   #20
DiAbLeRo, hvala ti na trudu. I mislio sam da nije omogućen video izlaz preko 3.5 mm konektora iako sam se nadao da je. Stvarno super od samsunga što su i tu opciju stavili na korištenje.

a ništa onda, ako uzmem sensation probat ću s ovim uređajem dobiti izlaz na RCA - HDMI to Composite /S-Video Converter HDCP analog AV RCA
__________________
nobody expects the spanish inquisition
mad_mike is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:50.