Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2011., 17:07   #1601
Puno para je to za najam. I još režije posebno.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 04:47   #1602
Moram se složiti - u istom kvartu stanovi podjednakog izgleda, 70ak kvadrata, su oko 300-330 eur.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 09:08   #1603
Pa ne bih se baš složila da su u istom kvartu stanovi od 70 kvadrata 300 eura. Sve koje ja vidim su u starijim zgradama koje i nisu baš na Vukovarskoj, dok se ova zgrada nalazi na Vukovarskoj.

No, slažem se da je cijena prevelika, i meni je prevelika, ali vjerujem da bi to išlo dolje.
Dolores O is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 14:20   #1604
Quote:
Dolores O'Riordan kaže: Pogledaj post
Pa ne bih se baš složila da su u istom kvartu stanovi od 70 kvadrata 300 eura. Sve koje ja vidim su u starijim zgradama koje i nisu baš na Vukovarskoj, dok se ova zgrada nalazi na Vukovarskoj.

No, slažem se da je cijena prevelika, i meni je prevelika, ali vjerujem da bi to išlo dolje.
Bilo bi dobro da cijena ode dolje za minimalno 50 EUR, bez obzira što je u potpunosti namješten.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 15:54   #1605
Polako, bude cijena dolje s vremenom. znam točno koja je to zgrada (bilježnik u prizemlju, točno?)
Mi smo relativno blizu pa znam kak se cijene kreću. 1.5 km dalje za 400 eur imaš stan u novogradnji (2006) od 80m2 plus garaža od 25m2.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 17:05   #1606
Da, da, to je ta.
A ništ, vidjet ćemo kak će se razvijati situacija.
Dolores O is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 20:34   #1607
Poznati hrvatski APP princip
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 00:12   #1608


Ajde, nećemo više začetavati.
Možete dalje nastaviti s oglasima.

Puno uspjeha svima!
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 18:56   #1609
tražim 2 ili 3-sobni stan, potpuno opremljen za kratkoročni najam ca. mjesec dana od 12.02.2010 u Zagrebu, poželjno zapadni dio grada....cijena nije bitna jer plaća firma koja nije završila kupljeni stan da bi se uselili....

ili možete preporučiti agenciju koja iznajmljuje takve stanove
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 11:43   #1610
Zaposlen mladić, nepušač, tražim garsonijeru ili jednosobni stan u stambenoj zgradi. Zanimaju me isključivo uredni namješteni stanovi (kuhinjski aparati, perilica...) s etažnim plinskim ili grijanjem putem toplane. Mogućnost ADSL priključka mi predstavlja veliku prednost.

Idealna lokacija bi bila u blizini križanja Savske i Vukovarske ulice te bih svakako volio da stan bude u dometu pola sata hoda od navedenog.

Uredan sam, odnosim se prema stanu kao da je moj vlastiti, a prethodni najmodavci su bili izuzetno zadovoljni (po potrebi dajem kontakt za provjeru). Redovno plaćanje stanarine i režija te potvrde uplate se podrazumijevaju.

Napomena: Sa sadašnjim najmodavcem imam dogovor da ću najaviti odlazak mjesec dana unaprijed pa molim da se to uzme u obzir.

Potencijalni stanodavci se mogu javiti privatnom porukom. Pozdrav!
coq_au_vin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 12:58   #1611
Iznajmljujem stan u Novom Zagrebu, Zapruđe, od 56m2.
Stan se nalazi na 7. katu u zgradi s lifom, ima spavaću sobu, dnevnu sobu i malo veću kuhinju koja se može koristiti kao blagavaona. Grijanje je preko toplane. Cijena je 2000 kn+ režije. Ponude na pp.
stacy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 22:11   #1612
Trazim stan u Zagrebu od 1.3.2011
Studentica 5. godine drustvenog faksa.
Trazim stan na 4 mjeseca.
Znaci u obzir dolaze opcije da je vec netko nasao stan pa trazi cimericu (spol mi je nebitan) ili unajmljivanje praznoga stana.
U obzir dolaze sve upcije unutar tramvajske zone, osim Dubrave, N. Zagreba i ono tamo sve dalje od Jaruna (Spansko, Precko..ovo ono )

Idealne opcije bi bile Knezija i onaj tamo potez Savska-Vukovarska ali u biti sam otvorena za sve opcije.

(ne pusim, idealno bi bilo da je i cimer/ica nepusac, ali nije presudno...glavno da se skuzimo)
Eto, ako netko trazi cimericu javite mi se u inbox
Scarlett Rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 14:13   #1613
Tražimo stan :)))

Dvije cimerice traže stan ... And it goes something like this :


- dvosoban stan u stambenoj zgradi (suteren i potkrovlje ne dolaze u obzir)
- centralno grijanje (toplana ili plinsko etažno – plinsko poželjnije)
- blizina autobusa i tramvaja (da se relativno brzo može doći do centra grada)
- bez TV –a, interneta, telefona
- režije do 700 kuna maksimalno
- namješten (kreveti, ormari, veš mašina, frižider .... ), pod uvjetom da nije u derutnom stanju
- kuhanje na plin
- normalni stanodavci koji ne gnjave puno, nego samo minimalno
- režije same plaćamo
- financijski kapacitet nam ne prelazi 280 eura za stan
- samo ozbiljne ponude!

Ponude na p.p.
AuroraBorealis1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 17:45   #1614
sestra, ja (obje zaposlene) i dvije mace (nezaposlene .....morala sam) unajmljujemo NEnamješten stan na duže vrijeme od normalnih ljudi


kvart: jarun, špansko, prečko, vrbani, rudeš, voltino...uglavnom taj dio, ako je i malo dalje od toga nije bitno
cca 45 kvadrata, u zgradi
300 eura maksimalno, naše režije

uvijet ugovor o najmu, bez prijave i mace
napominjem da su mace jako uredne, naučene na red i disciplinu, oduvijek žive u stanu

stan je isključivo za stanovanje, na duže vrijeme, a ne za privremeni smještaj
__________________
Ne moram ja ništa

Zadnje uređivanje MalaRea : 04.02.2011. at 18:04.
MalaRea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 18:01   #1615
Pozdrav svima!
Imam jedno pitanje, dakle dečkoi ja želimo najesen unajmiti stan, da li je preporučeno unajmiti ga preko agencije ili najbolje da se sami dogovorimo sa stanodavcem? koliko uopće agencije uzimaju za proviziju? hvala vam puno ljudi!
hollaback88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 01:36   #1616
Iz onoga što vidim u oglasnicima: neke ne uzimaju uopće, neke (rijetke) uzimaju od najmodavca, neke od najmoprimca. Obično je i provizija u visini jedne stanarine. Dodaj još polog, ako je polog samo jedna stanarina, to već znači da morate odjednom na početku iskrcati stanarinu x3. Većina ljudi koje ja znam (dakle prosječne financijske mogućnosti, mladi parovi itd) unajmljuju sami - oglasnik u ruke (tj. na monitor ) i tražite, zovite, gledajte.

Savjet: radije tražite početkom ljeta, kad studenti odu doma. Tad je najveća ponuda pa možete birati u miru, a i cijene su nešto niže nego najesen. U jesen se zbog povećane potražnje (opet studenti) cijene dignu i dobri stanovi relativno brzo "odu".
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 16:19   #1617
STAN HITNOOO

Cimerica i ja tražimo stan od 1.3. u Zagrebu. Bitno je samo da je u blizini tramvaj, (poželjno menza, fakulteti... al nije presudno ), dvosoban, netrebaju biti dvije spavaće sobe, može i da se da dnevna iskoristiti kao jedna soba da svaka ima svoju. 250 eura najviše (125 svaka) (režije može i posebno).

ako ima ko kakvu ponudu PM
__________________
Laugh as much as you breathe and love as long as you live
Pikica Pinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 12:23   #1618
IZNAJMLJUJEM 1,5 STAN-BAŠTIJANOVA

Iznajmljujem 1,5 stan u Baštijanovoj(Selska).
Nalazi se u zgradi od 5 stanova,upravo kompletno renoviran.
Namješten,perilica,frižider,štednjak,TV,uskoro klima.
Kućni ljubimci dozvoljeni...
Cijena-2.000 kn +režije
I da...nismo dosadni stanodavci
Upiti na PP
Evil pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 06:38   #1619
Iznajmljujem dvosobni stan, 67 kvadrata, prvi kat, strogi Centar, Glavni Kolodvor, grijanje na Gradsku toplanu,namjesten po dogovoru, bit ce pobijeljen i ociscen.Pogodan i za poslovni prostor.Parkiranje na mjesecnu karticu. Cijena,kn 4ooo,oo plus rezije, osim struje, telefona,.
jtvatn10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 06:39   #1620
Zaboravila sam reci, obavezna prijava najma.
jtvatn10 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:40.