Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2011., 18:15   #1741
Dobar dan svima...

Trazim stan u koji bi se uselio 8/9 mj ove godine zajedno s djevojkom. U dugogodisnjoj smo vezi i 3a odnosno 4a godina fakulteta. Trazimo stan na minimalno 2 godine.
U planu sam je naci 1-1.5 sobni stan. Donekle nam je bitno da ima veci tj. bracni krevet i mjesto da mozemo negdje spremiti 2 bicikla(recimo balkon).
Oboje smo nepusaci te vrlo uredni. Cilj je naci nesto s oko 2000kn kad se zbroji i prosjecna cijena rezija.
Mjesto stanovanja nije nuzno odredeno, no prednost ima blizina studentske menze. Znaci : Tresnjevka,Srednjaci,Vrbani,Jarun,Cvjetno...

Ponude na PM
čaplja89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 20:29   #1742
tražim stan od 10.mjeseca u Zadru,na području Relje,Stanova ,Poluotoka ili Voštarnice..sve ponude na pp
kdance is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 02:59   #1743
Zagreb - tražim stan

Cimerica i ja smo u potrazi za stanom.

U obzir dolaze isključivo stanovi sa dvije odvojene, neprolazne (ne mogu naglasiti koliko nam je ovo bitno ) spavaće sobe.
Poželjno da su kupaonica i toalet odvojeni.
Čak i djelomično namješteni stanovi mogu proć.

Cijena do 2000kn za stanarinu plus režije.

Bitne lokacije u gradu su nam NSK, Borongaj i MSU, pa ako netko nudi stan u blizini tih punktova super

Obje smo nepušačice, studentice, ja i privređujem, ljubimaca nemamo.
Imamo svoj internet.

Et.

I da- preselile bi se ako bude sreće do 15.8. (sa sadašnjim stanodavcima smo dogovorili mjesec dana unaprijed obavijestiti ih o iseljenju, pa se nadam da će biti ponuda da do ovog datuma to i realiziramo)
__________________
Q: [to Chakotay] Facial art. Ooh, how very wilderness of you.
crvenooka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 18:34   #1744
Četiri studentice unajmljuju stan u Zagrebu - po mogućnosti istočnije od centra, prema Maksimiru i Borongaju, s četiri odvojena kreveta. Od 60 kvadrata na dalje s tim da ima barem dvije spavaće sobe. Nemamo kućne ljubimce. Po mogućnosti balkon. Javite se na pm
__________________
The trick is to keep breathing.
surpassing is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 06:23   #1745
Stan 67 kv. prvi kat, strogi Centar- Glavni kolodvor, komforni, gradska toplana,pogodan i za poslovni prostor, iznajmljujem. Najam 4ooo kn plus rezije.Rezije ovisne o zimskom grijanju, kada je naravno grijanje skuplje. Prijava obavezna.
jtvatn10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 08:13   #1746
Iznajmljujem 1.5sobni stan u Španskom na Trgu Ivana Kukuljevića na duže vrijeme. Najam 220 eura + režije. Polog je obavezan!
Lily Rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 21:22   #1747
Studentica medicine traži stan u blizini mef Rijeka..i naravno tražim cimericu.
Blanki.S. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 22:58   #1748
Tražim stan u Dubrovniku, ne apartman, stan na duže vrijeme, jednosoban s klimom. Sve što pronalazim je slobodno od 1.9.
Znam da je teško pronaći tako nešto, ali pliz pomagajte. PP mi je prazan.
Hvala!
__________________
.....khmmm.....volim te, ako to nije problem?
RinaRea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 11:26   #1749
Dvosobni klasični stan sa kuhinjom i kupaonom, velike klimatizirane sobe, na Belvederu u Rijeci, iznajmljujem studentima. Cijena 400 eura + režije. Ima internet.
mikimiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 18:36   #1750
Iznajmljujem stan u Ilici, 70m2, parking, balkon, kompletno namješten.
Blizina Vinogradske
sensation1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 18:46   #1751
Zaboravih jo dodati da je grijanje plinsko etažno, ima perilicu suđa, adsl, kabelsku, perilicu rublja, naravno.
sensation1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 23:55   #1752
da se i ja ubacim! zaručnik i ja tražimo stan!

ključno: blizina javnog prijevoza (poželjno tramvaja), perilica za rublje, grijanje na plin...i u obzir dolazi isključivo stambena zgrada (ne u oglasu stambena zgrada-pa onda ispadne stan u kući kada prehodaš pola zagreba)

bez pologa...do maksimalno 2000 kn ukupno s režijama!

oboje smo studenti, uredni, redovni u plaćanju svojih obveza!

ponude na pm! hvala

Zadnje uređivanje KeepSmile :) : 14.07.2011. at 01:13.
KeepSmile :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 18:28   #1753
tražim cimericu u dvosobnom stanu na krugama, 15 min od FERa, FSBa i FFZGa
tramvaj jako blizu, stan nije bogzna šta, za uživanje i tulume, al za cimerovanje je dušu dao, ima 44m2, soba oko 12m2
perilica rublja, iskon TV, flat internet..
inače studiram građevinu, i ne bi htjela nekoga tko će tulumariti ili nešto, budući da je kvart dosta miran i sve je puno bakica i dedeka
soba je useljiva od 1.8.
zainteresirani na pm
__________________
don't hate me, hate the game...
wargo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 19:00   #1754
Dakle, prijateljica i ja (na jesen obje upisujemo 2.godinu) tražimo stan u zgradi (obje imamo loša iskustva sa podstanarstvom u privatnoj kući), po mogućnosti 1 ili 1.5 sobni (najidealnije bi bilo kada bi bila jedna spavaća soba i dnevni boravak pretvoren u spavaću, tako da bi uz te 2 spavaće sobe imale još kupaonicu i kuhinju), ako ne postoji mogućnost pretvaranja dnevnog u sobu, tada bi bilo ok kada bi bila jedna spavaća soba, dnevni boravak, kuhinja i kupaonica (po mogućnosti da to sve bude odvojeno sa zidovima i vratima ), blizina tramvaja; dodatan plus bi bila okolica Držićeve, Draškovićeve, Heinzlova. Cijena, 200-250 eura + režije.

Možemo se useliti s 1.9.

I da, pristup internetu! Ako nije, možemo same uvesti adsl na naše ime, ako će biti mogućnost.
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 20:48   #1755
Je li trazi netko cimera u Zadru???
Anglofašist is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 01:33   #1756
Par traži garsonijeru ili sobu za dvoje u Zagrebu, ako je moguće s perilicom rublja i ADSL-om. Studenti smo, ne pušimo, ne pijemo, nemamo životinje ni djecu, ne organiziramo tulume i planiramo se zaposliti do kraja godine.

Ako tražite cimere u stan i voljni ste primiti nas u jednu sobu, također se možete javiti

Unaprijed hvala svima.
__________________
"I'm the Thread Killer. Whenever I post something in a thread, it dies immediately. That's because everyone rushes off to read my other posts."
Isah is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 12:01   #1757
Solin, Kaštela tražim stan do 50m2

Dakle,
tročlana obitelj traži namješten stan u najam na duži period na području Solina ili Kaštela do 50m2
ponude na pm, molim!!!!
__________________
v3eka
v3eka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 15:36   #1758
Iznajmljujem stan u ulici Dvojkovićev put 18 C, Općina Črnomerec. Stan je u novogradnji u tzv urbanoj vili, koja je stambena, no u prizemlju su uredi jedne privatne firme. Javni prijevoz je u neposrednoj blizini (autobusna stanica je uz školu i vrtić cca 2 min od zgrade).
Stan ima cca 90 m2, na dvije etaže s dvije terase, moderno je uređen, te ima pripadajući parking (jedno parkirno mjesto pripada svakom stanu, no parking je relativno velik pa stane i više automobila).
Na donjoj etaži je spavaća soba, kupatilo, kuhinja i veliki dnevni boravak s blagovaonom (cca 35-40 m2), dok je na gornjoj etaži spavaća soba, drugo kupatilo i galerija (može biti ured ili treća spavaća soba) .
Na obje etaže se nalazi uređeno mjesto za odlaganje stvari (ispod stepenica koje vode na gornji kat i gore ugrađeno u zid).
Živim vani pa mi je bitno da se stan uredno održava i da se iznajmi na dulji period. Nije problem da se namještaj koji Vam nije potreban ukloni.
Režije su cca 100 eur, odnosno ovise o potrošnji (grijanje je etažno plinsko, stan ima ugrađenu klimu).
nesanm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 15:38   #1759
gajnice 2-soban stan, super

stambena zgrada, 4. kat, nema lifta što je dobro za trening
veeelika spavaća, veeelika dnevna, kuhinja opremljena aparatima, štednjak na plin, centralno grijanje, mali balkončić, zgrada smještena u zelenilu, gazdarica samo dođe po lovu ili joj vi odnesete, apsolutni mir, kupaona s tuš kabinom, smočnica...1700 kn+režije. meni je bilo prekrasno,ali zbog kredita i ostalih dadžbina nisam mogla dalje ostati. ali fakat iskreno preporučam. ostalo na pm, ako ste ineterested...
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 18:19   #1760
Traži se namješten stan na području Maksimira / Medveščaka (idealno negdje duž i oko Petrove) - do 60 m2, dvije fizički odvojene sobe, internet + perilica obavezni, mjesečna najamnina do 300 EUR!

Obvezno sklapanje ugovora o najmu i prijava boravišta!
travanj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:16.