Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2006., 15:09   #81
Quote:
Joules kaže:
Holiday je ako gledam ZG jos ok jer nije daleko. imaju parking? Mali bad je sto krecu iz ZG iz njegovog stana, pa u smb po mene i na vjencanje i onda na svadbu nazad u zg , ali nece biti drugog izbora...

Bila bi ti jako zahvalna ako mi mozes potraziti doma ... Zvat cemo valjda sa skypea, spojit cemo se dragi i ja u konferenciju pa cemo zvat.
Potrazim danas doma, pa ti sutra sve pm-am a i ostale linkove koje imam na mailu cu ti danas prosljediti
stela25 is offline  
Old 19.07.2006., 15:20   #82
Joules, pogledaj si i Lido...oni su ti na Jarunu na jezeru, preuredili su restoran i imaju okrugle stolove
any5 is offline  
Old 19.07.2006., 15:22   #83
pardon, al ja sam ovaj weekend bila u lidu i stolovi su pravokutni!?!
lolita11 is offline  
Old 19.07.2006., 15:38   #84
Quote:
lolita11 kaže:
pardon, al ja sam ovaj weekend bila u lidu i stolovi su pravokutni!?!


imaju okrugle stolove..ovisi kako maldenci žele....
kako je bilo u Lidu?? pričaj
any5 is offline  
Old 19.07.2006., 15:56   #85
meni se to cini los izbor jer je pozornica smjestena nesimetricno tj. na kraju dvorane, i s obzirom da je to izlog svi sljudi koji izlaze van navecer na jarun mogu buljiti unutra i ismijavat se (na zalost!)...jako puno ljudi je stalo i buljilo i ljudi u lidu su izgledali kao lutke na pozornici....vrlo neugodno...al najgore mi je bio taj band i tri tetke koje su pokusavale plesati ,a svi ih izvana gledaju..nikako nije bilo neke atmosfere....bas nekak otuzno....nadam se da se ti ne zelnis tamo any! ili da si barem egzibicionist, jer tam intimno slavlje neces bas moc organizirat.........valjda vas nisam prepala!
lolita11 is offline  
Old 19.07.2006., 16:00   #86
Meni ne smeta ako gledaju, nek gledaju! Ima li bi sta vidit
A ako smeta onda se valjda moze stavit neko platno pred izlog, dekorativno naravno.
Magg is offline  
Old 19.07.2006., 16:02   #87
mislim da ima neki zastor eventualno.........
lolita11 is offline  
Old 19.07.2006., 16:07   #88
E pa onda..
Mislim da nece sigurno niko cijelu noc stajat ispred i buljit, a i svatovi ce valjda imat boljeg posla nego obazirat se na to
Magg is offline  
Old 19.07.2006., 16:47   #89
Quote:
lolita11 kaže:
meni se to cini los izbor jer je pozornica smjestena nesimetricno tj. na kraju dvorane, i s obzirom da je to izlog svi sljudi koji izlaze van navecer na jarun mogu buljiti unutra i ismijavat se (na zalost!)...jako puno ljudi je stalo i buljilo i ljudi u lidu su izgledali kao lutke na pozornici....vrlo neugodno...al najgore mi je bio taj band i tri tetke koje su pokusavale plesati ,a svi ih izvana gledaju..nikako nije bilo neke atmosfere....bas nekak otuzno....nadam se da se ti ne zelnis tamo any! ili da si barem egzibicionist, jer tam intimno slavlje neces bas moc organizirat.........valjda vas nisam prepala!
Ma nisi nas prepala....mi smo ti u Lidu, jer imamo tamo vezu...pa zašto ne iskoristiti....nećemo imati obadvije sale, pa nas neće moći gledati iz vana...a u vrijeme kad se mi ženimo i nema baš previše šetača po jezeru....
any5 is offline  
Old 19.07.2006., 17:01   #90
Zašto svatko traži savršenstvo???
Mai is offline  
Old 19.07.2006., 17:10   #91
Naravno da je lijepo imati svadbu u nekom ekstra restoranu ili hotelu, samo mislim da svadba puno ne ovisi od toga. Zavisi kakav je `stimung`.
Bila sam na svadbama koje su pod satorom ili recimo neke velike dvorane i opet je bilo super.
Po meni je puno vaznija muzika koja ce napravit atmosferu i dic goste na noge.
Tada nije vazno kakav je prostor.

-moje misljenje
Ultra* is offline  
Old 19.07.2006., 17:14   #92
A sve zavisi i od mladenaca!!!Ako oni cilu noć side i ne plešu,meni onda nije to to!!!Bar ja tako mislim!!
Mai is offline  
Old 19.07.2006., 20:20   #93
ma i ja se slazem.ali bi lagala kad bih rekla da mi se prostor cinio savrsen.ja sam arhitekt i za mene prostor bilo koje vrste ima vece znacenje od onog koje ima za vas profi deformacija hehe
lolita11 is offline  
Old 20.07.2006., 15:43   #94
lolita, ma niš se ne sikiraj...svi imaju svoj ukus i mogućnosti....s obzirom da imaš fakat fenomenalnu profesiju, nije niti čudo da ti se neki prostori ne sviđaju....mi tamo imamo debelu "vezu" i mislimo si ako postoji i jedna stvar za koju se taj dan nećemo trebati brinuti, zašto ne iskoristiti...
ej, mi smo kupili novi stan pa ću ti poslati nacrte, možda imaš kakvu dobru ideju šalim se....
any5 is offline  
Old 20.09.2006., 22:18   #95
Molim vas da mi javite ako je tko imao iskustva sa restoranom Licitar u Sesvetskom Kraljevcu.
Durica26 is offline  
Old 23.09.2006., 22:02   #96
cure našla sam prekrasan agroturizam u središnjoj Istri.Baš je sve do najmanjeg detalja prekrasno uređeno.
Brine me malo cijena, 700 kn po osobi .Uključno je jelo i piće, kolači i torta, cvijetni aranžmani.Vino je boteljirano i sokići su u bočicama.
Mi se samo trebamo pojaviti.Šta mislite o cijeni? kad pomislim na stres i trčkaranja gore-dole.......
blalla is offline  
Old 23.09.2006., 22:59   #97
A kolko cete gostiju imati?
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Old 24.09.2006., 10:38   #98
Meni je 700 kn/osobi jako puno! No ovisi s koje to strane gledaš! Ako misliš da ćeš biti zadovoljna da ti oni obavljaju sve ili ako ti nemaš vremena, onda još razmisli o tak nečem. ja sam htjela sve sama.. Ali računaj malo - to ti je gotovo 100 eura! A prosječni restorani su od 35-50 eura (karikiram).. Ti u tih 35 eura dobiješ i hranu i piće uključeno (govorim o većini slučajeva). Ne dobiješ samo cvijeće, tortu i kolače - no da li te oni mogu koštati 50 eura po osobi? Na bazi 150 ljudi ti je torta cca. 2000 - 2500 kn (ovisi što tražiš) cvijeće ne vjerujem da ti treba više od 5000 kn, kolači oko 6000. To ti je znači 13500 kn. Ispada ti 1800 eura, a ti bi dala 7500 eura više. Po mojim računicama gubiš ravno 5000 eura - bacaš u vjetar! No gle, ja ovo pišem potpuno na pamet, ne poznajući prostor - možda je on zaista savršen i ako se tebi sviđa - ne razmišljaj ni trenutka..a naravno da pitanje ovisi i o broju osoba - nije isto platiti 700 kn za 50 osoba ili 250. Eto malo sam se raspisala Najbolje da ti i dragi odlučite imate li mogućnosti za takvo što! I što oni nude točno u tih 700 kn i kako bi ti inače napravila da organiziraš cvijeće, tortu i sl..
Marta2010 is offline  
Old 24.09.2006., 11:14   #99
Marta je ovo dobro napisala.. Tako bi i ja razmisljala. Ako imas mali broj gostiju jos bi se dalo 700 kn platit a ako vas je puno onda se isplati malo i zezat oko torte/kolaca i cvijeca.. manje ces platit a i ta zezancije se mora (po mome) dozivit nista nije tako slatko

gdje je to tocno? imaju li web-stranicu?
Magg is offline  
Old 24.09.2006., 21:00   #100
http://www.ferienhaus-istrien.com/Fe...kroatisch.html
to bi bilo to.kapacitet je max 55 ljudi!
blalla is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:12.