Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2006., 00:18   #1
Question bivsi i njegova sadasnja situacija

scena: ja i on zajedno mjesec i po, divno nam, i odjednom raskinemo jer me prevario. napominjem, veza na daljinu. prevarena, i to sa curom iz istog grada, iste opcine, ma nema O.o i to sa zadnjim slucajem ovog grada, i ok, nama bilo super ali mi raskinuli, i sada su oni zajedno. i ja sam njega preboljela meni je bilo super, sve dok da njegova nova mala nije postala ljubomorna k'o pas na mene i sada, svaku vecer kad cura ( ja) picim na trening ona i njena josh_veci_slucaj sestra cekaju, trazhe ovo i ono i ja ne znam za to uopshte pravo dugo, i onda mi kazhe jedna dobra jaranica za to, i ja napichim vanka sinoc kad one za mnom, ja se okrenem one se okrenu i odu. i danas ja saljem bivsem poruku tipa:

''reci ti njoj da me ostavi na miru! bjazh, nechu mame mi vishe ovako, neka mi kazhe sta oce ili nek' me se okani ... znala sam da su slucajevi, al ida su ovoliki ortodoksi nisam!''
i posalje cura, i veceras na mircu sestra te njegove sadasnje govori '' neira, reci ti da azru(sadasnju) ne zanima mala emina i neka ona prestane sa tim svim...''

helloU O.o i sada sam kao ja kriva O.o ...o bozhe, sto mrzim ovo O.o ...
i fakat, sta bi ja trebala? mene iskreno boli briga i za jedno i za drugo, i za onog treceg slucaja shto se ubacio, i sta bi ja trebala sada? da ignorisem sve ovo..
joj, tako zelim da ih posaljem u tri lipe...
i evo o cemu ja razmisljam u kasne sate.
mannequin* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2006., 00:46   #2
polomih se čitajući i sad mi ža
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2006., 00:59   #3
Htjela bi znati koje je znacenje "O.o" (mene to podsjeca na dvije nejednake sise), a tekst je toliko nerazumljivo napisan da mi apsolutno nije jasno o cemu je tu rijec.

Jedno sam vrijeme imala u glavi slike crnackih ženskih bandi kako razmjenjuju CD od Azre, ali mislim da se ne radi o tome.
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2006., 06:44   #4
Quote:
aktovka kaže:
Htjela bi znati koje je znacenje "O.o" (mene to podsjeca na dvije nejednake sise), a tekst je toliko nerazumljivo napisan da mi apsolutno nije jasno o cemu je tu rijec.

Jedno sam vrijeme imala u glavi slike crnackih ženskih bandi kako razmjenjuju CD od Azre, ali mislim da se ne radi o tome.


__________________
Nekako mi je dosta mushkih....ono..ne toliko dosta da bi preshla igrat za suprotni tim, a opet sasvim dovoljno da ostanem sjedit na klupi...

"Frankly, my dear, I don't give a damn..."
Nerea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2006., 22:56   #5
Quote:
aktovka kaže:
Htjela bi znati koje je znacenje "O.o"



Quote:
mannequin* kaže:
a ja cu vam zvati aldinu da prevodi
jos kad bi aldina kontala...
__________________
If I show you the roses, will you follow?
broken is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 07:13   #6
Quote:
broken kaže:
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2006., 01:01   #7
ignoriraj.
ak i dalje nastave,reci im da ćeš platit nekom da im polomi noge.
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2006., 01:26   #8
hei curoktio samti reći ta niegovo ras mišlja nije ie u nor pali

ma



IEMEBIT
 
Odgovori s citatom
Old 27.02.2006., 06:43   #9
Quote:
mannequin* kaže:
scena: ja i on zajedno mjesec i po, divno nam, i odjednom raskinemo jer me prevario. napominjem, veza na daljinu. prevarena, i to sa curom iz istog grada, iste opcine, ma nema O.o i to sa zadnjim slucajem ovog grada, i ok, nama bilo super ali mi raskinuli, i sada su oni zajedno. i ja sam njega preboljela meni je bilo super, sve dok da njegova nova mala nije postala ljubomorna k'o pas na mene i sada, svaku vecer kad cura ( ja) picim na trening ona i njena josh_veci_slucaj sestra cekaju, trazhe ovo i ono i ja ne znam za to uopshte pravo dugo, i onda mi kazhe jedna dobra jaranica za to, i ja napichim vanka sinoc kad one za mnom, ja se okrenem one se okrenu i odu. i danas ja saljem bivsem poruku tipa:

''reci ti njoj da me ostavi na miru! bjazh, nechu mame mi vishe ovako, neka mi kazhe sta oce ili nek' me se okani ... znala sam da su slucajevi, al ida su ovoliki ortodoksi nisam!''
i posalje cura, i veceras na mircu sestra te njegove sadasnje govori '' neira, reci ti da azru(sadasnju) ne zanima mala emina i neka ona prestane sa tim svim...''

helloU O.o i sada sam kao ja kriva O.o ...o bozhe, sto mrzim ovo O.o ...
i fakat, sta bi ja trebala? mene iskreno boli briga i za jedno i za drugo, i za onog treceg slucaja shto se ubacio, i sta bi ja trebala sada? da ignorisem sve ovo..
joj, tako zelim da ih posaljem u tri lipe...
i evo o cemu ja razmisljam u kasne sate.

JEL TI SEBE RAZUMIS?
__________________
Nekako mi je dosta mushkih....ono..ne toliko dosta da bi preshla igrat za suprotni tim, a opet sasvim dovoljno da ostanem sjedit na klupi...

"Frankly, my dear, I don't give a damn..."
Nerea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2006., 07:13   #10
Quote:
Nerea kaže:
JEL TI SEBE RAZUMIS?
Ovo je jedino kaj mene u ovoj nebulozi zanima.
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2006., 07:24   #11
Počela žen pit, i to gadno...
pijan i luuuud pisat po forumu
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2006., 07:53   #12
Vanja hajde dizi se, trebamo prijevod s bosanskog.
Feuerfuchs is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 06:25   #13
Quote:
Feuerfuchs kaže:
Vanja hajde dizi se, trebamo prijevod s bosanskog.
__________________
Nekako mi je dosta mushkih....ono..ne toliko dosta da bi preshla igrat za suprotni tim, a opet sasvim dovoljno da ostanem sjedit na klupi...

"Frankly, my dear, I don't give a damn..."
Nerea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2006., 07:55   #14
Za mene piva, za pićku sok.........

To je slobodni prijevod, za detaljniji, molim na PM
meddo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2006., 10:50   #15
Quote:
mannequin* kaže:
scena: ja i on zajedno mjesec i po, divno nam, i odjednom raskinemo jer me prevario. napominjem, veza na daljinu. prevarena, i to sa curom iz istog grada, iste opcine, ma nema O.o i to sa zadnjim slucajem ovog grada, i ok, nama bilo super ali mi raskinuli,....


majkemimile,dobit ces racun od opticara,oci su mi se zalijepile za ekran dok sam skuzila sto si napisala
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2006., 11:27   #16
Quote:
mannequin* kaže:
''reci ti njoj da me ostavi na miru! bjazh, nechu mame mi vishe ovako, neka mi kazhe sta oce ili nek' me se okani ... znala sam da su slucajevi, al ida su ovoliki ortodoksi nisam!''
i posalje cura, i veceras na mircu sestra te njegove sadasnje govori '' neira, reci ti da azru(sadasnju) ne zanima mala emina i neka ona prestane sa tim svim...''
ma bjazh!
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2006., 11:31   #17
Quote:
xxGaladrielxx kaže:
ma bjazh!

__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2006., 11:45   #18
Quote:
xxGaladrielxx kaže:
ma bjazh!
Da, kaze se: ma bjazhi.
Feuerfuchs is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2006., 12:06   #19
Putuj Selma, i molim te, ne nag'nji se kroz prozor.
meddo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2006., 22:37   #20
ah, trebala sam znati da necete nishta shvatiti ajde, jebiga bosanski je ovo, a ja cu vam zvati aldinu da prevodi

i ne, u ovoj prici ja sebe ne razumijem, i to me plasi
a inace, vec sam uspjela skuziti drugog momka i onda cu ga sutra prevariti kucka nevjernaaa...
i bjaazh...
mannequin* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:26.