Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2010., 01:31   #1
Troskovi za odrzavanje auta - molim pomoc

Uskoro bi kupovali jeftiniji gradski polovni autic i posto nemam nikakvog iskustva, puno bi mi pomogli ako biste mi dali par informacija. Dakle, hipotetski govoreci, kupim neki jeftiniji autic star 5, 6 godina za gradsku voznju za mladog vozaca (ne prlelazi 70 konja i tak to). Dakle nista ekstravagantno niti nabrijano. Koliko bi okvirno bili troskovi za taj automobil?

Auto bi sluzio za svakodnevnu gradsku voznju. To b otprilike bilo 400 kn benzina ili? Koliki su minimalni troskovi za registraciju i ostale stvari (stvarno nista ne znam sto treba za auto pa ne mogu definirati ostale stvari)? Je li trebam ici redovito na tehnicki i koliko to uopce kosta? Kaliko sav taj luksuz kosta?

Hvala.
__________________
C'est la vie mon ami!
California is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 01:40   #2
Sto manje auto(jeftinije kocnice, jeftniji ovjes) i motor(manje ulja, jeftiniji veliki servis) to manji troskovi.
Ja bi puntaca 1.2 benzinca.
__________________
It's time to go
jasmin16v is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 01:53   #3
Quote:
California kaže: Pogledaj post
Uskoro bi kupovali jeftiniji gradski polovni autic i posto nemam nikakvog iskustva, puno bi mi pomogli ako biste mi dali par informacija. Dakle, hipotetski govoreci, kupim neki jeftiniji autic star 5, 6 godina za gradsku voznju za mladog vozaca (ne prlelazi 70 konja i tak to). Dakle nista ekstravagantno niti nabrijano. Koliko bi okvirno bili troskovi za taj automobil?

Auto bi sluzio za svakodnevnu gradsku voznju. To b otprilike bilo 400 kn benzina ili? Koliki su minimalni troskovi za registraciju i ostale stvari (stvarno nista ne znam sto treba za auto pa ne mogu definirati ostale stvari)? Je li trebam ici redovito na tehnicki i koliko to uopce kosta? Kaliko sav taj luksuz kosta?

Hvala.
Registracija bi te mogla dosta koštati. Ako sve radiš ispočetka, tehnički, cestarina, naknada za okoliš,novi dokumenti i tablice cca 1200 kuna. Plus obavezno osiguranje, ovisno o snazi motora u KW i ako nemaš nikakvog popusta može biti od 3000 kuna pa na više. Tehnički i sve te obaveze moraš platiti svake godine. Ne znam da li bi ti za benzin bilo dosta 400 kn mjesečno. Ovisi koliko auto troši, pogotovo u gradskoj vožnji i koliko km napravi mjesečno. Samo održavanje hm..ovisi opet u kakvom stanju kupiš auto i da li je redovito bio servisiran. Ako je, manje ćeš imati popravaka kasnije, a jednom godišnje bi redovito trebalo raditi i inače servis na njemu, ostalo po potrebi kad i ako se nešto pokvari. Tu računaj još nekih 800-1000 kn, opet ovisno gdje radiš servis i što sve treba eventualno mijenjati. Kad sve zbrojiš, boli glava
__________________
Nemam vremena za gluposti...

Budete li trošili energiju i živce na ljude koji nisu toga vrijedni, zapostavit ćete one koji su vam bitni.

Zadnje uređivanje Alkemicharka : 25.07.2010. at 02:11.
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 02:24   #4
Pa vise kosta odrzavanje u par godina nego sam auto? Zasto je osiguranje obavezno? Jos 3000 kn =S. Nadalje, zar tehnicki nije obavezan za prvih 5 godina?
__________________
C'est la vie mon ami!
California is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 02:34   #5
Quote:
California kaže: Pogledaj post
Pa vise kosta odrzavanje u par godina nego sam auto? Zasto je osiguranje obavezno? Jos 3000 kn =S. Nadalje, zar tehnicki nije obavezan za prvih 5 godina?
e koka moja, tebi bi stvarno trebalo to malo detaljnije objasniti.. Osiguranje je obavezno jer pokriva štete od automobilske odgovornosti u prometu. Da vozila nisu osigurana, sami bi morali plaćali ako skrivimo nezgodu, a to bi nas moglo koštati i godišnju plaću da puknemo u neki bolji auto i napravimo mu totalku. Ovako tvoje osiguranje plati štetu onome u koga pukneš, ti si sama moraš popraviti svoj auto ako nemaš kasko i još tebi skinu popust sa police na konto toga. Ako pak nemaš popusta na polici, onda ideš u malus, a to je sad predugo za objašnjavanje. Da je šteta nastala ne tvojom krivnjom, skidaju je onome tko je prouzročio nezgodu i oštetio tvoj auto i onda ti od njegovog osiguranja dobiješ novce za popravak svojeg auta. Uglavnom obavezno je, takav je zakon! Tehnički je pak obavezan svake godine dok je god auto u voznom stanju i registriran, osim što za nova vozila vrijedi prvi tehnički 24 mjeseca.
__________________
Nemam vremena za gluposti...

Budete li trošili energiju i živce na ljude koji nisu toga vrijedni, zapostavit ćete one koji su vam bitni.

Zadnje uređivanje Alkemicharka : 25.07.2010. at 02:52.
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 02:53   #6
računaj oko 1000kn mjesečno troškova minimum , uključujući pad cijene vozila
Degman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 03:34   #7
Quote:
California kaže: Pogledaj post
Uskoro bi kupovali jeftiniji gradski polovni autic i posto nemam nikakvog iskustva, puno bi mi pomogli ako biste mi dali par informacija. Dakle, hipotetski govoreci, kupim neki jeftiniji autic star 5, 6 godina za gradsku voznju za mladog vozaca (ne prlelazi 70 konja i tak to). Dakle nista ekstravagantno niti nabrijano. Koliko bi okvirno bili troskovi za taj automobil?

Auto bi sluzio za svakodnevnu gradsku voznju. To b otprilike bilo 400 kn benzina ili? Koliki su minimalni troskovi za registraciju i ostale stvari (stvarno nista ne znam sto treba za auto pa ne mogu definirati ostale stvari)? Je li trebam ici redovito na tehnicki i koliko to uopce kosta? Kaliko sav taj luksuz kosta?

Hvala.
Fiat Punto (mk3)
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 05:04   #8
Quote:
California kaže: Pogledaj post
Pa vise kosta odrzavanje u par godina nego sam auto? Zasto je osiguranje obavezno? Jos 3000 kn =S. Nadalje, zar tehnicki nije obavezan za prvih 5 godina?
ne kaze se dzabe da je auto najlakse kupiti, 90% rvata jos nije doslo do te cinjenice nego i dalje kupuju aute za koje nemaju love, a kamo li odrzavanje
Joško is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 08:14   #9
Quote:
Joško kaže: Pogledaj post
ne kaze se dzabe da je auto najlakse kupiti, 90% rvata jos nije doslo do te cinjenice nego i dalje kupuju aute za koje nemaju love, a kamo li odrzavanje
Ovoga se drži,ne gledaj neke velike gume iako za gradski sutić i ne bi trebalo biti 16" i druge egzotike.
Ono sa osiguranjem,da nije obvezno bio bi teksas.
Adaminfo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 10:53   #10
ok hvala decki, jos jedno pitanje. koliko je registracija?
__________________
C'est la vie mon ami!
California is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 11:02   #11
Quote:
California kaže: Pogledaj post
ok hvala decki, jos jedno pitanje. koliko je registracija?
Tehnicki,naknada za okolis i cestarina ti je negdje oko 900kn.I onda jos plus osiguranje..
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 11:50   #12
Quote:
California kaže: Pogledaj post
Uskoro bi kupovali jeftiniji gradski polovni autic i posto nemam nikakvog iskustva, puno bi mi pomogli ako biste mi dali par informacija. Dakle, hipotetski govoreci, kupim neki jeftiniji autic star 5, 6 godina za gradsku voznju za mladog vozaca (ne prlelazi 70 konja i tak to). Dakle nista ekstravagantno niti nabrijano. Koliko bi okvirno bili troskovi za taj automobil?

Auto bi sluzio za svakodnevnu gradsku voznju. To b otprilike bilo 400 kn benzina ili? Koliki su minimalni troskovi za registraciju i ostale stvari (stvarno nista ne znam sto treba za auto pa ne mogu definirati ostale stvari)? Je li trebam ici redovito na tehnicki i koliko to uopce kosta? Kaliko sav taj luksuz kosta?

Hvala.
he, he, početnik u vlasništvu auta...
to se smijem jer te otrežnjenje oko vlasništva auta tek čeka.

dakle, ono što moraš svake godine, je platiti osiguranje, obaviti tehnički pregled, platiti cestarinu i eko porez i s time registrirati auto. dalje, općinski porez se plaća do 10 godina starosti.
jednom godišnje ide i servis auta, a svakih 5-8 godina veliki servis koji je i skuplji, ovisi od samog auta.
i još svakih 3, 4 ili 5 godina trebaš nove gume. uz to da nebi bilo loše imati i zimske gume.

najgrublja ali i najtočnija računica ti govori ovo:
rabljeni manji auto 10 - 15 000 km godišnje, koristiš benzin i ne radiš ništa po autu sam (nego sve u servisu), većinom gradska vožnja, trošak auta te izlazi oko 1 kn za kilometar.

znači ugrubo, ako radiš 10 000 km godišnje, računaj da će te to koštati bar 10 000 kn.
dizel troši manje, ali je i skuplji u nabavi.
plin ti se ne isplati za tako malu kilometražu.

u ovo nisu uračunati veći popravci, ulubljeni blatobrani, oguljeni branici, trošak pauka zbog parkiranja "ma samo sekundu", legalni parking, tuča, zlobni susjedi.....
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 11:57   #13
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
najgrublja ali i najtočnija računica ti govori ovo:
rabljeni manji auto 10 - 15 000 km godišnje, koristiš benzin i ne radiš ništa po autu sam (nego sve u servisu), većinom gradska vožnja, trošak auta te izlazi oko 1 kn za kilometar.
Potpis...
yedwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 11:58   #14
Barem 1300kn mjesečno ili više, plus par tisuća eura moraš dati za auto. Ako nemaš popust za osiguranje onda oko 150kn više. http://www.crosig.hr/osiguranja/moto...zracun-premije

Quote:
Degman kaže: Pogledaj post
računaj oko 1000kn mjesečno troškova minimum , uključujući pad cijene vozila
Skoro nemoguće da bi toliko koštalo.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 12:00   #15
Bojim se da će sada odustati od auta.
Adaminfo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 12:02   #16
Quote:
Adaminfo kaže: Pogledaj post
Bojim se da će sada odustati od auta.
To bi bilo odlično za njega.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 12:19   #17
Hm. A gdje onda ja griješim u svojoj računici za mali, stedljivi auto? 2800 osiguranje (30% bonusa, do 66kw)
registracija 900 kn,
tehnički pregled eko cestarina itd 900 kn
godisnji porez za novi auto 250 kn
godisnje parkiranje 1200 kn

6000 kn bez goriva, placanja cestarina i eventualnih popravaka (prvih 3-5 godina ipak jest pod jamstvom, ako je novi auto)

Recimo da vozimo 12.000 km godisnje - 5400 kn za gorivo i 600 kn cestarine za neki eventualni dulji put.

12.000 kn za 12 mjeseci, 1000 kn mjesečno. To mi zaista izgleda skroz realno, ne vidim da sam negdje puno štedio.
el Duderino is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 12:27   #18
el Duderino, uračunaj pad cijene vozila, održavanje...
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 12:40   #19
To jamstvo je zahebana stvar, naime mogao bi se iznenaditi kakve sve stvari (sitno pisano) ne ulaze u jamstvo kad jednom dođeš po njega osim toga servise plaćaš kolko znam imao ti garu ili ne samo djelove "ne plaćaš" ali nisam imao novi auto pa neću tvrditi...
yedwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 12:49   #20
Quote:
el Duderino kaže: Pogledaj post
Hm. A gdje onda ja griješim u svojoj računici za mali, stedljivi auto? 2800 osiguranje (30% bonusa, do 66kw)
registracija 900 kn,
tehnički pregled eko cestarina itd 900 kn
godisnji porez za novi auto 250 kn
godisnje parkiranje 1200 kn

6000 kn bez goriva, placanja cestarina i eventualnih popravaka (prvih 3-5 godina ipak jest pod jamstvom, ako je novi auto)

Recimo da vozimo 12.000 km godisnje - 5400 kn za gorivo i 600 kn cestarine za neki eventualni dulji put.

12.000 kn za 12 mjeseci, 1000 kn mjesečno. To mi zaista izgleda skroz realno, ne vidim da sam negdje puno štedio.
pa tko kaže da griješiš?
radiš 12 000 km godišnje i to te košta 12 000 kn.

trebaš još ubaciti jedan servis kod ovlaštenog i svakih par godina gume. i to je višak jer imaš novi auto.
rabljeni bi imao koji popravak više, ali može servisirati kod nekog jeftinijeg.

samo neznam kak si došel do cifre od 5400 kn za 12 000 km.
da auto troši prosječno 8 litara benze na 100 km, to je 960 litara godišnje. a benza je 8,45 pa je to malo više od 5 400 kn. to je nešto preko 8 000 kn godišnje samo za benzu.
no, ti imaš fiksni trošak parkiranja a na osiguranju i cestarini se da smanjiti ako je manji auto i veći popust.

s time da sve rate za auto (krediti, leasing, vraćanje starcima, natura....) ne ulazi u taj izračun.
da se nategnuti 1kn/km ako je čovjek skroman.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:01.