Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2006., 07:13   #21
Quote:
broken kaže:
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 14:49   #22
uhh ajde, ova tema je potpuno izgubila smisao a to je bio da vi mene utjesite, kazete ''ma ajde bit ce njih josh'' i bacite simpatican smjesak. sto se nije desilo ja mislim da bi vam poslije 3 citanja sve trebalo biti jasno, buduci da bas i nije toliko komplikovano...
mannequin* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 15:10   #23
razbij im zube.ili ih sacekaj i pitaj koji k.. oce.pa im onda razbij zube
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 13:32   #24
Quote:
mannequin* kaže:
uhh ja mislim da bi vam poslije 3 citanja sve trebalo biti jasno, buduci da bas i nije toliko komplikovano...


daj nam prevedi na jedno citanje
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 13:37   #25
Quote:
mannequin* kaže:
ja mislim da bi vam poslije 3 citanja sve trebalo biti jasno, buduci da bas i nije toliko komplikovano...


:diže dva prsta: Molim moderatorice da ovo objese kao top-temu. Odavno me nije nešto ovako od srca rasplakalo.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 18:01   #26
Quote:
mannequin* kaže:
uhh ajde, ova tema je potpuno izgubila smisao a to je bio da vi mene utjesite, kazete ''ma ajde bit ce njih josh'' i bacite simpatican smjesak. sto se nije desilo ja mislim da bi vam poslije 3 citanja sve trebalo biti jasno, buduci da bas i nije toliko komplikovano...
ja sam ti još gore napisala da ignoriraš sve to.
a i kolko sam uspjela skužit,nije ti više stalno do njega...

naime,ja provela skoro cijelo djetinjstvo u bosni kod babe pa sam uspjela skužit kaj piše. valjda...
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 18:14   #27
Ajmo jedan pokusaj prijevoda, iako nemam nikakve bosanske krvi. Nemrem vjerovat da nisam ovo ranije procitala:
Quote:
mannequin* kaže:
scena: ja i on zajedno mjesec i po, divno nam, i odjednom raskinemo jer me prevario.
Dakle, nasa otvaracica je bila s deckom mjesec i pol dana, u divnoj vezi, a onda su prekinuli jer je on nju prevario.
Quote:
napominjem, veza na daljinu. prevarena, i to sa curom iz istog grada, iste opcine, ma nema O.o i to sa zadnjim slucajem ovog grada, i ok, nama bilo super ali mi raskinuli, i sada su oni zajedno.
radilo se o vezi na daljinu (sto meni sad postavlja pitanja kako im je moglo bit tako super u mjesec dana veze na daljinu, ali nije bitno). On je nju prevario s jednom curom iz istog grada (valjda njegovog) i to s nekakvim najgorim propalitetom. Nakon prekida s nasom otvaracicom ostao je u vezi s curom s kojom ju je prevario.
Quote:
i ja sam njega preboljela meni je bilo super, sve dok da njegova nova mala nije postala ljubomorna k'o pas na mene i sada,
ona se vise en ljuti, svejedno joj je, ali je problem sto je druga cura (prevaracica, op. a.) sad ljubomorna na otvaracicu.

Quote:
svaku vecer kad cura ( ja) picim na trening ona i njena josh_veci_slucaj sestra cekaju, trazhe ovo i ono i ja ne znam za to uopshte pravo dugo, i onda mi kazhe jedna dobra jaranica za to, i ja napichim vanka sinoc kad one za mnom, ja se okrenem one se okrenu i odu.
prevaracica i njena sestra, koja je jos gori propalitet (kak je to moguce, ako je sestra najgori) stalno idu za otvaracicom, slijede ju na trening, traze nesto od nje, iako ona to uopce ne zna, nego joj to objasni njena frendica ( ). I sinoc su isle za njom, a cim se ona okrene u njihovom smjeru, one pobjegnu.

Quote:
i danas ja saljem bivsem poruku tipa:

''reci ti njoj da me ostavi na miru! bjazh, nechu mame mi vishe ovako, neka mi kazhe sta oce ili nek' me se okani ... znala sam da su slucajevi, al ida su ovoliki ortodoksi nisam!''
I danas ona salje prevarantu poruku: "reci joj da me ostavi na miru, ne zelim vise ovakve probleme, nek kaze sto hoce ili me ostavi na miru... znala sam da su problematicne, ali nisam ocekivala da su ovakve"

Quote:
i posalje cura, i veceras na mircu sestra te njegove sadasnje govori '' neira, reci ti da azru(sadasnju) ne zanima mala emina i neka ona prestane sa tim svim...''

helloU O.o i sada sam kao ja kriva O.o ...o bozhe, sto mrzim ovo O.o ...
i fakat, sta bi ja trebala? mene iskreno boli briga i za jedno i za drugo, i za onog treceg slucaja shto se ubacio, i sta bi ja trebala sada? da ignorisem sve ovo..
joj, tako zelim da ih posaljem u tri lipe...
i evo o cemu ja razmisljam u kasne sate.
E, zao mi je, sad sam se izgubila. tko je tko, neira, azra, emina, jeboteled, to se nemre vise pobrati...

Cats, imas pravo, ovo bi trebalo ici kao top-tema...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 18:17   #28
Ako mogu samo primjetit, mislim da su autorica topića i ta druga cura iz istog grada, obzirom ju ona sa svojom sestrom sačekuje

u svoju obranu mogu reći kako nemam pametnijeg posla, čekam da se nešto isprinta...
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 18:21   #29
Quote:
kemik kaže:
Ajmo jedan pokusaj prijevoda, iako nemam nikakve bosanske krvi. Nemrem vjerovat da nisam ovo ranije procitala:

Dakle, nasa otvaracica je bila s deckom mjesec i pol dana, u divnoj vezi, a onda su prekinuli jer je on nju prevario.

radilo se o vezi na daljinu (sto meni sad postavlja pitanja kako im je moglo bit tako super u mjesec dana veze na daljinu, ali nije bitno). On je nju prevario s jednom curom iz istog grada (valjda njegovog) i to s nekakvim najgorim propalitetom. Nakon prekida s nasom otvaracicom ostao je u vezi s curom s kojom ju je prevario.

ona se vise en ljuti, svejedno joj je, ali je problem sto je druga cura (prevaracica, op. a.) sad ljubomorna na otvaracicu.


prevaracica i njena sestra, koja je jos gori propalitet (kak je to moguce, ako je sestra najgori) stalno idu za otvaracicom, slijede ju na trening, traze nesto od nje, iako ona to uopce ne zna, nego joj to objasni njena frendica ( ). I sinoc su isle za njom, a cim se ona okrene u njihovom smjeru, one pobjegnu.



I danas ona salje prevarantu poruku: "reci joj da me ostavi na miru, ne zelim vise ovakve probleme, nek kaze sto hoce ili me ostavi na miru... znala sam da su problematicne, ali nisam ocekivala da su ovakve"



E, zao mi je, sad sam se izgubila. tko je tko, neira, azra, emina, jeboteled, to se nemre vise pobrati...

Cats, imas pravo, ovo bi trebalo ici kao top-tema...


ovo zadnje "i posalje cura, i veceras na mircu sestra te njegove sadasnje govori '' neira, reci ti da azru(sadasnju) ne zanima mala emina i neka ona prestane sa tim svim...'' ti je:
sestra od te sadašnje cure je neiri rekla da tu njegovu sadašnju (azru-btw,super ime) ne zanima naša autorica i da ona NJU prestane gnjavit. bar sam ja to tak skužila.
e sad,malo je problem sa ovim "na mircu". pretpostavljam da je to neko mjesto ili event...
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 18:22   #30
Quote:
ambasadorica kaže:
e sad,malo je problem sa ovim "na mircu". pretpostavljam da je to neko mjesto ili event...
hm, to je jedino sto sam skuzila: mirc je program za komunikaciju na netu, slicno kao icq...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 18:37   #31
Quote:
ambasadorica kaže:
ovo zadnje "i posalje cura, i veceras na mircu sestra te njegove sadasnje govori '' neira, reci ti da azru(sadasnju) ne zanima mala emina i neka ona prestane sa tim svim...'' ti je:
sestra od te sadašnje cure je neiri rekla da tu njegovu sadašnju (azru-btw,super ime) ne zanima naša autorica i da ona NJU prestane gnjavit. bar sam ja to tak skužila..
mislim da je azra sestra od sadasnje. neira prijateljica. emina autorica (u ovo sam 100% sigurna.)
__________________
If I show you the roses, will you follow?
broken is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 22:28   #32
Quote:
crtica kaže:
Ako mogu samo primjetit, mislim da su autorica topića i ta druga cura iz istog grada, obzirom ju ona sa svojom sestrom sačekuje

u svoju obranu mogu reći kako nemam pametnijeg posla, čekam da se nešto isprinta...
cekaj,a ja sam skuzila da je veza na daljinu,od kud sad iz istog grada
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 22:55   #33
jebote žene kak vi pametne kad se udružite!!!Trebale bi radit ko šifranti u Rusiji!!
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 22:57   #34
Quote:
studentica21 kaže:
cekaj,a ja sam skuzila da je veza na daljinu,od kud sad iz istog grada
kako je, pretpostavljam, riječ o nekoj srednjoškolki (i ja sam se u to doba ložila na mirc) veza na daljinu vjerovatno bi podrazumijevala da je razmak između njih dvoje nekih cca. 4-5 kilometara...(vazdušne linije) Kako ne idu u istu školu, te kako srednjoškolci ne voze automobile, to je već udaljeno. Dakle žive na suprotnim krajevima grada.

neko da li je neko dokučio šta su "ona i njena josh_veci_slucaj sestra" tražile od nje...
Leeloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2006., 00:09   #35
Quote:
mannequin* kaže:
scena: ja i on zajedno mjesec i po, divno nam, i odjednom raskinemo jer me prevario. napominjem, veza na daljinu. prevarena, i to sa curom iz istog grada, iste opcine, ma nema O.o i to sa zadnjim slucajem ovog grada, i ok, nama bilo super ali mi raskinuli, i sada su oni zajedno. i ja sam njega preboljela meni je bilo super, sve dok da njegova nova mala nije postala ljubomorna k'o pas na mene i sada, svaku vecer kad cura ( ja) picim na trening ona i njena josh_veci_slucaj sestra cekaju, trazhe ovo i ono i ja ne znam za to uopshte pravo dugo, i onda mi kazhe jedna dobra jaranica za to, i ja napichim vanka sinoc kad one za mnom, ja se okrenem one se okrenu i odu. i danas ja saljem bivsem poruku tipa:

''reci ti njoj da me ostavi na miru! bjazh, nechu mame mi vishe ovako, neka mi kazhe sta oce ili nek' me se okani ... znala sam da su slucajevi, al ida su ovoliki ortodoksi nisam!''
i posalje cura, i veceras na mircu sestra te njegove sadasnje govori '' neira, reci ti da azru(sadasnju) ne zanima mala emina i neka ona prestane sa tim svim...''

helloU O.o i sada sam kao ja kriva O.o ...o bozhe, sto mrzim ovo O.o ...
i fakat, sta bi ja trebala? mene iskreno boli briga i za jedno i za drugo, i za onog treceg slucaja shto se ubacio, i sta bi ja trebala sada? da ignorisem sve ovo..
joj, tako zelim da ih posaljem u tri lipe...
i evo o cemu ja razmisljam u kasne sate.

O čemu ti pričaš i kojim jezikom?

Ja sam samo po'vatala asocijacije na bosanske sevdalinke i grupu azra
__________________
prava šupendara znat će taj moment suicidalne odlučnosti, kad je volja u čovjeku poput žarkog sunca koje mu je usput spržilo i mozak. da, moj je um izgledao kao nebo kojim lete egzotične ptičice. možemo ustvrditi da sam u tom trenutku potpuno šenula. (by krfnkl)
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2006., 00:15   #36
Quote:
studentica21 kaže:
cekaj,a ja sam skuzila da je veza na daljinu,od kud sad iz istog grada
pa nitko nije reko da je i taj frajer sa njima u tom mjestu. rečeno je samo da su njih dve u istom. možda on sad i sa tom drugom ima vezu na daljinu. my guess-radi u njemačkoj il tak nekaj...

pa još je i naglasila: "napominjem, veza na daljinu. prevarena, i to sa curom iz istog grada, iste opcine,.."
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2006., 01:20   #37
Dakle i neki gasterbajteri se pojavljuju u prici.

Meni je ovaj topic zakon.
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2006., 01:41   #38
Quote:
ambasadorica kaže:
pa nitko nije reko da je i taj frajer sa njima u tom mjestu. rečeno je samo da su njih dve u istom. možda on sad i sa tom drugom ima vezu na daljinu. my guess-radi u njemačkoj il tak nekaj...

pa još je i naglasila: "napominjem, veza na daljinu. prevarena, i to sa curom iz istog grada, iste opcine,.."
ja ovdje dodjem kao odvjetnik od mannequin*, ali sta cu kad znam pricu.

nije gasterbajter, zivi u gradu udaljenom oko 50 km
__________________
If I show you the roses, will you follow?
broken is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2006., 01:46   #39
Quote:
broken kaže:
ja ovdje dodjem kao odvjetnik od mannequin*, ali sta cu kad znam pricu.

nije gasterbajter, zivi u gradu udaljenom oko 50 km
Uzeli ste mi crnacke ženske bande, uzeli ste mi CD od Azre, uzeli ste mi gasterbajtera....SVE MI UZMITE !!! SVE!!!!!


Nego, koliko su stari protagonisti i može li se ocekivati da ce problem s novom curom i njenom sestrom prerasti u fizicki sukob te ce ipak biti okršaja ženskih bandi ?
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2006., 08:21   #40
Quote:
broken kaže:
ja ovdje dodjem kao odvjetnik od mannequin*, ali sta cu kad znam pricu.

nije gasterbajter, zivi u gradu udaljenom oko 50 km
a dobro,bitno je samo da sam bila u pravu. ovo su samo nijanse
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:00.