Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2004., 19:17   #21
i mene nerviraju te sapunice. oko 5 popodne ako bi se htjela zaleći pred televiziju pola sata nemam ništa za pogledati osim sapunica. na svim programima! to stvarno nije normalno. ali zato moja non uživa. lipo se oko 15 zavali na kauč i do 19 ne mrda.
prošlu zimu su stavili hitnu službu (koju ja jako volim pogledati ) oko 17i 20 pa je trajala negdje do 18:10. moja nona je išla kod susjede pogledati tih 10 min (koje su ionako sačinjavale scene iz prijašnje epizode i reklame). i radi tih 10 min mi je htjela kupiti televiziju za u sobu!
ali ja nisam htjela tv jer već imam komp pa ako bi još imala i tv ne bi knjige vidila. ionako na tv samo gledam mtv.
__________________
At one point you've got it, than you lose it- than it's gone forever
ane is offline  
Old 22.09.2004., 19:18   #22
i još mi je nasmijšnije što seu isto vrijeme prikazuju barem 2 sapunice sa istim glumcima. kako im se samo sve ne izmješa?
__________________
At one point you've got it, than you lose it- than it's gone forever
ane is offline  
Old 22.09.2004., 19:35   #23
Exclamation

Quote:
Animal Mother kaže:
e ovo više nije normalno, oni su poludjeli(Oni= Nova RTL, HRT op.p. ).
slažem se


najviše me je razočarao RTL - nisam se to nadao od njih..
ali to je dokaz da njemci ne upravljaju već naši domaći "meštri" - "najexpertniji" od svih


ok je da puštaju američke sapunice - kao što je slučaj u njemačkoj, nizozemskoj ili francuskoj... ali ovo jeftino smeće je katastrofa
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Old 22.09.2004., 23:36   #24
Quote:
Cro Fag kaže:

ok je da puštaju američke sapunice - kao što je slučaj u njemačkoj, nizozemskoj ili francuskoj... ali ovo jeftino smeće je katastrofa

nemogu a da se nesložim - NEMOGU
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Old 23.09.2004., 00:57   #25
jebi ga kad kupuju filmove iz meksika jer su jeftinije.. ali onda dobe obavezu da prikazuju njiohove sapunice.. odurno..
ruda mraz is offline  
Old 23.09.2004., 09:48   #26
Quote:
Cro Fag kaže:
slažem se
najviše me je razočarao RTL - nisam se to nadao od njih..
ali to je dokaz da njemci ne upravljaju već naši domaći "meštri" - "najexpertniji" od svih ok je da puštaju američke sapunice - kao što je slučaj u njemačkoj, nizozemskoj ili francuskoj... ali ovo jeftino smeće je katastrofa
OK, sad je zagustilo! Cak se i tebi to ne svidja, po cemu znam da je vrag odnio salu!
Glupinickname is offline  
Old 23.09.2004., 12:35   #27
Quote:
Blackadder kaže:
Pa i nema ga. Zadnji put se pojavio u TNG seriji (onu s ćelavim kapetanom Picardom), a u međuvremenu su prošli i Deep Space 9 i Voyager, i počeo je Enterprise.

Ali ima naznaka da bi se mogao pojaviti Kirkov deda. (A glumio bi ga - ajd pogodi tko!)
iju! al vrijeme leti!

Tko će glumiti dedu? eeeer... Rade Šerbedžija? Michael Palin? Pantelija Topalović?
__________________
JE T'AIME BOUREQUE!
oskar kruška is offline  
Old 23.09.2004., 13:25   #28
Quote:
oskar kruška kaže:
iju! al vrijeme leti!

Tko će glumiti dedu? eeeer... Rade Šerbedžija? Michael Palin? Pantelija Topalović?
Nope.

Hint: Glumit će ga jedan Kanađanin.
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Old 23.09.2004., 13:43   #29
Quote:
ruda mraz kaže:
jebi ga kad kupuju filmove iz meksika jer su jeftinije.. ali onda dobe obavezu da prikazuju njiohove sapunice.. odurno..
Bijah jednom u HRTu i na upit o sapunjarama su rekli da im to uvale distrubuteri filmova, pa tako u paketu sa nekolicinom "boljih" filmova dobiju par sranja i nekolicinu sapunjara po izboru htjeli ili ne, i normalno po njihovoj logici ako je već plaćeno ajmo puštat u eter i dobiješ pun kurac sapunjara na raznim programima sa istim glumcima i varijacijom na vremenski period radnje koja sa ponavalja u svakoj
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is online now  
Old 23.09.2004., 13:45   #30
Quote:
Blackadder kaže:
Hint: Glumit će ga jedan Kanađanin.
Šta to nisi odmah rekao! Pa sad je bar lako : Jusuf Islam glavom i bradom.


Ili ipak Mike Myers?
__________________
JE T'AIME BOUREQUE!
oskar kruška is offline  
Old 28.09.2004., 21:38   #31
inače mrzim sapunice no smatram da je u redu jedna dnevno za fanove(kao meni ST), ali pretjerali su sa količinom.... mislim na 3 programa 2 sapunice i još reprize nakon 2h mislim WTF
__________________
neb reko... reko.
f4zOr is offline  
Old 25.09.2005., 11:21   #32
I ja mislim da su TV kuće sada pretjerale... jesam telenovela Fan , ali kada ih gledam, gledam one najbolje, koje me zainteresiraju, i zato mislim da su trenutno najbolje PADRE CORAJE ( RTL ) , te LA HEREDERA ( Nov@ Tv ) i GITANAS ( Nov@ Tv )..

Ove ostale su užas i trebalo bi ih maknuti s programa....
Jay Bluebell is offline  
Old 25.09.2005., 16:53   #33
Eh, kada fanovi sapunjara kažu da su TV kuće pretjerale onda je zbilja previše. Da je po jedna sapunica na svakoj mreži ajde de ali ovo...

Ali to gledaju praznoglavi Hrvati i Hrvatice a takvih, Bože pomozi im na bacanje...

Proizvod za koji zbilja nemoraš razmišljat: imaš nesretan glavni ženski lik (koliko sam čuo ima i jedna iznimka) muškaraca kojeg želi još jedna zločesta žemska, tu se upetljaju djeca zakonita i ne zakonita, par sporednih likova koji su opet raspolovljeni na dobe i loše i jedan se uvijek preobrati sa dark side of the force na drugu stranu, bogati deda/baba koji drže financije u rukama i zloće žele da odapne, stari neprijatelj od te iste babe/dede koji otkrije da je on/ona pravi otac/majka barem jednog 'negovog' djeteta i na kraju negativci poginu/odu u zatvor i svi žive hapily ever after.

Hmmm sad kad se sjetim zašto nisam otišao na glumačku akademiju za scenarista, možda bi mogao napraviti i neki ST film

No tu i tamo se u sapunjari zalomi koja dobra žemska
Ribac is offline  
Old 25.09.2005., 17:37   #34
I zato me živciraju ova s*r*a*n*j*a kao npr. Ljubav nema cijene, Čarolija, Luna,sirena s Kariba... zgade ti cijeli žanr.... npr. postoji veća vjerojatnost da će sapunice mrziti netko tko je pogledao nekoliko epki Ljubav nema cijenu, nego netko tko je pogledao argentinsku fenomenalnu sapunicu Padre Coraje.
Jay Bluebell is offline  
Old 25.09.2005., 17:39   #35
Re: Zašto nas teroriziraju sapunicama?

Quote:
Animal Mother kaže:

ljudi ovo je postalo neizdrživo

A ti si zavaren za kauč ili nešto?


- Stipe -
Stipe23 is offline  
Old 26.09.2005., 14:51   #36
Quote:
Blackadder kaže:
Nope.

Hint: Glumit će ga jedan Kanađanin.
Jim Carrey.
grifone is offline  
Old 17.09.2006., 21:20   #37
Općenito o telenovelama

aj nek svako ko se kuži u telenovele napiše poredak trenutnih sapunica od najbolje prema najgoroj.
evo mog poretka:
1. Zemlja strasti
2. Vrtlareva kći
3. Rebeca
4. Protiv vjetra i oluje
5. Začin života
6. Macho muškarci
7. Zabranjena ljubav
8. Život na jezeru
ANDY_1212 is offline  
Old 18.09.2006., 11:08   #38
1. Začin života
2. Macho muškarci
3. Zemlja strasti
4. Zabranjena ljubav
5. Vrtlareva kći
6. Život na jezeru
7. Protiv vjetra i oluje
8. Rebeca
Jay Bluebell is offline  
Old 18.09.2006., 21:26   #39
Quote:
Jay&AmberFan kaže:
1. Začin života
2. Macho muškarci
3. Zemlja strasti
4. Zabranjena ljubav
5. Vrtlareva kći
6. Život na jezeru
7. Protiv vjetra i oluje
8. Rebeca
zabranjena ljubav bolja od vrtlareve kćerke???????????
ne znam šta fali zemlji strasti? bar je bolja od začina života. al neću se prepirat s tobom. vidim da si porijeklom argentinac pa ću radije šutit.
ANDY_1212 is offline  
Old 18.09.2006., 22:12   #40
1.začin života
2.machos
3.buntovnici
4.rebeca
5.zemlja strasti
6,protiv vjetra i oluje
7.zabranjena ljubav


ostale ne gledam
Venera23 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:38.