Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2006., 12:01   #61
Je, ok, sve to stoji. Ali promovirali su ga kao bošnjački restoran, a i vlasnici su bošnjaci. Che će to najbolje znati
flower_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 12:04   #62
Quote:
flower_girl kaže:
Je, ok, sve to stoji. Ali promovirali su ga kao bošnjački restoran, a i vlasnici su bošnjaci. Che će to najbolje znati
e, to nisam znala...
tu na forumu pise da je bosanski (ili sam krivo citala)...

bojim se da bi, s obzirom na nash mentalitet, slabo poslovali da se ne toci alkohol...

PS ima i pizze na meniju
meni se chini da se oni nisu nadali ovakvoj pompi i guzvama
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 12:05   #63
Quote:
flower_girl kaže:
Je, ok, sve to stoji. Ali promovirali su ga kao bošnjački restoran, a i vlasnici su bošnjaci. Che će to najbolje znati
netočno..nikad nije promoviran kao bošnjački nego bosanski restoran...evo ti link pa se malo informiraj..kad već moje postove ne čitaš s razumjevanjem
http://www.gastro.hr/index.php/hr/restorani/sofra
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 12:08   #64
Quote:
flower_girl kaže:
Ali promovirali su ga kao bošnjački restoran, a i vlasnici su bošnjaci. Che će to najbolje znati
povodom otvorenje vidla sam da piše svugdje "bosanski" restoran
i puno njih se spotaklo na izjavu vlasnika da oni kao pravi bosanski restoran ne nude jela od svinjetine

je, je Che će znati
on je s pol sveta tikve sadil

no, u svakom slučaju odite probati
klopa je jučer bila jako fina
samo što je velika navala, a malo prostora pa (osim obavezen rezervacije) bi im se lako moglo desiti da ubrzo krenu na dolje s kvalitetom
i ne napisah da su porcije vrlo obilne, ja fakat mogu puno pojest tak da mi se može vjerovat

i kak smo uspjeli doć s urmašica na sajberseks
svaki topic mi zaćetate
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 12:08   #65
a očito nisma jedini koji je šokiran poslugom..na istoj stranici je itekakva kritika na konobare..dakle ipak kako kaže Atlantis do gostiju je..ima nas koji imamo malo viši nivo i očekivanja od posluge
Posluga u restoranu Sofra je katastrofalna. Ove subote (7.10.2006.), u večernjim satima , kada je gužva velika, posluživao je samo jedan konobar. Bokal vode donio nam je tek nakon što smo ga pet puta zamolili. Zaboravio je staviti salvete na stol .... I na kraju oko 22.30, pola sata prije kraja službenog radnog vremena, primio je narudžbu za desert, a da nam nije rekao da kolača više nema. Tek nakon desetak minuta konobar koji radi za šankom obavjestio nas je da je kuharica otišla kući, pa da nemaju više kolača. Ovakva aljkavost nažalost poništava dobre strane ovog restorana - ukusna hrana, umjerene cijene i ugodni ambijent http://www.gastro.hr/index.php/hr/restorani/sofra
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 12:10   #66
Quote:
polly kaže:
povodom otvorenje vidla sam da piše svugdje "bosanski" restoran
i puno njih se spotaklo na izjavu vlasnika da oni kao pravi bosanski restoran ne nude jela od svinjetine

je, je Che će znati
on je s pol sveta tikve sadil
točno tako..čim sam došao tamo sam to vlasnicima prigovorio..a oni su rekli da je to malo nespretno ispalo...pa ljudi su bosanci i jako dobro znajui što se u bosni jede,.,ajede se i svinjetina između ostalog
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 12:25   #67
Da, bosanska kuhinja ima, naravno, svinjetine. Ali, koliko sam ja skuzila, to je bošnjački restoran. My bad

Zadnje uređivanje polly : 17.10.2006. at 13:13.
flower_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 15:23   #68
Quote:
atlantis kaže:
janjetinu ne volim /
eto vidiš kemička da nisam solo iako bi s povrćem moglo bit fino (volim bosanski lonac inače)
nego, nemojte reć da je jela juhicu!?
Quote:
atlantis kaže:
pilo se
- rakija, crno vino
:klap: :klap:

a što je kadaif?
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 15:27   #69
Quote:
x-type kaže:
eto vidiš kemička da nisam solo



Quote:
x-type kaže:
nego, nemojte reć da je jela juhicu!?



Quote:
x-type kaže:
a što je kadaif?
rezanci za juhu preliveni umakom od secera, vode i vjerojatno josh necega (mene se nije dojmilo bash prefec)
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 15:28   #70
chatteri
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 15:46   #71
Quote:
atlantis kaže:

rezanci za juhu preliveni umakom od secera, vode i vjerojatno josh necega (mene se nije dojmilo bash prefec)
nije baš spremljeno kak treba
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 15:46   #72
Quote:
kemik kaže:
chatteri

ajd mi još koje predavanje održi, pljiz
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 20:08   #73
Quote:
polly kaže:

ajd mi još koje predavanje održi, pljiz
još koje? pa jučer baš i nije mogla
a što se začatavanja tiče - vidim da je dašenka stigla još da ova ove svoje merkate (koji meni liče na zamišljenu tužnu ženu) zamijeni nečime... (nhf šalimo se malo)
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 20:11   #74
Quote:
x-type kaže:
vidim da je dašenka stigla
ona prva je bila baš kak moja

da kemik, malo ti je avatar tužan
lijep, ali tužan
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 12:50   #75
posluga

Bila sam nekoliko puta u Sofri. I posluga stvarno varira. Nedavno je bila jako loša. Večeras idem ponovo. Baš me zanima kakvi će biti. Najbolji su im konobari koji rade u kafiću El Mondo u istoj zgradi i povremeno dolaze na ispomoć.
albinagiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 10:35   #76
Quote:
CHE-Guerrilla kaže:
a očito nisma jedini koji je šokiran poslugom..na istoj stranici je itekakva kritika na konobare..dakle ipak kako kaže Atlantis do gostiju je..ima nas koji imamo malo viši nivo i očekivanja od posluge
Posluga u restoranu Sofra je katastrofalna. Ove subote (7.10.2006.), u večernjim satima , kada je gužva velika, posluživao je samo jedan konobar. Bokal vode donio nam je tek nakon što smo ga pet puta zamolili. Zaboravio je staviti salvete na stol .... I na kraju oko 22.30, pola sata prije kraja službenog radnog vremena, primio je narudžbu za desert, a da nam nije rekao da kolača više nema. Tek nakon desetak minuta konobar koji radi za šankom obavjestio nas je da je kuharica otišla kući, pa da nemaju više kolača. Ovakva aljkavost nažalost poništava dobre strane ovog restorana - ukusna hrana, umjerene cijene i ugodni ambijent http://www.gastro.hr/index.php/hr/restorani/sofra
U pravu si oko posluge. A i inače su se počeli kvariti. Sinoć sam bila s društvom i u osam navečer nisu više imali nikakvih pita. Trebaju paziti na takve stvari. To je kao da dođeš u talijanski restoran u kojem je nestalo tjestenine. Druga stvar koja nije za pohvalu je ta što u restoranu nema niti jedne jedine vješalice. Nisam cjepidlaka, ali sinoć su svi gosti kapute i mantile morali nabacivati preko stolica ili klupa na kojima su sjedili. Za našim je stolom tako bilo jedno manje brdo kaputa...
Inače klopa je i dalje dobra.
albinagiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 10:46   #77
Quote:
albinagiga kaže:
U pravu si oko posluge. A i inače su se počeli kvariti. Sinoć sam bila s društvom i u osam navečer nisu više imali nikakvih pita. Trebaju paziti na takve stvari. To je kao da dođeš u talijanski restoran u kojem je nestalo tjestenine. Druga stvar koja nije za pohvalu je ta što u restoranu nema niti jedne jedine vješalice. Nisam cjepidlaka, ali sinoć su svi gosti kapute i mantile morali nabacivati preko stolica ili klupa na kojima su sjedili. Za našim je stolom tako bilo jedno manje brdo kaputa...
Inače klopa je i dalje dobra.
ma slažem se..ja sam to tu bio pisao..pa su me neke nesretnice napale ....dalje...izbor hrane kao takav je vrlo kvalitetan, međutim nisu sve stvari baš kvalitetno pripremljene....npr. krumpiruša je loša...deserti također...dalje kužim ja da je to bosanski restoran ali onoliko muha koliko tamo leti pa to je maltetne ko na WC-u ali općenito najviše me svugdje smeta ako je posluga loša..a tamo je očajna šteta, veselio sam se dok su ga otvorili...
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 20:57   #78
molim lijepo, ako ikako može, normalno komunicirajte na ovom topicu
jer bum
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 10:11   #79
Jesu li još uvijek gužve?

U prijevodu - moram li rezervirati stol ako planiram ići predvečer za radnog tjedna?

I dajte pliz nabac'te još malo šta valja od hrane, pogotovo mesine
Malo se pogubih na topicu

I kaj je sogan dolma?

Zadnje uređivanje Tinchi : 06.12.2006. at 10:53.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 10:19   #80
bolje da rezerviraš.
mi smo probali na blef; nije išlo.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:28.