Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2008., 16:18   #1381
Jos samo da nesto pitam. gdje sve u Grazu ima Orsay. mislim ići u West i u centar i nešto mi govori da Orsay ima samo u Seisbergu. ako sam u krivu prosvijetlite me! vidjela sam da imaju neke krasne haljinice a meni bi trebala neka za svadbu. jel mi mozete preporučiti gdje da odem pogledati za te haljine, malo svečanije ili da se ipak držim Zagreba kaj se haljine tiče.
kjuri67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 16:37   #1382
da li je netko nedavno bio u austriji?
kako ste prošli kroz sloveniju, što se tiče vinjete, i da li se na onaj dio brze ceste od maribora do kružnog toka (prije autoceste) plaća vinjeta ili ne?
idem u beč, pa ako netko zna dobar pravac neka to podijeli sa mnom
slatkish is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 16:47   #1383
tko je bio u city centru? kako do njega i koliki je H&M tamo?
kjuri67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 16:50   #1384
city park ne centar - ispravak netočnog navoda.
kjuri67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 19:56   #1385
Quote:
Lil miss kaže: Pogledaj post
Ma, da? Điberi...Nisam to znala..Nego, jel netko zna može li se vratiti s tom istom kartom iz Graza s Autoturistom SLIJEDEĆI dan?
Nmeoze jer svi koji kupe kartu u Zg imaju rezervirano sjedalo za nazad I to im se onda nebi isplatilo jer bi svi ostajali
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 23:30   #1386
Quote:
nety kaže: Pogledaj post
Jeli istina da vise ne primaju kreditne kartice u hm-u? Samo visu i maestro i master
mislim da nije bila sam u ponedjeljak u hm-u i platila bez ikakvih problema sa dinersom
Tara 3006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 08:41   #1387
Quote:
kjuri67 kaže: Pogledaj post
Jos samo da nesto pitam. gdje sve u Grazu ima Orsay. mislim ići u West i u centar i nešto mi govori da Orsay ima samo u Seisbergu. ako sam u krivu prosvijetlite me! vidjela sam da imaju neke krasne haljinice a meni bi trebala neka za svadbu. jel mi mozete preporučiti gdje da odem pogledati za te haljine, malo svečanije ili da se ipak držim Zagreba kaj se haljine tiče.
Orsay ti ima u seiesbergu, ali i u samom centru grada (Hauptplatz).
U samom centru ti imaju i jednu trgovinu samo s tim svecanim haljinama i vjencanicama (ako trazis klasicnu svecanu haljinu), ali mislim da su i cijene lijepo visoke. Nisam bila u njoj ali sam puno puta prosla pored izoga i stvarno imaju predivne haljine. Neznam tocno kako se zove trgovina i koja je to ulica, ali prvi put kad cu tamo prolaziti probat cu zapamtiti ime trgovine pa ti javim ako ce te jos zanimati.
__________________
"Sve se moze, ako se hoce"
dejci is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 08:51   #1388
Quote:
kjuri67 kaže: Pogledaj post
city park ne centar - ispravak netočnog navoda.
Cesto sam u zadnje vrijeme u city parku. Imaju ti tamo H&M, ali dosta mali u odnosu na ondaj iz seiesberga i ona 2 u centru. Ako vec mislis kupivati unutar grada (a ne u shoping centrima), preporucam ti da odes u centar grada, tamo su ti 2 H&M-a u udaljenosti od max 500m, a imas i skoro sve ostale trgovine. Jedina razlika izmedu centra grada i shoping centara ti je sto po centru grada moras od trgovine do trgovine hodati pod "vedrim" nebom, a u shoping centrima si pod krovom i u toplom

Tamo mozes doci s busom, sad samo ovisi od kud bi krenula.....
__________________
"Sve se moze, ako se hoce"
dejci is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 12:36   #1389
Quote:
dejci kaže: Pogledaj post
Jedina razlika izmedu centra grada i shoping centara ti je sto po centru grada moras od trgovine do trgovine hodati pod "vedrim" nebom, a u shoping centrima si pod krovom i u toplom
...

I što u Seiersbergu imaš free garderobu za spremanje kupljenih stvari (inače u zadnjem dućanu već vučeš 10 vrećica)
I fine WC-e
__________________
All Is One
Krijes Sedam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 13:31   #1390
To je istina za vas koji dodete jedan dan s namjerom da kupite sve sto je potrebno (a i nepotrebno), pa onda stvarno imate tako puno vrecica. Ali ja osobno zivim sasvim blizu samog centra Graza (15min pjesice), i nemam vise u navici ici na cjelodnevni shopping, vec ako idem u grad i vidim nesto zanimljivo u izlogu odem u taj ducan, probam kupim i doma. Ili ako nemam sto raditi pa onda hodam od trgovine do trgovine i pregledavam sto gdje ima novo, koje su cijene, pratim koliko stvari jos imaju u mojim velicinama (one koje mi se dopadaju) i cekam na snizenja da ih onda kupim. Jer prije ili kasnije su sve stvari snizene pa mi je onda blesavo mjesec dana prije kupiti krpicu za 20€, ako je kasnije mogu dobiti npr za 10 ili 15€
__________________
"Sve se moze, ako se hoce"
dejci is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 14:13   #1391
Pitanjce, da li je netko od vas bio ovih dana u Seisbergu u H&M u šopingu?
Naime, tvrdi mi frendica koja je bila prošli vikend da još nisu dobili "zimsku" robu a ja sam mislila otići 08.10. po kaputić i slično pa mi je glupo ak nema još ničeg...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 14:33   #1392
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Pitanjce, da li je netko od vas bio ovih dana u Seisbergu u H&M u šopingu?
Naime, tvrdi mi frendica koja je bila prošli vikend da još nisu dobili "zimsku" robu a ja sam mislila otići 08.10. po kaputić i slično pa mi je glupo ak nema još ničeg...
Nisam bila bas u samom H&M-u (zenskom djelu), ali sam prolazila pokraj njega, i koliko sam primjetila sve trgovine su vec dobile jesen/zima kolekciju (posto ju imaju izlozenu u izlozima.....
Osim toga, bila sam s deckom u muskom djelu H&M-a i tamo imaju vec kaputice, pulovere i sve ostalo sto pripada zimskoj odjeci, zato cisto sumnjam da u zenskom djelu jos nisu dobili.
Ali sad u sub idem opet (ako ne i prije ), pa cu ti onda javiti.
__________________
"Sve se moze, ako se hoce"
dejci is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 20:54   #1393
Draga Dejci-jel mozes javiti kad vidis da su sve trgovine u Grazu u Halloween stilu? pliiizzz obicno to ludilo pocne sredinom 10.mj.
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 21:44   #1394
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Pitanjce, da li je netko od vas bio ovih dana u Seisbergu u H&M u šopingu?
Naime, tvrdi mi frendica koja je bila prošli vikend da još nisu dobili "zimsku" robu a ja sam mislila otići 08.10. po kaputić i slično pa mi je glupo ak nema još ničeg...
ja sam bila u ponedjeljak i ima zimske robe ali ne baš puno , ja sam htjela kupiti one deblje veste i toga nije bilo , vidjela sam par jakna a kaputića se ne sijećam , i primjetila sam da ima još dosta ljetne robe, ali sve u svemu meni se isplatioli ići.
Tara 3006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 01:34   #1395
Quote:
sandra555 kaže: Pogledaj post
Idem ja u srijedu s njima. Krecu u 5 i 30 od Lisinskog i obilaze sve shopping centre + grad. Možeš ostati na jednom mjestu pa te pokupe u povratku, ali ne smiješ zakasniti jer ne čekaju nikog. Mislim da ako ostaneš npr. u Centar West da imaš dovoljno vremena jer mislim da povratak nije prije 16 sati.
Ako treba javim još krajem tjedna kako je bilo.
Bila sam s njima u srijedu i ja sam cijelo vrijeme bila u Seisbergu. Dosli smo tamo u pola 9 i pokupili su nas u 4 popodne. U ZG smo se vratili oko pola 8.
sandra555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 08:32   #1396
Quote:
Cae Fae kaže: Pogledaj post
Draga Dejci-jel mozes javiti kad vidis da su sve trgovine u Grazu u Halloween stilu? pliiizzz obicno to ludilo pocne sredinom 10.mj.
Nema problema. Naravno da cu javiti!
__________________
"Sve se moze, ako se hoce"
dejci is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 13:04   #1397
dejci, pitanje za tebe, kakve su cijene vestica i tunika u h&m, i zari i torbi, malo veći za faks.
hvala puno
tinica22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 15:23   #1398
Pa nisam ti bas bila sad u zadnje vrijeme puno u H&M-u, ali koliko znam od prije, cijene su ti oko 30€, mozda malo vise ili malo manje (mislim na vestice). Ali to sve ovisi o tome kakvu i kad uzmes, jel duga, kratka, debela, tanka, nova kolekcija ili proslogodisnja. Pa znas vec kako to ide u ducanima....
E, sada sto se tice torbi, to bi stvarno morla pogledati jer torbu nisam kupovala od 3. raz srednje jer mi nije trebala. Ali ako cu ici, pogledat cu. Nego, ti bi bas torbu u koju mozes strpati i biljeznice-knjige i sl ili samo jednu vecu u koju bi ti stao koji notes, pernica i naravno sve sto je tokom dana zeni potreno u torbici ?

Evo, tu ti je njihova stranica na nj (nisam gledala ako ima gdje za promjenu jezika na engl), pogledaj, nemaju bas puno stvari, ali toliko da vidis kolike su cca cijene. http://shop.hm.com/de/
__________________
"Sve se moze, ako se hoce"
dejci is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 15:27   #1399
Propustila sam ono sto se tice zare. U trgovinu ti uopce ne hodam, tako da ti nazalost nemogu reci nista kakve su cijene tamo. Ako cu kojiput imati potrebu ici pogledati sto imaju tamo, onda ti javima.
__________________
"Sve se moze, ako se hoce"
dejci is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 00:35   #1400
dejci,opet gnjavim pitanjima
gdje ima dobrih cipela po gradu,u centru?
trazim cizme,u rasponu od 100-200eura...
anna_maria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:29.