Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2010., 21:37   #61
Quote:
Vedranna kaže: Pogledaj post
Najviše je komentara - makni se od te osobe.
Tak sam i ja mislila da se najbolje povući dok nisam došla u situaciju da mi je jedna cura iz društva stalno nekaj spuštala i vrijeđala. Onako, kao kroz zajebanciju s ovakvim osmjehom na licu . Ak joj odgovorim ispasti će da se da se joj bezveze ljutim a ona se zajebava. Takvima bi trebalo odgovoriti na isti način - spuštat joj kroz zajebanciju. E sad, ak nisi takva osoba - kaj napraviti?
Maknuti se? Onda se moraš maknuti iz društva.
Naći novo društvu zbog nje jedne? Kaj?
Dobro, i što si napravila? Maknula se ili joj vratila?
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2010., 01:28   #62
Quote:
voorn7 kaže: Pogledaj post
hmmm...

zasto se ne bi mogla povuc ako sam u drustvu?

ne kuzim....

ako mi netko fizicki prijeti a nitko iz drustva ne reagira, otisla bi...ako bi me sprijecio izvadila bi suzavac...ne kuzim bas najbolje pitanje
npr. dogovoriš se s društvom u kojem je taj problematični pojedinac da se idete malo okupati.ti prevališ dugačak put pješice i dođeš do bazena/mora. čim dođeš taj netko te počne gnjurit ili štajaznam. sad bi bilo glupo da odmah otiđeš jer nemaš gdje osim doma ili negdje sam/a i uz to bi te počeli i ostali zajebavati.

i sad ja mislim da je najbolje tog pojedinca ignorirati ili ga primiriti inteligentnim razgovorom,a ako to ne uspijeva onda ga zviznuti šakom
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 14:27   #63
s nekim ko mi apriori fizicki prijeti ne razgovaram....vadim suzavac i upozorim jednom...
__________________
Sometimes I feel like throwing my hands up in the air
I know I can count on you When food is gone You are my daily meal
voorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 15:46   #64
Odgovorim istom merom da mu ne padne na pamet ponovo da pokusa jer ako dozvolis da te jasu, bices jahan stalno.
destrukcija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 19:31   #65
Quote:
destrukcija kaže: Pogledaj post
Odgovorim istom merom da mu ne padne na pamet ponovo da pokusa jer ako dozvolis da te jasu, bices jahan stalno.
da i onda to preraste u tučnjavu jer takve budale samo čekaju da te raspizde

ako već želiš vraćat mislim da je najbolje vratiti mnogo jačom mjerom da onesposobiš protivnika
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 22:49   #66
Quote:
white panties kaže: Pogledaj post
ja sam se nekoliko puta nasla u situacijama da sam bila toliko sokirana time koliko nisko neko moze ici u pokusaju da me ponizi i iznervira da uopste nisam mogla reagovati.
kako bi vi reagovali kada odete prijateljici i njezinom decku a decko malo supijan pokusava biti zabavan, ali zapravo poniziti vas, i ponavlja sve sta govorite i imitira vas akcenat jezika koji vam nije maternji?
ne pogadja me to sto imam akcenat, iskreno boli me kurac, ali tolika nekultura, i issmijavanje mene od nekoga ko je u drugoj polovini dvadesetih me je sokirala i naljutila.
i uopste nisam znala sta da kazem.
tad se na hrvatskom sa prekrasnim smijeskom na usnama nesto socno opsuje
pa nek to ponovi

Quote:
drugi put se desilo kada sam dosla na neku festu u inostranstvu gdje je bila grupa mojih "zemljaka" tj glupih picaka koje je jedna glupa picka okrenula protiv mene, jer one su iz iste zemlje a ja sam stranac.
dolazim na festu, sama, jer nemam nikog s kim bih dosla, i one to znaju.
i jedna me podlo pita "xy, ti to dolazis sama"
sa laznim osmjehom i srdacnoscu rekla sam, da, dosla sam sama.
za 5 minuta krenula sam u wc.
"sta, vec ides"

par puta sam dozivjela i ono seljacko i podlo jebanje u zdrav mozak tipa sto kilasica mi govori kako je ona sretna jer nema bas dlakave noge, ono svijetle su joj dlake i to je super, nakon sto smo zivjele zajedno u stanu, i vidjela je mene kako se epiliram
i ono, uopste nisam reagovala.
ja sam cak pazila da nikako ne povrijedim nju i njezine osjecaje sto je debela..

ja ne znam kako se ponijeti u takvim situacijama, mislim da takvima treba odgovoriti i biti brutalan, ali ne znam kako.
ovdje si mozda malo ufurala da svi tebe osudjuju i spustaju, meni nijedan ovaj primjer nije neka uvreda
__________________
Kao jučer...
Klonirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 22:52   #67
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
Uvrijeđivac: 1. Jesi debela/glupa//stagodvec
Ti: Jesi to rekao tacno onako kako si planirao, ili malo odstupas?
On: Kako mislis?
Ti: Kakav bi odgovor volio da cujes
On: o cemu pricas ti uopce?
Ti: E jesi glup jebo te otac/isus/majkutijebem , sta se uopce javljas?
e tu si ti jos gori nego oni
na uvredu br 1 se odgovri:
"vidim da u svima vidis sebi slicne, nazalost nemamo mi nista zajednicko"
i otplovis
__________________
Kao jučer...
Klonirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 16:43   #68
Quote:
Apemant kaže: Pogledaj post
Držati se one prastare izreke -

"tko tebe kamenom, ti njega balističkim projektilom s nuklearnom bojevom glavom."
Tako je!
Ako u trenu ne možeš smisliti neki udarni izljev uvreda posluži se dobrim starim trikom pa ljepo vrjeđaj na temelju fizičkog izgleda i ono što je dobro i ono što nije, pretpostavimo da osobu ne poznaješ.Na to su svi više manje osjetljivi a nitko nije savršen.Dakle, prva uočljiva bolna točka, bilo fizička mana, nedostatak ili estetska primjedba.Bitno da pogodiš cilj!A ako osobu poznaješ...onda imaš materijala!
Bitno je ne forsirati osvetu nego čekati da te se uvreda dotakne i motivira te jer kad taj bijes proradi, cilj je sigurno pogodjen!Krivo usmjerena i pogrešno tempirana bezvezna uvreda ne pogađa cilj.Zato bolje ignorirati pa vratiti kad se jelo ohladi!
gameover is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 18:19   #69
Quote:
Ptica Trkačica kaže: Pogledaj post
Kako reagirati kada te netko uvrijedi, provocira, namjerno spušta ili grubo vrijeđa?
Kakva su vaša mišljenja o tome kako je ispravno postupiti?

Ja bi se najradije samo okrenula i otišla jer ne vidim smisao u razgovoru s takvim osobama, ali nekada si u društvu i to nije moguće. A i nekada moraš biti kraj takvih osoba...
Vratim najbezobraznije što mogu na brzinu smisliti! I moram priznati da sam jakooo uspješna.
paullaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 18:36   #70
Ja nikad ne ostajem dužna, uzvratim kad tad...

...ima jedna postarija,
klin se klinom zauvijek izbija...
 
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 19:20   #71
pitanje:
kako se oduprijeti kad vas netko cijelo vrijeme zove jednoteistim pogrdnim nadimkom??

da objasnim..kad sam bio manji mnogo djece me nazivalo jednim nadimkom,ali sada kako sam malo narasao sve manje me tako zove.ali neki pojedinci jednostavno ne žele odustati i još uvijek me tako zovu.pokušao sam im odgovoriti na više metoda (ignoriranjem tog nadimka,izmišljam novog za njih,razgovorom u 4 oka...)ali mi baš ne uspijeva.
kako da se riješim tog retardiranog nadimka???!!?!?!polako postaje neugodno kad si u društvu(pogotovo kad si sa curama)
molim odgovore
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 20:40   #72
Škorpionček, iza upućenog pogrdnog nadimka skriva se neki nedostatak osobe koja ga upućuje, a ti imaš lijepu bodljicu na repeku stoga.....
 
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 20:59   #73
Quote:
EtomeneJa kaže: Pogledaj post
Škorpionček, iza upućenog pogrdnog nadimka skriva se neki nedostatak osobe koja ga upućuje, a ti imaš lijepu bodljicu na repeku stoga.....
ima više osoba koje ga upućuju i svaka ima svoj različiti nedostatak
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 21:08   #74
Stavi ih malo pod povećalo, al onako sa smješkom na licu, prijateljski, to je jako fini kontrast nad kojim se "dragi" sugovornik zamisli, pa će drugi puta svoje riječi dobro izvagati.
 
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 21:54   #75
ako možeš malo detaljnije objasniti jer ne kužim šta hoćeš time reći.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 22:00   #76
Javno istakneš manu sugovornika kad te on pogrdno prozove. Aj napiši ovdje neku manu dotične osobe koja te gnjavi.
 
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 22:24   #77
Quote:
EtomeneJa kaže: Pogledaj post
Javno istakneš manu sugovornika kad te on pogrdno prozove. Aj napiši ovdje neku manu dotične osobe koja te gnjavi.
jedan pojedinac ima zube ko dabar
jedan je dosta nizak(uvijek je bio nizak ali sad me prerasao za 2-3 cm)
itd.

on meni kaže npr. : ej,pa di si xxx!! (ja ga ignoriram) xxx jel me čuješ?
(i šta da ja sad odgovorim na to???)
(xxx=pogrdni nadimak...neću sad govorit pravi jer možda ima tih pojedinaca među forumašima)
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 22:36   #78
..Pa dabru kažeš, "dobro sam stari, taman sam bio u zubara, kaže mi sve je u redu, fala Bogu, već je godinama tako"... naravno uz smješak na licu, dakle fino, suptilno, ne napadaš ga izravno, ali on se hoće-neće prepozna u tome u poruci, a ovom "visokom" kažeš - "dobro sam, dobro, jebate kako si narasta, više nisi kepec", ...
 
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 22:49   #79
svaka čast care!!!
samo neće to uvijek upalit.mislim...to kažem jednom,a drugi put oni će opet reć ej xxx,a ja nemogu uvijek reć isto,a niti nisam toliko kreativan da uvijek izmislim nove stvari
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 22:58   #80
Samo polako, već će ti forice same na jezik dolaziti, te "zlice" koji su u biti jadničci će počet treperit oko tebe, vidjet ćeš

Inače ja sam carica
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:44.