Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2022., 11:14   #1
Preminuo je voditelj i novinar Nove TV Mislav Bago.

Iznenada preminuo još jedan novinar, Mislav Bago
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 18.08.2022., 11:29   #2
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Iznenada preminuo još jedan novinar, Mislav Bago
RIP
yonaa is offline  
Old 18.08.2022., 11:35   #3
Preminuo je voditelj i novinar Nove TV Mislav Bago

Quote:
PREMINUO je voditelj i novinar Nove TV Mislav Bago.

Kako doznajemo Bago je nađen mrtav u Martićevoj ulici u Zagrebu.

''Mislav je ostavio neizbrisiv trag na hrvatsko novinarstvo, ali i na našu redakciju. Bio je omiljen kolega i urednik, uvijek spreman pomoći. Od Mislava smo svi puno učili i divili se njegovoj strasti prema poslu, uvijek s nekom novom idejom, uvijek korak dalje. Njegov prerani odlazak veliki je gubitak za sve nas", izjavila je direktorica Informativnog programa Nove TV Ksenija Kardum.
https://www.index.hr/mobile/clanak.a...sti&id=2388044
AndrejX is offline  
Old 18.08.2022., 11:37   #4
RIP Mislave, ovo me šokiralo
cunyzg is offline  
Old 18.08.2022., 11:42   #5
Dobar je bio Bago, počivao u miru.
Quote:
Sampras kaže: Pogledaj post
Strašno. Netko tvrdi da se ubio ali molio bij da se takvo što ne iznosi napamet i bez dokaza .
Vjerojatno zbog načina na koji je vijest predočena, i ja sam dobio taj dojam.
__________________
forumaš civilizacija: "Hrvatska je manje evropskija od Mađarske zato što svugdje ima bureka i baklava."
GustiSok is offline  
Old 18.08.2022., 11:45   #6
Počivao u miru...

Kažu "pronađen mrtav"- to upućuje na neku nesreću?
__________________
Kontra mraku, kontra sili, kontra klijentelizma, kontra rentijerstva
Epetium is offline  
Old 18.08.2022., 12:03   #7
Bio je drzak novinar, koji se nije dao impresionirati i ušutkati od strane politike.

Novinarčina u moru ljigavaca i ulizica, koji sami sebe zovu novinarima.

Falit će mi njegovi intervjui i nastupi u izbornim emisijama / debatama
DJTcro is offline  
Old 18.08.2022., 12:06   #8
Quote:
Sampras kaže: Pogledaj post
Strašno. Netko tvrdi da se ubio ali molio bij da se takvo što ne iznosi napamet i bez dokaza .
Pa upucuje na to, policija sumnja na te okolnosti, radi se ocevid.

Strasno je lose izgledao posljednjih mjeseci, cesto sam na putu s posla prolazio pored njega jer je cesto bio ispred sjedista HDZ-a na zadatku. Ispijeno lice, pogled u prazno, smrsavio je dosta. Tko zna sto je njega mucilo u glavi.

Zalosno. Ikona hrvatskog novinarstva. Ostavio je neizbrisiv trag
Henryj is offline  
Old 18.08.2022., 12:14   #9
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Bio je drzak novinar, koji se nije dao impresionirati i ušutkati od strane politike.

Novinarčina u moru ljigavaca i ulizica, koji sami sebe zovu novinarima.

Falit će mi njegovi intervjui i nastupi u izbornim emisijama / debatama
Njegova drskost mi je ponekad smetala, mislila sam da bi trebao biti pristojniji i pustiti sugovornika da završi rečenicu, međutim to je bio on, autentičan i prepoznatljiv. Davao je dinamiku intervjuima, i sugovornika držao na tankom ledu.
Mnogi su ga novinari i novinarke pokušavali imitirati pa isto tako upadati sugovornicima u riječ, ali to je bila neuspjela imitacija i jadno.

Bago će se pamtiti to je ono što je ostavio iza sebe, ali prerano je otišao, imao je on još toga za dati.

Međutim stvarno je izgledao bolesno zadnje vrijeme.
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Old 18.08.2022., 12:16   #10
Uistinu dobar i talentiran novinar, a to je iznimka u danasnjem ljigavom, prljavom i pretezito globalisticko/ljevicarskom svijetu novinarstva. Nedostajat ce... Moja sucut obitelji i prjateljim
LoveCro is offline  
Old 18.08.2022., 12:17   #11
Izjave poput ove ode Maje Sever upućuju na samoubojstvo:
"Sve je bilo normalno. Ne znam što mu se dogodilo. Cijelo smo vrijeme bili u kontaktu. Jučer smo se čuli. Ništa nije ukazivalo na ovo. Oprostite, ne mogu...", rekla je.

Glasine su da je skočio s balkona.
riche is offline  
Old 18.08.2022., 12:19   #12
O razlogu smrti nećemo nagađati, pa nećemo u tom smjeru
AndrejX is offline  
Old 18.08.2022., 12:25   #13
Pocivao u miru.

PS

Javni je interes oduvijek bio od cega netko poznat umre, to je tako valjda vec tisucama godina, mislim cemu ogranicavanje teme?
Alessio Rastani is offline  
Old 18.08.2022., 12:26   #14
Ne razumijem taj bauk oko samoubojstva, ne smije se rijec rec kad tako nesto bude. Odmah utisavanje
Henryj is offline  
Old 18.08.2022., 12:28   #15
Šutnja nekad pogrešno upućuje na nešto. U ovom slučaju upućuje ili na samoubojstvo ili overdose (ili oboje). Radi takvih stvari bolje je da se priča o načinu smrti i to bude točno definirano…

Čuj nije bitan način smrti kod 48 godišnjka…
__________________
"Čini mi se, rođače, da je standard pokvario ljude. Jedu govna i sanjare!"
Umpah-Pah is offline  
Old 18.08.2022., 12:29   #16
Quote:
Henryj kaže: Pogledaj post
Ne razumijem taj bauk oko samoubojstva, ne smije se rijec rec kad tako nesto bude. Odmah utisavanje

Vrlo jednostavno. Javno spominjanje suicida može kod ljudi koji su na rubu biti presudan korak pa se gotovo nikada ne spominje u medijima osim ako sam čin nije bio javan i pred većim brojem ljudi.

Upravo je i Plenki na sjednici vlade izrazio sučut obitelji.




Quote:
Umpah-Pah kaže: Pogledaj post
Šutnja nekad pogrešno upućuje na nešto. U ovom slučaju upućuje ili na samoubojstvo ili overdose (ili oboje). Radi takvih stvari bolje je da se priča o načinu smrti i to bude točno definirano…



Čuj nije bitan način smrti kod 48 godišnjka…
Zašto je razlog smrti bitan za raspravu?
Iz moje generacije sličnih godina trečina ljudi iz razreda osnovne više nije među nama.
AndrejX is offline  
Old 18.08.2022., 12:29   #17
Da, obično se ne piše da je riječ o samoubojstvu da se time ne utječe na druge suicidalne. Izbjegava se kontekst izvještavanja o suicidu. Obično se samo ostavi info o tome gdje suicidalni mogu dobiti savjetodavnu pomoć.

Šteta za Mislava. Otišao je puno prerano, a hrvatsko političko novinarstvo izgubilo velikog profesionalca.
__________________
Make Forum Hot Again!
HotCookie is offline  
Old 18.08.2022., 12:35   #18
Pa kako dovraga nije bitan razlog? Čovjek nije imao ni 50 godina, nije to normalna dob za umiranje

Žao mi je za njega kao čovjeka, ali kao novinar bio mi je jedan od najiritantnijih.
Postavi pitanje, gost počinje odgovarati BEZ OFTOPIČARENJA a ovaj ga ko pitbul prekine na pol rečenice. Tako može svaki pijanac vodit intervju. Oh wait...
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Old 18.08.2022., 12:35   #19
Piše po portalima da je nađen mrtav u Martićevoj, dakle na ulici.
__________________
Više ničem se ne čudim, najbolje je da poludim.
ramscrek is offline  
Old 18.08.2022., 12:36   #20
Quote:
Henryj kaže: Pogledaj post
Ne razumijem taj bauk oko samoubojstva, ne smije se rijec rec kad tako nesto bude. Odmah utisavanje
Zbog obitelji. Uvjerljivo najgori nacin za izgubiti nekog, i ne treba to pojacavati tracanjima po medijima.
trekker is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:09.