Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2003., 20:52   #1
Make-up za određene prigode

onda,znate li vec kaj cete imati,tj izgledati za novu god?
au naturel,ili sljokaste trepavice?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2003., 22:21   #2
umila budem se
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2003., 23:54   #3
...ako cu bit s deckom doma , necu uopce imat sminku,..skinut cu je cim dodjem doma..

..ako cu ic negdje van onda cu stavit puder.. malo sjenila neka kombinacija zutog i smedjeg onak krem..malo makare..na obraze mrvicu rumenila..i labello od jagode s malo juicy tubsa da se usnice sjaje ili neki smedji ruz..dakle neki prirodan look ..ne volim jaku sminku..
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2003., 00:09   #4
ak bum negde vani,ja bum sivo,crno,mauve...sivo sjenilo,sa crnim i naravno umjetnjaki samo na krajevima oka...i jako mauve ruz i sjajilo...jer imam svjetlo sivu robu-onak sjajno...a tak sam vec slicno imala za jedan rockas i izgledalo je mrak.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2003., 12:28   #5
Znam samo da ću se našminkati jače nego inače... po mogućnosti svjetlucavo i upadljivije.
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2003., 13:56   #6
Quote:
*cactus* kaže:
umila budem se


ja cu imati malo make up-a ali svecarskog i krasnu tamno zelenu haljinu, vecernju, malo smioniji dekolte itd. veze se oko vrata.

Kosu cu podici, dakle od sminke - puder, iluminizator, maskara i to ona koja cini cuda ( Magnascopic), malo rumenila i ovo je za mene samo u posebnim prigodama - ruz na usnama - onako boja mesa i svjetlucav ( HR). Sjenilo neko boje koze ali da svjetluca i tak...za takve prilike dam si posebno truda namazati oci, ne neke jake boje, ali onako namazati se bas precizno, s paznjom.

E da, jos trazim neki dobar losion za tijelo a da se onako decentno svjetluca, moram kupiti sutra
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2003., 14:10   #7
Pa niš posebno....tekući + puder u kamenu, MF shimmer stick na obraziće, oči crno + srebrno + malo šljokica za štih + prozirno sjajilo
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2003., 14:30   #8
sta je mauve? neka ljubicasta???
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2003., 00:58   #9
Quote:
Winona kaže:




E da, jos trazim neki dobar losion za tijelo a da se onako decentno svjetluca, moram kupiti sutra
nisam ga probala...al čula sam da je je onaj Nivein body shimmer supač
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2003., 01:06   #10
nije bas supac,jer se svetlucanje ni ne vidi!najbolje je curke moje upotrebiti bilo kakav losion i onda malkice praha svjetlucavog po sebi...a ima ga fala bogu u svim nijansama,ako vec ocete da se primjeti!
ja sam za jedan rockas od deckovog brata imala sve crno,onak jako sexy,otvoreno-trbuh,noge gore..leda...a jos je bilo ljeto pa sam bila jako crna..i sa malko tog zlatnog praha..to se samo onak sjajilo njezno,kak sam se okretala...jako sexy,a neupadljivo...i od onda,samo tako postizem taj efekt...imala sam te losione od nivee i caress..nis se ne sjaji..mislim ako dobro gledas vidi se nekaj malo,ali ne da netko drugi primjeti...zato losion i malko praha
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2003., 01:06   #11
Quote:
debelakrava kaže:
sta je mauve? neka ljubicasta???

Prljavo roza.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2003., 01:15   #12
pa nije bas ni prljavo roza...onako lila -bez -silver metalik..naravno sjajno...kao diva od l'oreal glama...srebrno lila!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2003., 10:26   #13
Ma isto ko i obicno za izlazak!Znaci,tekuci puder,puder u prahu,zletno sjenilo,crna olovka,puuuuno crne maskare i zlatno sjajilo!
__________________
"U svijetu bez iluzija covjek je stranac."
(A. Camus)
emy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 00:14   #14
s obzirom da kupih crnu haljinu, razmisljam o upecatljivijem make-upu tipa sljokica na trepavicama itd
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 00:17   #15
Ja se jos nisam odlucila.

Znam da ce trepavice biti masno crne!

Usne ce biti njezno ljubicaste ili prozirno cokoladne. A sad... sjenilo... nisam sigurna... mislim da ce biti nesto dosta prirodno...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 00:18   #16
Quote:
debelakrava kaže:
s obzirom da kupih crnu haljinu, razmisljam o upecatljivijem make-upu tipa sljokica na trepavicama itd
How fun!!
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 00:49   #17
Maskaru i sjajilo za usta ma sta cu se sminkat pa ne idem u Sheraton na docek
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 22:42   #18
Quote:
pa ne idem u Sheraton na docek
sta ne ides....
bas si bezveze
ni ja ne idem u sheraton nego kod frendice al se svejedno sredjujem...sta ja znam...gust mi je.
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 23:04   #19
Quote:
debelakrava kaže:
sta ne ides....
bas si bezveze
ni ja ne idem u sheraton nego kod frendice al se svejedno sredjujem...sta ja znam...gust mi je.
Ne bih dala bas 1800 kuna za novu provest u sheratonu i jos k tome da mi Severina pjeva
Ma daaaaaaaaaaaj molim te jos najbolje da se idem sredivat za ic u vikendicu na selo gdje ce svi biti pijani i niko nece primjetiti kako j eko obucen
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2003., 00:05   #20
ma dobro, ovo nije na selu nego u centru al meni se bas sredjuje...inace, naravno da je ok izgledat normalno...osobito na selu gdje se svi ponapijaju...ah ti dani...
bit ce topic poslje nove....kolko ste popili
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:39.