Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2015., 14:35   #1
Zmajevi i njihovo značenje

Bokić, zanima ima li itko tko se ozbiljnije bavi magijom i ostalim stvarima kako bi mi mogao objasniti znacenje zmajeva. Zasto se pojavljuju slike i reljefi diljem svijeta i price prepune o zmajevima,a nikada nije naden kostur? jesi li oni postojali? gdje su sada? u drugoj dimenziji? Ova tema me jako zanima jer ih ja sanjam svaku noc,razlicitih snova, svakavih zmajeva,nekada sanjam da sam ja zmaj i da letim okolo...i uzasno me zanima poveznica izmedu zmajeva i mene,pa ako ima netko nesto ozbiljno za reci neka napise ovdje ili u pp



P.S. ispricavam se ako je tema na krivom mjestu
subclavia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 20:08   #2
Quote:
subclavia kaže: Pogledaj post
Bokić, zanima ima li itko tko se ozbiljnije bavi magijom i ostalim stvarima kako bi mi mogao objasniti znacenje zmajeva. Zasto se pojavljuju slike i reljefi diljem svijeta i price prepune o zmajevima,a nikada nije naden kostur? jesi li oni postojali? gdje su sada? u drugoj dimenziji? Ova tema me jako zanima jer ih ja sanjam svaku noc,razlicitih snova, svakavih zmajeva,nekada sanjam da sam ja zmaj i da letim okolo...i uzasno me zanima poveznica izmedu zmajeva i mene,pa ako ima netko nesto ozbiljno za reci neka napise ovdje ili u pp



P.S. ispricavam se ako je tema na krivom mjestu
Ne znam baš puno o zmajevima. Ali jedno je sigurno , ako ti netko kaže da si Dragon Otherkin , osoba priča gluposti jer Otherkini ne postoje.
ArcanumLibrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 20:14   #3
Quote:
ArcanumLibrum kaže: Pogledaj post
Ne znam baš puno o zmajevima. Ali jedno je sigurno , ako ti netko kaže da si Dragon Otherkin , osoba priča gluposti jer Otherkini ne postoje.
otherkin? sta je to?
subclavia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:04.