Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2011., 21:27   #10061
Quote:
Maximus_01 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
evo ja sam malo cito tuda(naravno nisam procito svih 500stranica) i vecinom pricate o kuhinjama po mjeri... kuhinje koje se kupuju gotove u ducanu cesto imaju i aparate u sebi ukljucene (npr A - Candy) pa to ipadne dosta jeftinije... pa me zanima jel zna neko malo više o tim candy aparatima
ja sam cula da ti candy aparati nisu bas necemu. imala mi prijateljica ves masinu i susilicu i stalno joj se kvarilo.
sto se tice kuhinjskih aparata ne znam
Alica72 is offline  
Old 31.01.2011., 21:32   #10062
Quote:
Alica72 kaže: Pogledaj post
ja sam cula da ti candy aparati nisu bas necemu. imala mi prijateljica ves masinu i susilicu i stalno joj se kvarilo.
sto se tice kuhinjskih aparata ne znam
ovo je istina.
znam dosta slučajeva šta su imali Candy aparate i rekli da ne bi više ni za živu glavu kupili
__________________
Čovjek vlada svojim riječima dok ih ne izgovori. Onda postaje njihov rob.
Fi Fi is offline  
Old 31.01.2011., 21:38   #10063
Quote:
Alica72 kaže: Pogledaj post
ja imam njihovu bijelu kuhinju. apstrakt.
sto se tice ciscenja jako je zahvalna. malo sredstva za staklo, suha krpa, par poteza i kuhinja kao nova.

zadovoljna sam i kvalitetom. kupujuci dodatne stvari, ali lijep drveni drzac za escajg, pregrade po ladicama i elementima, stop sistem zatvaranja vrata i ladica(da se lagano zatvore), kuhinja djeluje sasvim solidno. koristimo je preko godinu dana i nisam primjetila da se igdje ostetila ili slicno.

evo uzivo http://img831.imageshack.us/img831/3613/klklll.jpg
Hvala na odgovoru

Jako lijepo ste sve ukomponirali, sviđa mi se.. Ja isto želim baš bijelu

Mislim da će odluka pasti na Ikeu..
Kad si mi već tu kao iskusnija da te priupitam, par sitnica

Nikako nisam mogla na netu naći ove letvice na dnu kuhinje koje prikrivaju nožice, tj. našla sam ih ali se nude samo u Abstrakt sivoj i crvenoj boji Ti si to isto u Ikei kupila?
I da, zar ovi izvlačni elementi neaju već te prigušivače ugrađene? Ili se to mora zasebno kupovati?
I daj mi još reci da li je ploča za kuhanje na slici indukcijska? Naime, vidjela sam da u Ikee-i imaju indkcijsku ploču za mamlo novaca, pa sam mislila kad već idem i nju uzeti..
crazydiamond2 is offline  
Old 31.01.2011., 21:39   #10064
Alica72, super ti je kuhinja.
Mijaja is offline  
Old 31.01.2011., 21:59   #10065
Quote:
crazydiamond2 kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru

Jako lijepo ste sve ukomponirali, sviđa mi se.. Ja isto želim baš bijelu

Mislim da će odluka pasti na Ikeu..
Kad si mi već tu kao iskusnija da te priupitam, par sitnica

Nikako nisam mogla na netu naći ove letvice na dnu kuhinje koje prikrivaju nožice, tj. našla sam ih ali se nude samo u Abstrakt sivoj i crvenoj boji Ti si to isto u Ikei kupila?
I da, zar ovi izvlačni elementi neaju već te prigušivače ugrađene? Ili se to mora zasebno kupovati?
I daj mi još reci da li je ploča za kuhanje na slici indukcijska? Naime, vidjela sam da u Ikee-i imaju indkcijsku ploču za mamlo novaca, pa sam mislila kad već idem i nju uzeti..
letvice nisu apstrakt, vec mat bijele. znaci letvice dole su dio korpusa,koji je naravno mat, (mislim, kupis zajedno sa korpusom- jer je iz jednog dijela) a onda biras frontove kakve hoces. nisam vidjela da imaju apstrakt letvice.
prigusivaci ne dolaze po defaultu, moras ih naruciti posebno. ne kosta puno. moram napomenuti da smo mi nasu kuhinju kupili u budimpesti, kad je bio jako povoljan kurs euro-forinta i kuhinja nas je dosla skoro 800-900 eura jeftinija nego da smo je kupovali u austriji. sjecam se da su ti prigusivaci bili jeftini. za sve elemente oko 60tak eura.
ploca nije indukcijska. obicna ceran, keramicka. ova http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/80159741

imas kupiti indukcijsku za istu cijenu (naravno ima ih i skupljih)
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/30147618

Zadnje uređivanje Alica72 : 31.01.2011. at 22:05.
Alica72 is offline  
Old 31.01.2011., 22:01   #10066
Quote:
Mijaja kaže: Pogledaj post
Alica72, super ti je kuhinja.
hvala mijaja.
Alica72 is offline  
Old 31.01.2011., 22:11   #10067
Quote:
Alica72 kaže: Pogledaj post
ja imam njihovu bijelu kuhinju. apstrakt.
sto se tice ciscenja jako je zahvalna. malo sredstva za staklo, suha krpa, par poteza i kuhinja kao nova.

zadovoljna sam i kvalitetom. kupujuci dodatne stvari, ali lijep drveni drzac za escajg, pregrade po ladicama i elementima, stop sistem zatvaranja vrata i ladica(da se lagano zatvore), kuhinja djeluje sasvim solidno. koristimo je preko godinu dana i nisam primjetila da se igdje ostetila ili slicno.

evo uzivo http://img831.imageshack.us/img831/3613/klklll.jpg
Ne solidno, nego imaš jako lijepu kuhinju Alice72
Nali is offline  
Old 31.01.2011., 22:13   #10068
Quote:
Alica72 kaže: Pogledaj post
letvice nisu apstrakt, vec mat bijele. znaci letvice dole su dio korpusa,koji je naravno mat, (mislim, kupis zajedno sa korpusom- jer je iz jednog dijela) a onda biras frontove kakve hoces. nisam vidjela da imaju apstrakt letvice.
prigusivaci ne dolaze po defaultu, moras ih naruciti posebno. ne kosta puno. moram napomenuti da smo mi nasu kuhinju kupili u budimpesti, kad je bio jako povoljan kurs euro-forinta i kuhinja nas je dosla skoro 800-900 eura jeftinija nego da smo je kupovali u austriji. sjecam se da su ti prigusivaci bili jeftini. za sve elemente oko 60tak eura.
ploca nije indukcijska. obicna ceran, keramicka. ova http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/80159741

imas kupiti indukcijsku za istu cijenu (naravno ima ih i skupljih)
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/30147618
Hoćeš reći da ste vi nogice i letvice dobili supa sa elementom (Faktum serija, samo biraš frontu koju želiš)?
Znači prigušivače kupujem posebno, jel to ovo ako sam dobro shvatila:
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/60159704

E da tu indukcijsku smo pikirali

U svakom slučaju hvala na slikama i odgovirma, sad si mi olakšala odluku
crazydiamond2 is offline  
Old 31.01.2011., 22:23   #10069
Quote:
crazydiamond2 kaže: Pogledaj post
Hoćeš reći da ste vi nogice i letvice dobili supa sa elementom (Faktum serija, samo biraš frontu koju želiš)?
Znači prigušivače kupujem posebno, jel to ovo ako sam dobro shvatila:
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/60159704

E da tu indukcijsku smo pikirali

U svakom slučaju hvala na slikama i odgovirma, sad si mi olakšala odluku
da, upravo tako. sve su kuhinje u osnovi faktum, a onda samo stavljas frontove kakve zelis. naravno onda i oni podese da ti je sa strane isto sjajno (kao kod mene oni viseci elementi). i skupa sa tim korpusom smo dobili i tu dole letvicu. i to da je mat, a ne sjajna, uopste se ne primjeti posto je ubacena dublje, sjena pada, a i da se vidi to mi uopste ne smeta, cak mi je i ljepse da je mat.

sto se tice prigusivaca ne mogu ti tacno pomoci. nama su montirali kuhinju njihovi monteri, prigusivaci su naruceni i oni su ih montirali, ali je vrlo vjerovatno da je to sto si stavila sliku. u stvari nema sta drugo biti, to je to. i pise izmedju ostalog da su to prigusivaci

po mom neces zazaliti. lijepa je kuhinja i sa kvalitetom sam sasvim zadovoljna. imas li kakvu skicu. kako zelis napraviti kuhinju?
Alica72 is offline  
Old 31.01.2011., 22:25   #10070
Quote:
Nali kaže: Pogledaj post
Ne solidno, nego imaš jako lijepu kuhinju Alice72
hvala nali
Alica72 is offline  
Old 31.01.2011., 22:33   #10071
Quote:
Alica72 kaže: Pogledaj post
da, upravo tako. sve su kuhinje u osnovi faktum, a onda samo stavljas frontove kakve zelis. naravno onda i oni podese da ti je sa strane isto sjajno (kao kod mene oni viseci elementi). i skupa sa tim korpusom smo dobili i tu dole letvicu. i to da je mat, a ne sjajna, uopste se ne primjeti posto je ubacena dublje, sjena pada, a i da se vidi to mi uopste ne smeta, cak mi je i ljepse da je mat.

sto se tice prigusivaca ne mogu ti tacno pomoci. nama su montirali kuhinju njihovi monteri, prigusivaci su naruceni i oni su ih montirali, ali je vrlo vjerovatno da je to sto si stavila sliku. u stvari nema sta drugo biti, to je to. i pise izmedju ostalog da su to prigusivaci

po mom neces zazaliti. lijepa je kuhinja i sa kvalitetom sam sasvim zadovoljna. imas li kakvu skicu. kako zelis napraviti kuhinju?
Sad mi je jasnije

Nemam nažalost sliku, tj. nisam crtala u njihovom programu kuhinju, a niti u ijednom drugom

Kad uhvatim vremena ću probati nacrtati u njihovom programu kuhinu pa ću postati vodje (naravno ako se snađem u programu )

Uglavnom, kuhinja neće biti ništa komplicirana.. ravne linije elemenata dolje i ravna linija elemenata gore (oni uski od 40 cm sirine i 92 duzine i njih redom gore na zid).. I još šank kojeg ćemo raditi sami, kao i radnu ploču..

Kako ste vi naručivali kuhinju? Mi smo mislili provjeriti dostupnost u njihovom dućanu (najbliža nam je Italija) i samo doći tamo i pokupiti elemente
Jelt o pametno ili da prije izradim nacrt u njihovom programu za kuhinje mail-am i tek onda idem?
crazydiamond2 is offline  
Old 31.01.2011., 22:50   #10072
Quote:
crazydiamond2 kaže: Pogledaj post
Sad mi je jasnije

Nemam nažalost sliku, tj. nisam crtala u njihovom programu kuhinju, a niti u ijednom drugom

Kad uhvatim vremena ću probati nacrtati u njihovom programu kuhinu pa ću postati vodje (naravno ako se snađem u programu )

Uglavnom, kuhinja neće biti ništa komplicirana.. ravne linije elemenata dolje i ravna linija elemenata gore (oni uski od 40 cm sirine i 92 duzine i njih redom gore na zid).. I još šank kojeg ćemo raditi sami, kao i radnu ploču..

Kako ste vi naručivali kuhinju? Mi smo mislili provjeriti dostupnost u njihovom dućanu (najbliža nam je Italija) i samo doći tamo i pokupiti elemente
Jelt o pametno ili da prije izradim nacrt u njihovom programu za kuhinje mail-am i tek onda idem?
mi smo kod kuce isplanirali na njihovom programu i sacuvali. onda samo otisli u ikeu, pokazali sto smo mi isplanirali i onda je to on dotjerao (letvice dole, letvice sa strane, sve sto ide, da li zelimo na izvlacenje ili da se ormarici otvaraju normalno, prigusivaci...ovo ono....i izbacio nam cijenu.). mislim da je pametno napraviti nacrt u njihovom programu. ili bar zajedno sa njima isplanirati. kad je to isplanirao, odmah je provjerio dostupnost i svega je bilo

platili smo i za dva dana su dosli i montirali nam kuhinju.
Alica72 is offline  
Old 31.01.2011., 22:50   #10073
Quote:
Alica72 kaže: Pogledaj post
ja sam cula da ti candy aparati nisu bas necemu. imala mi prijateljica ves masinu i susilicu i stalno joj se kvarilo.
sto se tice kuhinjskih aparata ne znam
Nemojte da vas čuje moja Candy u kupatilu...13 godina fercera bez greške...troje djece.
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Old 31.01.2011., 22:53   #10074
Quote:
Alica72 kaže: Pogledaj post
ja imam njihovu bijelu kuhinju. apstrakt.
sto se tice ciscenja jako je zahvalna. malo sredstva za staklo, suha krpa, par poteza i kuhinja kao nova.

zadovoljna sam i kvalitetom. kupujuci dodatne stvari, ali lijep drveni drzac za escajg, pregrade po ladicama i elementima, stop sistem zatvaranja vrata i ladica(da se lagano zatvore), kuhinja djeluje sasvim solidno. koristimo je preko godinu dana i nisam primjetila da se igdje ostetila ili slicno.

evo uzivo http://img831.imageshack.us/img831/3613/klklll.jpg
Mikrovalka ima antenu

Meni su slatki ovi okrugli...što već jesu
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Old 31.01.2011., 22:54   #10075
Quote:
katarinaos kaže: Pogledaj post

Meni su slatki ovi okrugli...što već jesu
podmetači, stolci ili cvjetovi?
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 31.01.2011., 22:55   #10076
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
podmetači, stolci ili cvjetovi?
Podmetači
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Old 31.01.2011., 23:03   #10077
Quote:
katarinaos kaže: Pogledaj post
Mikrovalka ima antenu

Meni su slatki ovi okrugli...što već jesu
ne antena je od cd playera /radia koji se ne vidi. ne mogu ja kuhati bez muzike
a mikrovalne nema vise. vracena je u bec.to pisem radi bulta
Alica72 is offline  
Old 31.01.2011., 23:04   #10078
Quote:
katarinaos kaže: Pogledaj post
Podmetači
da da. podmetaci. zeleni i ljubicasti, obicni od gume, i preko njih ovi ispleteni od spage.
Alica72 is offline  
Old 31.01.2011., 23:21   #10079
Alica72, meni je kuhinja prekrasna a posebno mi se sviđa ova drvena radna ploča. Odlično!
__________________
20.06.2009.
lavida is offline  
Old 01.02.2011., 10:16   #10080
Alice, kod tebe mi je sve lijepo pa tako i kuhinja, posebice radna ploča
lepijander is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:45.