Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2009., 17:29   #21
fejk birkin je bilo u nekoliko ducana u St i nelose su izgledale.. 450kn je cijena bila..ovo lito
mishonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 11:36   #22
a jbg..zato postoje dobre i loše kopije
I tu cijene dosta variraju...
ali opet naravno orginal je orginal
Brinettaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 14:33   #23
ja sam nedavno vidjela kopiju jednu...ahhh grozno!! fuj fuj fuj! i kosta 500E. ma koma. ja ne znam da cure padaju na fore da je to original.
inace prave birkinice su mi zakon...i sve ih vise vidjam po zg, a najveca koncentracija im je oko kaptola i cascada
kelly mi uopce nije lijep model, kao ni oni "obicni". ... kad narastem bum imala birkinicu
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 20:45   #24
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
inace prave birkinice su mi zakon...i sve ih vise vidjam po zg, a najveca koncentracija im je oko kaptola i cascada
Kako neočekivano...
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 22:16   #25
i mene je iznenadilo... al ajde, vidila sam jednu i u AM na vlaovickoj.
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 18:13   #26
Thumbs down

Glavno da je nama država u krizi... baš lijepo...nadam se da vam je tata kupio i autić (neki audi ili bmwić) uz torbicu da možete raditi nerede po cesti

Ni ja nebi kupila fake, al mislim da jednoj finoj dami neka dobra kopija nebi loše stajala pošto je lijepa torba jednostavan design,...a da bi ju original činio...hm...poremećenom! iako bih ja kupila neki manji brend i bila na miru i s cijenom i kvalitetom.

Zadnje uređivanje mrva88 : 02.12.2009. at 18:19.
mrva88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 12:36   #27
a ružnih li torbi original ili fejk mislim da se ne isplati ni lipu dati za ovaj užas

vuittonke isto nisu neka ljepota ali su praktične veoma, osobito po kiši jer kroz njih ništa ne prolazi... osobno imam 2 original vuittonke i traju već pola desetljeća i kroz kišu i snijeg
Tokyo Hardcore is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:20.