Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2014., 13:21   #1
Napad More

Ljudi, jeste li ikad čuli za napad More ili imate iskustvo s njenim napadom?
Miss Sadness is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2014., 18:31   #2
Quote:
Miss Sadness kaže: Pogledaj post
Ljudi, jeste li ikad čuli za napad More ili imate iskustvo s njenim napadom?
o čem se točno radi?
__________________
http://www.stonestory.hol.es
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2014., 19:16   #3
osjetio na vlastitoj koži.
GlavaKojaGovori is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 21:00   #4
Mogu objasniti na način na koji je meni baka uvijek objašnjavala jer se i njoj isto događalo. U neko doba noći kad se probudite, a ne morate ni spavati, osjećaj nečije prisutnosti u sobi, a tad crna sijena i ruke koje izlaze iz mraka i kreću prema vašem vratu i počnete se gušiti. To je u kratko, jedino ako netko ima nešto dodati.
Miss Sadness is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 22:55   #5
Čuo sam za jedan stari lijek protiv toga. Možda će zvučati čudno no te stare nardone mudrosti nisu bez vraga. PRvo je da se stavi neki oštri predmet u ključaonicu, e sad, uglavnom sada imamo moderna vrata pa to ne možemo izvesti. Poanta je da se svaki otvor u sobi zaštiti oštrim i metalnim predmetom

Drugi način je isto malo neobičan. KAda se probudite nakon napada, duboko udahnite, uzmite stakelnu bocu i u nju upuhate daj udah. Odmah začepite bocu. NAkon toga bocu možete držati iznad štednjaka ili na nekom drugom neugodnom mjestu. Ako je napad napravila bliska osoba ubrzo će se pojaviti a ako nije...pa, mučite je koliko god želite
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes

Zadnje uređivanje Baphomet : 26.05.2014. at 13:47.
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 13:07   #6
A ja sam čula za držanje češnjaka pod jastukom, i ako netko taj tren spava kraj tebe, ta osoba te treba prebaciti na bok i čvrsto stisnuti (kao zaštita). Ja sam imala iskustvo s morom, moj očuh nije vjerovao u to dok nije vidio koliko blijedim (da tu nema glume). Mama je bila taj tren pored mene i ona me prebacila na bok i smirilo se.
Miss Sadness is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 03:08   #7
Ako sam dobro shvatila, odnosi se na tzv paralizu sna?
__________________
it ain't me babe, ain't me you're looking for...
behind.the.sun is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 03:22   #8
Ljudski mozak je jedan jako fascinantan organ i stogod si zamislili on to moze i predocit u stvsrnost pa tako i napad prikazat kao gusenje. Mnogi si mogu snagom volje usporit srce, smanjit ili povecat temperaturu i sl. Ovo mi ne djeluje kao neko energetsko bice vec kao plod maste i igra sjena. Ako niste osjetili trnce dok vas je gusilo, ako dodir nije bio leden, ako oko vas nije sve zamuklo niste osjetili prisutnost. Opustite se, baba roga ne postoji uvijek mozete zapalit lucicu i mirisnu notu kapnut u vodu koja vama nesto znaci ili vam je ugodna i samim time cete stvarat pozitivne vibracije koje vas stite...kakvo puhanje u boce i ostri predmeti po kuci...jos samo fali bacanje bezglave kokosi preko susjedove kuce
torx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 23:19   #9
Ima li s tim veze nenormalno ubrzanje kucanja srca i nagla zagušljivost.Npr
već neko vrjeme naglo se probudim,srce lupa kao da će probit prsni koša a
bude toliko za gušljivo da se jedva diše to traje svega 15 sekundi.
jetstream is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 19:25   #10
Probaj soavati na boku i vidi jel pomoglo
torx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 10:14   #11
Quote:
jetstream kaže: Pogledaj post
Ima li s tim veze nenormalno ubrzanje kucanja srca i nagla zagušljivost.Npr
već neko vrjeme naglo se probudim,srce lupa kao da će probit prsni koša a
bude toliko za gušljivo da se jedva diše to traje svega 15 sekundi.
Ako se probudis sa tahikardijom i jedva dises, preporucam ti lijecnika opce prakse, koji ce te uputiti na daljnje pretrage( srce,stitnjaca...)
__________________
“Niti jedna životinja nema više slobode od mačke…mačka je najveći anarhist.” – Ernest Hemingway
Vrag Jedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 22:51   #12
Ako trebate ikakav savjet s bilo kakvih Entitetima, samo pitajte mene. Dat ću vam bolji savjet od postavljanja oštrih predmeta po kući i mogućnosti da se na njih nabodete.
__________________
The Art Of Trolling - Trull Tzu
ArcanumNowus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 03:09   #13
Quote:
wing kaže: Pogledaj post
o čem se točno radi?
mislim da se radi o napadu demona, muskih ili zenskih..nakon nekog vremenapopusti, utvari treba biti svjestan da ti ustvari ne moze nauditi, moze te gnjaviti, gusiti ali ne moze ti nista, ja sam molio, i onda bi polako popustilo..jednom sam ga i vidio kad je supruga do mene neocekivano upalila nocno svjetlo. Vidio sam ga na kratko ali sam ga ipak vidio, u trenu je izgubio snagu a ja sam iskocio iz kreveta da mu na sjetlu je*** majku.Arap , nosnja sa zapadne obale afrike, bio sam tamo, vidio.
i nije paraliza sna i lucidni snovi. i ostrica pomaze kako je napisao Baphomet
tongaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 13:13   #14
Quote:
tongaa kaže: Pogledaj post
Vidio sam ga na kratko ali sam ga ipak vidio, u trenu je izgubio snagu a ja sam iskocio iz kreveta da mu na sjetlu je*** majku.Arap , nosnja sa zapadne obale afrike, bio sam tamo, vidio.
Danas negdje oko 4 ujutro u snu me baš napalo slično takvo đubre.Ali u tom snu-paralizi sam dozivao svoje ime sam sebe ili svoje više jastvo i nije imao snage odhrvao sam mu se.
Nekada sam vjerovao da su to demoni.No više nisam siguran.Možda su to duhovi ljudi mrtvih ili živih koji kao da su između dvaju svjetova..Inače oni koji su imali i seksualni odnos s tim bićima nakon odnosa ta bića bi rekli žrtvi, kako će ga vjerojatno ubiti i njegovu dušu pretvoriti u Inkuba ili Sukuba kako bi vječno bili s njim.-to ponavljaju uvijek.Postavlja se pitanje zašto skrivaju lice?

Jedan tip kojeg sam poznavao (iako mu ne vjerujem) pričao mi je da on može izvršiti ritual, kontrole misli i energije i imati i ako treba sex odnos s nekom ženom na daljinu-kad upadne u tzv, trans.Možda se i takvi mogu predstavljati kao demoni.?
Fuseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 00:05   #15
Jesam ja imala napade more. Ponekad mi se desavalo da ne mogu mrak u sobi jer me gusi, pa sam vazda trazila da mi se otvore vrata pa makar samo za prst otvorena cisto da vidim neki bljesak koji dolazi kroz taj mali otvor. To je strasno. Nema to veze sa depresijom kako psihlozi kazu. Meni je to bilo kratko. Otisla sam reikistima i problm je bio otklonjen maltene preko noci tj.odmah.
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 23:18   #16
Ako ste ikada imali napad takozvane "More" , to vjerojatno nije mora nego samo neki entitet ...nije ni obična duša umrlih jer se jednostavno nebi zamarala s vama. Hmmm vjerojatno neka vrsta Duha , oni koji često imaju takve napade ili ih opsjeda neki entitet ....jednostavno posadite lavandu u male tegle u sobu u kojoj spavate ili samo na nekim mjestima oko kuće. Zapamtite , biljka lavande mora biti živa , znači ne osušena nego živa biljka u tegli. Ako poslušate ovaj savjet ..nećete morati trošiti novac za te iscjelitelje (ako traže novac ...ako ne ..barem nećete morati putovati do njih).
Zašto da ga poslušate?
Odgovor: samo pokušajte , vidjet ćete da radi a uštedit će vam vrijeme i novac ...a nemate što izgubiti

Osim ako ne volite miris lavande ....
__________________
The Art Of Trolling - Trull Tzu
ArcanumNowus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 23:28   #17
Quote:
ArcanumNowus kaže: Pogledaj post
Ako ste ikada imali napad takozvane "More" , to vjerojatno nije mora nego samo neki entitet ...nije ni obična duša umrlih jer se jednostavno nebi zamarala s vama. Hmmm vjerojatno neka vrsta Duha , oni koji često imaju takve napade ili ih opsjeda neki entitet ....jednostavno posadite lavandu u male tegle u sobu u kojoj spavate ili samo na nekim mjestima oko kuće. Zapamtite , biljka lavande mora biti živa , znači ne osušena nego živa biljka u tegli. Ako poslušate ovaj savjet ..nećete morati trošiti novac za te iscjelitelje (ako traže novac ...ako ne ..barem nećete morati putovati do njih).
Zašto da ga poslušate?
Odgovor: samo pokušajte , vidjet ćete da radi a uštedit će vam vrijeme i novac ...a nemate što izgubiti

Osim ako ne volite miris lavande ....
Ovo prvi put cujem! Divno! Odkako sam se vratila sa otoka lavande Hvara prosto sam luda za ovom biljkom. Svuda se osjeti miris lavande po kuci, kupila sam omeksivas lavande, etericno ulje...evo upravo mi gori svjeca sa mirisom lavande hehhehe, a sad ne znam da li mogu u po ljeta da posadim lavandu,hoce li niknuti? Rado bih te poslusala, radujem se ovome sto cujem
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 00:01   #18
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
Ovo prvi put cujem! Divno! Odkako sam se vratila sa otoka lavande Hvara prosto sam luda za ovom biljkom. Svuda se osjeti miris lavande po kuci, kupila sam omeksivas lavande, etericno ulje...evo upravo mi gori svjeca sa mirisom lavande hehhehe, a sad ne znam da li mogu u po ljeta da posadim lavandu,hoce li niknuti? Rado bih te poslusala, radujem se ovome sto cujem
Eto , pokušaj ju uzgojiti ...ako ništa drugo barem ćeš uživati u mirisu lavande!
Siguran sam da bi ti lavanda trebala pomoći ako imaš problema sa entitetima.
__________________
The Art Of Trolling - Trull Tzu
ArcanumNowus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 14:52   #19
Ja sam čuo da se treba najesti dobro luka prije spavanja, jer luk zbog specifičnog mirisa tjera ta stvorenja od tebe.
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 17:45   #20
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
Ja sam čuo da se treba najesti dobro luka prije spavanja, jer luk zbog specifičnog mirisa tjera ta stvorenja od tebe.
Da , ali samo ako su ta stvorenja ljudi a ti dišeš na usta......
Miris ne tjera nikakve entitete nego ih tjera specifična životna energija nekih biljaka.....
__________________
The Art Of Trolling - Trull Tzu
ArcanumNowus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:14.