Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2008., 13:13   #1
Hrvatska Traži Zvijezdu

Pozdrav svima.
Znam da je uvjet naravno ispunit prijavu i to sve,to sam već sve pregledala,ali zanima me,da li ima kakvih posebnih caka i fora da se ne bi iznenadila odgovorom tipa:Niste primljeni jer ste(npr.)premladi.?
Mislim,ja još nemam 18,zato me to i brine,ali stvarno bih se prijavila,talenta imam,bavim se glazbom,glazba mi nije ništa strano.
Pa me zanima.Ako imate kakve korisne(a može i nekorisne) informacije,javite.
Hvala unaprijed,pozdrav

Mod opaska: dva topica spojena u jedan zbog vrlo slične teme, uostalom pravilo podforuma je JEDNA tema po reality showu
__________________
The worst takes its time to come, and then to pass.

Zadnje uređivanje Ribac : 17.10.2008. at 13:28.
lunaticangel is offline  
Old 14.09.2008., 18:55   #2
mislim da ti je granica 16
pa ni ona Franka što je prošle godine pobjedila na showtimeu nije imala 18
sretno
__________________
People get what they get. It has nothing to do with what they deserve.
peggy bundy is offline  
Old 09.10.2008., 12:50   #3
Ey, ljudi, ja sam čula da audicije počinju u 11 mj. I izgleda da postoji caka da se moraš prijavita i na internetu i na telefonu, ipak si nekaj moraju zaraditi na nama...
__________________
~It is better to be hated for what you ARE than to be loved for what you are NOT!~
~Work and struggle and never accept an evil that you can change.~
fernngully is offline  
Old 12.10.2008., 12:15   #4
http://www.hrvatskatrazizvijezdu.com/ Tu možete naći neke informacije vezane uz show, ili bar nagađanja i naklapanja možebitnih kandidata... JAVITE NAM SE AKO NEŠTO ZNATE ILI SAZNATE!!!!!!!!!!!!!
__________________
~It is better to be hated for what you ARE than to be loved for what you are NOT!~
~Work and struggle and never accept an evil that you can change.~
fernngully is offline  
Old 12.10.2008., 21:18   #5
ma joooj ja ću poludit čekajući da mi se jave
a stvarno nije u redu da nema nijedne korisne informacije...
ivana_016 is offline  
Old 17.10.2008., 10:17   #6
Hrvatska Traži Zvijezdu: Antonija Blaće voditeljica!

Provjereno dobra kad su u pitanju emisije uživo, Šibenčanka Antonija Blaće dobila je novi angažman na RTL Televiziji - od veljače sljedeće godine vodit će glazbeni reality show "Hrvatska traži zvijezdu". Osim što će podizati atmosferu u (ionako uzavrelom) studiju, zvijezda Big Brothera s natjecateljima će prolaziti audicije u Rijeci, Osijeku, Zagrebu i Splitu te donositi prve reakcije nakon strogih ocjena i opaski od strane stručnog žirija. Njegov sastav, pak, još uvijek nije poznat.

Iako Novom TV drma "Operacija trijumf", RTL Televizija početkom sljedeće godine donosi vlastitu inačicu svjetski popularnog "Pop Idola", koji je u desetak godina postojanja diljem svijeta lansirao glazbene zvijezde. Upravo je Nova TV prije nekoliko godina "Hrvatskim Idolom" (ista licenca, drugi naziv) pokušala zamijeniti uspješni reality show Story Supernova, ali Žanamari Lalić i Patrick Jurdić, pobjednici dviju sezona koje su opstale u domaćem TV eteru, na hrvatskoj glazbenoj sceni do danas nisu postigli - ništa. RTL Televizija stoga je showu dala novo ime, u nadi kako će doskočiti "Operaciji trijumf" i nanovo uzdrmati uspavanu hrvatsku estradu.

Iako se o reality showu "Hrvatska traži zvijezdu" piše i govori nekoliko posljednjih mjeseci, prijave još uvijek traju - na web stranici showa ili preko telefona 060 505 500. Prve audicije, najavljuju s RTL Televizije, počinju u studenom ove godine.

Format zaslužan za blistava imena na svjetskoj glazbenoj sceni

Novi RTL-ov adut osmišljen je prema poznatom formatu "Pop Idol" medijske kuće Freemantle Media. Iako je na medijskoj sceni već sedam godina, i dalje bilježi rekordnu gledanost diljem svijeta, a popis imena koja su se proslavila zahvaljujući tom natjecanju u najmanju je ruku respektabilan. Među njima su Kelly Clarkson, pobjednica prve američke sezone koja je osvojila Grammyja, te Jennifer Hudson, koja je nakon toga dobila ulogu u mjuziklu "Dreamgirls", pa i Oscara za najbolju žensku sporednu ulogu.

Ipak, trenutno je najaktualnija Leona Lewis, koja je Britance osvojila u njihovoj trećoj sezoni, a danas je vlasnica najprodavanijeg albuma i hita godine. Osim toga, predviđaju joj blistavu pjevačku budućnost i nazivaju - novom Mariah Carey.

Zadnje uređivanje Ribac : 17.10.2008. at 13:21.
Halloween is offline  
Old 17.10.2008., 21:01   #7
Tonka

baš mi je drago što ona vodi
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Old 18.10.2008., 00:49   #8
Tonka svojom simpaticnoscu svaki show ucini gledljivim.
MOLOKAI is offline  
Old 19.10.2008., 19:50   #9
Je, je, sve je to super, možete tu pričati, ali ja još jednom APELIRAM na SVE KOJI SU SE PRIJAVILI - dođite na ovu stranicu, komentirajte i odite na forum... stranica je baš za nsa koji smo se prijavili i koji se namjeravamo prijaviti na show... ima više informacija i tamo ćemo biti svi na jednom mjestu... HVALA! www.hrvatskatrazizvijezdu.com
__________________
~It is better to be hated for what you ARE than to be loved for what you are NOT!~
~Work and struggle and never accept an evil that you can change.~
fernngully is offline  
Old 23.10.2008., 17:04   #10
http://www.hrvatskatrazizvijezdu.com...php?topic=13.0

__________________
~It is better to be hated for what you ARE than to be loved for what you are NOT!~
~Work and struggle and never accept an evil that you can change.~
fernngully is offline  
Old 12.11.2008., 18:07   #11
Quote:
fernngully kaže: Pogledaj post
Ey, ljudi, ja sam čula da audicije počinju u 11 mj. I izgleda da postoji caka da se moraš prijavita i na internetu i na telefonu, ipak si nekaj moraju zaraditi na nama...

dovoljna je online prijava, jave ti telefonom id broj i datum i vrijeme audicije
ciken is offline  
Old 16.11.2008., 11:39   #12
A.B. je totalno out.. nit izgleda kako nit zna vodit.. dizaster
danijel0000 is offline  
Old 16.11.2008., 18:08   #13
Quote:
legolasx kaže: Pogledaj post
Tonka

baš mi je drago što ona vodi
i meni isto.cura je bas simpa
__________________
nikad ne raspravljaj sa budalom, ljudi mozda nece uociti razliku
aleksandra is offline  
Old 28.11.2008., 09:00   #14
tonka je iskompleksirana kravetina znam to is prve ruke nazalost je tak ..
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Old 29.11.2008., 00:24   #15
Quote:
MOLOKAI kaže: Pogledaj post
Tonka svojom simpaticnoscu svaki show ucini gledljivim.
Tako je. I baš ništa joj ne fali!
__________________
ღ Fashion is the art, designers are the gods. Models play the part of angels in the dark. ღ
Ninnika is offline  
Old 29.11.2008., 19:35   #16
ja sam se prijavila, dobila pismo otišla na audiciju i eto me sad, s nepunih 16 ušla sam u TOP 100 u Hrvatskoj hihiih dršte mi fige
__________________
Bok popi sok
By: NaranChasti krastavac
NeOn_GrEeN is offline  
Old 29.11.2008., 19:37   #17
Quote:
NeOn_GrEeN kaže: Pogledaj post
ja sam se prijavila, dobila pismo otišla na audiciju i eto me sad, s nepunih 16 ušla sam u TOP 100 u Hrvatskoj hihiih dršte mi fige
ajd super

držimo fige
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Old 29.11.2008., 19:37   #18
Post

Quote:
S4sh4nn kaže: Pogledaj post
tonka je iskompleksirana kravetina znam to is prve ruke nazalost je tak ..
nije iskompleksirana, jer je bila na audiciji i upoznala sam ju, al je razmažena i slava joj je popila sav mozak i sve dobro što je nekad imala
__________________
Bok popi sok
By: NaranChasti krastavac
NeOn_GrEeN is offline  
Old 29.11.2008., 19:39   #19
Quote:
legolasx kaže: Pogledaj post
ajd super

držimo fige
ma zihač ti hvala hihiihihi ćeš potrošit 5 kuna na mene ako uđem u TOP15?
__________________
Bok popi sok
By: NaranChasti krastavac
NeOn_GrEeN is offline  
Old 29.11.2008., 21:07   #20
Quote:
NeOn_GrEeN kaže: Pogledaj post
ja sam se prijavila, dobila pismo otišla na audiciju i eto me sad, s nepunih 16 ušla sam u TOP 100 u Hrvatskoj hihiih dršte mi fige

Ej super. Navijam za tebe. Sretno!
__________________
ღ Fashion is the art, designers are the gods. Models play the part of angels in the dark. ღ
Ninnika is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:08.