Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2007., 02:28   #1
Je li vam uspjelo obnoviti vezu nakon prekida?

Pozdrav svima!

Lani sam pisao o svome slomljenome srcu.... Pred par mjeseci taman došao k sebi, a evo sada opet sa grčem u želucu....

Jedva da smo si par sms-a poslali zadnjih god.dana... Ono čestitke i sl., a predmalo nakon kratkog susreta opet uletjeli u nazovimo ga ponovni pokušaj... Prvih par tjedana je bilo puno emocija, a sada mi se čini da se ona ponovno dvoumi... Kvragu, a baš sam se bio skulirao. Rekli smo da nećemo brzat, ali su me ponjeli osjećaji koji su se prenaglo vratili... Očito je da se volimo, ali na trenutke je očito da je meni više stalo da uspijemo... U toj sam vezi uvijek ja bio taj koji nije stajao na zemlji.. Ona je bila prisebnija i razboritija. Ja iako stariji nikako da uhvatim uzde i ukrotim te svoje osjećaje koje nemogu kontrolirat. Kvragu samo zato jer mi je sada rekla da je umorna i da joj se neda nazvat me nemogu spavat. A i nije mi baš neki razlog da se bediram. A šta reć... Šta reć kad je do bola volim??? Kako se skulirat i ne shvaćat dvosmisleno poruke koje mi šalje.... Zašto sam ja takav da bi je nazvao i da sam nervozan i lud nakon 200 sati posla?? A zašto pak s druge strane ne prihvatit činjenicu da nemamo svi isto poimanje nekih postupaka... Njoj možda to ne znači toliko, i samo se zbog umora ne javlja...Inače radila je do kasno u noć...Kompliciram i jebem sam sebe u mozak... Znam i sam da ću je sa svojom nesigurnošću samo odbit.. Oduvijek sam osjećaje lako dijelio... Volio bi da sam zatvoreniji, jer je nažalost istina da čim si indiferentniji da te suprotna strana više želi...


Dali je vama uspjelo da nakon par prekida sa dužim razdobljima riješite probleme, obnovite vezu i pronađete sreću????

I kako kontrolirate svoju nesigurnost??
max000 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 16.05.2007., 02:45   #2
Quote:
max000 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Lani sam pisao o svome slomljenome srcu.... Pred par mjeseci taman došao k sebi, a evo sada opet sa grčem u želucu....

Jedva da smo si par sms-a poslali zadnjih god.dana... Ono čestitke i sl., a predmalo nakon kratkog susreta opet uletjeli u nazovimo ga ponovni pokušaj... Prvih par tjedana je bilo puno emocija, a sada mi se čini da se ona ponovno dvoumi... Kvragu, a baš sam se bio skulirao. Rekli smo da nećemo brzat, ali su me ponjeli osjećaji koji su se prenaglo vratili... Očito je da se volimo, ali na trenutke je očito da je meni više stalo da uspijemo... U toj sam vezi uvijek ja bio taj koji nije stajao na zemlji.. Ona je bila prisebnija i razboritija. Ja iako stariji nikako da uhvatim uzde i ukrotim te svoje osjećaje koje nemogu kontrolirat. Kvragu samo zato jer mi je sada rekla da je umorna i da joj se neda nazvat me nemogu spavat. A i nije mi baš neki razlog da se bediram. A šta reć... Šta reć kad je do bola volim??? Kako se skulirat i ne shvaćat dvosmisleno poruke koje mi šalje.... Zašto sam ja takav da bi je nazvao i da sam nervozan i lud nakon 200 sati posla?? A zašto pak s druge strane ne prihvatit činjenicu da nemamo svi isto poimanje nekih postupaka... Njoj možda to ne znači toliko, i samo se zbog umora ne javlja...Inače radila je do kasno u noć...Kompliciram i jebem sam sebe u mozak... Znam i sam da ću je sa svojom nesigurnošću samo odbit.. Oduvijek sam osjećaje lako dijelio... Volio bi da sam zatvoreniji, jer je nažalost istina da čim si indiferentniji da te suprotna strana više želi...


Dali je vama uspjelo da nakon par prekida sa dužim razdobljima riješite probleme, obnovite vezu i pronađete sreću????

I kako kontrolirate svoju nesigurnost??
Bojiš se da je ponovno ne izgubiš. Zato te toliko brine je li njezino nejavljanje zbog umora zaista nejavljanje zbog umora ili joj je malo dosta tebe. Sve vam je još friško, pa veza još nije prošla onu fazu probanja jel to sve skupa ide ili ne. Mislim da se trebaš malo opustiti. Trebaš joj dat prostora. Ne stalno zivkati, ne stalno vršit pritisak. Sam si rekao, što si hladniji odnosno ne pokazuješ stalno osjećaje sto na sat, to će te više cijenit. Ma meni je isti problem, iako ta cura ne može bit sa mnom, ali kad se nađemo, moram se jako koncentrirat da ne plivam u emocijama i ne ispadam smiješan, a to je ponekad teško jer me tako preplave osjećaji, da je to nevjerojatno. Rastopim se kad je vidim, onda je to par sati plutanja u osjećajima, pa me pukne bedara jer ne možemo bit zajedno, a volim je tako da je to neopisivo i tako sve u krug. Daj i sebi i njoj vremena. Popričaj s njom o tome ako misliš da možeš a da pritom ne ugroziš vezu.

Sretno
__________________
Lone rider rides alone!
lone rider is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 02:50   #3
bit ću kratka - uspjelo je...

u početku je bilo teško, trebao je proć koji mjesec da dođem na svoje nakon prekida...s vremenom sam bila super
onda smo se opet sreli i opet je sve nekako počelo, nakon nekog vremena opet završili skupa i sad je već dugo opet sve super, a nesigurnost...nema je više...ali to je možda i zato jer sam se ja dosta promijenila, prije nikad nisam ništa htjela riskirat, a danas...uživam u sadašnjosti, ne opterećujem se ni onim što je bilo ni onim što tek slijedi...
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 09:35   #4
Quote:
blondy-ri kaže: Pogledaj post
bit ću kratka - uspjelo je...

u početku je bilo teško, trebao je proć koji mjesec da dođem na svoje nakon prekida...s vremenom sam bila super
onda smo se opet sreli i opet je sve nekako počelo, nakon nekog vremena opet završili skupa i sad je već dugo opet sve super, a nesigurnost...nema je više...ali to je možda i zato jer sam se ja dosta promijenila, prije nikad nisam ništa htjela riskirat, a danas...uživam u sadašnjosti, ne opterećujem se ni onim što je bilo ni onim što tek slijedi...
Ma ne opterećujem se ni ja onim šta je nekad i ne tako davno bilo, jer jedino tako možemo naprijed. Al me muči kad kod nje osjetim kao da nije baš presretna da opet nešto pokušavamo. Neznam kvragu! Najgore je šta se sada rijetko možemo bit skupa, baš kad moramo puno radit na vezi. Pred kojih tjedan dana nije mogla dočekat da se probudi i pošalje mi poruku, a sada je čekam i do 10 da mi se javi, a i to se nekako čudno javi. Nadam se da je sve to samo moja paranoja. Kvragu kad ona uvijek zna kako kontrolirat osjećaje. Znam da me voli, znam da me nebi ni u snu prevarila i te mi stvari ne čine nesigurnim, ali to ne javljanje kao prvih dana me čini.... I ta moja glupa nesigurnost koja se javlja u 99 % slučajeva bez razloga me koštala i prijašnjeg prekida (naravno nije samo to bio razlog)...

Kako se vi borite protiv toga?
max000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 10:21   #5
Kao da sam ja postavio temu, identično.

A da ti ja dam savjet nema smisla
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 11:20   #6
Quote:
max000 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Lani sam pisao o svome slomljenome srcu.... Pred par mjeseci taman došao k sebi, a evo sada opet sa grčem u želucu....

Jedva da smo si par sms-a poslali zadnjih god.dana... Ono čestitke i sl., a predmalo nakon kratkog susreta opet uletjeli u nazovimo ga ponovni pokušaj... Prvih par tjedana je bilo puno emocija, a sada mi se čini da se ona ponovno dvoumi... Kvragu, a baš sam se bio skulirao. Rekli smo da nećemo brzat, ali su me ponjeli osjećaji koji su se prenaglo vratili... Očito je da se volimo, ali na trenutke je očito da je meni više stalo da uspijemo... U toj sam vezi uvijek ja bio taj koji nije stajao na zemlji.. Ona je bila prisebnija i razboritija. Ja iako stariji nikako da uhvatim uzde i ukrotim te svoje osjećaje koje nemogu kontrolirat. Kvragu samo zato jer mi je sada rekla da je umorna i da joj se neda nazvat me nemogu spavat. A i nije mi baš neki razlog da se bediram. A šta reć... Šta reć kad je do bola volim??? Kako se skulirat i ne shvaćat dvosmisleno poruke koje mi šalje.... Zašto sam ja takav da bi je nazvao i da sam nervozan i lud nakon 200 sati posla?? A zašto pak s druge strane ne prihvatit činjenicu da nemamo svi isto poimanje nekih postupaka... Njoj možda to ne znači toliko, i samo se zbog umora ne javlja...Inače radila je do kasno u noć...Kompliciram i jebem sam sebe u mozak... Znam i sam da ću je sa svojom nesigurnošću samo odbit.. Oduvijek sam osjećaje lako dijelio... Volio bi da sam zatvoreniji, jer je nažalost istina da čim si indiferentniji da te suprotna strana više želi...


Dali je vama uspjelo da nakon par prekida sa dužim razdobljima riješite probleme, obnovite vezu i pronađete sreću????

I kako kontrolirate svoju nesigurnost??

e stari moj ti kao da si moja kopija, ali u muškom obliku...

ista stvar.
u biti ne znam šta ti reći, ja sam sa svojim imala takva razdoblja, onda prekid gdje se nismo ni čuli ni vidjeli jer smo najveći naprijatelji na svijetu, onda opet pokušaj, more emocija, onda ja userem sa svojom nesigurnošću (to valjda druge hladi) ili ih čini previše sigurnima kad im netko stalno kvoca da je nesiguran...
nametanje osjećaja guši... jako guši i čim prije to shvatiš to bolje za tebe samog.

ti si previše zaljubljen u nju, voliš je najviše na svjetu...
ne vjerujem ti.

previše si zaljubljen samo zato što je ona tako hladnija i što je na početku ona ta koja je digla ruke, proradio ti je EGO, razmisli malo o tome i vidjeti ćeš.
da si ti u međuvremenu upoznao drugu koja bi te oborila s nogu, vjeruj mi, ove bi se samo lijepo sjetio.

ego... joj da ga je i meni naučiti kontrolirati...
that_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 12:09   #7
Quote:
that_lady kaže: Pogledaj post
e stari moj ti kao da si moja kopija, ali u muškom obliku...

ista stvar.
u biti ne znam šta ti reći, ja sam sa svojim imala takva razdoblja, onda prekid gdje se nismo ni čuli ni vidjeli jer smo najveći naprijatelji na svijetu, onda opet pokušaj, more emocija, onda ja userem sa svojom nesigurnošću (to valjda druge hladi) ili ih čini previše sigurnima kad im netko stalno kvoca da je nesiguran...
nametanje osjećaja guši... jako guši i čim prije to shvatiš to bolje za tebe samog.

ti si previše zaljubljen u nju, voliš je najviše na svjetu...
ne vjerujem ti.

previše si zaljubljen samo zato što je ona tako hladnija i što je na početku ona ta koja je digla ruke, proradio ti je EGO, razmisli malo o tome i vidjeti ćeš.
da si ti u međuvremenu upoznao drugu koja bi te oborila s nogu, vjeruj mi, ove bi se samo lijepo sjetio.

ego... joj da ga je i meni naučiti kontrolirati...


Ja bi volio da je ego u pitanju, ali stvarno je ljubav....

Naravno... Ja sam sada u bedu samo zato jer mi dava mrvice...

Neznam. Na momente mi je žao da smo opet ušli u ovo, a s drug e se strane sjetim kako me je neki dan gledala dok smo se grlili...

Znam da si jedino sam mogu pomoći....
max000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 12:58   #8
A da se ti skuliras pa da krenes dalje i ostavis ju, max000
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 15:20   #9
Quote:
max000 kaže: Pogledaj post
Volio bi da sam zatvoreniji, jer je nažalost istina da čim si indiferentniji da te suprotna strana više želi...
Pozdrav

Sa ovime se nebi slozio, jer se nemoze generalizirat.

Ja sam bio tolko indiferentan, samo da nebi ispalo da sam ljubomoran,

pa se desilo da ona misli kak ja za nju nista vise ne osjecam, da me bas briga kud ide,

odi van sa frendicama, nista joj ne branim,....

A naravno da me bilo briga, al ....
::barcode is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 15:35   #10
Quote:
::barcode kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Sa ovime se nebi slozio, jer se nemoze generalizirat.

Ja sam bio tolko indiferentan, samo da nebi ispalo da sam ljubomoran,

pa se desilo da ona misli kak ja za nju nista vise ne osjecam, da me bas briga kud ide,

odi van sa frendicama, nista joj ne branim,....

A naravno da me bilo briga, al ....

A žene ko žene.... Nikad dobro bilo šta napravili....

Mene nebi smetalo da me se svako malo sjeti lijepom porukom.... Ali ja znam da sam samo paranoičan... Sad mi se javila da jedva čeka kraj posla i da se baci u krevet jer je totalno umorna.... A to šta bi je ja nazvao samo da je čujem na sekund i uvijek imam 5 min.za takve stvari,valjda je zato jer meni takve stvari znače....

Da glupo je glumit indiferentnost i onda se samo grist iznutra...
max000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 15:37   #11
moj savjet iz iskustva opusti se....tim grickanjem sebe samo vučeš u depru...pa kad ona i napravi nešto izgledat će ti premalo...

iz iskustva...jer sam ja slično razmišljala...ali moraš prihvatiti da svaki čovjek na svoj način iskazuje pažnju
__________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain.
Time to die.
andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 15:45   #12
Ja sam upravo u takvoj situaciji. Prekinua sam s dečkom nakon 3 godine veze i sad nismo zajedno već 6 mjeseci. Ja imam novog dečka koji je onako super,ali nije to to...Ne da mi se sve iznova...I sad bih se pomirila s bivšim, i on bi to želio,ali znam da je to feeling koji će mene držati par dana i onda ću mu opet otkriti stare mane i ostaviti ga. zašto čitati istu knjigu 2 puta, ako joj znaš početak,ali i kraj. Ne upuštaj se u to!
Herself is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 15:58   #13
Quote:
max000 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Lani sam pisao o svome slomljenome srcu.... Pred par mjeseci taman došao k sebi, a evo sada opet sa grčem u želucu....

Jedva da smo si par sms-a poslali zadnjih god.dana... Ono čestitke i sl., a predmalo nakon kratkog susreta opet uletjeli u nazovimo ga ponovni pokušaj... Prvih par tjedana je bilo puno emocija, a sada mi se čini da se ona ponovno dvoumi... Kvragu, a baš sam se bio skulirao. Rekli smo da nećemo brzat, ali su me ponjeli osjećaji koji su se prenaglo vratili... Očito je da se volimo, ali na trenutke je očito da je meni više stalo da uspijemo... U toj sam vezi uvijek ja bio taj koji nije stajao na zemlji.. Ona je bila prisebnija i razboritija. Ja iako stariji nikako da uhvatim uzde i ukrotim te svoje osjećaje koje nemogu kontrolirat. Kvragu samo zato jer mi je sada rekla da je umorna i da joj se neda nazvat me nemogu spavat. A i nije mi baš neki razlog da se bediram. A šta reć... Šta reć kad je do bola volim??? Kako se skulirat i ne shvaćat dvosmisleno poruke koje mi šalje.... Zašto sam ja takav da bi je nazvao i da sam nervozan i lud nakon 200 sati posla?? A zašto pak s druge strane ne prihvatit činjenicu da nemamo svi isto poimanje nekih postupaka... Njoj možda to ne znači toliko, i samo se zbog umora ne javlja...Inače radila je do kasno u noć...Kompliciram i jebem sam sebe u mozak... Znam i sam da ću je sa svojom nesigurnošću samo odbit.. Oduvijek sam osjećaje lako dijelio... Volio bi da sam zatvoreniji, jer je nažalost istina da čim si indiferentniji da te suprotna strana više želi...


Dali je vama uspjelo da nakon par prekida sa dužim razdobljima riješite probleme, obnovite vezu i pronađete sreću????

I kako kontrolirate svoju nesigurnost??
....a šta da ti kažem...
...kao da gledam sebe u ogledalu...
....u početku mi je bilo dosta teško...
...konstantna nervoza i paranoja da se ne bi situacija s prekidom opet ponovila...
...pa onda analiziranje svega sto na sat...
...nakon nekog vremena se to prorijedilo, ali i sada mi je prisutan taj neki osjećaj nesigurnosti...
....istina, sad se slažemo puno bolje nego prije, odnos je kvalitetniji, pričamo puno više....
....ali zaj****** me taj glupi osjećaj kojeg ne mogu uopće definirati...
...ponekad se pitam , ma pitam se puno toga-šta bi bilo da je bilo???..
....ja ti se probam skulirati, nekad te nervoze prebacim na zezanciju, nekad jednostavno kažem šta mi je i šta me muči, a ponekad si mislim proće to, pa tako nekako i bude...
...a šta se tiče indiferentnosti-kako takav biti ako po prirodi nisi takav?..
...ja ne mogu glumatati...
...mada ponekad i dobro dođe...
...ma drži se...
__________________
......danas je ono sutra kojeg smo se bojali.....
sarahkey24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 16:13   #14
Ljudi s ovog foruma su mi puno puta pomogli...

Hvala Vam svima na iskrenosti....

Puno njih kaže, šta će ti nešto ako već jednom nije uspjelo... Nama nije uspjelo dva puta! A dali će treći?? Nemam pojma...

Ali eto... Bi sam duže vrijeme bez nje i bio sa par cura... S jednom više mjeseci i osjećao sam nešto prema njoj. Cura pametna, lijepa, dobra i ono najvažnije totalno zaljubljena u mene! U toj nazovimo je vezi iako to pravom riječi nije bila, ona je bila ta koja je patila i plazila zamnom... A s ovom mojom bivšom sam ja taj...

Neznam...a s druge strane znam samo jedno da mi nijedna nije mogla pobudit takve osjećaje ko bivša... Znam da samo nju iskreno i čisto volim i da samo za nju dišem iako mi je puno puta teško... Iako imamo dosta različite poglede na život... Neznam i neznam i neznam....

Teško je vratit se sada kad smo već zagrizli u taj treći pokušaj...

Obećao sam joj da ću se jako trudit da uspijemo... To je jedino šta joj mogu garantirat....

I jedan poznanik mi je prekidao s curom mislim čak 5 puta i eto sada je oženjen s djetetom na putu...

I ja se nadam takvom kraju, jer bit s nekim drugim samo da imaš nekog uz sebe mi neide... Ja sam osjećajan i osjećaji su mi važni...

Bez njih nemogu zamislit cijeli život s nekim....
max000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 17:01   #15
Quote:
max000 kaže: Pogledaj post
Obećao sam joj da ću se jako trudit da uspijemo
Neznam jel kod svih zena isto, al moja je mrzila kad sam samo spomenuo "pa ja cu se potrudit"

Ja te razimijem al ak se ti moras trudit, makar je to samo neka fraza, moze se i drugacije protumacit, objasnit ili izrec

to nije to.

Al te podrzavam, ja bi se pojeo kad nebi znao jel sam mogao nesto napravit jos il ne.

Ja bi se potrudio
::barcode is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 17:05   #16
Quote:
blondy-ri kaže: Pogledaj post
bit ću kratka - uspjelo je...

u početku je bilo teško, trebao je proć koji mjesec da dođem na svoje nakon prekida...s vremenom sam bila super
onda smo se opet sreli i opet je sve nekako počelo, nakon nekog vremena opet završili skupa i sad je već dugo opet sve super, a nesigurnost...nema je više...ali to je možda i zato jer sam se ja dosta promijenila, prije nikad nisam ništa htjela riskirat, a danas...uživam u sadašnjosti, ne opterećujem se ni onim što je bilo ni onim što tek slijedi...
poslo mi je za rukom...vise puta. al kao sto neko ovdje na forumu rece nikad vise ne bude isto
__________________
Nikad ne znamo sta izazivamo u drugom covjeku rijecju koja za nas ima sasvim odredjeno znacenje i zadovoljava samo nasu potrebu.
Lilith000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 17:18   #17
mislim da je kvalitetna i iskrena konverzacija temelj svake veze
nemaš ti šta pretpostavljat da ona tebe voli ili ne, da ta njezina poruka znači ovo ili ono

i kakva je to veza koja se zasniva na sms-anju?!?!

možda bi ona htjela nešto ozbiljnije, sljedeći korak, kao zajednički život npr

možda ju živcira to što je tebi jebeni sms dovoljan?! ha? pa ih ni ne želi slati, jesi razmišljao u tom smjeru?

sve je moguće, a vas dvoje morate iskreno razgovarati, ne samo jednom nego do kraja života

i iskreno se nadam da ćete sve riješiti

isto kao što se nadam da se meni neće odsjeći noge kada sretnem bivšeg, i da on neće imati nekih suludih ideja o obnavljanju veze, jer ja znam da ne bih podnijela još jedan prekid
prune is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 18:00   #18
Podgrijana juha i obnovljena veza - jednostavno nemaju dobar ukus !

Nije to više nikad ono pravo !
Profesor. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 23:27   #19
Quote:
Profesor. kaže: Pogledaj post
Podgrijana juha i obnovljena veza - jednostavno nemaju dobar ukus !

Nije to više nikad ono pravo !
jao, ne s***, druže profesore!
canis_lupus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 23:45   #20
E, da...Canis ima na ovu temu puno toga reći....

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:25.