Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2009., 22:43   #3241
cure,molit ću vas pomoć...
jeli znate dali je moguće iz ovoga:http://imagesa.ciao.com/ide/images/p...ct-2456254.jpg
u ovo:http://www.dpj.pl/fotki/g1273d.jpg ili ovo:http://imworld.aufeminin.com/dossier...8-104344_L.jpg
bez ikakvoga blajha,i po mogućnosti da boja ne bude semfasta?
(inače koristim boje s narančastim odsjajem)samo uz pomoć ovih boja?
HVALA
L@l!na D gUsT is offline  
Old 11.08.2009., 19:20   #3242
Ima li ovdje netko tko je probao Biokap nutricolor, kako vam je ostalo, jeste li zadovoljni i sl?
Echoplex is offline  
Old 15.08.2009., 21:52   #3243
u plavo bez blajha je nemoguce koliko ja znam

pitanje ako neko zna: sta bi se desilo da se ofarbam sa plavom bojom nekom iz dm na svoju svjetlo smedju, znam da necu postat plava ali sta bi bilo?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Old 15.08.2009., 23:51   #3244
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
u plavo bez blajha je nemoguce koliko ja znam

pitanje ako neko zna: sta bi se desilo da se ofarbam sa plavom bojom nekom iz dm na svoju svjetlo smedju, znam da necu postat plava ali sta bi bilo?
to i mene zanima
ja san čula da je to vrrrlo riskantno jer večini ljudi kosa oko korijena bude najsličnija onoj sa slike na kutiji,a šta kosa ide duža to sve ide tamnije i tamnije..znači korijen bijel,od2/4 do 3/4 kose žučkasto bude,a ostatak skoro nepromjenjen :/
L@l!na D gUsT is offline  
Old 16.08.2009., 02:59   #3245
Quote:
L@l!na D gUsT kaže: Pogledaj post
to i mene zanima
ja san čula da je to vrrrlo riskantno jer večini ljudi kosa oko korijena bude najsličnija onoj sa slike na kutiji,a šta kosa ide duža to sve ide tamnije i tamnije..znači korijen bijel,od2/4 do 3/4 kose žučkasto bude,a ostatak skoro nepromjenjen :/
to je istina...pokušala sam to sa crvenom
Echoplex is offline  
Old 17.08.2009., 19:28   #3246
cao cao vec 2 dana razmisljam da promijenim boju kose,... u crno se farbam konstantno 10 godina, izuzev 2006 gdje sam se odlucila ici u plavuse, i naravno ni jedna frizerka
mi nije savjetovala da blans stavljam na citavu kosu, no medjutim posto sam jako tvrdoglava ja sam to uradila i napravila ovciju vunu od kose,... sta drugo reci osim da je to bila
jedna kardinalna greska... no medjutim tako sam deverala6 mjeseci, farbala se nema sta nisam radila i umjesto da sam istrajala u tome i izlijecila kosu kosto sma i pokusavala sa svim
serumima i svim mogucim, ja sma se ponovo vratila u crno i evo i dan danas sam crna,... i naravno opet je dosao taj period kad zelim da promijenim boju kose, tj. da iz crne predjem u plavu
sta i kako??? trenutno sam u americi i ovdje je to jako jako skupo.... zanima me koliko pomaze diksonov skidac farbe (decap hair color remover)? i koliko mi vremena, mjeseci treba da dodjem
do plave boje kose?? da li smijem tu emulziju stavit u istom danu ponovo na kosu ako mmi dovoljno ne isvjetli kosu, il trebam se prefarbat nekom svjetlijom, pa poslije poksat ponovo? i nakon koliko?

ja sam si narucila ovaj :http://marcintl.com/order/index.php?...oduct_id=10093
hvala unaprijed
__________________
A room without books is like a body without soul

Zadnje uređivanje nea84 : 17.08.2009. at 20:47.
nea84 is offline  
Old 17.08.2009., 23:44   #3247
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
u plavo bez blajha je nemoguce koliko ja znam

pitanje ako neko zna: sta bi se desilo da se ofarbam sa plavom bojom nekom iz dm na svoju svjetlo smedju, znam da necu postat plava ali sta bi bilo?
Ispala bi malo svjetlija od tvoje, npr. boja meda, onda kad bi se to ispralo pa opet stavila plavu, na kraju bi postala plava...Ako kupiš pravu boju,naravno, jer bi isto tako mogla ispast narančasta...
Pacificgirl is offline  
Old 18.08.2009., 21:37   #3248
Za profesionalca i druge

Pozdrav

Bila sam na moru i kosa mi je posvijetlila. Izrast mi je taman. Ovako to sve izgleda:



Jako mi se svidja boja Jeniffer Aniston ---> http://media.photobucket.com/image/p...dafb4c0dea.jpg

Da li je nekako mogu postici?

Takodjer, prijedlozi za frizuru? Sisala bih se koso od potiljka i duze prema naprijed (vidi sliku ---> http://celebhairstyle.files.wordpres...rstyle-bob.jpg). Bi li mi to pristajalo?

Hvala :*
bubuljica_na_nosu is offline  
Old 19.08.2009., 04:02   #3249
Pa Jeniffer ima neku predivnu srednje plavu i zlaćane pramenove. Ako nabaciš neku srednje plavu siguno će ti odmah uloviti i neće biti pretamno budući ti je podloga svijetla. Izrast naravno pusti malo duže. Obično je ta srednje plava kod svih proizvođača br. 8.



A frizura od Gwyneth je super, šišaj, pristajalo bi ti, pa već imaš crtu na sredini i kosa ti pada uz lice, samo će biti malo kraća. Taman ćeš se riješiti suhih vrhova. Da mi je kosa duža odmah bi se i ja tako ošišala.
žalfija is offline  
Old 19.08.2009., 10:06   #3250
Hvala ti na savjetu Jedino, farbat cu se kod frizera, ali voljela bih mu dati tocne upute.
bubuljica_na_nosu is offline  
Old 19.08.2009., 11:15   #3251
Quote:
bubuljica_na_nosu kaže: Pogledaj post
Hvala ti na savjetu Jedino, farbat cu se kod frizera, ali voljela bih mu dati tocne upute.
Sprintaj i uzmi ove dve slike
Ja bez slika više nejdem k frizeru
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Old 19.08.2009., 13:44   #3252
Bubuljica, friz ce ti mrak stajat
Sto se tice boje, ja bih na tvom mjestu sad prek ljeta ostavila ovak svijetlu. Samo bih izrast pofarbala.
Prvo, pocrnila si pa ti super stoji uz ten.
Drugo, ak ides na malo tamnije plavu, treba cijelu duzinu farbat. Nek se kosa prvo oporavi malo od sunca i soli.
Trece, to mi je onak pravo ljetna vesela boja. Duga je zima, stignes jos na plavosmedju
Zmijica is offline  
Old 20.08.2009., 10:24   #3253
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
u plavo bez blajha je nemoguce koliko ja znam

pitanje ako neko zna: sta bi se desilo da se ofarbam sa plavom bojom nekom iz dm na svoju svjetlo smedju, znam da necu postat plava ali sta bi bilo?
Ja sam iz smede presla u plavo sa garnier color naturals nekom najsvjetlijom plavom(na kutiji je neka zena sa pjegicama)..Ugl. ako imas crveni odsjaj nemoj(ili je to mozda samo meni, sve mi ispadne crveno) jer bi mogla ispast zuta..
__________________
I start to complain that there is no rain..
Disease is offline  
Old 20.08.2009., 20:35   #3254
Quote:
yvanna kaže: Pogledaj post
joj curke, pomagajte!! jučer sam se farbala nekom garnierovom tamnokestenjastom, i osim što mi je ispala pretamno (prije 3tjedna sam se farbala garnierovom smeđom 100% color i nije mi se ništa primilo pa sam sad išla na sigurno, i eto mi ga na), peče me tjeme!! onako, pecka i svrbi u isto vrijeme, i malo po vratu. znam da je to reakcija na boju, al me zanima nakon koliko to prestane peči (ako je ikoja imala takvo iskustvo). još u sub idem i na more, pa morska sol.. ajme, valjda će prestati do tada, ha?
Dakle iman isti problem.

Peče me tjeme, svrbi u isto vrime.. a ovu boju sta san se danas piturala koristin vec 2, godine i nikad ništa, i oden danas u frizera i počne me peć i evo još cili dan aaaaaaaaaaaa ((
_Splicanka_ is offline  
Old 20.08.2009., 22:17   #3255
Quote:
_Splicanka_ kaže: Pogledaj post
Dakle iman isti problem.

Peče me tjeme, svrbi u isto vrime.. a ovu boju sta san se danas piturala koristin vec 2, godine i nikad ništa, i oden danas u frizera i počne me peć i evo još cili dan aaaaaaaaaaaa ((
mene je isto garnier(color naturals) jako pekla
__________________
I start to complain that there is no rain..
Disease is offline  
Old 21.08.2009., 15:35   #3256
vracanje na staro

unaprijed se ispricavam ako je tema vec bila
prirodno imam svijetlo smedu do plavu kosu.vec se godinama bojam u tamne nijanse.crno, smede itd.. od 1.mjeseca ove godine sam ju krenila svjetliti ali to jako sporo ide...kosa je sad neke smede boje(bila je crna) a imam izrast svoje prirodne boje kose a ima i dio gdje je tamna boja kose(boja se jos nije isprala)
planiram ici kod frizerke za mjesec dva al ne znam sto da joj kazem da mi napravi s kosom
zadnja dva puta kad sam joj rekla da mi je posvijetli ona je uzela svijetliju boju koja mi je obojala izrast ali je ona tamna boja ostala na mjestu i time mi je dala jos gori i uocljiviji izrast
__________________
...samo tvoja...
IvA... is offline  
Old 22.08.2009., 11:00   #3257
Zmijice, hvala puno na savjetu. Mislim da cu ostaviti plavu za sada pa eventualno tijekom vremena dodavati tamnije pramenove. Iako ce mi ova tamna put brzo ispariti i opet cu postati bijela kao sir. Ali ima do toga, nadam se
Za friz cemo vidjeti. Sisam se jer nema smisla uzgajati dugu kosu koja izgleda jadno i svodi se na rezance od uha. Eto, idem u ponedjeljak pa cemo vidjeti.
bubuljica_na_nosu is offline  
Old 22.08.2009., 20:15   #3258
evo ovako. nakon duzeg razmisljanja odlucila sam ipakiz svoje kose maknuti tamno smedju boju(gotovo crnu) koja mi konstantno vuce na ljubicastu i crvenu. nikako nisam zadovoljna. vec sam pisala ovdje: moja prirodna boja kose je svjetlija smedja, pepaljasta, na suncu bi uvijek posvijetlila. na svoju prirodnu kosu davala sam plave pramenove i to je izgledalo super. onda mi je dosadila ta plava i pocela sam postupno smedjim pramenovima prelaziti u smedju. ta smedja je kroz 2-3 godine dosla do jako tamne smedje. tu tamnu smedju sam prije cca. 6 mj. pokusala posvijetliti. frizerka mi je radila dekoloriranje, ali ocito neuspjesno. dobila sam narancasti korijen i mjesavinu crvene, narancaste, smedje duz ostatka kose. imam dugu kosu, ispod polovice ledja i nakon toh neuspjesnog dekolororanja sam je odrezala preko 10 cm, sad je ponovo narasla. eh, sad... naisla sam na super frizera koji se bavi dekolororanjem i radi u renomiranom zagrebackom salonu kojeg bih 'upregnula' da mi skine to 'crnilo' i da dodjem u neku normalnu srednju smedju i to jednobojnu! sad me zanima: nisam se farbala vise od 3 mjeseca. da li ce to moje nefarbanje, sol u kosi i sunce pospjesiti to dekoloriranje, tj. hoce li ta tamno smedja lakse izaci dekolorantom s obzirom na to da nemam frisku boju na glavi? nije mi cilj postati plavusa, ali s vremenom mi je cilj dobit boju tipa tatjana dragovic ili sevka, znaci nekakva svijetlo smedja s naznakom tamno blond. koliko svjetliju kosu mogu ocekivati nakon dekoloriranja? farbana sam trojkom
Aksiominka is offline  
Old 23.08.2009., 21:09   #3259
Ak sam dobro skuzila, imas 4-5 cm svog izrasta i sareni ostatak kose. I dugu kosu koju ne bi sisala.
Uhhhh....
Izrast ti uopce ne bi ni trebalo dekolorirat, ja bih rekla.
A ostatku kose nece nis pomoc nefarbanje, bojim se.
Moja mama je uvijek bila plava i u napadu povratka prirodi ofarbala se u smedje. Ispala je crna.
Patila se godinu dana dok je izrastalo (prirodno je tamnosmedja, pa se nije puno vidjelo) i onda se osisala.
Zmijica is offline  
Old 23.08.2009., 21:44   #3260
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
Ak sam dobro skuzila, imas 4-5 cm svog izrasta i sareni ostatak kose. I dugu kosu koju ne bi sisala.
Uhhhh....
Izrast ti uopce ne bi ni trebalo dekolorirat, ja bih rekla.
A ostatku kose nece nis pomoc nefarbanje, bojim se.
Moja mama je uvijek bila plava i u napadu povratka prirodi ofarbala se u smedje. Ispala je crna.
Patila se godinu dana dok je izrastalo (prirodno je tamnosmedja, pa se nije puno vidjelo) i onda se osisala.
izrast sigurno nece trebati dekolorirati. kosa je u biti jednobojna ali sa razlicitim odsjajima (negdje crveni, negdje ljubicasti) i negdje je malo vise isprana. vec sam bila na dekoloriranju, ali ne bas strucnom i cinjenica jest da mi je maknut taj tamnosmedji umjetni pigment, ali nakon toga boja koja mi je stavljena nije ravnomjerno nanesena i razlicito mi je uhvatila s obzirom na to da je samo dekoloriranje napravljeno dosta lose. i onda sam napravila kardinalnu gresku i stavila opet tamno. da, imas pravo, te smedje cesto ispadaju jako tamne, skoro crne, tesko ih je neutralizirati a mogu mislit koji je to sok bio tvojoj mami koja je prije toga bila plava mislim s posvjetljivanjem ici postepeno i napraviti to kroz godinu , ako treba i vise da bi dosla do nekakve svjetlije smedje, nesto tipa ljesnjak sa pokojim tamno blond pramenom. svaki savjet je dobrodosao! thanks
Aksiominka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:32.