Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2009., 00:17   #61
guba meni 19 rodjendan.....
__________________
Ne brinite pushka je zakocena.....Bummmm!
Baya_Rober is offline  
Old 17.01.2009., 13:16   #62
Quote:
HTZ kaže: Pogledaj post
zakaj bi tebi netko napravio karijeru, a ti si skrta platit si kartu do ZG..
Pa ne ovise oni o tebi, nego ti o njima! Al dobra fora!!!
oprosti, ali s ovim se apsolutno nikako ne slažem. Show treba kandidate da bi bio show, zar ne...? da se nitko ne prijavi,reci mi,tko bi se natjecao?
plamenka is offline  
Old 17.01.2009., 19:32   #63
Quote:
Piggy kaže: Pogledaj post
Čuj, ne ovisim ja o njma.

Pjevam ja i bez njih

Ali tužno je što nisu kadri platiti prijevoz i smještaj, zaista. To nisam nikada doživjela.

Ja se samo nadam da je netko ovdje bio na audiciji pa govori iz iskustva,,jer svi kandidati koji su bili na castingu u Zagrebu i trebali ostati sljedeci dan su imali placen smjestaj. Ja to znam jer mi je frendica bila.
 
Old 17.01.2009., 19:34   #64
Quote:
plamenka kaže: Pogledaj post
oprosti, ali s ovim se apsolutno nikako ne slažem. Show treba kandidate da bi bio show, zar ne...? da se nitko ne prijavi,reci mi,tko bi se natjecao?

Show nudi kandidatima ugovore i mogucu karijeru, dakle puno.. pa ako se ne mogu organizirat da dodu na audiciju jedan dan, onda se s njima ne isplati nista ni radit jer ocito nisu i nesto presposobni..
 
Old 17.01.2009., 20:07   #65
Quote:
HTZ kaže: Pogledaj post
Ja se samo nadam da je netko ovdje bio na audiciji pa govori iz iskustva,,jer svi kandidati koji su bili na castingu u Zagrebu i trebali ostati sljedeci dan su imali placen smjestaj. Ja to znam jer mi je frendica bila.
Ok. Ali imali su samo oni koji su prošli a ovi ostali su se morali misliti što će sa sobom. Sramota i jad
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Old 17.01.2009., 20:10   #66
Quote:
HTZ kaže: Pogledaj post
Show nudi kandidatima ugovore i mogucu karijeru, dakle puno.. pa ako se ne mogu organizirat da dodu na audiciju jedan dan, onda se s njima ne isplati nista ni radit jer ocito nisu i nesto presposobni..
Na temelju čega bi donosio zaključke da je netko nesposoban i niti ga čuo niti vidjeo. Ja sam prva oprala ruke od toga showa, a sposobna sam nevjerojatno i glazbeno obrazovana. Aj molim te objasni
Nude neke ugovore, na kraju će to psati po kralježnici natjecatelja a ne po RTL, jer kad nisu kadri platiti te "minorne" troškove o čemu onda diskutirati. Stvarno im je bračanska ideologija (bez uvrede Bračani )
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Old 17.01.2009., 21:07   #67
Ok,ne plaćaju ljudima smještaj.I put.Get over it

jesi ti odustala zbog bolesti ili neplaćenih troškova ?
rockyblack is offline  
Old 18.01.2009., 01:01   #68
Quote:
HTZ kaže: Pogledaj post
Show nudi kandidatima ugovore i mogucu karijeru, dakle puno.. pa ako se ne mogu organizirat da dodu na audiciju jedan dan, onda se s njima ne isplati nista ni radit jer ocito nisu i nesto presposobni..
ovdje nije stvar u sposobnostima kandidata nego o eventualnim financijskim situacijama.
a o mogućoj karijeri otom-potom.. o ugovorima se također već sve zna. znaju oni koji su ih potpisali o čemu pričam.
plamenka is offline  
Old 18.01.2009., 14:56   #69
U veljači starta (Antonija Blaće) novi reality show za reality mahericu

Iako se nove epizode "Večere za 5" tek trebaju snimati, a Big Brother je netom završio, Antonija Blaće ipak nije besposlena. Sljedeći mjeseci počinje prikazivanje reality showa "Hrvatska traži zvijezdu", u kojoj se traže glazbene nade.

"Ne znam još kakav će osjećaj biti sama voditi emisiju. Dosad sam uvijek imala potporu u suvoditeljima. Bit će zasigurno zanimljivo. Ovo što smo zasad snimili činilo mi se kao dokumentarac. Odradili smo eliminacijske emisije i, vjerujte mi, ima jako zanimljivih kandidata na audiciji koji s pjevanjem nemaju previše veze", ispričala nam je voditeljica showa "Hrvatska traži zvijezdu". Na pitanje je li ona pronašla svoju zvijezdu, uz osmijeh je uzvratila: "Našla sam ja zvijezdu repaticu".

Biti ce sama voditeljica? Bas me zanima kako ce to izgledati...
i kaze da joj ovo do sada izgleda ko dokumentarac...
i rekla je da su na audiciji bili neki koji nemaju veze s pjevanjem, nije spomenula nikakve kvalitetne pjevace... zabrinjavajuce
alen76 is offline  
Old 18.01.2009., 15:34   #70
jedva čekam HTZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Old 18.01.2009., 16:05   #71
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
Biti ce sama voditeljica? Bas me zanima kako ce to izgledati...
jao,već mi je muka...ne volim ju nikako

Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
i rekla je da su na audiciji bili neki koji nemaju veze s pjevanjem...
da samo neki takvih je obično hrpa,al možda nam se posreći pa prođu oni (donekle) dobri.Za neke dobre već znam da su daleko dogurali
rockyblack is offline  
Old 18.01.2009., 16:14   #72
Quote:
rockyblack kaže: Pogledaj post
da samo neki takvih je obično hrpa,al možda nam se posreći pa prođu oni (donekle) dobri.Za neke dobre već znam da su daleko dogurali
Znaci ima nekih koji valjaju?
Bojim se da ce takvih biti malo jer bilo je vec brdo ovakvih show-ova pa ako nisu prosli tamo sad ih tu primaju ako kuzite sta ocu rec
alen76 is offline  
Old 18.01.2009., 16:31   #73
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
Znaci ima nekih koji valjaju?
Ima,ima i sigurna sam da nisam samo subjektivna
Pa valjda su uspjeli naći bar desetak ljudi koji pristojno pjevaju,makar za te live emisije ...
rockyblack is offline  
Old 18.01.2009., 17:11   #74
Quote:
rockyblack kaže: Pogledaj post
Ima,ima i sigurna sam da nisam samo subjektivna
Pa valjda su uspjeli naći bar desetak ljudi koji pristojno pjevaju,makar za te live emisije ...
naravno da jesu
užiat ćemo mi opet
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Old 18.01.2009., 18:09   #75
jedva čekam da vidim hoće li biti stvarnih talenata tamo, ili će se ljudi kao i u većini slučajeva do sada samo "igrati pjevača".
mouthy is offline  
Old 18.01.2009., 23:05   #76
Quote:
Piggy kaže: Pogledaj post
Na temelju čega bi donosio zaključke da je netko nesposoban i niti ga čuo niti vidjeo. Ja sam prva oprala ruke od toga showa, a sposobna sam nevjerojatno i glazbeno obrazovana. Aj molim te objasni
Nude neke ugovore, na kraju će to psati po kralježnici natjecatelja a ne po RTL, jer kad nisu kadri platiti te "minorne" troškove o čemu onda diskutirati. Stvarno im je bračanska ideologija (bez uvrede Bračani )
Ljudi dajte se uozbiljite..pa 10ak kandidata to su mali troskovi, ali za sve kandidate, to nije malo! Mozda se po svakog trebalo doc sa limuzinom ispred kucnog praga.
Nikad ni u jednom showu nisu placeni putni troskovi, pa ne razumijem sta ste zapeli na tome!
 
Old 20.01.2009., 00:27   #77
glupost....
__________________
Ne brinite pushka je zakocena.....Bummmm!
Baya_Rober is offline  
Old 20.01.2009., 16:14   #78
jbg nije ovo 5 država pa da se ima para...
ovo je samo jedna mala državica u gospodarskoj krizi
Budimo sritni šta uopće show počinje
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Old 20.01.2009., 20:43   #79
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Old 20.01.2009., 20:44   #80
Quote:
HTZ kaže: Pogledaj post
Ljudi dajte se uozbiljite..pa 10ak kandidata to su mali troskovi, ali za sve kandidate, to nije malo! Mozda se po svakog trebalo doc sa limuzinom ispred kucnog praga.
Nikad ni u jednom showu nisu placeni putni troskovi, pa ne razumijem sta ste zapeli na tome!
Onda showa ne triba ni biti ako nema kunica
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:51.