Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2013., 23:03   #61
ne znan zašto mi muški najviše patimo za najvećin rospijama. valjda je sve to do robovskog mentaliteta usađeno u nas, da se mučimo i da nam to bude pod mus i normala. a moožda i vridno. jer ako nema muke, ako sve teče,ako žena ne vara, ako muž ne vara - takva voda ne vridi koja ne pravi valove..... učini se čoviku da stagnira, da se ne pomira iz luke. sve viđeno.
i onda se desi ovakva stvar. i da tvoj muž sazna ne bi on tebe ostavija nego bi plaka i jos se više zalipija za tebe dok sebi ne razbistri odgovore kako si mogla, okle ti hrabrost.??i kako nikada ne bi dobija odgovore on bi se samo jos jače prilipija uz tebe. jos ako bi suzu pustila taman toliko - veza neraskidiva
__________________
Imala je lijepu rupicu na bradi
Baarbaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 23:07   #62
Sta ste navalili tako negativno na zenu....

Draga autorice, ako ima nacina da muzu normalno objasnis sto je i kako je
onda imas sve uvjete za:
Quote:
hotwife

A married woman who has the feedom in her marriage to pursue sexual relationships with men other than her husband.
Her husband has full knowledge of her activities and consents to them.
To mi pada na pamet, jer kazes da je sex doma zadnjih dana odlican.....

PS ja nemam doma hotwife ali ne bih imao nista protiv da je tako
racplus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 23:19   #63
Pokušaj si sama razjasniti zašto si to napravila, koji aspekt vaše veze te ne zadovoljava i na koji način bi to sa svojim mužem mogla popraviti.

Nemoj mu nikad ništa priznati, nema smisla. Možda će tebi biti lakše, ali njemu će biti daleko teže nego da ne zna. Hrabro priznanje je zapravo običan kukavičluk - samo prebacuješ teret na drugu osobu.
Mirko_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 00:05   #64
Ovako,

iako nisam ljubiteljica preljuba necu te osudjivati jer naposlijetku, tko sam ja da ti sudim ili bilo tko drugi. No sto je ucinjeno ucinjeno je i nazalost, nista vise ne mozes napraviti. Mislim da bi ti bilo najbolje da se zapitas volis li uistinu muza ako si bila sposobna prevariti ga. Uzmi vremena i razmisljaj jer ti je ovo najvazniji korak. Ako shvatis da ga jos volis onda pokusaj ne misliti puno o vome sto se dogodilo, sto naravno ne znaci da ti je pametno da to opet ponovis. A ako shvatis da ljubavi vise nema onda ti je najbolje da se razvedes i pocnes ispocetka jer ostankom u braku s covjekom kojeg istinski ne volis neces nista rijesiti, dapace, jos ces veci rusvaj napraviti i tome ces izloziti djecu koji nemaju nista s tim.
snjeguljica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 04:47   #65
Žene u pravilu ne varaju zato jer im seks nije više dobar ili ga nema dovoljno ili neki drugi lik ima veću kitu i žele probat tu kitu. Varaju jer im nedostaje nešto emotivno.
Ta promjena posla je rezultirala duljim radnim satima te uzrokovala nedostatak bliskosti. Koliko je autorica napisala, muž joj ima slobodnog vremena samo nedjeljom koje iskoristi da se druži sa klincima. I to je pozitivno i pohvalno no njoj isto treba pažnje i bliskosti. Pažnja, bliskost, intimni trenutci nisu samo seks za koji kaže da im je dobar.

Da li je dobra ideja potražiti ono što ti trenutno nedostaje u vezi, van veze? Baš i nije u obliku prijevare.
Iako autorica tvrdi da nema osjećaj kajanja, krivnje, grižnje savjesti... ima potrebu nekome reći što se desilo. Za to bih rekla da definitivno nije kamena srca. Da joj je uistinu svejedno, ni sa kim to ne bi podijelila te bi nastavila sa životom kao da se ništa posebno nije desilo.

Trenutno ima problem koji si je sama stvorila i mozga o riješenju problema. Riješenje može bit poklopit se ušima i šutit ili otkriti mužu šta se desilo. Jedno i drugo riješenje nosi rizik prekida veze. Ako prešuti i to ne ponovi... muž za to može saznati. Ako prešuti i nastavi sa prijevarom... muž to može saznati. Ako mu kaže... definitivno muž sazna.

Scenarij u kojem zataji i ne ponovi prijevaru nosi malu šansu da muž sazna no kad sazna (samo je pitanje vremena) to daje veliku šansu da veza pukne jer uz prijevaru tu je i laganje. Nakon toliko vremena je nemoguće dokazati da se prijevara desila samo jednom. Mala je šansa da muž oprosti i ne prekine vezu.
Drugi scenarij je gotovo isti kao prvi samo sa većom šansom da muž sazna prije. U tom slučaju hrpa laži je puno veća i šansa da ta veza opstane je minijaturna.
Treći scenarij je zajeban jer se mužu direktno u ruke daje odluka o opstanku veze odnosno preljubnik se odriće sve kontrole nad vezom. Muž može uvažiti iskrenost i prihvatiti da veza ima problem. Postoji šansa da izrazi želju da porade na tome što je krenulo po zlu. Ostaje element prijevare, ali nema elementa laži.

Ne smije se zaboraviti da preljubnik nije jedini koji zna za prijevaru pošto ljubavnik nije magic wand nego osoba od krvi i mesa kojeg se ne može kontrolirati. Ljubavnik može bit govno od čovjeka i autoričinu odluku da prešuti iskoristiti za ucjenu. Ljubavnik se može zapalit za autoricu van pameti i naganjat ju svojom ljubavlju. Opcija ima puno...

Suočeni sa istinom o partneru preljubniku svatko reagira drugačije. Niti jedan scenarij ne garantira prekid niti nastavak veze. Pošto autoričina veza ima element braka i potomaka, njihova veza se može nastaviti u obliku obostrane koristi, možda i prerast u otvoreni brak. Isto tako može krenuti u smjeru rata, skrivnog od potomaka. I tu je tona opcija...

Autorica je jedina koja može donijeti pravu odluku za sebe jer je jedina tu na forumu koja ima sve informacije o situaciji. Ona najbolje poznaje svoga muža, sebe i ljubavnika.

Rijetko tko nikada nije prevario niti je ikada bio prevaren. Ljudska vrsta je glupava i to je jedino što uvažavam da nam je zaista u prirodi.
HasamiSnip is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 07:46   #66
Quote:
ella-27 kaže: Pogledaj post
svako mišljenje vrijedi pročitati, ali s obzirom da već 10 godina vodim uspješan obrt nemožeš me nazivati nezrelom kućanicom. Mali i nije tako mali ima 27god, i nije da prije nije bilo drugih koji su pokušavali pa da sam sad nasjela na prvi k... koji se ponudio....
Đaba si ti uspješna obrtnica ali si nezrela definitivno.Ne samo zbog varanja muža ,nepoštenja i ugrožavanja obitelji nego kaj ti je dosadno doma pa si rutinu i uzbuđenje puniš na bedasti način.

Seksom sa nekim malim.Kaj misliš da si ti nekaj spešl..jao kako me želi..jao kak sam mu ja super..jao al sam posebna.Dušo, svaki takav mladi sanja jednu manje moralnu a više raspoloživu za seks milficu.Nisi ti prekokrasna njemu nego si voljna.
I nisi baš hodala cestom pa sirota pala na...jel'
Razmisli malo o sebi.Tvoja nezrelost i neispunjenost u životu, manjak poštovanja za dobre vrijdnosti, nesvvjesnost kako tvoji impulzivne potrebe mogu uništiti tvoj život.
Gdje će biti tvoj švaler kada te muž napusti, kada mu slomiš srce itd.
Bi li voljela da on tebi to napravi ? Koliko bi razumijevanja imala za njega da se okolo vucara sa nekom mlađom i zgodnijom od tebe, neku piletinu a tebe tretora kao govedinu za kuhanje,
zarađivanje i pranje,.

Ponašaš se kao napaljeni i neiživljeni muškarac bez dostojanstva, kojemu je u braku najbitniji ručak i seks pa otkrije još i mlado meso nakon 20 godina braka .. te izgubi donji i gornji mozak.Točnije počinje razmišljati donjim i misli kak je frajer jer ga neka proračunata i lukava mala hoće.Takvih ima na kile.
Kaj ti to treba?
Ti si tom malom zabava jer velika je stvar, trend, imati milficu za ljubavnicu koja je k tome dobrostojeća i dobrodržeća.
Mora da se hvali kao mutav i ismijava te na pivi sa frendovima...kak si se popalila jer doma imaš papka i jednika u krevetu...za njegovim mladim mesom.
Smije se tebi sa frendovima kao lud i sa tobom bilda ego dok možda za tebe misli da si k...znaš.Oprosti ali vjerojatno je tako.
Daj si vrati dostojanstvo, izađi iz kuće na zumbu, kino, neke nove hobije i upiši sport te više izlazi i druži se sa mužem i prijateljicama.Ispuni život novim zdravim uzbuđenjima ne seksom sa balavcem.
Da ne izgubiš obitelj zbog toga kaj ti je doma dosadno a ti prazna iznutra...kao klinkica koja traži jeftina uzbuđenja.
Priberi se.
Možda si uspješna obrtnica ali si neuspješna žena i nezrela osoba koju je smotao klinac i nagnao da vara muža.
Jer joj fali uzbuđenja u životu.

I čuvaj obrt.Trebati će ti ako te muž šutne kada sazna.Takvi mladi jarci pričaju pa od njegovog frenda frend reći će nekome a taj netko tvom mužu.Nije to sve lilala.

Zadnje uređivanje pozitivax : 04.03.2013. at 07:54.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 11:28   #67
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Đaba si ti uspješna obrtnica ali si nezrela definitivno.Ne samo zbog varanja muža ,nepoštenja i ugrožavanja obitelji nego kaj ti je dosadno doma pa si rutinu i uzbuđenje puniš na bedasti način.

Seksom sa nekim malim.Kaj misliš da si ti nekaj spešl..jao kako me želi..jao kak sam mu ja super..jao al sam posebna.Dušo, svaki takav mladi sanja jednu manje moralnu a više raspoloživu za seks milficu.Nisi ti prekokrasna njemu nego si voljna.
I nisi baš hodala cestom pa sirota pala na...jel'
Razmisli malo o sebi.Tvoja nezrelost i neispunjenost u životu, manjak poštovanja za dobre vrijdnosti, nesvvjesnost kako tvoji impulzivne potrebe mogu uništiti tvoj život.
Gdje će biti tvoj švaler kada te muž napusti, kada mu slomiš srce itd.
Bi li voljela da on tebi to napravi ? Koliko bi razumijevanja imala za njega da se okolo vucara sa nekom mlađom i zgodnijom od tebe, neku piletinu a tebe tretora kao govedinu za kuhanje,
zarađivanje i pranje,.

Ponašaš se kao napaljeni i neiživljeni muškarac bez dostojanstva, kojemu je u braku najbitniji ručak i seks pa otkrije još i mlado meso nakon 20 godina braka .. te izgubi donji i gornji mozak.Točnije počinje razmišljati donjim i misli kak je frajer jer ga neka proračunata i lukava mala hoće.Takvih ima na kile.
Kaj ti to treba?
Ti si tom malom zabava jer velika je stvar, trend, imati milficu za ljubavnicu koja je k tome dobrostojeća i dobrodržeća.
Mora da se hvali kao mutav i ismijava te na pivi sa frendovima...kak si se popalila jer doma imaš papka i jednika u krevetu...za njegovim mladim mesom.
Smije se tebi sa frendovima kao lud i sa tobom bilda ego dok možda za tebe misli da si k...znaš.Oprosti ali vjerojatno je tako.
Daj si vrati dostojanstvo, izađi iz kuće na zumbu, kino, neke nove hobije i upiši sport te više izlazi i druži se sa mužem i prijateljicama.Ispuni život novim zdravim uzbuđenjima ne seksom sa balavcem.
Da ne izgubiš obitelj zbog toga kaj ti je doma dosadno a ti prazna iznutra...kao klinkica koja traži jeftina uzbuđenja.
Priberi se.
Možda si uspješna obrtnica ali si neuspješna žena i nezrela osoba koju je smotao klinac i nagnao da vara muža.
Jer joj fali uzbuđenja u životu.

I čuvaj obrt.Trebati će ti ako te muž šutne kada sazna.Takvi mladi jarci pričaju pa od njegovog frenda frend reći će nekome a taj netko tvom mužu.Nije to sve lilala.
Divan divan divan komentar, jos kad bi ga razumjeli oni koji bi trebali.
Autorice dobro dobro ovo procitaj jer je svaka rijec na mjestu!!!!!
čoksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 11:38   #68
Quote:
ella-27 kaže: Pogledaj post
a znam, ali eto zanimalo me ima li netko sličnih iskustava...
Ja nemam, ali imala ga je moja najbolja frendica. I ona bi valjda pukla da nije meni rekla Njezino iskustvo je takvo da ju je muž varao dok su hodali, a kad su se vjenčali ona veli da se smirio, al je onda ona poludila
Upoznala je nekog lika na poslu, isto ga je zvala "mali", taj se taman spremao za vjenčanje. Bili su mislim nekih par mjeseci u intenzivnoj vezi dok nije poludila zato kaj je ženi napravio dijete plakala je ko kišna godina a meni nikak nije bilo jasno kaj će joj ljubavnik zbog kojeg plače al to su valjda "normalne stvari", za razliku od muža koji je baš super. Uglavnom, to je trajalo neko vrijeme, skrivali su se, pa i ja sam joj ponekad bila alibi a da nisam ni znala , a nakon nekog vremena počela je osjećati užasnu grižnju savjesti i to ju je držalo godinama (mislim da nikad nije ni prestalo), što mi pogotovo nije bilo jasno, al valjda je i to "normalno"
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 11:45   #69
A da mu kažeš? Sigurna si da te neće mučiti i da neće utjecati na obiteljske odnose za dva mjeseca, tri, možda godinu, a možda i više?

Nikad nisam razumjela ljude koji voljenoj osobi lažu ili prešućuju ovakve stvari pod izlikom da je tako bolje za njega/nju.
Jastučić is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 11:47   #70
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Ja nemam, ali imala ga je moja najbolja frendica. I ona bi valjda pukla da nije meni rekla Njezino iskustvo je takvo da ju je muž varao dok su hodali, a kad su se vjenčali ona veli da se smirio, al je onda ona poludila
Upoznala je nekog lika na poslu, isto ga je zvala "mali", taj se taman spremao za vjenčanje. Bili su mislim nekih par mjeseci u intenzivnoj vezi dok nije poludila zato kaj je ženi napravio dijete plakala je ko kišna godina a meni nikak nije bilo jasno kaj će joj ljubavnik zbog kojeg plače al to su valjda "normalne stvari", za razliku od muža koji je baš super. Uglavnom, to je trajalo neko vrijeme, skrivali su se, pa i ja sam joj ponekad bila alibi a da nisam ni znala , a nakon nekog vremena počela je osjećati užasnu grižnju savjesti i to ju je držalo godinama (mislim da nikad nije ni prestalo), što mi pogotovo nije bilo jasno, al valjda je i to "normalno"
Meni je "njezin" muž (sada bivši) rekao kako sam ja njoj stalno bila alibi - pitaj boga gdje sve smo bile i koliko smo vremena provodile zajedno, a viđale bi se ustvari par sati mjesečno .

A ova tvoja - se zaljubila. Zato je patila. Ili je toliko egoistična, da je tek kada se pojavila trudnoća kod njegove žene skužila da on ekšli spava i sa ženom.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 11:49   #71
Quote:
ella-27 kaže: Pogledaj post
dakle ovako, imam 30 god, u braku sam 7 god i imamo dva prekrasna sina. ali eto desilo se to da sam nakon 7 godina vjernosti prevarila svog muža, a što me još više zabrinjava mislim da to nije bio jednodnevni izlet, jer već 3 dana taj mali ne izlazi mi iz glave. Prijateljicama ne smijem ni spomenuti što sam napravila, a jednostavno sam morala nekome reći jer imam osjećaj da ću puknuti...
Nastavi, dok ti mali ne dosadi. Budeš i tak opet za koju godinu.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 11:59   #72
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Meni je "njezin" muž (sada bivši) rekao kako sam ja njoj stalno bila alibi - pitaj boga gdje sve smo bile i koliko smo vremena provodile zajedno, a viđale bi se ustvari par sati mjesečno . .
da, ko zna, srećom pa sam ja tad bila solo pa se nisam morala nikom opravdavati za ta česta noćna druženje.. al najgore joj je bilo kad je mužu tjednima pričala da ide tražiti kaput, već ga je bila i kupila al ga nije smjela obući nego ga držala u ormaru jer je "nemoguće naći pošteni kaput u gradu", koji je to mazohizam

Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
A ova tvoja - se zaljubila. Zato je patila. Ili je toliko egoistična, da je tek kada se pojavila trudnoća kod njegove žene skužila da on ekšli spava i sa ženom.
Pa sigurno je bila zaljubljena. A kaj se tiče egoizma, i to mi je palo na pamet jer kad sam je pitala zakaj to radi tipu koji se ženi, rekla mi je "tako ćemo biti u istoj kaši" i onda oboje čuvati brakove. Sjećam se da sam joj jednom spustila tipa- ti si fakat staromodna, držiš se onog "ništa prije braka... ali njegovog"
Problem s tom trudnoćom je bio kaj je tip bio lajav pa joj je pričao kak bi bilo lijepo da njih dvoje imaju dijete, a ona je valjda osjećala intuitivno da se to događa s njegovom ženom. Čak je jednom i posumnjala na trudnoću i dugo nije htjela kupiti test nego i njega i sebe maltretirala sa sumjama. Prestrašno.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 13:21   #73
...ništa od napisanog neće pomoći autorici,dok sama neke stvari ne shvati...
mali ti sigurno neće samo tako izaći iz glave, pa dok možda ne shvatiš da je isti kao i većina muškaraca, da ima pimpača uglavnom jednakih performansi kao i ostatak muškaraca, da će te kad-tad razočarati (ili ti samu sebe, kao što sam i ja samu sebe...ali mi je trebalo vremena i iskustva), te da možda i nije vrijedan domino -efekta koji će se stvoriti ako budeš otkrivena- dotjeraj stvari do kraja... ševi se s njim do besvijesti,dok ti ne dosadi,pa prestani i to iskustvo upotrijebi.pod uvjetom da iz toga zaista nešto naučiš i da ni u ludilu ne kažeš mužu za aferu,kao ni da ju ponoviš...
ja neću moralizirati poput većine jer teuopće ne poznajem i ni u ludilu ti ne bih rekla - ''Daj si vrati dostojanstvo, izađi iz kuće na zumbu, kino, neke nove hobije i upiši sport te više izlazi i druži se sa mužem i prijateljicama.Ispuni život novim zdravim uzbuđenjima ne seksom sa balavcem.
Možda si uspješna obrtnica ali si neuspješna žena i nezrela osoba koju je smotao klinac i nagnao da vara muža.
Jer joj fali uzbuđenja u životu....''


jer je seks s balavcem jbeno dobra stvar, ali kasnije shvatiš da nije baš vrijedna silne igre koja iza toga stoji...a kamoli gubitka ok braka,čiju vrijednost ćeš možda spoznati nakon što te prođe roza faza uzbuđenja...
i tvoje dostojanstvo je već već palo...i to TVOJOM ŽELJOM i voljom,....osim ako si bila pod drogama i slučajno pala pod tipa....sumnjam
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ

Zadnje uređivanje majica_2008 : 04.03.2013. at 13:27.
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 16:00   #74
Quote:
ella-27 kaže: Pogledaj post
dakle ovako, imam 30 god, u braku sam 7 god i imamo dva prekrasna sina. ali eto desilo se to da sam nakon 7 godina vjernosti prevarila svog muža, a što me još više zabrinjava mislim da to nije bio jednodnevni izlet, jer već 3 dana taj mali ne izlazi mi iz glave. Prijateljicama ne smijem ni spomenuti što sam napravila, a jednostavno sam morala nekome reći jer imam osjećaj da ću puknuti...
Pozdravi se sa brakom i normalnim zivotom na par godina......
spsplc is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 19:32   #75
1.Nisi htjela odoliti iskusenju i to je to
2.Sama sebe preispitaj sta je dovelo do toga
3.Rjesi se loseg braka
I pusti suplju imam dobar brak desilo se onda kakva si ti osoba trazis hljeba nad pogacom
amelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 22:06   #76
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Đaba si ti uspješna obrtnica ali si nezrela definitivno.Ne samo zbog varanja muža ,nepoštenja i ugrožavanja obitelji nego kaj ti je dosadno doma pa si rutinu i uzbuđenje puniš na bedasti način.

Seksom sa nekim malim.Kaj misliš da si ti nekaj spešl..jao kako me želi..jao kak sam mu ja super..jao al sam posebna.Dušo, svaki takav mladi sanja jednu manje moralnu a više raspoloživu za seks milficu.Nisi ti prekokrasna njemu nego si voljna.
I nisi baš hodala cestom pa sirota pala na...jel'
Razmisli malo o sebi.Tvoja nezrelost i neispunjenost u životu, manjak poštovanja za dobre vrijdnosti, nesvvjesnost kako tvoji impulzivne potrebe mogu uništiti tvoj život.
Gdje će biti tvoj švaler kada te muž napusti, kada mu slomiš srce itd.
Bi li voljela da on tebi to napravi ? Koliko bi razumijevanja imala za njega da se okolo vucara sa nekom mlađom i zgodnijom od tebe, neku piletinu a tebe tretora kao govedinu za kuhanje,
zarađivanje i pranje,.

Ponašaš se kao napaljeni i neiživljeni muškarac bez dostojanstva, kojemu je u braku najbitniji ručak i seks pa otkrije još i mlado meso nakon 20 godina braka .. te izgubi donji i gornji mozak.Točnije počinje razmišljati donjim i misli kak je frajer jer ga neka proračunata i lukava mala hoće.Takvih ima na kile.
Kaj ti to treba?
Ti si tom malom zabava jer velika je stvar, trend, imati milficu za ljubavnicu koja je k tome dobrostojeća i dobrodržeća.
Mora da se hvali kao mutav i ismijava te na pivi sa frendovima...kak si se popalila jer doma imaš papka i jednika u krevetu...za njegovim mladim mesom.
Smije se tebi sa frendovima kao lud i sa tobom bilda ego dok možda za tebe misli da si k...znaš.Oprosti ali vjerojatno je tako.
Daj si vrati dostojanstvo, izađi iz kuće na zumbu, kino, neke nove hobije i upiši sport te više izlazi i druži se sa mužem i prijateljicama.Ispuni život novim zdravim uzbuđenjima ne seksom sa balavcem.
Da ne izgubiš obitelj zbog toga kaj ti je doma dosadno a ti prazna iznutra...kao klinkica koja traži jeftina uzbuđenja.
Priberi se.
Možda si uspješna obrtnica ali si neuspješna žena i nezrela osoba koju je smotao klinac i nagnao da vara muža.
Jer joj fali uzbuđenja u životu.

I čuvaj obrt.Trebati će ti ako te muž šutne kada sazna.Takvi mladi jarci pričaju pa od njegovog frenda frend reći će nekome a taj netko tvom mužu.Nije to sve lilala.
mozda malo grublje receno, ali svaka ti je na mjestu. Ima ljudi koji ne mogu shvatiti neke stvari dok im se bas ovako ostro i direktno ne stave pred oci. Svaka cast!
snjeguljica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 23:00   #77
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Smije se tebi sa frendovima kao lud i sa tobom bilda ego dok možda za tebe misli da si k...znaš.Oprosti ali vjerojatno je tako.
He, gotovo da moš bit sigurna da nije tako. Znaš kak se veli, pas koji laje ne ujeda
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 00:02   #78
autorice i šta se događa kod tebe?
jel se družiš i dalje sa malim ili s muževim (manjim)?
marre30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 06:22   #79
Quote:
marre30 kaže: Pogledaj post
autorice i šta se događa kod tebe?
jel se družiš i dalje sa malim ili s muževim (manjim)?
U braku sve po starom, osim što sam se ulovila da se malo više umiljavam mužu, stalno želim biti kraj njega, osjetiti njegov dodir, vjerojatno to krivnja izlazi na vidjelo...

S malim sam jučer bila na kavi, strogo poslovnoj, nismo bili sami pa sam ja zbrisala ranije da ne ostanemo sami, kasnije me zvao nekoliko puta, ali mu se nisam javljala iako mi je bilo jako teško gledati njegovo ime na mobu, a ne javiti se... Jutros mi je poslao poruku "zar sam nešto krivo rekao ili napravio?"
vidim da pazi i javlja se samo kad zna da je muž na poslu.
ella-27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 14:53   #80
Dobro, ali naslov teme je "I šta sad - prevarila muža"?

I šta sad?
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:26.