Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2007., 16:25   #41
suncano je..vruce ko u paklu.doslovno.razmisljam kaj da si oblecem..mislim,em je park em je date em je vruce.treba to skombinirati..ali mislim da cu imati jednu leprsavu haljinicu,koja je i dressy i casual i park materijal a moze i posle parka...i natikacice..i malo make up-a(to obicno postam na kozmetici-dnevne lookove)..idem za vuru..sad se idem tusnuti,obuci i to sve.
ha valjda ce biti ok...javim kako je proslo.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 18:44   #42
ah, central park
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 19:56   #43
Quote:
klonirana papiga kaže: Pogledaj post
ja kad sam vidla naslov sam mislila da se radi o tome kak neko moze "dat" tipu u parku i to u 21.stoljecu s obzirom na brojne mogucnosti zatvorenih prostora

OT:kaj ima lose u dateu u parku??bolje nego one isfurane kave,kina itd...a sad u kojem parku,meni nije vazno,nisam ogranicena na sminkerska mjesta pa da i obican park mora biti fancy

Ako mogu birat, rađe bi otišla u park ili negdi prošetat nego tupila na kavi, jer se samo umrtvim kad sidnem u kafić.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 23:53   #44
i kak je proslo?

bas sam imala osjecaj da bude nes s tim kosookim...
__________________
2 Pac : "Wars come and go, but my soldiers stay and turn the tide"
°~Snoopafella~° is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 03:12   #45
evo me zene..ziva,zdrava..nazad.
dakle...
a kajd a velim.
nasli smo se oko 2(gdje je vec bio dogovor)..i isli smo se malo prosetati..ne bas puno u sam park nego vise oko parka..i da bile je jako vruce.
anyway-bio je bas sladak-imao je neku majcu,kratki rukav i trapke(one dobre) i neki smedi papak koji super ide uz te trapke.ponavljam-ima jako lijepo tjelo.koje nema veze sa uobicajenim azijatima.
ok,malo smo pricali i to..i 'upoznavali se' ko sta voli,ko se cime bavi,ko sta radi u slobodno vrijeme i sl.i onda smo na standu kupili tresnje..i doznala sam da mu je jako eroticno kad zena jedne tresnju
whatever.mislimkaj tu ima erotskog???? nek me neko poduci ali zaboga,tresnja nije banana!
uzeli sme tresnje i onda je rekao da ce me odvesti ako mi se hoda(jer ima vise blokova) do ulice gdje zivi..sve te ulice su manje vise oko cp-a..na upper side.
inace bi mogli vlakom ali smo isli pjeske.ima mali studio apartman(za one koji neznaju-to je kao nasa garsonjera recimo ali malo vece..mozda kao polusobni stan..pokazal mi je neke radove koje radi(digital art) i jos neki drugi art(jer time se bavi i za te neke magazine azijatske u toj firmi u kojoj radi)..sve manje vise ima kinesko/japansko za jesti doma(meni vam kina i japan dode isto..sve je to zuto,nema razlike.nikad neznam ko je ko)
i onda me pital ako hocu ici nekaj jesti u neki restac...chinese naravno-ali ok je to jer ja obozavam chinese food..mogu to jest svaki dan )
i sad dolazi najbolji dio...
on si je presvukel majcu u kosulju neku tanku..a na ledima,al skroz od recimo visine ramena pa do malo ispod pola leda,tocno po sredini ima nakvog velkog zmaja sa nekim kineskim/japanskim(kaj ja znam)slovima...mislim,to tak dobro izgleda na njemu da...nemam rijeci
naravno,dala sam kompliment jer mu super to stoji,k cijeloj njegovoj pojavi.
uglavnom,isli smo onda autom do tog nekog majusnog restorana,jeli..i onda me pitao dal ocu da me odvede ali on nema blage dume ni kak doci do mene ni kak se nazad vratiti..pa mi je bilo lakse da me odfura do najblize sub stanice koja i nije jako daleko odgdje on zivi,svega dva bloka ili tak.
uglavnom,on je i prije vec radio u toj firmi ali on je malo tu a malo u tokyo-u..zadnje je bio oko god dana skoro..starci su mu tamo-stari je neki arhitekt a stara je kineskinja-ona je ucitaljica..govori (i pise) cantonese,japanese,english..osim digitalnog arta i tih pizdarija,bavi se tim svojim azijatskim sportovima i relaksacijama-nemrem ti nabrajati imena jer su sva neka cudna..i da dejtao je izvan rase par puta..niju mu novo.inace po svemu ne cini mi se da je jako poamerikianizirani..vise vuce na svoju stranu.kao i svi oni manje vise.a to sam vec rekla.znam,znam..kaj vas najvise zanima!
i ne..ja to en radim na prvom date-u.iz principa.ako nema sutra-ok ali postoji sutra,zasto ne osjecati leptirice ponovo.ili nauciti o osobi nesto novo sljedeci ili onaj iza put.to je moj moto.inace inace se jesmo,naravno..ima oci .. da bi ga odma kad te onak pogleda...ahhhhhhhhh.
spremna sam biti geisha.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 03:13   #46
sorry na greske u pisanju ali jos sam uzbudena,he he.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 03:59   #47
weeee cekamo nastavak...do tad zobaj tresnje i probaj od peteljke jezikom napraviti cvor...mozda ga to pali
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 04:57   #48
jedino kaj mi pada na pamet je, da mozda ima nesto sa 'grizenjem tresnje'...tu je valjda 'kvaka'.kad onak pukne,tvrda socna tresnjica...
leda i oci su mu ne-nad-je-bi-vi.so damn sexy...
a voli slusati enigmu..i njima slicne.ne voli obicnu muziku dansnjice..voli malo kultno.a i ja isto.al dobro ja volim sve.kad se ja sad prebacim u kultnu geisu,pa proradim na martial arts...da vidis,he he he.
vrlo je interesantna osoba.ne mislim negativno.i ima dosta neozbiljnih crta..no,onda opet,nije jos ni 30!

sada me zanima,kakav je na onom polju,hm!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 08:55   #49
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
i doznala sam da mu je jako eroticno kad zena jedne tresnju
whatever.mislimkaj tu ima erotskog???? nek me neko poduci ali zaboga,tresnja nije banana!
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
(meni vam kina i japan dode isto..sve je to zuto,nema razlike.nikad neznam ko je ko)
nadam se da mu to nisi rekla
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
stari je neki arhitekt a stara je kineskinja


...
niš, afro, izgleda da je to početak jednog lijepog prijateljstva
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 09:10   #50
Zmaj na leđima?! Obično negativci u filmovima imaju istetoviranog zmaja . slijedeći date je pretpostavljam na Empire state building?
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 10:29   #51
Ok Afro.. sad te pratim..


Jeste dogovorili sta za dalje?
Scarllet O'Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 10:31   #52
taj park me odmah asocira na ubojstva iz filmova
a gdje te pozvao u jedan od ona dva restorana u tom parku ili?
pasiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 11:39   #53
a mogla bi ga stvarno fokat i stavit ga da ga pogledamo..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 11:52   #54
Leonee, kaj ti sad jedeš jabuku, a fora je u trešnjama?!

afro, jesi sigurna da tip nije neki manijak, da izvede neko kultno ubojstvo s japanskim štapićima za jelo dok ti jedeš trešnje?
__________________
grass don't grow on a busy street
adios_ayer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 11:59   #55
Quote:
adios_ayer kaže: Pogledaj post
Leonee, kaj ti sad jedeš jabuku, a fora je u trešnjama?!
nisam nasla niti jedan prikladan avatar sa tresnjama
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 13:50   #56
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
evo memeni vam kina i japan dode isto..sve je to zuto,nema razlike.nikad neznam ko je ko
bože, ovolko gluposti već dugo nisam pročitala

prvo joj je čudno kaj je zove u park, a onda kaj ju je počastio trešnjama... ženo, ne da nemaš mašte neg ono (istina, mogao je izabrat neko "opipljivije" voće, al valjda ni njemu mašta nije jača strana)

drž se ti treš-restača, mazni koje pileće krilce poskrivećki i avantuuuuura počinjeeeeee
 
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 14:36   #57
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
on si je presvukel majcu u kosulju neku tanku..a na ledima,al skroz od recimo visine ramena pa do malo ispod pola leda,tocno po sredini ima nakvog velkog zmaja sa nekim kineskim/japanskim(kaj ja znam)slovima...mislim,to tak dobro izgleda na njemu da...nemam rijeci
Budisti nose te tetovaze da se zastite od nesrece i zlih duhova samo da znas
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 15:09   #58
kaj brijete na te trešnje, odnosno protiv njih. pa one su itekako senzualne. recimo, u kategoriji grožđa.
banane se mogu sakrit pred njima iako jedine asociraju na iskrivljeni kurac.
jabuke isto. nekako su preseljačaste. u stvari, malo su više sportivo.



just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 16:43   #59
Quote:
just Sandy kaže: Pogledaj post
nadam se da mu to nisi rekla

...
niš, afro, izgleda da je to početak jednog lijepog prijateljstva
rekoh sandy-da je stari arhitekt-japanezer a mama kineskinja-ucitljica.poanta je da je on mix chinojapanese!
znam da sam bila malo smotana(jos sam) ali...jebagavrag sandy-citaj sve!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 16:45   #60
Quote:
kisikana kaže: Pogledaj post
Zmaj na leđima?! Obično negativci u filmovima imaju istetoviranog zmaja . slijedeći date je pretpostavljam na Empire state building?

ne..sljedeci je valjda kod njega..
lijepo si izrentamo neki kung fu film i super

samo turisti idu na empire.kaj god.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:40.