Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2015., 20:06   #1
Još jedna tema o debelim ženama

...i o muškarcima koji su u vezi s istima.

Evo, čitam često, ali ne pišem. Znam da je bilo već sličnih tema, ali sve što bih pročitala mi nikad nije bilo do kraja jasno, jednostavno ne razumijem to muško razmišljanje. Imam 27 godina, visoka 163, 105 kg, znači debela sam po svim kriterijima. Navlačila se s dijetama, išla u teretanu, ali rezultati su bili minimalni, to bi trajalo po mjesec dana, a ja bih izgubila dvije, tri kile i jednostavno više nisam imala motivacije za dalje. Da se razumijemo, kod mene gubitak kilograma više ne dolazi u obzir pa me to i nemojte savjetovati. Ja sam sobom zadovoljna. Lijepa sam, njegovana, obrazovana i kvalitetna osoba i jedini nedostatak mi je kilaža. I čini se da je taj jedan nedostatak zapravo krucijalan u svim odnosim sa muškarcima. Za partnera želim nekog sličnog sebi, obrazovanog, situiranog, privlačnog, ali takvi doslovno bježe od mene. Bila sam dugo vremena u vezi sa tipom koji mi je odgovarao manje više, ali bio je vječni student i polako počeo živjeti na mojoj grbači. S druge strane, mislim da sam mu ja više bila seksualni fetiš. Ostatak populacije koja me doživljava su ili razne vucibatine, da ne kažem siromasi, ljudi koji su u životu nisu pročitali ni lektire u osnovnoj školi, muškarci koji ne drže do sebe... Nije mi jasna ta matematika, kako ja koja sam realno desetka, samo s tim jednim nedostatkom, postajem dvojka? Jučer mi je kolegica rekla da moram biti realna i spustiti kriterije ili ću ostati sama. Razmislite o svojoj okolini i recite mi, viđate li sa debljim ženama kvalitetne muškarce? Utješite me!
bljuca is offline  
Old 25.09.2015., 20:10   #2
Quote:
bljuca kaže: Pogledaj post
...i o muškarcima koji su u vezi s istima.

Evo, čitam često, ali ne pišem. Znam da je bilo već sličnih tema, ali sve što bih pročitala mi nikad nije bilo do kraja jasno, jednostavno ne razumijem to muško razmišljanje. Imam 27 godina, visoka 163, 105 kg, znači debela sam po svim kriterijima. Navlačila se s dijetama, išla u teretanu, ali rezultati su bili minimalni, to bi trajalo po mjesec dana, a ja bih izgubila dvije, tri kile i jednostavno više nisam imala motivacije za dalje. Da se razumijemo, kod mene gubitak kilograma više ne dolazi u obzir pa me to i nemojte savjetovati. Ja sam sobom zadovoljna. Lijepa sam, njegovana, obrazovana i kvalitetna osoba i jedini nedostatak mi je kilaža. I čini se da je taj jedan nedostatak zapravo krucijalan u svim odnosim sa muškarcima. Za partnera želim nekog sličnog sebi, obrazovanog, situiranog, privlačnog, ali takvi doslovno bježe od mene. Bila sam dugo vremena u vezi sa tipom koji mi je odgovarao manje više, ali bio je vječni student i polako počeo živjeti na mojoj grbači. S druge strane, mislim da sam mu ja više bila seksualni fetiš. Ostatak populacije koja me doživljava su ili razne vucibatine, da ne kažem siromasi, ljudi koji su u životu nisu pročitali ni lektire u osnovnoj školi, muškarci koji ne drže do sebe... Nije mi jasna ta matematika, kako ja koja sam realno desetka, samo s tim jednim nedostatkom, postajem dvojka? Jučer mi je kolegica rekla da moram biti realna i spustiti kriterije ili ću ostati sama. Razmislite o svojoj okolini i recite mi, viđate li sa debljim ženama kvalitetne muškarce? Utješite me!
tvoj problem je tvoj stav
i mnogo ruzniji od tvoje debljine
edi_bosanceros is offline  
Old 25.09.2015., 20:14   #3
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
tvoj problem je tvoj stav
i mnogo ruzniji od tvoje debljine
Pa ne volim lažnu skromnost. Ako ja uvijek fino mirišim, dotjerana sam, imam lijepe crte lica, imam završen fakultet, imam stan i auto, volontiram, dobra sam osoba, poštena, načitana, kako nisam dobar materijal za partnera?
bljuca is offline  
Old 25.09.2015., 20:14   #4
potpisujem edija

znam debele žene u sretnim vezama i brakovima, jedna od njih je i moja šogorica. sve redom sa atraktivnim muškarcima. eto. utješi se time.
__________________
"Ask no questions, and you'll be told no lies."
crna zlatokosa is offline  
Old 25.09.2015., 20:16   #5
Bljuca


__________________
“In the small matters trust the mind, in the large ones the heart.”
Lovecat is offline  
Old 25.09.2015., 20:17   #6
Quote:
bljuca kaže: Pogledaj post
...i o muškarcima koji su u vezi s istima.

Evo, čitam često, ali ne pišem. Znam da je bilo već sličnih tema, ali sve što bih pročitala mi nikad nije bilo do kraja jasno, jednostavno ne razumijem to muško razmišljanje. Imam 27 godina, visoka 163, 105 kg, znači debela sam po svim kriterijima. Navlačila se s dijetama, išla u teretanu, ali rezultati su bili minimalni, to bi trajalo po mjesec dana, a ja bih izgubila dvije, tri kile i jednostavno više nisam imala motivacije za dalje. Da se razumijemo, kod mene gubitak kilograma više ne dolazi u obzir pa me to i nemojte savjetovati. Ja sam sobom zadovoljna. Lijepa sam, njegovana, obrazovana i kvalitetna osoba i jedini nedostatak mi je kilaža. I čini se da je taj jedan nedostatak zapravo krucijalan u svim odnosim sa muškarcima. Za partnera želim nekog sličnog sebi, obrazovanog, situiranog, privlačnog, ali takvi doslovno bježe od mene. Bila sam dugo vremena u vezi sa tipom koji mi je odgovarao manje više, ali bio je vječni student i polako počeo živjeti na mojoj grbači. S druge strane, mislim da sam mu ja više bila seksualni fetiš. Ostatak populacije koja me doživljava su ili razne vucibatine, da ne kažem siromasi, ljudi koji su u životu nisu pročitali ni lektire u osnovnoj školi, muškarci koji ne drže do sebe... Nije mi jasna ta matematika, kako ja koja sam realno desetka, samo s tim jednim nedostatkom, postajem dvojka? Jučer mi je kolegica rekla da moram biti realna i spustiti kriterije ili ću ostati sama. Razmislite o svojoj okolini i recite mi, viđate li sa debljim ženama kvalitetne muškarce? Utješite me!
si ziher da te treba tješit?

jednostavno smršavi, ako nećeš zbog izgleda, onda zbog zdravlja. ženo, pa stvarno si debela i ulaziš u rizičnu skupinu za mnoge bolesti. kaj te nije strah?
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Old 25.09.2015., 20:19   #7
Quote:
bljuca kaže: Pogledaj post
Pa ne volim lažnu skromnost. Ako ja uvijek fino mirišim, dotjerana sam, imam lijepe crte lica, imam završen fakultet, imam stan i auto, volontiram, dobra sam osoba, poštena, načitana, kako nisam dobar materijal za partnera?
vidi bavljenje nekom aktivnoscu ti svela na skidanje kilograma i brzo odustajes
vjezbaj zbog zdravlja
ruzno je nekoga nazvati vucibatinom koliko sam razumio zato sto je netko siromasan
ili bolje nije primjereno tako neskromnoj dami
sebe smatrati desetkom
khmmmm
necu komentirat
edi_bosanceros is offline  
Old 25.09.2015., 20:22   #8
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
tvoj problem je tvoj stav
i mnogo ruzniji od tvoje debljine
+1

Znam nekoliko cura koje odgovaraju tvom opisu - lijepe, uspjesne, pametne, ali debele. I obasipaju ih muskarci istih karakteristika.

Dakle, nisi desetka. I dok se god ne prestanes idealizirati, neces doci ni blizu tome.
Nema mi gore nego kad netko umisli da je nesto sto nije. Apsolutni turn off.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 25.09.2015., 20:25   #9
Quote:
bljuca kaže: Pogledaj post
Pa ne volim lažnu skromnost. Ako ja uvijek fino mirišim, dotjerana sam, imam lijepe crte lica, imam završen fakultet, imam stan i auto, volontiram, dobra sam osoba, poštena, načitana, kako nisam dobar materijal za partnera?
Nisi dobra. Ne lazi ovaj napaceni narod.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 25.09.2015., 20:26   #10
i možeš se ti parfumirat koliko oćeš, debeli ljudi ne miriše lijepo ne želim o tome kak sam jednom išla na wc iza žene od cca 120 kila, jer mi nije dobro kad se sjetim
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Old 25.09.2015., 20:27   #11
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
i možeš se ti parfumirat koliko oćeš, debeli ljudi ne miriše lijepo ne želim o tome kak sam jednom išla na wc iza žene od cca 120 kila, jer mi nije dobro kad se sjetim
daj molim te
ovakvi upisi ti nisu potrebni
mozes ti bolje
edi_bosanceros is offline  
Old 25.09.2015., 20:28   #12
To je istina. Sav taj junk in the trunk nosi i mirisne, a ne samo vizualne posljedice. :štipalica na nosu:
__________________
“In the small matters trust the mind, in the large ones the heart.”
Lovecat is offline  
Old 25.09.2015., 20:31   #13
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
To je istina. Sav taj junk in the trunk nosi i mirisne, a ne samo vizualne posljedice. :štipalica na nosu:
ma da znas koliko smrdi nakon ljute hrane ali to nije tema
i glupo je misliti da kod mrsavih ne smrdi nego mirise na ljubicicu
edi_bosanceros is offline  
Old 25.09.2015., 20:31   #14
naravno da je istina. jednoj ženi se brak radi debljine raspal, muž više nije mogao spavat uz nju (mislim da je zbog smrada) i preselio se na kauč, uskoro sve ošlo u kurac
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Old 25.09.2015., 20:32   #15
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
naravno da je istina. jednoj ženi se brak radi debljine raspal, muž više nije mogao spavat uz nju (mislim da je zbog smrada) i preselio se na kauč, uskoro sve ošlo u kurac
prije bi rekao zbog hrkanja
edi_bosanceros is offline  
Old 25.09.2015., 20:35   #16
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
ma da znas koliko smrdi nakon ljute hrane ali to nije tema
i glupo je misliti da kod mrsavih ne smrdi nego mirise na ljubicicu
Dobro, debeli, sve nam je jasno.

Ja jedem ljuto i teorija ti ne stoji.
__________________
“In the small matters trust the mind, in the large ones the heart.”
Lovecat is offline  
Old 25.09.2015., 20:36   #17
Nisam ja umišljena nego sam htjela nabrojiti svoje kvalitete da se vidi da imam ponuditi nešto, uz to što sam eto, bucmasta. Znači, ne živim na socijalnoj pomoći koja mi plaća pizzu i imam se gdje oprati i tako...
bljuca is offline  
Old 25.09.2015., 20:37   #18
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
Dobro, debeli, sve nam je jasno.

Ja jedem ljuto i teorija ti ne stoji.

necu komentirati
edi_bosanceros is offline  
Old 25.09.2015., 20:37   #19
ma nije to smrad iza kakanja, nego debeli ljudi jednostavno imaju specifičan vonj ja to osjetim.
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Old 25.09.2015., 20:39   #20
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ma nije to smrad iza kakanja, nego debeli ljudi jednostavno imaju specifičan vonj ja to osjetim.
Ajde bježi! Ja ne vonjam sigurno!
bljuca is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger