Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2016., 14:00   #721
Bartolinijeva

Quote:
Rafaela111 kaže: Pogledaj post
Zna li itko od forumaša ovdje ima li ginekolog/ica u Splitu da ima iskustva s liječenjem Bartolinijeve žlijezde (operacije itd)?
Bartolinijeva ima važnu ulogu u našem organizmu i odluka o operaciji bi trebala bit zadnja, moja bliska prijateljica ima već dugi niz godina sa njom, ali ruku na srce njen način života (stres totalni i loša prehrana puna slatkog) nije puno pomogao tome, nju su na živo rezali u studentskoj ginekološkoj ambulanti u Zg. Mislim da joj je Dr Čečuk (SPLIT) sugerirao operaciju kao zadnju. Općenito stava sam da smo za većinu stvari sami krivi i da zadnja stvar neka budu antibiotici i operacije. U puno slučajeva kod običnih uplata su mi bolje pomogle ACIDOSALUS vaginalete nego canesten i sl (znalo mi od canestena bit još gore!!!) a nije na odmet namočit tampon u kantarionovo ulje i staviti bar po pola sata svaku večer unutra. Ja doduše nisam imala candidu, trihomonas ili klamidiju pa sam povremene uplale (nakon dan dva iza napravljenog ultrazvuka mi u 90% slučajeva dođe iscjedak, ili antibiotika koje sam neko vrijeme ćesto pila zbog učestale upale mjehura koju sam najbolje riješila sa UROSAL tabletama, i prehranom sa smanjenim unosom slatkog i slanog + puno puno čaja od brusnice)
Rađe vidi zašto ti se puni...pokušaj sa ionskim srebrom ja se oduševila sa njime, koristila sam ga radi herpesa na ustima, poovremenim uplaljenim prištićima, isto izvrsno), naravno uz konzultacije sa doktorom ako ti je stvarno jako jako loša situacija....nemoj me krivo shvatit malo sam se raspisala, ali treba vidit ZAŠTO se una puni i upali? Možda ti je problem negdi drugdi a ona je posljedica samo, shvaćaš?
spickolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 15:56   #722
letz - preporuka

Cure, imate li preporuku kod koga napraviti letz (preporuka može biti i za bolnicu i za privatnika)?
waitapu0205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 18:10   #723
Info pliz

Netko čuo za Marinelu Bakotin - Jakovac? Mlađa dr., otvorila u Trogiru.
MissAnnMarie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 06:21   #724
Dobar dan!

Trebala bi mi pomoć. Friško sam saznala da sam trudna, a pošto mi je ovo prva trudnoća, trebala bi mi preporuka za nekog dobrog ginekologa/ginju na području Kaštela, Trogira, Solina ili Splita (tim redom). S ginekologinjom kod koje sam upisana nemam dobra iskustva i svaki (rijetki) odlazak k njoj bio je u grču , tako da bih se prebacila kod nekog drugog.

Pročitala sam ovu temu kao i najdoktor, ali iskustva su oprečna. Npr. Netko je ovdje preporučio dr.Zanchi, ali vidim da na str.najdoktori i nema baš dobre komentare, dok, s druge strane, naiđem na članak da je uvrštena među naj ginekologe u Hrvatskoj za 2015.

Jedina oko koje se, izgleda, svi slažu da je odlična je dr.Luetić, ali, nažalost, više ne prima nove pacijente.

Čini mi se da dr.Pejković iz Solina ima dobre ocjene - zna li netko prima li ona nove? I radi li preko HZZO-a ili samo privatno?

I da, ponavljam pitanje od gore: znam da tek odnedavno radi i da je mlada, ali je li netko već bio u dr. Marinele Bakotin - Jakovac u Trogiru i što mu se čini? Ona vjerojatno upisuje nove, ali, s obzirom da se radi o prvoj trudnoći, ne znam koliko je pametno ići kod nekoga bez velikog iskustva?

Molim pomoć jer bih na prvi pregled trebala ići već za 2 tjedna, pa mi je hitno.
BlueOcean21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 17:22   #725
Quote:
BlueOcean21 kaže: Pogledaj post
Dobar dan!

Trebala bi mi pomoć. Friško sam saznala da sam trudna, a pošto mi je ovo prva trudnoća, trebala bi mi preporuka za nekog dobrog ginekologa/ginju na području Kaštela, Trogira, Solina ili Splita (tim redom). S ginekologinjom kod koje sam upisana nemam dobra iskustva i svaki (rijetki) odlazak k njoj bio je u grču , tako da bih se prebacila kod nekog drugog.

Pročitala sam ovu temu kao i najdoktor, ali iskustva su oprečna. Npr. Netko je ovdje preporučio dr.Zanchi, ali vidim da na str.najdoktori i nema baš dobre komentare, dok, s druge strane, naiđem na članak da je uvrštena među naj ginekologe u Hrvatskoj za 2015.

Jedina oko koje se, izgleda, svi slažu da je odlična je dr.Luetić, ali, nažalost, više ne prima nove pacijente.

Čini mi se da dr.Pejković iz Solina ima dobre ocjene - zna li netko prima li ona nove? I radi li preko HZZO-a ili samo privatno?

I da, ponavljam pitanje od gore: znam da tek odnedavno radi i da je mlada, ali je li netko već bio u dr. Marinele Bakotin - Jakovac u Trogiru i što mu se čini? Ona vjerojatno upisuje nove, ali, s obzirom da se radi o prvoj trudnoći, ne znam koliko je pametno ići kod nekoga bez velikog iskustva?

Molim pomoć jer bih na prvi pregled trebala ići već za 2 tjedna, pa mi je hitno.

Pejković na žalost ne prima već godinama
Ivančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 18:54   #726
Da li je možda netko od vas radio laparoskopiju u splitskog bolnici i ima li neku preporuku za ginekologa koji bi to radio?
Hvala!
cvirena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 18:41   #727
Pozdrav svima,
Trebam preporuku za privatnog ženskog ginekologa u Splitu, studentica sam i moja doktorica mi je 500 km daleko pa bih voljela ovdje imati nekoga. Hvala unaprijed.
rrue24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 12:32   #728
dr. Matilda Mladinić u poliklinici Sunce
a od muški hvale dr. Šparca (ima svoju polikliniku)
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 22:20   #729
LPSC u Splitskoj bolnici nista prije jeseni.. danas bila. Navodno su u nedostatku anesteziologa tako da su na programu samo hitne operacije .
saraLaughs is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 13:46   #730
Molim Vas preporuke ST ginekologa koji upisuju pacjente preko HZZO?
Do sad sam bila u Grzunova, ali kako sam sada u drugom stanju, previše mi je svaki mjesec davati po 200-300 kn uz sve ostale trudničke preglede.


Hvala
Rotkvica2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 14:49   #731
Hm, mislim da su ti svi preko HZZO-a popunjeni. Ali, navodno, ne smiju odbiti trudnicu! Imaš ih par na školskoj, u Kavanjinovoj, ex. rodilištu (kraj starog Hajdukovog), mislim da čak i dio pacijentica preko HZZO-a upisuje i dr. Robert Vulić (Valpovačka 9)
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 18:16   #732
Je li vi znate nekog ginekologa/ginekologicu koji radi i privatno i priko socijalnog. Evo npr. Ova moja dr. Deković radi i priko hzzo-a i privatno. Pa sam ja onda računala da sve koje rade priko hzzo-a mogu radit i privatno.

Pitam vas to zato šta sam pročitla da je dr. Nives Luetić najbolja i danas odem kod nje i pitam je li mogu ja ić kod nje privatno a sestra mi kaže:"Nemože. Mi radimo samo preko hzzo-a". Pa me zanima kako to neki mogu a drugi ne mogu.

Je li vaši ginekolozi rade isključivo na jedan način ili kombinirano?
two faced girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 21:34   #733
jel ima koji gin, nebitno m/z, koji upisuje pacijente trenutno? ja se preselila nedavno, imam doktoricu u cakovcu koja je uz to na porodiljnom i nije mi nimalo zgodno to sve. prvenstveno mi je bitno da me posalje na pretrage za pilule, nemam nikakvih drugih problema.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 16:47   #734
upisuju dvije u domu zdravlja kod hotela president Kavanjinova ulica
MkeWanga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 16:47   #735
super, jel mi možeš samo reći jesu to ove?
http://najdoktor.com/Maja-Gjirlic/d14214
http://najdoktor.com/Antica-Vrcic-Pervan/d14223

čitam komentare i nimalo mi se ne sviđa
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 15:53   #736
Zna li netko radno vrijeme dr. Najev? Moja doktorica je na GO, a ona je mijenja, hitno mi nesto treba, a nigdje ne mogu naci info o radnom vremenu.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 20:11   #737
Molim vas preporuku za ginekologa privatno. Hvala
munchen is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 07:18   #738
Quote:
munchen kaže: Pogledaj post
Molim vas preporuku za ginekologa privatno. Hvala
Šparac
NoStress is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 21:55   #739
bok

da li netko zna privatnog ginekologa a da je dobar? može biti ženska osoba
lena lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 16:11   #740
Quote:
enedielle kaže: Pogledaj post
super, jel mi možeš samo reći jesu to ove?
http://najdoktor.com/Maja-Gjirlic/d14214
http://najdoktor.com/Antica-Vrcic-Pervan/d14223

čitam komentare i nimalo mi se ne sviđa
Quote:
lena lee kaže: Pogledaj post
da li netko zna privatnog ginekologa a da je dobar? može biti ženska osoba

Vidim da ima loših komenatra na ove dvije doktorice, ali ja imam super iskustvo...
Ja sam kod dr.Gjirlić i jako sam zadovoljna, ona je trenutno na godišnjem i mijenja je doktorica Vrčić Pervan (danas sam bila), jako ljubazna i draga i ona i sestra.
Obje primaju nove pacijente!
Anavi=) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:25.