Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2008., 21:49   #1921
jel ima ko iskustva sa toni&guy iron it heat defence sprej?

__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 22:31   #1922
Quote:
laella kaže: Pogledaj post
...
ja imam sličnu kosu kao ti, samo mi se malo više kovrča, ono - bliža je kovrčavijoj nego ravnoj. i Remington S1031 mi je savršena, isto je imam za par puta godišnje, kao što i ti planiraš tako da mislim da bi ti odgovarala. ALI ja ti nikako ne bi preporučila peglat mokru kosu. jbg, nemre bit tak jednostavno moraš je prvo posušit fenom, mislim da će ti to ovdje svatko reć a za šire/uže ploče ti ne znam, ja imam ove uže i ok su mi e da, i kosa mi ne bude slijepljena uz glavu, ima volumena
__________________
...pored tebe, svaki će refren pasti u vodu...
mala cHrna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 12:09   #1923
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
jel ima ko iskustva sa toni&guy iron it heat defence sprej?

pricale smo o njemu vise puta... ti i ja

da, odlican je, godinama ga koristim
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 12:10   #1924
ima toga u kozmu? ja sam bila tražila nešto za zaštitu od topline ali je ženska bila zbunjena i nije našla niš
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 12:26   #1925
jos nisam bila u kozmu... bas me zanima sto sve imaju u ponudi
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 12:40   #1926
ti vani nabavljaš?
ja sam uzela one male šamponiće za peglanu kosu i regenerator za oštećenu koji se ne ispore, uzela za probu pa ako mi paše da uzmem velike. za sada sam zadovoljna
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 12:52   #1927
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
ti vani nabavljaš?
ja sam uzela one male šamponiće za peglanu kosu i regenerator za oštećenu koji se ne ispore, uzela za probu pa ako mi paše da uzmem velike. za sada sam zadovoljna
do sad jesam... valjda vise necu morati
bas mi je drago sto su ih doveli ovamo
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 17:03   #1928
Thumbs up

kupila prije tjedan dana s 9901 straight in a stroke pegla je savršena! Kosa ostaje ravna i kad je vlaga i kiša. Prezadovoljna! Dovoljan je 1 potez po pramenu. Getro 427 kn. Inače vidjela sam u metrou tko kupuje 1031 da je 241 kn tj. nisam sad 100% sigurna da li je to sa PDV-om ili bez!
victory is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 17:13   #1929
evo me iz kozma... sve imaju za ravnanje kose osim regeneratora
i manji im je izbor voskova i gelova
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 17:46   #1930
za one koje zanimaju babyliss pegle --> vidjela danas u intersparu babyliss pro 230 za 280 kn
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 18:09   #1931
Quote:
mala cHrna kaže: Pogledaj post
ja imam sličnu kosu kao ti, samo mi se malo više kovrča, ono - bliža je kovrčavijoj nego ravnoj. i Remington S1031 mi je savršena, isto je imam za par puta godišnje, kao što i ti planiraš tako da mislim da bi ti odgovarala. ALI ja ti nikako ne bi preporučila peglat mokru kosu. jbg, nemre bit tak jednostavno moraš je prvo posušit fenom, mislim da će ti to ovdje svatko reć a za šire/uže ploče ti ne znam, ja imam ove uže i ok su mi e da, i kosa mi ne bude slijepljena uz glavu, ima volumena
Nisam ja ni mislila peglati mokru kosu s peglama koje nisu za to specijalno namijenjene. Ali čitala sam ovdje o nekim modelima koji su napravljeni upravo za to, pa me zanimaju iskustva s takvim peglama i da li i one imaju keramičke ploče.
U svakom slučaju, hvala ti na savjetu, možda i uzmem ovu tvoju, jer tih 5 puta godišnje mogu se malo i potruditi
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 19:35   #1932
Molim vas za pomoć.. )
Imam dugu, gustu i ravnu kosu, i htjela bi kupiti peglu..
E sad.. vidim da puno ljudi preporučuje Remington s1031..
i kakav je onaj Keunov sprej za provitaminom b5 za zaštitu od topline?
breskvica007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 20:35   #1933
Quote:
breskvica007 kaže: Pogledaj post
Molim vas za pomoć.. )
Imam dugu, gustu i ravnu kosu, i htjela bi kupiti peglu..
E sad.. vidim da puno ljudi preporučuje Remington s1031..
i kakav je onaj Keunov sprej za provitaminom b5 za zaštitu od topline?
Mene isto zanima koje sredstvo za zaštitu od topline je najbolje, razmišljala sam uzeti ili tigi ili keune...
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 21:45   #1934
Imam kosu koja je niti prekvalitetna, dosta je sklona pucanju, ali nije sada ni u prekoma stanju..
Premisljam se izmedu kupnje pegle ili fena sa nastavkom za ravnanje, poput onog Rowentinog kojeg svi spominju.. Pegla je jednostavnija za koristiti, ali bi fen trebao manje stetiti kosi, barem mi se tako cini..

Molim vas za savjet..
Da li pegla toliko vise unistava kosu da trebam radije uzeti fen, ili je ta razlika zanemariva pa je zbog jednostavnosti isplativija pegla? Jel postoje pegle koje idu do max 100°C? Jer 150-200 mi se stvarno cini previse..
Charlotte S. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2008., 17:55   #1935
Bok cure

Evo imam pitanje za sve vas. Naime, namjeravam kupiti curi za Božić peglu za kosu. Ima kovrčavu kosu, no ne pretjerano. E sad, s obzirom na sve tu šta sam pročitao, odlučio sam se za REMINGTON S1031, međutim zanima me jedna stvar, znam da mi je jednom spomenula da su bolje neke pegle koje ispuštaju nešt prilikom peglanja, šta utječe na to da se kosa ne uništava meni ništ jasno al dobro. Ne vjerujem da je i ona baš upučena u pegle, tak da vas sve molim da mi date pokoji savjet za kupnju i uputite me u najjeftiniji dučan ( hgspot? )

edit: i koja je to fora sa teflonom?

hvala svima!
tom07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2008., 19:12   #1936
u Intersparu ti je s1031 250 kn, a u Metrou isto tak negdje, do 280 kn...

a teflon je valjda dodatna zaštita, ne znam ni sama, al dobro zvuči

što se tiče ovih pegli koje ispuštaju zaštitu, baš je nedavno bilo o tome riječi - ta zaštita se potroši i onda ti ostane najobičnija pegla. sa s1031 nećeš fulat, a ako baš hoćeš, kupi joj neki sprej za zaštitu od topline to potraži po parfumerijama, imaš i u Vlaškoj dućan s tim stvarima, o tom sam pisala na prethodnoj strani. ima Keune za 65 kn, Matrix, L'oreal, Tigi... u dm-u ih nema, nažalost.
__________________
...pored tebe, svaki će refren pasti u vodu...
mala cHrna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 00:40   #1937
ok, hvala, otići ću danas do city-a pogledat.
tom07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 11:40   #1938
eto mala cHrna, kupio sam u Intersparu, međutim nije baš ta cijena koju si napisala, malo si fulala sa modelom, al nije frka. taj koji dođe 250kn ti je s2031,a njega nisam htio uzet zbog tih silnih zaštita.
tom07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 13:12   #1939
A koliko je ova koju si ti kupio?

Btw odličan dar
__________________
Everything dies baby that's a fact
But maybe everything that dies someday comes back
Put your makeup on fix your hair up pretty and meet me tonight in Atlantic City
SocialButterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 13:33   #1940
Nakon desetak procitanih stranica, pegla koju se najvise hvali mi se cini Remington S1031..

E sad, moja pitanja glase:
1. Da li kosa nakon nje ima volumena, tj. da nije onako da visi samo?
2. Da li se kosa elektrizira prilikom peglanja s njom?
2. Da li je njen nasljednik S1032 toliko bolji da je isplativiji za kupnju?
3. Da li su Keune preparati za zastitu pri peglanju najbolja opcija? Za sad sam cula samo pohvale.. Bitno mi je da ne sljepljuje i masti kosu, i naravno da stiti od topline najbolje sto moze, jer se namjeravam peglati tri puta tjedno..

Svaki savjet je dobrodosao




EDIT: Vidim na inozemnim stranicama da se ljudi zale da se keramika skida s plocica vec nakon par mjeseci ili tako nesto, i da pocne unistavati kosu.. Ima li itko kakvih iskustva s ovim problemom?

Zadnje uređivanje Charlotte S. : 21.12.2008. at 13:52.
Charlotte S. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:04.